Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siz Paylaþýn... Biz Utanalým... YAZIKLAR OLSUN!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Siz Paylaþýn... Biz Utanalým... YAZIKLAR OLSUN!

7 yýl aradan sonra Trabzon'un milli maç hasreti sona erdi bu akþam. Öyle ki görsel þovlar, pankartlar taraftar iyi hazýrlanmýþtý maça... Trabzonspor için yýllardýr yaratýlamayan motivasyon ve enerji birilerinin emriyle özellikle son 2-3 gün yoðun þekilde olmak üzere bu akþam kendini bir hayli yoðun olarak hissettirdi. Sosyal medya üzerinde insanlarý tribünlere çekmek için yapýlan teklifler dudak uçuklatacak cinstendi. Trabzon þehrinin bürokrasi kanadý 2011 sezonu dahil olmak üzere futbolu hiç bu kadar yoðun þekilde hatýrlamamýþtý gözlerimiz yaþardý... Þaþýrdýk...

Tribünler doldu, iðne atsan yere düþmez tabirinin hakkýný vermiþti Medical Park stadyumu.. Þeref tribününde yerini alanlarýn içleri kýpýr kýpýrdý fakat müsabaka yüzünden deðil Trabzonspor'a geçmiþte yapýlanlar yüzünden.. Acaba bir protesto olur muydu? 5 kez baþvuru yapýlýp 3 kere resmi aday olunan 2020 olimpiyat oyunlarýný Japonya Milli Olimpiyat Komitesi baþkanýnýn söylediði gibi "þike ve doping" yüzünden kaybetmiþlerdi neden kaybediyoruz diye kendilerine sorarken... Þimdi hedef Euro 2024 sýký hazýrlanýyoruz öyle ya yine futbolu yönetenler üstün zekalarýyla futbolu dizayn etme çalýþmalarýna baþladýlar... Dönelim tekrar 7 yýllýk hasretin sona erdiði maça. Maç baþlar baþlamaz karþý tribünde Ýngilizce bir pankart "Türkiye Futbol Federasyonu Þikecileri Koruyor." Hemen ortalýk yangýn yeri oldu pankart kaldýrýldý pankartý oraya asanlar spor þube tarafýndan ifadeleri alýnmak üzere götürüldü. Þampiyonluk için her yolu mübah görenlerin, sahalarda ýrkçýlýk yapýp secdeye yatanlarýn, spor salonlarýnda yönetici tokatlayanlarýn ödüllendirildiði ülkemde hakkýný arayan Trabzonsporlular yine haksýz duruma düþtü. Bu olaya hiçbir müdahale etmeyen Trabzonspor yöneticileri o sýrada ne yapýyordu dersiniz?

Biraz geri saralým saatleri.. Akþam üzeri Trabzonspor tesislerinin ziyaretçisi var. fenerbahçe'si ceza almasýn diye UEFA'nýn kapýsýnda yatan, rüþvet dedikodularýnýn gölgesinde 2+1 yýllýk cezaya engel olamayan Yýldýrým Demirören ve ekibi, arkadan sýrýtarak kimler geliyor dersiniz? Nihat Özdemir ve Ali Dürüst... Þikeciler Federasyonu kýrmýzý halýlarla karþýlandý tesislerde. Plaketler takdim edildi gülündü, eðlenildi Trabzonspor 4 milyon TL'yi kasasýna koydu ve 'HAYDE' dedi...

Böyle sona erdi iþte Trabzon'da 'milli hasret', Trabzonspor'un UEFA Þampiyonlar Ligi müsabakasý olduðu gün derbi oynatanlar, bizi þampiyonlar ligine göndermemek için kýrk takla atanlar, senelerdir biz sahalarda doðranýrken kafalarýný kuma gömenler bugün Trabzon'da krallar gibi aðýrlandý.. Yarýn Trabzonspor, Kadýköy'de, Vodafone'da veya X bir Anadolu stadyumunda doðrandýðýnda yönetim kurulumuz o resmi çerçeveletip doya doya baksýnlar o resme. Bu akþamýn kazananý kim oldu bu tartýþýlýr fakat kaybedeni tektir o da Trabzonspor'dur. Yýllardan beri hakkýný arayan bir avuç insaný vatan haini ilan edenler bugün yine yüzümüze baka baka bizlerle bir güzel dalga geçmiþtir.

Bir parantez de Türk futbolunda pisliðin merkezi haline gelmiþ Kadýköy'e açalým. Hani þu 'Trabzon þehri yeryüzünden silinsin' diyen beyni sulanmýþ insan sürüsüne... Yaptýklarý þikeden bu kadar rahatsýz olmadýlar þikeye gösterilen tepkiden rahatsýz olduklarý kadar. FETÖ'nün alçak darbesini sabaha karþý kýnayan, FETÖ'nün hakim ve savcýlarýný kulüplerine sorgusuz sualsiz üye yapýp tesislerinde çift kale maç yapan güruhun temsilcileri... Kumpas dedikleri tapelerle Trabzonspor'u UEFA'ya þikayet edenlerin yalakalarý.. Þikeci baþkanlarýna yeniden yargýlama yolunu açýp 'beraat' etmesini' saðlayan savcýnýn FETÖ'den müebbetle yargýlandýðýný bilmeyen akýlsýz müsvetteler. Trabzonspor'un diyeceðim fakat artýk kulüp olarak böyle bir mücadelemizin olmadýðý ortada... Düzeltelim, ilkeli ve doðrudan yana saf tutan haklý bildiði gerçeði her platformda haykýran Trabzonsporlularýn hak arama mücadelesine bu yolla leke sürmeye çalýþanlar, þunu iyi bilsin ki biz vazgeçmeyeceðiz hukukun gücünü, güçlülerin hukukuna karþý savunmaya devam edeceðiz...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Canimizi aldin kardesim
    Ben bu duzenin
    Bu adaletin
    Ve en nihayetinde
    Bu hayatin dibine
    comak sokayim
    Hayirsiyla nasip edende.
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Persembenin gelisi carsambadan belliydi agaoglunun forma kaskol hediyeleri tff ye hh nin skandal þike aciklamalari dun ki olay sadece tuz biber oldu..gexmis yonetimlerde oldugu gibi bu yonetimde þike mucadelesinde sinifta kalmistir maþalari yemiyor..
    Konu gurur6134 tarafýndan (08.09.2018 Saat 11:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Hislerimize tercüman olan bir yazý...
    Teþekkürler.

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Daha güzel anlatýlamazdý ! Yüregine ve
    Ellerine saglýk !

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Yüreðine saðlýk.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Gelmiþ geçmiþ en omurgasýz ve en tehlikeli yönetimle karþý karþýyayýz. Ve de kendilerini Trabzonspor zannediyorlar.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Yahu biraz yavaþ gelin yavaaaaþ.

Siz istiyorsunuz kulüp herþeyden ve herkesten baðýmsýz olsun, olsun anasýný satayýmda kulübün borcu 1.2 milyar TL olmuþ, bu borcu bundan önceki 3 yönetim yapmýþ kulübü ayaða düþürmüþler bunlarda kaldýrmak için nezaketlerde bulunuyorlar bunlara bi alýþýn.

Yok kardeþim biz bu haysiyetsizlerle birarada olmayalým diyorsanýz sizin gibi düþünenler kulübe üye olup kulübün anahtarlarýný alýp Faroz'dan kayýkla açýlsýn anahtarlarý karadenizin en derin noktasýna býraksýn herþey bitsin.

Trabzonspor olmazsa buralarda dertleþecek platform bulamayýz. Bizi biz yapan en önemli deðer bu kulüptür. Birtakým þeyleri görmezden gelip iþimize yani baþarýya yoðunlaþmalýyýz. Artýk þikebahçe evimizde skor 0-4 olunca maç yarýda kalsýn 5 maç ceza alalým istemiyorum. Hepsini üst üste koyup s.... kafula atalým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu biraz yavaþ gelin yavaaaaþ.

Siz istiyorsunuz kulüp herþeyden ve herkesten baðýmsýz olsun, olsun anasýný satayýmda kulübün borcu 1.2 milyar TL olmuþ, bu borcu bundan önceki 3 yönetim yapmýþ kulübü ayaða düþürmüþler bunlarda kaldýrmak için nezaketlerde bulunuyorlar bunlara bi alýþýn.

Yok kardeþim biz bu haysiyetsizlerle birarada olmayalým diyorsanýz sizin gibi düþünenler kulübe üye olup kulübün anahtarlarýný alýp Faroz'dan kayýkla açýlsýn anahtarlarý karadenizin en derin noktasýna býraksýn herþey bitsin.

Trabzonspor olmazsa buralarda dertleþecek platform bulamayýz. Bizi biz yapan en önemli deðer bu kulüptür. Birtakým þeyleri görmezden gelip iþimize yani baþarýya yoðunlaþmalýyýz. Artýk þikebahçe evimizde skor 0-4 olunca maç yarýda kalsýn 5 maç ceza alalým istemiyorum. Hepsini üst üste koyup s.... kafula atalým.
    Gelecek cevaplarý tahmin etmek zor deðil.

Maalesef takýmýn durumunu kimse göz önünde bulundurmuyor yorum yaparken.

Öyle garip þeylerr isteniyor ki, cidden kapatalým kulübü!
    Çünkü bugünkü vaziyette taraftarýn istedið usülle kulübü açýk tutma þansýmýz yok!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gelecek cevaplarý tahmin etmek zor deðil.

Maalesef takýmýn durumunu kimse göz önünde bulundurmuyor yorum yaparken.

Öyle garip þeylerr isteniyor ki, cidden kapatalým kulübü!
    Çünkü bugünkü vaziyette taraftarýn istedið usülle kulübü açýk tutma þansýmýz yok!
    Maalesef öyle.

Artýk bu kulübü gerçek anlamda düþünüp zirvelere taþýyacak taraftara ihtiyacýmýz her zamankinden daha fazla.
    Tepkiyi verelim vermesinede kulübün dinamiklerine zarar vermeden, yýkýcý olmadan. Afedersin göte göt demek yöre insanýmýzýn açýk sözlülüðündendir, karþýmýzdakilerde yine afedersin göt oðlanýnýn önde gidenidir ama bunlarýn götünü kýrbaçlayacaksak baþarýlý olmamýz en tesirli kýrbaç kadar etklili olacaktýr.

bilgehan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    41

Apaçi yazýlarý bir tarafa býrakýn gerçeklerle yüzleþin devletlerin dostlarý yoktur çýkarlarý vardýr sözü Türkiye’de sporda Trabzonspor’un dostlarý yoktur çýkarlarý vardýr... Ünal hocanýn orda tüpçüyle oturmasý hazmetmesek de TFF baþkanýyla hocamýzýn ayný masada olmasý psikolojik bir mesaj ve üstünlüktür.. yabancý futbolcular hocasýna daha çok saygý duyar. Posta gazetesindeki þiirler gibi burda savaþ naralarý atan yazýlar yazmayýn.. kulüpte karakterli bir hoca var þenoldan on kat daha karakterli.. o yüzden bu yazý bomboþ olmuþ...

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

yönetimin eli güçlenmeye baþlarsa para kaynaklarýna baþ kaldýrýrsýn.þuanki gelinen noktada durumun ortada baþýný kaldýracak mecalin yok bi gs fb gibi olacaksýnki baþ kaldýrasýn. nezaketle iþi çözüp tam tersi takýmý sahada doðramasýnlar diye uðraþýyolar. þu ortadaki pis pis gülen zat tam bir zehir tam bir pislik

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Büyük oranda katýlýyorum yazýya ama; "ama"sý var...

TFF Baþkaný kulübe ziyarete geldiyse o ziyaret kabul edilmek mecburiyetinde. Nihat Özdemir'den bilhassa ben de aþýrý rahatsýzlýk duydum ama federasyonda aktif görevi varsa gelir de tesise girer de aðýrlanýr da... Tek kabul edemediðim, yüzlerdeki mutlu ifade.

Gelsin, çayýný içsin, hatýrasýnda somurtkan yüzlerle geri dönsün. Benim taraftar olarak beklentim bu. Yönetimin de ekonomik hesaplarý var büyük ihtimalle.

Bir de fb camiasýna deðinilmiþ yazýda. Ben o kýsmý boþ býrakýyorum. Enerji israfý.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

iyi bir yazý teþekkür ediyorum
    ayrýca maç günü yayýnlanan bildiride mükemmel idi.
    zaman , olaylar , kiþiler deðiþir

duruþ deðiþmez.
    BMN KOCAELÝ

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Güzel yazý yüreðine eline saðlýk Uður kardeþim.
    Sadri Þener'in bir sözü vardý. "Trabzonspor'a siyasetin tepesinden baský var" diye.
    Siyasetçilere durun diyemiyoruz. Þike mücadelesini tam anlamýyla yapamýyoruz maalesef.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Her þeye eyvallah da kocaman kocaman sýrýtýþlar, mutlu mesut pozlar, bunlarý resmi siteden bizlere nazire yaparcasýna çarþaf çarþaf yayýnlamalar, hele hele plaket vermek! Anasýnýn nikahý artýk! Kimse kalk da adamlarý kapýdan içeri koma demiyor. Ama taratfara da bu kadar rencide etme kardeþim.

Hakem katliamlarýnýn durmasý da yönetimlerin federasyona "yalaklanmasýndan" deðil bizatihi Albayrak'ýn federasona müdahalesinden.
    Konu My tarafýndan (10.09.2018 Saat 16:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

Yazý çok güzel,duygulara ve düþüncelere tercüman olmuþ.

Bu süreçte anlamamýz gereken gerçek þu,rant çok büyük ve bu ranttan payýna düþeni alan,susuyor.
    Susmayanlarý ise Muharrem Usta'ya yaptýklarý gibi içerden hainlerle harcýyorlar.Özkan Sümer'in de bu sebeple gittiði konusunda en ufak þüphem yok,diðer konular tali.

Yalnýzýz taraftar olarak,kimsenin de umrunda falan deðiliz.
    Herkes lacileri çekiyor,adam pozunu veriyor.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Eline saðlýk Uður
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Aðzýnýza, klavyenize saðlýk.

hanzale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Büyük oranda katýlýyorum yazýya ama; "ama"sý var...

TFF Baþkaný kulübe ziyarete geldiyse o ziyaret kabul edilmek mecburiyetinde. Nihat Özdemir'den bilhassa ben de aþýrý rahatsýzlýk duydum ama federasyonda aktif görevi varsa gelir de tesise girer de aðýrlanýr da... Tek kabul edemediðim, yüzlerdeki mutlu ifade.

Gelsin, çayýný içsin, hatýrasýnda somurtkan yüzlerle geri dönsün. Benim taraftar olarak beklentim bu. Yönetimin de ekonomik hesaplarý var büyük ihtimalle.

Bir de fb camiasýna deðinilmiþ yazýda. Ben o kýsmý boþ býrakýyorum. Enerji israfý.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    trabzonspor

oksoholu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Arkadaþlar siz bunlara mý takýlýyorsunuz

Biz bir kulübüz ayrý bir cumhuriyet deðil bu dediðiniz olaylar sömürge devletlerinde olur çok þükür o durumda deðiliz sadece futbolu yöneten zevat azcýk þerefsiz

Asýl konuþmamýz gerekenler Trabzonu Trabzonsporu kullanýp siyasi ikbal beþinde koþan zevatýn þike topuna hiç girmemeleri olmalý hangisinin aðzýnda çok büyük haksýzlýða uðradýk dediðini duydunuz iktidar dýþýndakileri kastetmiyorum gerçi bazýlarýnýn hakkýný da yemeyelim örneðin Albayrak bu kadarýný söylemiþti ", “Memleket aidiyetimizi tutmamýz anlamýnda Trabzonspor’dan vazgeçmeyiz. Kupa geldi gelmedi falan son birkaç ayda yaþananlardan sonra kupanýn fiili olarak verilip verilmemesinin bir hem niyeti kalmadý. Dünya alem bütün gezegende ne kadar kurum varsa bu iþ ortaya çýktýysa artýk Trabzonspor’un bunu hakkettiði fiili olarak tescillenmiþtir. Türkiye’deki öyle yada böyle bazý kurumlarýn taktir etmesine gerek kalmamýþtýr."

bunun dýþýnda varsa da ben duymadým bilen varsa ekleyebilir
    @ okþoholu

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Nasýl gençler eðleniyor muyuz? Daha çok gülecekler bize çooooooook...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

allah belasýný versin böyle düzenin.

Вы попали по адресу!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)