Sayfa 54 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2711 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Caleb Ansah Ekuban | Genoa

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

dar görüşlüleri takıma doldurdunuz yeni gelen doktorlar da dahil buna

takımdan soğudum

yakında oyuncu kalmayacak

iyi ki ekuban form tuttu

wakayeme sakatlanırsa başkan istifanı ver ya da teknik ekibi komple toplu istifaya davet et
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dar görüşlüleri takıma doldurdunuz yeni gelen doktorlar da dahil buna

takımdan soğudum
    Sen sadece takımdan soğumuşsan yine iyi. Ben kendimi bu memlekete, bu millete ait hissetmiyorum.

Her taraftan mı cehalet, şike, hırsızlık, haksızlık, adam kayırma akar?

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yanılmıyorsam aynı sakatlığı geçen senenin 2. periyodun da Pereir'a yaşamıştı , hatırlayan var mı kaç haftada döndü o zaman ?
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taş gibi 2 oyuncumuz gitti ona mı üzüleyim şampiyonluk gitti ona mı üzüleyim gelecekteki yüksek ihtimal büyük maddi gelir kaybına mı üzüleyim neresinden bakarsan bak takımı çöküntüye uğratan 2 sakatlık. İnşallah en iyi şekilde atlatırız şu süreci...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya ne oldu anasını satim bize şampiyonluk hayali bile kurmak haram mı kardeşim daha 3 haftada takımda adam kalmadı yine..bu arada büyük geçmiş olsun gara fişşek..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

takımdan şu manada soğudum heyecanı öldürdüler bu seneki heyecan gitti sezon adı olarak varız gibi hani varız işte dostla alışverişte görsünler gibi o hale geldik.cehalet var malesef abdülkadir veya bu kadar olanlardan sonra hala Türk personel diyen var teknik taktikte şaka gibi bir tanesinin topçulara bir şey katmadığına eminim elimizdeki yerli yabancı hepsi kendi bireysel çabasıyla öğrenmiştir herşeyi buna eminim
    Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sadece takımdan soğumuşsan yine iyi. Ben kendimi bu memlekete, bu millete ait hissetmiyorum.

Her taraftan mı cehalet, şike, hırsızlık, haksızlık, adam kayırma akar?
    "Annuit cœptis"

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu Ekuban hiçbir zaman bu takımın as oyuncusu olmadı ki,sakatlanmasına çok üzüldük orası ayrı ama 2. sınıf bir oyuncu yani şampiyonluk şansımızı çok etkilemez.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Ekuban hiçbir zaman bu takımın as oyuncusu olmadı ki,sakatlanmasına çok üzüldük orası ayrı ama 2. sınıf bir oyuncu yani şampiyonluk şansımızı çok etkilemez.
    al iste bide bunlar var

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam olarak cevabım bu : lol

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al iste bide bunlar var
    Yok yav, nasıl oluyormuş bunlar söyle bakalım. Bu adam geçen sene çoğu maçta sonradan oyuna giriyordu ne ara 11 oyuncusu oldu.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

eğleniyor musunuz ekuban şuan bizim 1 numaralı hücum silahmıız göreceğiz sorlothu bu hafta küfür yer bence.. sorlot sturidge hatta övdükleri o vedat muriqden falan önde oyuncu formdaydı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Kuzey Amerika

Yok yav, nasıl oluyormuş bunlar söyle bakalım. Bu adam geçen sene çoğu maçta sonradan oyuna giriyordu ne ara 11 oyuncusu oldu.
    bu sene takimin en ateste, en formda ismi oldugundan beri ilk 11 oyuncusu kendisi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene takimin en ateste, en formda ismi oldugundan beri ilk 11 oyuncusu kendisi

Bu forumda sezon başı Ekuban'a leş, çöp diyenler vardı. Bir Milyon Euro'yu bu yetersiz adama verdik diyenler vardı.
    Ben artık şaşırmıyorum. Ağzı olan her gelene çöp, her gidene de kral muamelesi yapıyor. Komik ama bunları okuyoruz.
    Açıkçası Ekuban'a ilk geldiği günden beri güveniyorum. Trabzonspor'da iyi bir performans sergiliyor.
    Hızı, kuvveti, patlayıcılığı, tekniği ile takıma çok şeyler kattı. Daha da gelişecektir. Tez zamanda döner inş.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bizim takımda 5-6 kilit oyuncu yazsam
    Abdüş’ü 2’ye Ekuban’ı 4’e yazarım.
    1 Sosa 3 Wakaeme 5 Novak 6 Pereira

Bu 2 kilit adamın gitmiş. As oyuncun değilki diyorsun. Takımda 1 tane daha ortada kalan bir topu herhangi hir ikili mücadeleye girip %99 kazanacak, hızlanması olağandışı olan, karnında baklavaları çıplak gözle sayılan, rakibi yıka yıka giden bir adam mı var. Şu adamın şut çekebileni 50m€
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

bordomaviask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekubanın sezona nasıl girdiğini, kendini nasıl geliştirdiğini görmeyen arkadaşlar var. Bunu da geçtim ilk yarıdaki tüm maçları aynı kadroyla oynadığımızda, o futbolcuların pestilleri çıktığında ve bundan sebep muhtemelen yeni sakatlık durumlarıyla karşı karşıya kaldığımızda bakalım burada neler konuşulacak.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban ilk sparta prag maçının ikinci yarısından beri turbo modda oynuyordu

Geçen sezonun yıldızı Nwakaeme'nin henüz gol/asist siftahi yapamadığı bir ortamda, goller attı, asistler yaptı, rakipleri en az Nwaka kadar çaresiz bıraktı.

Büyük kayıp oldu bizim için.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi s..tık.
    .
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baba, seni harbiden cok kötü zaman da kayip ettik. Cabuk dön!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'a Ekuban şoku! 2 ay sahalardan uzak kalacak

Antrenmanda sol ayak tarak kemiği kırılan Trabzonspor'un Ganalı futbolcusu Ekuban, İtalya'da ameliyat oldu. 25 yaşındaki futbolcunun 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

İHA
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha dert var mı?Getir içeyim...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay anasini resmen her mac Ekuban'i ariyoruz
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'a Ekuban şoku! 2 ay sahalardan uzak kalacak

Antrenmanda sol ayak tarak kemiği kırılan Trabzonspor'un Ganalı futbolcusu Ekuban, İtalya'da ameliyat oldu. 25 yaşındaki futbolcunun 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

İHA
    Kaldı 1 ay 27 gün. Neredesin sen Ekuban? Takimin şu ara en çok ihtiyacı olan şey hücumda diri bir adam. Senden sonra hücum edemez olduk
    TRABZON SPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Niye soktun ayağını, olur olmaz yere abi ya, gümledi takım.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezona 3.santrafor olarak başlayan ve Burak gidene kadar doğru dürüst şans bulamayan bir oyuncunun yokluğunu bu kadar arayacağımızı hiç düşünmemiştim. Görüyoruz ki eksikiği Abdulkadir'den çok daha fazla etki etti. Çünkü Ekuban hem takımın mücadele gücünü arttırıyordu, hem Nwakaeme ile telepatik uyumu vardı, hem de Sörloth'a binen yükü azaltıyordu. Abdulkadir ise mevcut düşen oyunumuzda en çok kontralarda ve rakibe baskı kurduğumuz anlarda ya da rakibin oyunu kilitlediği bölümlerde çare olabilecekti. Gerçi rakipler artık bize rahatça gol atabileceklerini bildikleri için kapanmayı da tercih etmiyorlar.

Görünen o ki Ekuban en iyi ihtimalle Kasım ayındaki milli ara dönüşünde yani 12.haftadaki Ankaragücü maçıyla dönüş yapacak. O zamana kadarki fikstürde (BJK, Rize, Gazişehir, Başakşehir, Göztepe, Alanya) Göztepe maçı haricinde kazanırız diyebileceğimiz net bir karşılaşma gözükmüyor. Ha içerideki son iki Göztepe maçını da kazanamadığımız gerçeği varken o maç da garanti sayılmaz elbette. Avrupa maçlarına ise hiç girmiyorum. Ekuban ancak son 2 maça yetişse de, o zamana kadar havlu atmış olacağımızdan pek bir anlamı kalmayacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

geçen sene sonradan oyuna soktukları bu adam kaç gol kaç asist kaç direkle oynadı haberin varmı arkadaş?

bu adam olmasa avrupa maçı izlemeye devam edemeyecektin sen ondan haberin varmı?

rodallega ve burak yılmaz varken bile 11i hakeden ilk isim hep ekuban oldu onun ekstraları kimsede yok nerenizle izliyosunuz şu maçları
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)