Sayfa 41 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 51 91 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2711 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Caleb Ansah Ekuban | Genoa

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bizim insanımız olanı görmek istemez. Gerçeği de kabullenmez. O kadar gol atan, topu direkten dönen Rodallega'nın arkasına teneke bağlar. Yerine Fransa ikinci lig takımı veya emeklilik için Arap çöllerine düşmüş oyuncuyu iştahla bekler. Gelmeyince Ekuban'a gol makinesi muamelesi çeker. Rodallega şampiyon takımın forveti olmaz deniyordu, onun çeyreği kadar gol atamamış Ekuban'la nasıl gerçekleşecek o hayal? Halbuki, bunun bir takım oyunu olduğunu, parçaların her birinin sorummluluk ve rolü olduğunu idrak edebilsek... Ekuban'a da orada doğru görevi tanımlasak... Gereksiz beklenti içine girmez kimse. Ekuban geçen sezonki haliyle, en fazla son yarım saat oyuncusu olur.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gana'nın penaltılar ile 4-5 kaybettiği Tunus maçında tek penaltıyı kaçıran isim Ekuban olmuştur. Demek ki hocanın da bildiği bir şey vardı da oynatmıyordu
    Penaltılara şansa gittiler zaten. Kesinlikle hoca değil hocaları.
    ( ゚д゚)

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rodallega güzellemeleri ne zaman son bulacak?

Eleman bizi değil daha düşük kalibrede takımı "tercih" etti. Ne yapalım Denizlililer yerine yine tribini çekmeye devam mı edelim?
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim insanımız olanı görmek istemez. Gerçeği de kabullenmez. O kadar gol atan, topu direkten dönen Rodallega'nın arkasına teneke bağlar. Yerine Fransa ikinci lig takımı veya emeklilik için Arap çöllerine düşmüş oyuncuyu iştahla bekler. Gelmeyince Ekuban'a gol makinesi muamelesi çeker. Rodallega şampiyon takımın forveti olmaz deniyordu, onun çeyreği kadar gol atamamış Ekuban'la nasıl gerçekleşecek o hayal? Halbuki, bunun bir takım oyunu olduğunu, parçaların her birinin sorummluluk ve rolü olduğunu idrak edebilsek... Ekuban'a da orada doğru görevi tanımlasak... Gereksiz beklenti içine girmez kimse. Ekuban geçen sezonki haliyle, en fazla son yarım saat oyuncusu olur.
    Rodayi kulüp göndermedi ki kendisi kalmak istemedi. Bizim yaptığımız 2. Teklif, Denizli ile anlatstığından yüksekti, kalmak istese 35 ama gol atıyorum dediği zaman kabul ederdi sözleşmeyi.

Kaçırdığı penaltıdan sonra zaten ayrılmayı koydu kafasına. Go home mesajına next season yazan adam, lafının arkasında durdu
    ( ゚д゚)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rodallega güzellemeleri ne zaman son bulacak?

Eleman bizi değil daha düşük kalibrede takımı "tercih" etti. Ne yapalım Denizlililer yerine yine tribini çekmeye devam mı edelim?
    Sanırım bu endirekt taş bana. Çünkü etrafta başka Rodallega içeren mesaj göremedim.

Başlığı burası değil. Benim mesajımda anlatmaya çalıştığım da Rodallega'nın tercihi değildi. Yine de cevap vereyim. Sezon devam ederken ve bitiminde gitmesi için temennide bulunanların sayısı azımsanmayacak düzeydeydi. "Onunla şampiyon olunmaz" diyenler de vardı (Demedim ama taraftarlığın bütünlüğünü bozmamak adına kendimi de katayım). "Onunla şampiyon olunmaz" dedik (Aynı klişe sloganı Hüseyin Çimşir için atıyordu kıymetli taraftarımız. Adam gitti Bursa'da şampiyon oldu. Gerçekten Hüseyin'le şampiyon olunmaz mıymış?). Adam iki gol attı, üç topu direkten döndü: "Mal bu" dedik.

Şimdi de Denizli'ye gitti diye kızıyoruz. Daha düşük kontrata üstelik... Parayı, sana tercih etmemiş. Ya adam onurlu durmuş. İstenmediği (!) yerde kalmamış. Bundan bile ders çıkaracağınız yerde gidenin arkasından konuşuyorsunuz.

Mesajımdaki konu bundan farklıydı. Rodallega'nın tercihi değil Trabzonspor taraftarının iyiyi-kötüyü, doğruyu-yanlışı ayırt etmedeki hatalı seçimleri, değerlendirmeleriydi. Sadece mukayese örneği Rodallega'ydı... Bu örnekleri çoğaltabilirim. En güzeli de Novak olurdu. Geldiğinde neler denmedi adam için... Şimdi ligin sol beki seçildi.

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rodayi kulüp göndermedi ki kendisi kalmak istemedi. Bizim yaptığımız 2. Teklif, Denizli ile anlatstığından yüksekti, kalmak istese 35 ama gol atıyorum dediği zaman kabul ederdi sözleşmeyi.

Kaçırdığı penaltıdan sonra zaten ayrılmayı koydu kafasına. Go home mesajına next season yazan adam, lafının arkasında durdu
    İyi işte ben de bunu diyorum. Kulüpten bahsetmiyorum, herhalde kulüp Ekuban'ı yeterli görse harıl harıl forvet aramaz. Taraftarın yaklaşımı sıkıntılı. Sezon ortasında "Rodallega'yı kes Ünal Hoca, Ekuban tek forvet oynasın" teklifleriyle dolu maç başlıkları...

Nereden
    İstanbul

Sanırım bu endirekt taş bana. Çünkü etrafta başka Rodallega içeren mesaj göremedim.

Başlığı burası değil. Benim mesajımda anlatmaya çalıştığım da Rodallega'nın tercihi değildi. Yine de cevap vereyim. Sezon devam ederken ve bitiminde gitmesi için temennide bulunanların sayısı azımsanmayacak düzeydeydi. "Onunla şampiyon olunmaz" diyenler de vardı (Demedim ama taraftarlığın bütünlüğünü bozmamak adına kendimi de katayım). "Onunla şampiyon olunmaz" dedik (Aynı klişe sloganı Hüseyin Çimşir için atıyordu kıymetli taraftarımız. Adam gitti Bursa'da şampiyon oldu. Gerçekten Hüseyin'le şampiyon olunmaz mıymış?). Adam iki gol attı, üç topu direkten döndü: "Mal bu" dedik.

Şimdi de Denizli'ye gitti diye kızıyoruz. Daha düşük kontrata üstelik... Parayı, sana tercih etmemiş. Ya adam onurlu durmuş. İstenmediği (!) yerde kalmamış. Bundan bile ders çıkaracağınız yerde gidenin arkasından konuşuyorsunuz.

Mesajımdaki konu bundan farklıydı. Rodallega'nın tercihi değil Trabzonspor taraftarının iyiyi-kötüyü, doğruyu-yanlışı ayırt etmedeki hatalı seçimleri, değerlendirmeleriydi. Sadece mukayese örneği Rodallega'ydı... Bu örnekleri çoğaltabilirim. En güzeli de Novak olurdu. Geldiğinde neler denmedi adam için... Şimdi ligin sol beki seçildi.

İyi işte ben de bunu diyorum. Kulüpten bahsetmiyorum, herhalde kulüp Ekuban'ı yeterli görse harıl harıl forvet aramaz. Taraftarın yaklaşımı sıkıntılı. Sezon ortasında "Rodallega'yı kes Ünal Hoca, Ekuban tek forvet oynasın" teklifleriyle dolu maç başlıkları...
    Buradaki taşı da ben üstüme alınıyorum. Çok defa yazdım çünkü dediğini geçen sezon.

Niye yazdım çünkü adam seneye yokum diye bas bas bagiriyor. Takım umrunda değil. Bu noktada değil Rodallega Ronaldo olsa faydalı olmaz ki çoğu zaman bildiğimiz roda performansı da işletmesi bize. Üstüne Ekuban'in bonservisini alma durumu net değildi. Ekuban o ara oynamaya başlasa hem oyuncu hakkında daha net fikir sahibi olurduk hemde bu sezon için forvet bölgesine ısınmış olurdu.

Bu taraftar Rodallega için daha ne yapacaktı acaba? Küstü gönlünü aldık. Burak gibi efsane isim varken Roda oynamıyor diye hocaya salladık. Erken oyundan alındı yüzü düştü roda roda tempo tuttuk. Beyfendi instayi bu kadar aktif kullanırken eleştiriyi de kabul edecek artık hayrına oynamıyor.

Rodallega gerçekten para yerine duruş sergilemek isteseydi kulüp ile çingene pazarlığı yapmaz direk redderdi kulübü. Kendisi bizim 900luk teklifimizi beğenmedi. Ülkeme döneceğim ayağına yattı. En son 1.3 civarı bir teklif yaptık ama beyfendi daha fazlasını alacağını düşünerek ülkesini gezdi. Hiçbir takım bu rakamları vermeyince kürkçü dükkanına geri döndü ama artık kürkçü uyanmıştı ve 1.3luk teklifi geri çekti. Roda beyde müthiş bir duruş ile Denizlispor ile anlaştı.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Asya Diğer

Taş yok. Görüş var. Farklılık olması da doğal.

Sabah 10-12 arası transfer başlığına bakılırsa Rodallega güzellemeleri ile dolu olduğu görülür. Penaltı kaçırmış. Bunun üzerinden Roda'yı aramak çok saçma değil mi?

Rodallega bizi hedefe götürebilir miydi? Bunu tartışmak da yersiz. Zira götüremedi.

Bize güzel anlar yaşatmadı mı? Evet yaşattı. Lakin yararından çok zararı vardı görüşündeyim. Ekuban şuan tabi ki tam anlamıyla yeterli değil. Mevzu zaten Ekuban-Rodallega karşılaştırması da değil.

Roda kendince bir hamle yaptı Trabzonspor yönetimi de yapacak. Zaman bakalım kimi haklı çıkaracak?

O da biz de tercihimizi yaptık. Yolu açık olsun. Sürekli bu konuyu tartışmak da zaman kaybı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradaki taşı da ben üstüme alınıyorum. Çok defa yazdım çünkü dediğini geçen sezon.

Niye yazdım çünkü adam seneye yokum diye bas bas bagiriyor. Takım umrunda değil. Bu noktada değil Rodallega Ronaldo olsa faydalı olmaz ki çoğu zaman bildiğimiz roda performansı da işletmesi bize. Üstüne Ekuban'in bonservisini alma durumu net değildi. Ekuban o ara oynamaya başlasa hem oyuncu hakkında daha net fikir sahibi olurduk hemde bu sezon için forvet bölgesine ısınmış olurdu.

Bu taraftar Rodallega için daha ne yapacaktı acaba? Küstü gönlünü aldık. Burak gibi efsane isim varken Roda oynamıyor diye hocaya salladık. Erken oyundan alındı yüzü düştü roda roda tempo tuttuk. Beyfendi instayi bu kadar aktif kullanırken eleştiriyi de kabul edecek artık hayrına oynamıyor.

Rodallega gerçekten para yerine duruş sergilemek isteseydi kulüp ile çingene pazarlığı yapmaz direk redderdi kulübü. Kendisi bizim 900luk teklifimizi beğenmedi. Ülkeme döneceğim ayağına yattı. En son 1.3 civarı bir teklif yaptık ama beyfendi daha fazlasını alacağını düşünerek ülkesini gezdi. Hiçbir takım bu rakamları vermeyince kürkçü dükkanına geri döndü ama artık kürkçü uyanmıştı ve 1.3luk teklifi geri çekti. Roda beyde müthiş bir duruş ile Denizlispor ile anlaştı.
    Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taş yok. Görüş var. Farklılık olması da doğal.

Sabah 10-12 arası transfer başlığına bakılırsa Rodallega güzellemeleri ile dolu olduğu görülür. Penaltı kaçırmış. Bunun üzerinden Roda'yı aramak çok saçma değil mi?

Rodallega bizi hedefe götürebilir miydi? Bunu tartışmak da yersiz. Zira götüremedi.

Bize güzel anlar yaşatmadı mı? Evet yaşattı. Lakin yararından çok zararı vardı görüşündeyim. Ekuban şuan tabi ki tam anlamıyla yeterli değil. Mevzu zaten Ekuban-Rodallega karşılaştırması da değil.

Roda kendince bir hamle yaptı Trabzonspor yönetimi de yapacak. Zaman bakalım kimi haklı çıkaracak?

O da biz de tercihimizi yaptık. Yolu açık olsun. Sürekli bu konuyu tartışmak da zaman kaybı.

Bu izahların üstüne, derdimi anlatamadığımı düşünüyorum. Olay döndü dolaştı, Rodallega'nın ayrılış şekline geldi. Hâlbuki mesajımın özü (En azından beceremesem de yazma amacım), taraftarın durduğu noktanın eleştirisiydi. Hadi bir örnek daha vermeye çabalayayım: Onazi bizi 2017 yazında şikayet edip kampa geç katılmıştı, değil mi? Ve biz de onu hain ilan etmiştik! Aynı yaz, İtalya Ligi'nin tozunu atmış, şu meşhur Opta verilerine göre ligin en bilmem nesi seçilen Kucka'yı aldık. Sonra devran döndü: Kucka gönderildi, Onazi yerel kahraman ilan edildi. Demem o ki, bugün kocaman umut bağlanan Ekuban'ı gelecek yıl kovalamasın kimse!

Olanı görmek... Duygusallığı en aza çekmek... Ekuban'a, Ahmet'e, Mehmet'e olduğundan fazla anlam yüklemeden, gereksiz beklenti oluşturmayıp sonunda üzülmemek... Onlardan maksimum faydayı sağlamak... NBA'de En İyi Altıncı Adam diye bir ödül var. Oyuncu yedek de olabilir. Ayıp değil ya! Bununla birlikte takıma en yüksek düzeyde fayda da sağlayabilir.

Zaten amaç da takımın başarısı ve bizim mutluluğumuz değil mi? Çıkış noktam burası. Ha; Ekuban fırsat bulur, kendisini sezon içinde geliştirir, uçanı kaçanı atar, Rodallega'yı, Cardozo'yu, Şota'yı vs. aratmaz ise ne âlâ...

Değil Rodallega, kolay kolay hiçbir futbolcu için yapmadım ama belki o zaman Ekuban için güzellemeleri sıralarım. (:

( @Ufuk , Göztepe maçı başlığına Ünal Hoca hakkında kısa ve bence haklılığı Malatya maçında ortaya çıkan eleştirel tatlı sert bir yorum yazmıştım. Bulamadım şimdi. Teması Burak tercihiydi... "Efsane" Burak yerine Rodallega'nın oynamasından ve hocaya sallamanızdan çok da pişman olmamışsınızdır diye düşünüyorum.)
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (09.07.2019 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Asya Diğer

Taraftarın ayarının olmadığı görüşüne ben de katılıyorum. Özellikle 12-17 yaş arası gençler sosyal medyayı hiçbir değer yargısı gözetmeksizin kullanıyor. Daha sağduyulu davranmayı öğrenebilmeliler.

Oyuncunun "çöp" / "kral" ilan edilebilme kriterleri rasyonellikten ve insanlıktan çok uzak.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Kuzey Amerika

Ayarsizligi siz yapmis olmuyormusunuz simdi Penalti kacirdi diye yerin dibine sokmalar. Kendi oyuncumuzu.

Kafana dert etme Ekuban. Bu sene senin senen olacak.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ekubanın kaçırdığı penaltıya baktım da berbat bir penaltı atışııydı. topa gelişi vuruşu topun gittiğ iyer. ekubanın tek sorunu top ve şut tekniğidir. onnu dışındaa çok koşan basan etkili biri ama bunları geliştirmzse hep yedek kalır bu sene

Nereden
    Asya Diğer

FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Ankara

Yılan, bir pozisyonda ortasahadan alıp aktı gitti soluyla iyi de vurdu ama az farkla auta cıktı. Ekuban çok iyi adam. Değerini er ya da geç herkes bilecek, anlayacak
    TRABZON SPOR

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İbrahim CİHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılan, bir pozisyonda ortasahadan alıp aktı gitti soluyla iyi de vurdu ama az farkla auta cıktı. Ekuban çok iyi adam. Değerini er ya da geç herkes bilecek, anlayacak
    Auta gidince mutlu oldum.Kırdı mı acaba şu direk olayını.

Nereden
    Ankara

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Auta gidince mutlu oldum.Kırdı mı acaba şu direk olayını.
    Kıracak inşallah. Bu sene kendisinden gecen seneki Nwakaeme katkısı bekliyorum. Şampiyon olacaksak Ekuban en çok konuştuğumuz isimlerden olacak.
    TRABZON SPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizdeki bu şansla prag maçının 2.dakikasında sakatlanıp oyundan çıkar yerine koray girer

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Anlamadığım bu adamın mevkisine sürekli birilerini bakıyoruz.Planımız nedir bununla ilgili.Avdijaj da bu mevkide oynuyor.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

çok özel bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, burak varkende hugo varkende o bölgede oyun sistemimize en yatkın ismin ekuban olduğunu düşünüyordum, bu senede birinci forvetimiz olması gerektiğini düşünüyorum. geçen sene o kadar direğe ve yedek kaldığı maçlara rağmen güzel istatistiği var, pas oyunuyla hücuma yatkın, top alamadığında ortasahaya katkı verir, geriden aldığı toplarla öne doğru patlama gücü yüksek, kuvvetli, ilginç bir şekilde bitirici forvet vuruş stillerinide görüyorum kendisinde, ekuban banko oynasın bu yıl 15-20 golden aşağıya atmaz
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İyi hoş takım oyununa katkıda bulunuyorsun ama biraz golü düşün reis sende ceza sahasında iş yapacak yetenek var, boşuna sahada kendini yıpratma deli gibi koşarak. Forvet dediğin bencil olur biraz sende o hiç yok.

Hocanın da uyarılarıyla artık ceza sahasını daha çok kullanan bir forvete dönüşmesi lazım Ekuban'ın bunu halledersek senede min 15-20 gol atacak forveti bulmuş oluruz zaten.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Destek ayağını iyi koyamadığı için biraz da panik yaptığı için iyi şutlar atamıyor. Biraz yusuf yazıcı izlemesi lazım.

Nereden
    Trabzon

Umut Bulut kadar skor yapacan hacım. @TSemih61 haklı ceza sahası ile daha çok haşir neşir olursa 15 gol civarı atar. Umut Bulut kadar atman lazım Eku. İnşallah skorer bir 10 numara alırlar da hem Sorloth hem Eku bu adamdan faydalanır.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnter Milan'a gitmişsin adamım

Nereden
    İstanbul

İşte tamda bu yüzden Rodallega gitti,gitmeliydi.

Dönen dişliye ne zaman çomak sokacağı belli olmayan insanlarla yola devam edilmez.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene senin senen olacak!
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Sparta Pragı sayende geçecez. Aynen devam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)