Sayfa 3 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1297 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 6.Hafta | Trabzonspor 1-2 Göztepe | Maç Sonucu

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğursuz insanların konu açması yasaklanmalı. Konuları benim açmam lazım. Eğer ki bu maç mağlubiyetle bitsin kelle alırım
    Diğer maç konusunu ben açacağım unutmazsam. Taslaklara kaydettim bile
    Geldik, Gidiyoruz...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben açacağım lütfen hiç açmadım ve uğuruma inanılmaz güvenirim
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi olcay , o topu atamıyorsa bir zahmet oynamasın. Onun yerine Abdülkadir oynasın...

Alanya maçında Abdülkadir' den 10 numara pozisyonunda yararlanmaya çalışacağımıza katta yararlanmaya çalışsaydık belki kapanmış defansı açabilirdik.

Ama biz ne yaptık, sıkıştırdıkça sıkıştırdık oyunu.

Mağlubiyet gördüğümüz maçtan sonra da direk Burak yılmaza sarılı yorsak , bu adam takımı kendi külhanbeyliği olarak kullanmaya devam etsin.

Bizden bir şey olmaz.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben açacağım lütfen hiç açmadım ve uğuruma inanılmaz güvenirim
    Bu maçın bitiş düdüğüyle, hızlı olan kazanır o zaman
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Uğursuz insanların konu açması yasaklanmalı. Konuları benim açmam lazım. Eğer ki bu maç mağlubiyetle bitsin kelle alırım
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı diskus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper olarak Kucka diyecegim.
    Kucka stoper oynamaz. Onun yeri orası değil. Okayı stoper olarak denediniz de ne oldu. Her maç gol yedik.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi olcay , o topu atamıyorsa bir zahmet oynamasın. Onun yerine Abdülkadir oynasın...

Alanya maçında Abdülkadir' den 10 numara pozisyonunda yararlanmaya çalışacağımıza katta yararlanmaya çalışsaydık belki kapanmış defansı açabilirdik.

Mağlubiyet gördüğümüz maçtan sonra da direk Burak yılmaza sarılı yorsak , bu adam takımı kendi külhanbeyliği olarak kullanmaya devam etsin.

Bizden bir şey olmaz.
    Tepe tepe kullansın. Var mı itirazın? O zaman sen geç oyna.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizden bir şey olmaz.
    olcay pas oyununa katılıyor ancak skor katkısı hic yok.Oynadıgımız oyunda kanat oyuncuları skor üretmek zorunda.

Burak konusuna katılmıyorum.Adama cuvalla para veriyoruz.Törpüleyip oynatmak zorundayız.

Enayi gibi para verip kenarda oturtma lüksümüz yok.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

------------onur-----------

joe-----toure----husaini-----novak

abdüş----onazi----sosa----amiri

-------burak-----antony/yazici-------

bence bu kadroda ısrar edilmeli.

alanya gibi fizik olarak kora kor mucadele gerektiren,özellikle deplasman maclarında kucka ile baslamalıyız.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Sercan Keleş @Ozan Yılmaz Aynen hızlı olan kazansın Bitmeden açıp hile yapmak yok ama
    Sercan sen diğer maç aç ben kazanamazsam
    Konu İsmail Sezgin tarafından (19.09.2018 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.
    Geldik, Gidiyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

*göztepe maçında yazıcı ve abdülkadir yedek olmalı...(en ufak top kayıplarında mırıldanmalar morallerini bozar)
    *alanya maçı kadrosundan,akbaş,makayeme ve yazıcı yedek beklemeli
    *yerlerine,husaini,kucka ve amiri olmalı,
    *geçen sezon burak ameliyat olmadn önce çok komik goller kaçırdığını unutmayın lütfen
    *roda iyi bir ayak,akhisarda nasıl klas goller attığını herkes bilir...
    *golü iyi kokluyor OFSAYTA düşmeden pozisyonlara giriyor(alanya maçında evet goller kaçırdı kabul)
    kesinlikle yedek bekletilmemeli.
    *alanya maçından sonra sert kırıcı yazışmalar oldu eyvallah
    *kendi sahamızda oynayacağımız zorlu göztepe ve kasımpaşa maçlarının kazanılması
    alanyaspor maçı öncesindeki moralli havamızı yakalamamızı sağlar.
    *inşallah bu 2 maçı kazasız belasız olarak geçeriz.(6 puan alarak)

PEREKLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Spor Toto Süper Lig'in 6'ncı haftasında sahasında Göztepe ile karşılaşacak olan Trabzonspor, bugün saat 10.50'de yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Antrenmanda sakatlık yaşayan sol bek oyuncusu Luis Ibanez, çalışmayı yarıda bıraktı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda pas varyasyonlarının ardından dar alanda oyun oynandı. Son bölümde ise şut çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yapıldı. Tüm oyuncuların yer aldığı antrenmanda Kamil Ahmet Çörekçi ile Majed Hosseini takımdan ayrı koşu yaptı.

ANTRENMAN 20 DAKİKA GEÇ BAŞLADI
    Bu arada Trabzonspor'da saat 10.30'da gerçekleştirilmesi planlanan antrenman, 20 dakika gecikmeli başladı. Antrenman öncesi teknik direktör Ünal Karaman'ın futbolcularla özel bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenilirken, bu görüşmenin sonrasında futbolcular saat 10.50'de antrenman sahasına gelerek çalışmalara başladı.

IBANEZ DEVAM EDEMEDİ
    Antrenmanın son bölümünde yarı sahada oynanan çift kale maç sırasında sol bek oyuncusu Luis Ibanez, girdiği ikili mücadelede sol ayağından sakatlık yaşadı. Saha kenarında bir süre tedavisi gerçekleştirilen Arjantinli oyuncu, antrenmanı tamamlayamadı ve ayağı buzla sarılı şekilde soyunma odasına gitti.

Bordo-Mavili ekip, yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

.
    Burak Yılmaz dinlendirilmedi

Burak Yılmaz, Trabzon'da çalışmalarına devam ediyor. Kendisine verilen antrenör eşliğinde tesislerde iki antrenman yapan Burak Yılmaz'ın, Alanyaspor maçının ardından takımla birlikte çalışmalara başlayacağı ifade edildi. Teknik direktör Ünal Karaman, Burak'la ilgili, "Burak daha iyi şimdi. Ağrıları vardı, Sivasspor maçında kendi isteğiyle oynattık. Süreci biraz uzatmış olduk" ifadelerini kullandı.

.
    Burak Yılmaz geri dönüyor!

Maç eksiği nedeniyle Alanya maçının kadrosunda yer almayan Burak Yılmaz, gözünü cumartesi günü oynanacak Göztepe karşılaşmasına dikti. İdmanlarda büyük bir çaba sarf eden golcü futbolcu, tekrardan kendisini kanıtlamayı hedefliyor.
    Hayırlara vesile olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tepe tepe kullansın. Var mı itirazın? O zaman sen geç oyna.
    Benim geçip oynamama gerek yok, geçen sene buraklı oyun ve bu sene buraksız oyun ortada. Takım yenilse bile , TAKIM olarak futbol oynuyor. Halı saha taktiği gibi, burağa şişir gol peşinde koşsun mantığıyla oynamıyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcay pas oyununa katılıyor ancak skor katkısı hic yok.Oynadıgımız oyunda kanat oyuncuları skor üretmek zorunda.

Burak konusuna katılmıyorum.Adama cuvalla para veriyoruz.Törpüleyip oynatmak zorundayız.

Enayi gibi para verip kenarda oturtma lüksümüz yok.
    Törpüleyebilirsek bende katılırım. Ancak geçen hafta içi, motivasyonu harika olan bir takımı nasıl meseleleriyle çökerttiği de ortada. Bunu tek başına ona da yüklememek gerek belki ama katkısı çok büyüktür.

Bizim adamı kadroya yazıp yazmama gibi bir lüksümüz de yok, burağın yaptığı açıklamalardan bu anlaşılıyor. Beyefendi kendini ne zaman iyi hissederse ben oynamak istiyorum deyip girecek kadroya.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alanya maçindan birkaç saat önce têsislerdeydim, Burak'i da gördüm, hem istekli hem neseliydi... SemihKaradeniz ile idman yapmislardi, Hosseini yoktu niye bilmem, Kâmil de izinliydi Ingiltere'deydi sanirim...
    Burak idman sonrasi fitnessa gidiyorum dedi, en az 1 saat orda kaldi...
    Semih gitt 1461 topçularinin bir kisminin oldugu diger sahada fuzuli isler yapti top sektirdi falan...

Burak eger blöf yapmiyorsa, sahada saçma sapan isler yapip "intikam soguk yenen yemektir" mantigiyla hareket etmiyorsa, bizi rahat tasir ve tatmin eder...
    ki ben kendisine güveniyorum... çok kirdi hayal kirikligina ugratti bizi ama baskanla arayi düzeltmesi, ya da öyle göstermesi, beni biraz rahatlatiyor...

Hee belki devre arasi bjkye gitme durumu olur, belki orayi da düsünüp deli gibi çalisiyordur, ama öyle olsa bile devre arasina kadar bize katki saglayacaksa tamamdir sorun yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

İç Saha

........................Onur
    JP..........Toure......Hosseini......Novak
    ............Sosa........Onazi
    ...Abdüş..........................Amiri
    .............Burak.....Yazıcı/Tony

Deplasman

........................Onur
    JP...........Toure.........Hosseini.......Novak
    ........Kuco..........Sosa..........Amiri
    Olcay/Abdüş.......Burak.........Tony

Tony temposuz göründü özellikle son maç duruma göre Olcay ilk yarı Tony ikinci yarıda oynayabilir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

.......................Onur....................... ..
    JP..........Toure......Hüseyin......Novak
    ........Abdüş....Sosa........Kucka/Onazi
    ........X.............X...........X..............

İleride kim formdaysa onlar oynasın. İç sahada 4-3-3'den başkası yalan.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Bizim takımın acilen, geliştirilen ataklarda ceza sahası dışında bekleme huyundan vazgeçmesi lazım. Son senelerde istisnasız tüm maçları izlerim, hemen hemen hepsinde kanat oyuncusu kenara yaklaşır orta yapacak içeride bir kişi var ?
    Girin hocam işte, içeri gireni sopayla dövüyorlar mı neden ceza sahası dışında bekliyorsunuz ? G saray maçında bir iki kez içeride kalabalıktık onda da gol geldi zaten...

Alanya maçı da aynı şekilde, amiri top alıyor ortalayacak içeriye bakıyorsun sadece rodallega... Ceza sahası dışında yusuf var, abdülkadir var , sosa var... Yahu ayıptır ya.

Geçmişte okay depar atar içeri girerdi ne bileyim medjani' nin o tip golleri var. Yapamasak gam yemeyeceğim ancak denemiyorlar bile.
    Konu shagrath61 tarafından (19.09.2018 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hevesimizi kursağımızda bırakmakta üstüne yok trabzonspor..bu sezonun parolası da bir ileri bir geri olacak gibi görünüyor..bu da ileri maçı olacaktır..tabi inşallah alırız..

arsinli_akrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah aşkına bilen yazsın bu hafta Akbaş'tan kurtulacak mıyız , Hosseini dönüyor diyin lütfennn.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Maalesef puan kaybı bekliyorum

Nereden
    Trabzon

Öncelikle 5 maçlık periyodu değerlendirirsek 7 puan gibi düşük bir rakamda kaldık ortalama olarak bu puan yeterli değil üst grubun içinde olmak istiyorsak 5 maçlık periyotlarda 10-11-12-13 -15 gibi çift haneli rakamlara ulaşmamız lazım.

Gelelim göztepe maçına deplasmanda kazanmayı öğrenene kadar iç saha maçları bizim için cansuyu niteliği taşıyor özellikle içerde hata yapma lüksümüz yok.Herkes kapasitesini sahaya yansıtmalı.

Son maça bakarsak hugonun yerine burak,Anthonynin yerine vahid ve akbaşın yerine de housseın oynamalı.Tabi genel olarak bakarsak suçlu olan sadece bu üç oyuncu değildi en az 6-7 oyuncu kötüydü fakat neden piyango bu üç isme vurdu derseniz diğer isimleri zorlayacak olan alternatifler bunların gerisinde o yüzden bu değişimin üç oyuncu da kalması doğru olan tabi housseın yetişebilecek mi onu bilmiyoruz ayrıca burakla ilgili yönetimin yaptırımı ne onu da bilmiyoruz oynama isteği yoksa zorlamaya gerek yok.

Geçen sezon iç saha maçında betoyu kahraman yapmıştık umarım bu kez gireceğimiz pozisyonlarda saçmalamayız.

Uzun boylu stoper eksikliğini son maçta yine gördük.Boy tabi ki önemlidir ama oyuncularımızdan biraz daha özveri bekliyorum duran toplarda rakibe yumuşak davranmayın vuramıyorsanız da vurdurmayın.

Elimizde iyi oyuncular var zaman zaman güzel sonuçlar alacağız bu kesin ama bunu istikrarlı bir hâle getirebilir miyiz orası şimdilik cevap bekleyen bir soru olarak karşımızda duruyor.Defansımız hava muhalefeti sebebiyle kapalı.Hücumda ise genç bir takım değiliz örneğin son maçta hücuma dönük beşlimiz sosa,antony,olcay,yusuf ve Hugo bunlardan Yusufu çıkartırsak gerisi yaşlı bir takım dolayısıyla bir istikrar yakalamak çok zor örneğin gs nin hücum hattı kumaş olarak bence bizden daha iyi değil ama bizden daha başarılı gidiyorlar çünkü yaş ortalaması olarak oyuncuları en verimli dönemlerinde belhanda,rodriguez,onyekuru,akbaba,sinan bunlar başarıya aç,dinamik ve şutör oyuncular başlarında da coşkuyu iyi veren bir t.direktör olunca ortaya bu durum çıkıyor.

Bizim için en önemli nokta koşmaktan ziyade topu koşturabilmek eğer bunu üst seviyelerde yapabilirsek o zaman oyundan erken düşmeyiz ve kalitemizi sahaya yansıtabiliriz.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk haftalar puan kaybedip zirveden bir adım daha uzaklaşma maçı değil mi ya?

Beraberlikten başka sonuç çıkmaz.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alanya maçının hezimete dönüşmesinin en büyük sebebi Mustafa Akbaş tır neden Hüseyin e şans verilmez anlamış değilim Zarfo Huseyini varken okey ama biri sorunlu ise kesinlikşe Hüseyin oynamalı bu dakikadan sonra bir de niyev4-3-3 ü denemiyoruz sosa onazi abdulkadir orta ahası iki kanat ile sdaha iyi iş yapabilir yusıf ligin en çok kaleye şut çeken oyuncusu ama bir tane tehlikeli şutu yok gibi

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bu maçi almamiz lazim yoksa sezona havlu atariz.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)