Sonuç: Alanyaspor maçı sonucu ne olur ?

Katılımcı sayısı
172. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

136 79.07%
  • Beraberlik

17 9.88%
  • Mağlubiyet

19 11.05%
Sayfa 17 Toplam 67 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1673 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 5.Hafta | Aytemiz Alanyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beraberlik kokan bir maç
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beraberlik kokan bir maç
    Haydaaaaa, olmadı şimdi
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-1 biter. Kötü durumdaki bir galatasaray'a 4 attık diye şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayan taraftarlarımız durulur.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz geçen sene de yarışta olurduk. Kadromuz yeterliydi ama kırılma anlarında güçlü kalamadık. Neler döndüğünü herkes biliyor. Teknik direktörlerin durumu ortadaydı. Forma adaleti yoktu. Futbolcular maaş alamıyordu. En önemlisi takımda huzur yoktu. Şu an maaşlar kısmı soru işareti olsa da diğerlerinin hepsinde geçen sezondan iyi durumdayız. Geçen sene takım oyunu falan da yoktu. Bireysel performanslara dayalı oyun vardı. Bu sene takım olmaya aday bir ekip var. Son 3 maçta bunun emarelerini iyi gösterdik. Bütün bunları üst üste koyduğunda, taraftarın da tünelin ucundaki ışığı görerek havaya girmesi normaldir. Taraftarın heyecanı 1-2 maç kazanmayla alakalı değildir, efsanenin ayak seslerini duymaya başladığındandır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Taraftar tabii ki şampiyonluğu düşleyecek, isteyecek. Olur mu olmaz mı, Allah bilir ve zaman gösterir.

Sabah da yazdım, 1993'te Beşiktaş'tan 7 yediğimiz maçtan sonra bile şampiyonluktan bahsederdik.

Spor bu: Yenmesi de var, yenilmesi de... Rakibe de saygı duyuyorum... Ama bırakın da Alanya maçının doğal favorisi olalım!

Düşme - kalma muhabbetini Trabzonspor'a yakıştıran buyursun.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İpi göğüsleriz göğüslemeyiz ayrı konu (göğüsleyeceğiz de) ama şampiyonluk yarışını sonuna kadar götüreceğimizi düşünüyorum bu da camia özelinde psiklojik bir eşik sayılır. Sosyal medyada bir tur atın 4 maç oynandıktan sonra şampiyonluk şarkıları söyleyen bizim dışımızda taraftar var mı? Yok. Çünkü adamlar alışkın. 25'i 30'u hatta 34. haftayı görmeye alışkınlar. Başak bile kaç yıldır o havayı soluyor. Biz ise 5. hafta maçına bile büyük anlamlar yüklemeye başladık. Bu garipliği ortadan kaldırmak lazım.

Beni en çok ümitlendiren konu ise 3 İstanbul takımının da Avrupa'da ilerleyecek olması. Avrupa dönüşlerini de Türk takımları kaldıramıyor ki bu sene öyle baskın kadrolar da yok. Atıyorum gs Avrupa dönüşü Kayseri deplasmanına gitsin gs'nin ite kalka bir şekilde maçı alacağına kendi taraftarı bile inanmaz. Bunu iyi değerlendirmek lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maç için beraberlik düşünüyorum.
    Şampiyonluk ise bizden çok uzaklarda.
    Hamiş

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konu Enes Ünal Kaya tarafından (14.09.2018 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence de daha sakin..

Ama bu maçı kazanıp Göztepe ve Kasımpaşa maçlarını da full seyirciyle kazanırsak gaza gelebiliriz..

Fikstür seri yapmaya inanılmaz müsait ilk seriyi yapana kadar tutacağım kendimi sonra hayal kırıklığı çok büyük oluyor..

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

önümüzde ki 3 maçı kazanırsak şampiyonluk havasına gireriz zaten. ama kazanamayacağımızı hatta, bu maçlarda 4 puan alacağımızdan eminim.
    Konu Ahmet Kara tarafından (14.09.2018 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olabilir şampiyon olamayabiliriz ama olacağğaaaazzzz daa

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başı küme düşüyorduk, şimdi de şampiyonluğa oynuyoruz, sakin olalım, her maç ayrı ayrı değerlendirilmeli.

Bu arada en büyük kaygımız şampiyon olup olmamak değil, kulübün ekonomisi olmalıdır.
    Özkan SÜMER

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

kucka izinli

onazi, hosseini ve kamil ahmet sakat olduğu için antrenmana katılmadı.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon başı küme düşüyorduk, şimdi de şampiyonluğa oynuyoruz, sakin olalım, her maç ayrı ayrı değerlendirilmeli.

Bu arada en büyük kaygımız şampiyon olup olmamak değil, kulübün ekonomisi olmalıdır.
    Bir kere şampiyon olalım, sonra batalım.

(Benim hissiyatıma göre).
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazi dün Instagram hesabından bir hikaye attı. Memleketi olan Lagos'ta sokakta berbat bir zeminde köylüleriyle futbol oynuyor. Pes dedim, pes. Bu kadar amatörlük, iş bilmezlik ve lakaytlık olmaz. İki tane şut çekersin milletin gönlünü hoş tutmak için, hadi onu anlarım...

Ama öyle olur mu ? Adam almış ayağına topu deli danalar gibi koşturuyor ortalıkta. Bu adamın beyni halen çocuk. Büyüyememiş. İş disiplininden kopuk, sorumluluk denen şeyden bi' haber. Trabzon'a ayak bastığı an kulübün buna ağır bir ihtar ve hatta para cezasıyla ayar vermesi gerekirdi.

Senelik bilmem kaç milyon euro para alıyorsun, takımının ilk 11 oyuncususun ve Türkiye Süper Ligi'nde oynuyorsun. Bu ne biçim amatörlük be adam ? O rezalet zeminde bileğin dönse, adele kaslarında yaralanma oluşsa, bağ yırtılması yaşasan veya bacağın kırılsa bunun hesabını nasıl vereceksin ?
    Konu Berke6198 tarafından (14.09.2018 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi dün Instagram hesabından bir hikaye attı. Memleketi olan Lagos'ta sokakta berbat bir zeminde köylüleriyle futbol oynuyor. Pes dedim, pes. Bu kadar amatörlük, iş bilmezlik ve lakayitlik olmaz. İki tane şut çekersin milletin gönlünü hoş tutmak için, hadi onu anlarım...

Ama öyle olur mu ? Adam almış ayağına topu deli danalar gibi koşturuyor ortalıkta. Bu adamın beyni halen çocuk. Büyüyememiş. İş disiplininden kopuk, sorumluluk denen şeyden bi' haber. Trabzon'a ayak bastığı an kulübün buna ağır bir ihtar ve hatta para cezasıyla ayar vermesi gerekirdi.

Senelik bilmem kaç milyon euro para alıyorsun, takımının ilk 11 oyuncususun ve Türkiye Süper Ligi'nde oynuyorsun. Bu ne biçim amatörlük be adam ? O rezalet zeminde bileğin dönse, adele kaslarında yaralanma oluşsa, bağ yırtılması yaşasan veya bacağın kırılsa bunun hesabını nasıl vereceksin ?
    Onazi sakatlansa da sakatlanmasa da topçu falan değil...

Kimse gs maçında süper oynadı falan demesin.

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten. 5 maç oynadı diye de topçu demem kimseye...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten...
    Futbolculuğuyla ilgili, kendi başlığında aşağıdaki yorumu yapmıştım zaten. Tekrar düşmemek için;

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi geldiğinden beri sezon başlangıçlarını çok iyi yapıyor. Adamın teknik özelliklerinden daha çok sivrilen net olumsuzluğu istikrarsızlığı. Sezonun ilk 4-5 maçında çok iyi bir grafik çizerken geriye kalan 30 maçta yerlerde sürünüyor adeta. Bireysel yetenekleri çok düşük olduğu için bozulan sistemle birlikte değersizleşen bir oyuncu da olabilir, bilemiyorum ancak bu iş böyle.

Şu aralar izlediğimiz Onazi hakkında pek keskin yorumlarda bulunmayın derim ben. 1-2 maç sonra kulüpten kovulması gereken oyuncular listesinin başına da yazabilirsiniz. Olumlu özelliklerini inleyecek olursak, kesinlikle dinmek bilmeyen enerjisi ve baskı gücüyle sahada her daim fark yaratıyor. Maçın 10. veya 80. dakikası fark etmeksizin aynı enerjiyle rakibe baskı yapabiliyor. Ancak bu adamın handikapları olumlu özelliklerini tek hamlede yer.

Takımımız her daim Galatasaray maçı gibi bir performans çıkaramayacak takdir edersiniz ki. İşte o anlarda Allah bizi Onazi'nin şerrinden korusun demek istiyorum. Rakibe yanlış anlarda baskılar, tek hamlede rakibe efor bile sarf ettirmeden kendini eksilttirmeler, geriye koşmamalar, rakibi yanlış karşılamalar, topun arkasına geçildiğinde alan ve adam paylaşımı yapamaması, bariz pas hataları vs...

En iyi hali olan Galatasaray maçını ele alım. Stattaydım ve Onazi'yi birçok pozisyonda özellikle izledim. Birkaç pozisyonda kalemizde ciddi ataklar görmemize sebep olabilecek pas hataları yaptı. Göz göre göre topu rakibin ayağına attı ve hücuma çıkmak üzere kendini yerleştirmeye başlayan takımımızın hazırlıksız yakalanarak geri koşmasına sebebiyet verdi. Belki bunlar Galatasaray maçında gol olarak kalemize dönmedi ama birçok deplasman maçı oynayacağız, kabul edilebilir değil. Öte yandan geçen seneye ve haftalara göre her geçen gün bu saçma sapan tercihlerini azaltmaya başlasa da topa sahip olmaya çalışan ve pas ilkeleri üzerine kurulmuş bir takımı anlamsız uzun top denemeleriyle perişan ediyor. İsabetsiz ve zaten ulaşsa da ilerde çoğalmamış olmamızdan kaynaklı olan sonuç getirmeyecek pasları yüzünden topa hakimiyetimizi yitiriyor, kaderimizi rakibin eline teslim ediyoruz. 2 merkez OS ve bir OOS şeklinde 3 orta sahalı dizilimlerde Onazi'nin iki yönlü olarak saydığım bu hataları kabul edilebilir gibi değil. Belki takımın iyi olduğu günlerde rakibi ekstra yoracak isimlerden biridir ancak işler bir anda ters gitmeye başladığında en kritik hataları da bu isimden beklemelisiniz. 2.5 yılda Onazi'ye dair net gözlemlerim bunlardır...

Evet, yaşı genç ve Ünal Karaman'la birlikte hızlı bir gelişim gösterdiğini belli ediyor. Özellikle Sosa'nın kendine gelmesiyle birlikte pas yükünün çok daha az oranda kendisine binmesi kayda değer özelliklerini yansıtmasına yardımcı oldu ancak ben bu adama güvenemiyorum. Dolayısıyla güvenimi kazanması için ilk yarının sonuna kadar gelişimini takip edeceğim. Umarım tüm hatalarını tersine döndürür.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emrahtuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir şampiyon olamayabiliriz ama olacağğaaaazzzz daa
    Yumruklayacak masa arıyorum
    .

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal abi haklı. Hala kırılgan bir takımız ve tedirginliği üzerimizden atamadık. Bu takım pas yapmaya çalışırsa yine geçen sezonki gibi dağılır. Dikkatli olmak lazım.

serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her şey iyiye doğru gidiyor, takım bir hava yakaladı ve seri peşinde. Kısacası puan kaybedeceğiz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk konuşan arkadaşlar biraz abartıyor sanki geçen sezon da 4. haftada 7 puanımız vardı yine herkes şampiyonluk türküleri söylüyordu gördük sonra. Bu sezon şampiyonluk yarışında olursak büyük sürpriz olur benim için ilk 4 başarıdır.
    Geçen sezon ilk 4 hafta izlediğimiz takımla bu sezonki asla bir değil.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

6s 3 te 3 yapmis bir takim biz bunlara 11 e 11 ken 2 gol attik pozisyon vermedik hatta kirmizi karttan önce daha iyi oynuyorduk, bizim takim kirilgan falan degil tas gibi takim olmusuz acin Sosa ya Olcaya bakin nasiöl defans yapiyor.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten. 5 maç oynadı diye de topçu demem kimseye...
    Aynen öyle. Tamamen gazla oynayan, teknik becerisi ve oyun görüşü yetersiz ağır riskli oyuncu. Bu sene 5 maç daha ''oynasın'' sonra nolursa olsun.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim için önemli olan lig sonuna kadar bir şekilde işin içinde olup zirveden kopmamak. Bu manada umarım kazanırız ama olası puan kaybında da ortalığı yangın yerine çevirmemek lazım. Zira lig lideriyle ikincisinin maçını izliyoruz, ortada futbol yok. Şu maçı öyle böyle belki alabilir ama gs nin hali hakikaten kötü. Bu sene gümbür gümbür oynayan bir takım hala yok. Bu yüzden kopmamak lazım. Hele ümit ettiğimiz gibi 5-6 maçlık seri yaparsak iş başka yerlere gidebilir.
    There is no spoon...

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Arkadaslar Izmir'de formamizin satisini yapan bi yer var mi acil

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)