Cafedegoygoy
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Siz Paylan... Biz Utanalm... YAZIKLAR OLSUN!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Standart Siz Paylan... Biz Utanalm... YAZIKLAR OLSUN!

7 yl aradan sonra Trabzon'un milli ma hasreti sona erdi bu akam. yle ki grsel ovlar, pankartlar taraftar iyi hazrlanmt maa... Trabzonspor iin yllardr yaratlamayan motivasyon ve enerji birilerinin emriyle zellikle son 2-3 gn youn ekilde olmak zere bu akam kendini bir hayli youn olarak hissettirdi. Sosyal medya zerinde insanlar tribnlere ekmek iin yaplan teklifler dudak uuklatacak cinstendi. Trabzon ehrinin brokrasi kanad 2011 sezonu dahil olmak zere futbolu hi bu kadar youn ekilde hatrlamamt gzlerimiz yaard... ardk...

Tribnler doldu, ine atsan yere dmez tabirinin hakkn vermiti Medical Park stadyumu.. eref tribnnde yerini alanlarn ileri kpr kprd fakat msabaka yznden deil Trabzonspor'a gemite yaplanlar yznden.. Acaba bir protesto olur muydu? 5 kez bavuru yaplp 3 kere resmi aday olunan 2020 olimpiyat oyunlarn Japonya Milli Olimpiyat Komitesi bakannn syledii gibi "ike ve doping" yznden kaybetmilerdi neden kaybediyoruz diye kendilerine sorarken... imdi hedef Euro 2024 sk hazrlanyoruz yle ya yine futbolu ynetenler stn zekalaryla futbolu dizayn etme almalarna baladlar... Dnelim tekrar 7 yllk hasretin sona erdii maa. Ma balar balamaz kar tribnde ngilizce bir pankart "Trkiye Futbol Federasyonu ikecileri Koruyor." Hemen ortalk yangn yeri oldu pankart kaldrld pankart oraya asanlar spor ube tarafndan ifadeleri alnmak zere gtrld. ampiyonluk iin her yolu mbah grenlerin, sahalarda rklk yapp secdeye yatanlarn, spor salonlarnda ynetici tokatlayanlarn dllendirildii lkemde hakkn arayan Trabzonsporlular yine haksz duruma dt. Bu olaya hibir mdahale etmeyen Trabzonspor yneticileri o srada ne yapyordu dersiniz?

Biraz geri saralm saatleri.. Akam zeri Trabzonspor tesislerinin ziyaretisi var. fenerbahe'si ceza almasn diye UEFA'nn kapsnda yatan, rvet dedikodularnn glgesinde 2+1 yllk cezaya engel olamayan Yldrm Demirren ve ekibi, arkadan srtarak kimler geliyor dersiniz? Nihat zdemir ve Ali Drst... ikeciler Federasyonu krmz hallarla karland tesislerde. Plaketler takdim edildi glnd, elenildi Trabzonspor 4 milyon TL'yi kasasna koydu ve 'HAYDE' dedi...

Byle sona erdi ite Trabzon'da 'milli hasret', Trabzonspor'un UEFA ampiyonlar Ligi msabakas olduu gn derbi oynatanlar, bizi ampiyonlar ligine gndermemek iin krk takla atanlar, senelerdir biz sahalarda doranrken kafalarn kuma gmenler bugn Trabzon'da krallar gibi arland.. Yarn Trabzonspor, Kadky'de, Vodafone'da veya X bir Anadolu stadyumunda dorandnda ynetim kurulumuz o resmi ereveletip doya doya baksnlar o resme. Bu akamn kazanan kim oldu bu tartlr fakat kaybedeni tektir o da Trabzonspor'dur. Yllardan beri hakkn arayan bir avu insan vatan haini ilan edenler bugn yine yzmze baka baka bizlerle bir gzel dalga gemitir.

Bir parantez de Trk futbolunda pisliin merkezi haline gelmi Kadky'e aalm. Hani u 'Trabzon ehri yeryznden silinsin' diyen beyni sulanm insan srsne... Yaptklar ikeden bu kadar rahatsz olmadlar ikeye gsterilen tepkiden rahatsz olduklar kadar. FET'nn alak darbesini sabaha kar knayan, FET'nn hakim ve savclarn kulplerine sorgusuz sualsiz ye yapp tesislerinde ift kale ma yapan gruhun temsilcileri... Kumpas dedikleri tapelerle Trabzonspor'u UEFA'ya ikayet edenlerin yalakalar.. ikeci bakanlarna yeniden yarglama yolunu ap 'beraat' etmesini' salayan savcnn FET'den mebbetle yarglandn bilmeyen aklsz msvetteler. Trabzonspor'un diyeceim fakat artk kulp olarak byle bir mcadelemizin olmad ortada... Dzeltelim, ilkeli ve dorudan yana saf tutan hakl bildii gerei her platformda haykran Trabzonsporlularn hak arama mcadelesine bu yolla leke srmeye alanlar, unu iyi bilsin ki biz vazgemeyeceiz hukukun gcn, gllerin hukukuna kar savunmaya devam edeceiz...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Canimizi aldin kardesim
    Ben bu duzenin
    Bu adaletin
    Ve en nihayetinde
    Bu hayatin dibine
    comak sokayim
    Hayirsiyla nasip edende.
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Persembenin gelisi carsambadan belliydi agaoglunun forma kaskol hediyeleri tff ye hh nin skandal ike aciklamalari dun ki olay sadece tuz biber oldu..gexmis yonetimlerde oldugu gibi bu yonetimde ike mucadelesinde sinifta kalmistir maalari yemiyor..
    Konu gurur6134 tarafndan (08.09.2018 Saat 11:23 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Hislerimize tercman olan bir yaz...
    Teekkrler.

Fatih Birinci - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2012
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

Daha gzel anlatlamazd ! Yregine ve
    Ellerine saglk !

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
    Fatihin fethettigi Yavuzun ynettigi Kanuninin dogdugu ehrin evladyz

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

Yreine salk.
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

Denizlere, dalara. Kzlara, uaklara. ampiyonluk yakr, bordo-mavi aklara!

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Gelmi gemi en omurgasz ve en tehlikeli ynetimle kar karyayz. Ve de kendilerini Trabzonspor zannediyorlar.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Yahu biraz yava gelin yavaaaa.

Siz istiyorsunuz kulp hereyden ve herkesten bamsz olsun, olsun anasn sataymda kulbn borcu 1.2 milyar TL olmu, bu borcu bundan nceki 3 ynetim yapm kulb ayaa drmler bunlarda kaldrmak iin nezaketlerde bulunuyorlar bunlara bi aln.

Yok kardeim biz bu haysiyetsizlerle birarada olmayalm diyorsanz sizin gibi dnenler kulbe ye olup kulbn anahtarlarn alp Faroz'dan kaykla alsn anahtarlar karadenizin en derin noktasna braksn herey bitsin.

Trabzonspor olmazsa buralarda dertleecek platform bulamayz. Bizi biz yapan en nemli deer bu kulptr. Birtakm eyleri grmezden gelip iimize yani baarya younlamalyz. Artk ikebahe evimizde skor 0-4 olunca ma yarda kalsn 5 ma ceza alalm istemiyorum. Hepsini st ste koyup s.... kafula atalm.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    36

Alnt Fatih ztrk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yahu biraz yava gelin yavaaaa.

Siz istiyorsunuz kulp hereyden ve herkesten bamsz olsun, olsun anasn sataymda kulbn borcu 1.2 milyar TL olmu, bu borcu bundan nceki 3 ynetim yapm kulb ayaa drmler bunlarda kaldrmak iin nezaketlerde bulunuyorlar bunlara bi aln.

Yok kardeim biz bu haysiyetsizlerle birarada olmayalm diyorsanz sizin gibi dnenler kulbe ye olup kulbn anahtarlarn alp Faroz'dan kaykla alsn anahtarlar karadenizin en derin noktasna braksn herey bitsin.

Trabzonspor olmazsa buralarda dertleecek platform bulamayz. Bizi biz yapan en nemli deer bu kulptr. Birtakm eyleri grmezden gelip iimize yani baarya younlamalyz. Artk ikebahe evimizde skor 0-4 olunca ma yarda kalsn 5 ma ceza alalm istemiyorum. Hepsini st ste koyup s.... kafula atalm.
    Gelecek cevaplar tahmin etmek zor deil.

Maalesef takmn durumunu kimse gz nnde bulundurmuyor yorum yaparken.

yle garip eylerr isteniyor ki, cidden kapatalm kulb!
    nk bugnk vaziyette taraftarn istedi uslle kulb ak tutma ansmz yok!

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt Mehmet Fatih Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gelecek cevaplar tahmin etmek zor deil.

Maalesef takmn durumunu kimse gz nnde bulundurmuyor yorum yaparken.

yle garip eylerr isteniyor ki, cidden kapatalm kulb!
    nk bugnk vaziyette taraftarn istedi uslle kulb ak tutma ansmz yok!
    Maalesef yle.

Artk bu kulb gerek anlamda dnp zirvelere tayacak taraftara ihtiyacmz her zamankinden daha fazla.
    Tepkiyi verelim vermesinede kulbn dinamiklerine zarar vermeden, ykc olmadan. Afedersin gte gt demek yre insanmzn ak szllndendir, karmzdakilerde yine afedersin gt olannn nde gidenidir ama bunlarn gtn krbalayacaksak baarl olmamz en tesirli krba kadar etklili olacaktr.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

bilgehan83 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2007
    Nereden
    Tokat
    Ya
    35

Apai yazlar bir tarafa brakn gereklerle yzlein devletlerin dostlar yoktur karlar vardr sz Trkiyede sporda Trabzonsporun dostlar yoktur karlar vardr... nal hocann orda tpyle oturmas hazmetmesek de TFF bakanyla hocamzn ayn masada olmas psikolojik bir mesaj ve stnlktr.. yabanc futbolcular hocasna daha ok sayg duyar. Posta gazetesindeki iirler gibi burda sava naralar atan yazlar yazmayn.. kulpte karakterli bir hoca var enoldan on kat daha karakterli.. o yzden bu yaz bombo olmu...

Cezal ye
    yelik tarihi
    05.04.2008
    Nereden
    Mula

ynetimin eli glenmeye balarsa para kaynaklarna ba kaldrrsn.uanki gelinen noktada durumun ortada ban kaldracak mecalin yok bi gs fb gibi olacaksnki ba kaldrasn. nezaketle ii zp tam tersi takm sahada doramasnlar diye urayolar. u ortadaki pis pis glen zat tam bir zehir tam bir pislik

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Byk oranda katlyorum yazya ama; "ama"s var...

TFF Bakan kulbe ziyarete geldiyse o ziyaret kabul edilmek mecburiyetinde. Nihat zdemir'den bilhassa ben de ar rahatszlk duydum ama federasyonda aktif grevi varsa gelir de tesise girer de arlanr da... Tek kabul edemediim, yzlerdeki mutlu ifade.

Gelsin, ayn isin, hatrasnda somurtkan yzlerle geri dnsn. Benim taraftar olarak beklentim bu. Ynetimin de ekonomik hesaplar var byk ihtimalle.

Bir de fb camiasna deinilmi yazda. Ben o ksm bo brakyorum. Enerji israf.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    40

iyi bir yaz teekkr ediyorum
    ayrca ma gn yaynlanan bildiride mkemmel idi.
    zaman , olaylar , kiiler deiir

duru deimez.
    BMN KOCAEL

Tokat l Temsilcisi
    Kamil akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2006
    Nereden
    Tokat
    Ya
    53

Gzel yaz yreine eline salk Uur kardeim.
    Sadri ener'in bir sz vard. "Trabzonspor'a siyasetin tepesinden bask var" diye.
    Siyasetilere durun diyemiyoruz. ike mcadelesini tam anlamyla yapamyoruz maalesef.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Her eye eyvallah da kocaman kocaman srtlar, mutlu mesut pozlar, bunlar resmi siteden bizlere nazire yaparcasna araf araf yaynlamalar, hele hele plaket vermek! Anasnn nikah artk! Kimse kalk da adamlar kapdan ieri koma demiyor. Ama taratfara da bu kadar rencide etme kardeim.

Hakem katliamlarnn durmas da ynetimlerin federasyona "yalaklanmasndan" deil bizatihi Albayrak'n federasona mdahalesinden.
    Konu My tarafndan (10.09.2018 Saat 16:00 ) deitirilmitir.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Cezal ye
    yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Yaz ok gzel,duygulara ve dncelere tercman olmu.

Bu srete anlamamz gereken gerek u,rant ok byk ve bu ranttan payna deni alan,susuyor.
    Susmayanlar ise Muharrem Usta'ya yaptklar gibi ierden hainlerle harcyorlar.zkan Smer'in de bu sebeple gittii konusunda en ufak phem yok,dier konular tali.

Yalnzz taraftar olarak,kimsenin de umrunda falan deiliz.
    Herkes lacileri ekiyor,adam pozunu veriyor.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Doan ahin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Eline salk Uur
    Versinler ade-i tibar, Ufukta ampiyonluk Turu Var, Bunu Gren Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre yesi
    Emre EFENDOGLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

Aznza, klavyenize salk.
    95-96 da ampiyonluu kardk, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2004-2005 de ampiyonluumuz gasp edildi, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2008-2009 da ampiyonluu kardk, Trabzon artk ampiyon olamaz dediler. 2010-2011 de yaanan dalaveralar anlatmaya gerek var m? Onlar akllanmad, peki ya siz? Trabzonspor taraftarlar olarak akllandnz m? Biz hep buradayz.

nceki kullanc ad -EFO-

hanzale - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.12.2012
    Nereden
    Sivas
    Ya
    32

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Byk oranda katlyorum yazya ama; "ama"s var...

TFF Bakan kulbe ziyarete geldiyse o ziyaret kabul edilmek mecburiyetinde. Nihat zdemir'den bilhassa ben de ar rahatszlk duydum ama federasyonda aktif grevi varsa gelir de tesise girer de arlanr da... Tek kabul edemediim, yzlerdeki mutlu ifade.

Gelsin, ayn isin, hatrasnda somurtkan yzlerle geri dnsn. Benim taraftar olarak beklentim bu. Ynetimin de ekonomik hesaplar var byk ihtimalle.

Bir de fb camiasna deinilmi yazda. Ben o ksm bo brakyorum. Enerji israf.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Yarisi fanatik Trabzonsporlu olan sivas yildizeli karakockoyunden bir Trabzonspor sevdalisi

oksoholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    Zonguldak

Arkadalar siz bunlara m taklyorsunuz

Biz bir kulbz ayr bir cumhuriyet deil bu dediiniz olaylar smrge devletlerinde olur ok kr o durumda deiliz sadece futbolu yneten zevat azck erefsiz

Asl konumamz gerekenler Trabzonu Trabzonsporu kullanp siyasi ikbal beinde koan zevatn ike topuna hi girmemeleri olmal hangisinin aznda ok byk hakszla uradk dediini duydunuz iktidar dndakileri kastetmiyorum geri bazlarnn hakkn da yemeyelim rnein Albayrak bu kadarn sylemiti ", Memleket aidiyetimizi tutmamz anlamnda Trabzonspordan vazgemeyiz. Kupa geldi gelmedi falan son birka ayda yaananlardan sonra kupann fiili olarak verilip verilmemesinin bir hem niyeti kalmad. Dnya alem btn gezegende ne kadar kurum varsa bu i ortaya ktysa artk Trabzonsporun bunu hakkettii fiili olarak tescillenmitir. Trkiyedeki yle yada byle baz kurumlarn taktir etmesine gerek kalmamtr."

bunun dnda varsa da ben duymadm bilen varsa ekleyebilir
    @ okoholu

Karmam - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2015
    Nereden
    Eskiehir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)