Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Eylül'deki þike eylemi ve Zeki konusunda BMN Yönetimi bir þey yapmayý düþünüyor mu?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yedek olmak diye bir taným yok Trabzonspor'da. Yedeklerin de aslarý aratmamasý lazým. Zeki Trabzonspor'da oynayamayacak derecede kýsýtlý kapasitede olduðunu hep gösterdi ve sonunda gönderildi. Ama mantýða bürüme hiç bitmiyor. Yedek duracak, az alacak, iyi çocuk, Trabzonlu, alternatif...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

falcon_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    zeki yedek olmasý için alýnmýþ bir oyuncu ve bu konuda çok saçma eleþtiriler var. Zeki konusunda eleþtiri yapanlarý eleþtiriyorum. Oyuncu ve yönetimi destekliyorum.
    Zeki Trabzonlu olmasa takýma yedek olarak alýnacak mýydý? Siz isme takýlýyorsunuz , eleþtirenler ise ilk itirazý zihniyete. Bunun sonucunda Zeki istenmiyor anlayamadýnýz mý hâlâ?

Mi A1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yedek olmak diye bir taným yok Trabzonspor'da. Yedeklerin de aslarý aratmamasý lazým. Zeki Trabzonspor'da oynayamayacak derecede kýsýtlý kapasitede olduðunu hep gösterdi ve sonunda gönderildi. Ama mantýða bürüme hiç bitmiyor. Yedek duracak, az alacak, iyi çocuk, Trabzonlu, alternatif...
    Üstelik dua edelim de arkadaþýn dediði gibi yedek oturmasý için alýnmýþ olmasýn Yedekte oturduðu her maç 20.000 lira, 34 maçta da 680 bin lira yapýyor. Bu arada Abdül'le Yusuf ne alýyordu bizde ? Bu ne perhiz bu ne lahana turþusu? Neresinden tutsan elinde kalýyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

Þimdi biri çýkar der Sosa'ya niye bir þey demiyorsunuz o 3.5 alýyor diye
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Þenol Güneþ ve HH aleyhine herhangi bir olumsuz durum olsaydý anýnda bildiri yayýnlanýrdý.

Konu Trabzonspor olunca sessiz kalýmmasý normal

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Yedek olacaksa çýkart altyapýdan 17 yaþýnda yedek koy bir tane. Kendisini verilen onca þansa raðmen ýspatlayamamýþ, her seferinde daha kötü hatalar yapmýþ bir futbolcu!'yu transfer etmekteki amaç nedir?

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

"Talep" deniyor ya mesela. Ben "talepte" bulunsam

1 eylüldeki eylem için BMN üyesi olarak herkese açýk çaðrý yapýlmýþ eyleme bizim de katkýda bulunup katýlmamýz ve bu eylem için BMN'de de bir organizayon yapýlmasýný talep ediyorum
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

TUNCAY HÝÇYILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Burada bmn yönetim kurulundan fazla üye var. Ýnsanlarýn talepleri dinlenmeli biz yaptýk oldu kafasýnda devam ederseniz daha çok üye kaybeder ve forum yönetimi kendi aranýzda devam edersiniz

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Eleþtirileri yapanlarýn %90'ý daha önce hiçbir organizasyonda tanýþmadýðýmýz, bizi tanýmayan insanlar.

Ama 40 yýllýk tanýþ gibi yorum yapmýþlar.

Zeki transferi konusu bence komik. Komik oðlu komik hem de...

Barýþ Özbek transferi bir anlayýþ sorunu deðil miydi? Neden o zaman açýklama yapmamýþtýk?

Ezbere konuþuyorsunuz ezbere.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Þike talebine katýlmýyorum, fakat üyelerimizin Zeki konusundaki talepleri bence de yerinde. Ancak, bu bana göre kýsmen haklý talepler karþýlýk bulmadýðýnda bir aile oluþumu olan BMN'yi bu ailenin üyeleri yýpratmamalýdýr kanaatindeyim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eleþtirileri yapanlarýn %90'ý daha önce hiçbir organizasyonda tanýþmadýðýmýz, bizi tanýmayan insanlar.

Ama 40 yýllýk tanýþ gibi yorum yapmýþlar.

Zeki transferi konusu bence komik. Komik oðlu komik hem de...

Barýþ Özbek transferi bir anlayýþ sorunu deðil miydi? Neden o zaman açýklama yapmamýþtýk?

Ezbere konuþuyorsunuz ezbere.
    Asýl komiklik ne biliyor musun Yiðit eyleme destek verelim, hatta iþtirak edelim diyenlere "40 yýllýk tanýþýk gibi ezber ezber konuþmayýn" deyip cevap bile vermekten imtina edip itham etmek Artýk söylemden eyleme geçelim denilince sizlerin ciddi ciddi tüylerinizin diken diken olduðunu düþünmeye baþladým
    Murat

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Asýl komiklik ne biliyor musun Yiðit eyleme destek verelim, hatta iþtirak edelim diyenlere "40 yýllýk tanýþýk gibi ezber ezber konuþmayýn" deyip cevap bile vermekten imtina edip itham etmek Artýk söylemden eyleme geçelim denilince sizlerin ciddi ciddi tüylerinizin diken diken olduðunu düþünmeye baþladým
    1 eylülde bir eylem olacaðýný bu baþlýk vasýtasýyla öðreniyorum. Sonra o eyleme destek vermemekle ilgili sorguya çekiliyorum. Bu sanýrým benim sorunum deðil.

Eðer haberimiz olan bir konu olsaydý bununla ilgili kesin bir tasarrufumuz olurdu. Ýlk cevabýmda da bunu söyledim.

Komik olan devamýndaki ithamlar.

Zeki konusu baþtan sona feci zaten. Takýmýn hocasý istemiþ. Ne yapalým?
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Zeki Yavru transferiyle ilgili midem bulanýyor, çok bayaðý ve bayat bir adamcýlýðýn vücut bulmuþ haliyle gerçekleþtirilmiþ bir transfer.

Ancak;

Muharrem Usta yönetimi Zeki Yavru'yu Kayserispor'da geçirdiði 1 sezonun ardýndan takýma çaðýrýp 2016-17 sezonuna giriþ yaparken neden BMN'den bir açýklama beklenmedi ? O sezonki Zeki farklý Zeki miydi ?
    Konu Berke6198 tarafýndan (23.08.2018 Saat 00:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Yiðit kusura bakma kardeþim ama demagoji mi yapýyorsun yoksa gerçekten kafan mý karýþýk yoksa enayilik bende mi hakikaten anlayamadým.

Herkese açýk çaðrýya, talebe, davete (artýk ne dersen) sen davetiye/talep istiyeceksin sonra da tasarrufumuz yok diyeceksin ardýndan da haberimiz olsa kesin tasarrufumuz olurdu diyeceksin...?????

Talebi olanlara, talepse üye olarak talep ediyorum diyeni de tanýþýklýkla karýþýk ezbercilikle itham edip meseleyi iyice kiþilleþtirip sorgulanýyorum diyeceksin... haberim yoktu falan filan... e oldu iþte oldu da ne oldu.

Mevzu vizyonsuzluk, çapsýzlýk ve bizlere akýllarýnca had bildirmek ve hatta þark kurnazlýðý var iþin içinde diyoruz sen hala Zeki'yi hoca istemiþ de falan da filan da.

O kadar çok yazýlacak þey var da neyse... mevzularýn cýlký çýktý.
    Murat

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zeki Yavru transferiyle ilgili midem bulanýyor, çok bayaðý ve bayat bir adamcýlýðýn vücut bulmuþ haliyle gerçekleþtirilmiþ bir transfer.

Ancak;

Muharrem Usta yönetimi Zeki Yavru'yu Kayserispor'da geçirdiði 1 sezonun ardýndan takýma çaðýrýp 2016-17 sezonuna giriþ yaparken neden BMN'den bir açýklama beklenmedi ? O sezonki Zeki farklý Zeki miydi ?
    evet farkliydi berke

o zaman halen hakkinda ufak bir umut vardi, o umutu ayaklari altina aldi, üstünde yarim sezon pervasizca tepindi ve cignedi...

@Yiðit Gayretli
    dedikodular vs diyorsun sonrada hoca istedi

yalanin daniskasi iste bu

ünal karaman isteseydi 1 dakika bu olay yüzünden baskalarinin laf isitmesine izin vermezdi
    bu olay ilk catlak verdiginde cikip derdini anlatirdi

o isi gececeksin
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ha bu saatten sonra bir bildiriminde bir anlami kalmadi

hayri emicenize zeki icin tesekkür mesaji cekin, en azindan inandirici olur

agam bizle eglenir gibi seyleri artik daha iyi anliyorum
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ýstanbul Ýl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Uzun zamandýr gündemi meþgul eden konu hakkýnda düþünüyorum. Bu yazýyý yazmak için de ortamýn biraz daha soðumasýný ve herkesin biraz daha sakince düþünebilmesini de bekledim diyebiliriz.Konu malumunuz Zeki transferi.

Öncelikle þu sorularý cevaplamakla baþlamak gerek diye düþünüyorum.

Biz Zeki’yi neden istemiyoruz? Taraftar neden bu kadar tepki gösterdi?
    Yönetim Zeki’yi neden transfer etti ?

Ýlk sorunun birden fazla cevabý var.
    Herkesin ortak görüþü olarak Zeki teknik kapasite olarak Trabzonspor’un seviyesinde olan bir futbolcu deðil. Þu anki kadro yapýsýnda elzem bir ihtiyaç olan mevkiinin oyuncusu da deðil. Saha içine baktýðýmýzda istememe sebeplerimiz bunlar gibi duruyor.

Takýmýn huzur ortamýný bozan , takým içi olaylarý basýna sýzdýran , takým arkadaþlarýna beylik taslayýp ahkam kesen oyuncu olmasý da saha dýþýndaki istememe sebeplerimizden.Bu bahsettiðimiz olaylarýn hepsi Ýho’nun baþkan olduðu 2014-15 sezonunun içinde gerçekleþti.Zeki bir sonraki sezon olan 15-16 da Kayseri’ye gitti.

15-16 sezonunun ortasýnda baþkan deðiþikliðine gidildi. 50.yýlda
    þampiyonluk yalanlarýyla yeni bir baþkan geldi ve ne kadar sevmesek de o baþkan bizi bir havaya soktu.Her yanlýþýný tolere ettiðimiz, Usta yapýyorsa bir bildiði vardýr, bu adam vizyonlu , bizi þampiyon yapacak diye ümitlendiðimiz bir baþkan. Bizi havaya sokmasýnda ucu ucuna kazandýðý baþkanlýk yarýþýnýn ve sonu gelmeyen yalanlarýnýn etkisini kimse inkar edemez.

16-17 sezonuna baþlarken gelen 7 transferle birlikte Zeki de takýma katýldý. Zeki bildiðimiz o yeteneksiz Zeki. Bildiðimiz o ortalýðý karýþtýran Zeki. Takým arkadaþlarýna kabadayýlýk yapan Zeki.

Peki o gün Zeki’nin takýma katýlmasýna bu denli tepki göstermeyen taraftar bugün neden tepki gösteriyor?

Cevabýný kendi açýmdan vermeye çalýþayým.

1- Yeni gelen Aðaoðlu yönetiminin Usta kadar taraftarý havaya sokamadýðý aþikar. Çünkü bugüne kadar Trabzonspor’un gerçeklerini yüzümüze vurmaktan baþka bir þey yapmadýlar. Ve ne yazýk ki özellike bu dönemde Trabzonspor’un gerçekleri hiçbirimizi memnun etmeyecek kadar vahim.
    - Yeni gelen yönetim gerçekleri anlatarak taraftarý o kadar kederlendirdi ki geçen sezonun baþýnda tarihin en iyi kadrosu dediðimiz kadrodan verim aldýðýmýz sadece Okay ayrýlmýþ olmasýna raðmen bu takýma paraþütsüz küme düþer yakýþtýrmalý yapýlmaya baþlandý.
    Aðaoðlu yönetimi hem rakipsiz bir seçimle gelmenin hem de kara bulutlarla gelmenin dezavantajýný yaþayarak taraftarýn gözünde eksi krediyle baþladý. Bu onlarýn suçu mu ? Bence kesinlikle deðil.

2- Aðaoðlu’nun yönetim kadrosunda geçmiþte yöneticilik yapmýþ ve taraftar gözünde iyi hatýrlanmayan yöneticiler vardý. Hacýsalihoðlu’nun Fatih Tekke olayý , þu an ismini hatýrlayamadýðým Brezilya’ya gidip dönemeyen yönetici gibi.

• Ayrýca bu yeni yönetim o kadar sessiz sedasýz o kadar acele geldi ki taraftar yönetime hangi gözle bakacaðýný þaþýrdý.Bence asýl problem de burda baþlýyor. Taraftar hala yönetime hangi gözle bakacaðýný bilemediði gibi ilk hatada ortalýk karýþacak gibi bir hava vardý.

En baþta sormuþ olduðum yönetimin Zeki’yi neden transfer ettiðine de deðinmek istiyorum.

Yönetim her ne kadar Özkan Sümer’le yaþanan olaydan sonra benim gözümde deðer kaybetse de yönetimdekileri ,Trabzonsporluluðu tartýþýlmayacak olan adamlar olarak görüyorum. Zeki transferinde yönetimde kötü niyet aramak içimden gelmiyor açýkçasý.

Bu transferi tamamen “ Kamil Ahmetin sakatlýðý geçene kadar sað beki idare edecek , ayný zamanda bizden biri , iþimize yaramazsa da çok ucuz zararýmýz olmaz “ kafasýyla yapýldýðýný pek düþünmesem de ortalýkta dolaþanlar gibi de sýrf hatýr gönül için sýrf Zeki’nin torpili için yapýldýðýný da düþünmüyorum.

Ayrýca Zeki ile yapýlan sözleþme tarihimizde gördüðüm en bizim lehimize olan anlaþmalardan bir tanesi. Futbolcudan verim alamadýðýn takdirde her gün antrenmana çýkartýp kadroya almayýp adamý bedava bile çalýþtýrabilirsin.

Konuyu çok uzattým. Toparlamak gerekirse þöyle sonladýrayým.

Trabzonsporluluðundan , iyi niyetinden pek þüphe etmediðim adamlar her insanýn hata yapabileceði gibi bir hata yaptýlar. Kendi bildiklerini yaptýlar ve tepkiden sonra geri dönüþün daha çok hasara dönüþeceðini düþündükleri için Zeki’yle sözleþme imzaladýlar.

Peki Muharrem Usta zamanýnda Zeki’nin bu kulüpten içeri girmesine bu kadar tepki göstermeyen taraftar ne kadar iyi niyetli? Usta gibi yalan söyleyerek taraftarla adeta dalga geçen adamýn her dediðine alkýþ tutan , Aðaoðlu’nun ekibinin ilk yanlýþýnda forma almam , maça gitmem diyen taraftar ne kadar dürüst?

Önce taraftar olarak kendini sorgulamayan adamlar yeni yönetimi daha sonra yönetime tepki vermeyenler BMN yi suçluyor.

El insaf...
    Konu Arda Yavuz tarafýndan (23.08.2018 Saat 03:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabým
    Arda Yavuz / YTÜ

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Peki Zeki kadroya giremezse, ortalýðý karýþtýrmayacak mý sizce? Bir genci kesip, oyuna girmese de 21 içinde olacak ve 20 bin TL alacak. Aç mý kalsýn?

Nereden
    Ýstanbul

Bir þeyi yapmak istiyorsanýz, yapabilecek durumdaysanýz yaparsýnýz, yok niyetiniz yoksa mantýða bürürsünüz, neden þöyleyken böyle oldu da böyleyken þöyle demeye devam edersiniz

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýnsanlar seni niye tanýsýn? Tanýþmak zorunda mý? Böyle saçma bir þey olabilir mi?

Bahanelerin arkasýna sýðýnmayýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ya arkadaþ çok açýk iki þey söylüyorum.

1- Zeki meselesi komik meseledir. Benzer olaylarda da geçmiþ dönemde herhangi tepki verilmemiþtir. Bir þey sorguluyorsanýz geçmiþten bu yana tüm icraatlarý sorgulayýn. Kendi cevabýnýzý bulursunuz.

2- Biz bir organizasyonuz. Haberdar olmadýðýmýz ve hatta tasarým aþamasýnda hiç müdahil olmadýðýmýz bir konu hakkýnda tasarrufta bulunmamamýz doðaldýr. Aksiyondan korkuyormuþuz falan. Lütfen arkadaþlar. Þöyle þeyler duyunca hayat enerjim çekiliyor.

Hele ki (isim vererek konuþuyorum) Selçuk'un Hayrettin Hso ile ilgili bir ithamlarý var ki baþkasý olsa cevap dahi vermem. Hayrettin Hso'yu hayatýmda bir kere görüp konuþmuþ deðilim. Hiçbir þeyim yok. Aleni ya da gizli desteðimiz de yok. Ne þahsen ne de kurum olarak. Desteðimiz olursa Trabzonspor YK'ya olur. Bizi baþkalarýyla karýþtýrmayýn. Adamcýlýk buralarda para etmez. Zeki'yi de hoca istedi. Net bilgi.

Yukarýda bir eleþtiriler var, tamamen yanlýþ bilgilerle dolu. Cevap vermeye kalksam sayfa sayfa yazmam lazým.
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Zamanýnda olaylara tepki vermedik diye sonraki geliþen baþka bir olaya tepki verme hakkýmýzý mý kaybediyoruz?

Eðer bu hakký kaybetmiyor isek bu gösterilen tepkide artniyetli olmakla mý ya da birilerinin yönlendirmesi ile mi itiraz etmekle itham ediliyoruz?

Herkes biliyor ki Zeki bu takýmýn oyuncusu deðil, bu takýmý hak etmiyor ve Trabzonlu olmasa bu kulübü hayatta göremeyecek bir kiþi.

Zeki'nin takýma katýlmasýný mazur görenlerin hiç biride takýma katký saðlayacak diyemiyor.Hep çeþitli bahaneler ve top çevirme ile süreci geçiþtirmeye çalýþýyor.

Altyapý altyapý diyen kiþiler Zeki olayýnda nedense bunu bir kere dillendirmedi.Nedenini de bilemiyorum ama Zekinin bölgesini- hangi bölge için alýndýðý da net deðil- yedekleyebileceðimiz oyuncumuz yok mu?

orta saha için alýndý ise Batuhan var.Sað bek için alýndý ise Semih var. Kanat için alýndý ise zaten sorunumuz yok.Eeee o zaman Zeki de Zeki diye tutturulma sebebi ne?

Zeki transferine camiada sevinen kiþilere bakýyorum yýllarca hepimizin nefret duyduðu, camiaya sülük gibi yapýþan kiþiler.Bu bile bazý þeyleri gösteriyor.

Ama hepimiz biliyoruz ki Trabzonspor ahbap çavuþ iliþkisi ile iþ yapýlan araya birilerinin koyulmasý ile oyuncu alýnan kulüp halinde.Bu Trabzon kanadýnda hep böyleydi sanýrým bundan sonrada böyle olacak.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tam da buna cevap veriyorum iþte. Sabit bir tavrýmýz ve anlayýþýmýz var. Olaylara göre yorum yapmýyoruz. Olaylara göre deðiþen tavýr sergilemiyoruz.

Volkan Þen geri geldiðinde de bu takýmýn topçusu olmadýðýný herkes biliyordu mesela. Olumlu ve olumsuz tonla örnek sayýlýr. Yapmayýn þunu. Sonsuz bir tartýþma bu. Biz de tam bundan kaçýyoruz.
    Ayaða KALK!

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tam da buna cevap veriyorum iþte. Sabit bir tavrýmýz ve anlayýþýmýz var. Olaylara göre yorum yapmýyoruz. Olaylara göre deðiþen tavýr sergilemiyoruz.

Volkan Þen geri geldiðinde de bu takýmýn topçusu olmadýðýný herkes biliyordu mesela. Olumlu ve olumsuz tonla örnek sayýlýr. Yapmayýn þunu. Sonsuz bir tartýþma bu. Biz de tam bundan kaçýyoruz.
    Volkan Þen ile Zeki nin ne ilgisi var.

Volkan Þen'in karakteri ayrý yeteneðini kim tartýþabilir.

Volkan Sen gelir ve bu takýma hiçbir þey vermez diye kim iddia edebilir.

Zekiye gelirsek adam topçu falan deðil.

Olumsuz davranýþlarýndan dolayý kadro dýþý kalmýþ kariyeri boyunca Trabzonspor dýþýnda tek bir takýmda oynamaya çalýþmýþ orda da tutunamamýþ biz almasak 1.ligde ancak oynayabilecek yeteneksizlikte boþ beleþ bir adam..

Zeki transferi Trabzonsporun yöneten dar zihniyetlerin adamcýlýkta nirvanaya ulaþtýðý noktadýr..

Bu konuda açýklamaya yapmayacaksanýz bir daha hiç yapmayýn da býrakýn isteyen istediði gibi at koþtursun.

Nereden
    Ýstanbul

Zeki veya Volkan deðil konu. Komik de deðil. Konu kötü yönetim anlayýþý. Bunu eleþtirelim. Bunun üzerine açýklama yapalým

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)