Sayfa 1 Toplam 23 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 551 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marcelinho Wolfsburg'da!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Marcelinho Wolfsburg'da!..

Lütfen sadece konuyla alakalı iletiler gönderelim...

İkili tartışmalara girmek forum kurallarına göre kesinlikle yasaktır.

DOĞAN HABER AJANSI'NIN KULLANICILARINA GEÇTİĞİ HABER ŞU ŞEKİLDE:

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu Marcelinho, 2 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Almanya'nın Wolfsburg takımına verildi.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Wolfsburg Kulübü yöneticileriyle yapılan bonservis bedeli pazarlığı sonucunda uzlaşmaya varıldı.

Brezilyalı oyuncunun Almanya'da geçeceği sağlık kontrolü sonrasında resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hayırlı olsun

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tamam gitsin itirazımız yok ama, Ayman Risp ve Erkanı almak ne oluyor?
    Paraya yazık valla.
    Bana kalırsa Musampayıda göndersinler, o da bitirdi Trabzonu kafasında. Ya da en azından ben öyle hissediyorum
    O Kupa Buraya Gelecek....

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

umarim wolfsburgta eski gunlerine geri döner..hayirli olsun..

Nereden
    İzmir

Alıntı wien_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarim wolfsburgta eski gunlerine geri döner..hayirli olsun..
    Döner kardeş.. Wolfsburg da akıllara Ziyan Ziya yokki?

leka
    Ziyaretçi

tamamdır.hayırlı olsun.hepimiz için.inşallah akyel eller szymek ve marcenin yerlerine adam gibi adamlar alınır da ikinci yarı en azından diner biraz kalp ağrılarımız. ara bu başlığa ilaç gibi geldi. inşallah devre arası da takıma ilaç gibi gelmiştir.herkese helal ettim hakkımı iyi geceler.

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı rasmuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Döner kardeş.. Wolfsburg da akıllara Ziyan Ziya yokki?
    zaten bende ona güvenerek böyle bir temenninde bulundum..bu arada wolfsburgun forumuna bakiyorum ama transferde henuz bi kesinlik yok diyolar..hatta simdi dortmunda istiyomus marcelinhoyu..umarim onlara kaptirmayiz diye yazanlarda var..

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Satilacak Futbolcu Kaldimi!!!
    Him Ozaman Bizimde Burda Isimiz Kalmadi : Imza Nurialbayrak Ve Yonetimi

Baska Lafa Gerek Yok

Nereden
    İzmir

Alıntı leka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır.hayırlı olsun.hepimiz için.inşallah akyel eller szymek ve marcenin yerlerine adam gibi adamlar alınır da ikinci yarı en azından diner biraz kalp ağrılarımız. ara bu başlığa ilaç gibi geldi. inşallah devre arası da takıma ilaç gibi gelmiştir.herkese helal ettim hakkımı iyi geceler.
    Ayman, erkan, Risp gelecekse ağrı sırf kalpte kalmayıp, tüm iç organlarada sıçrayabilir Bende helal ettim hakkımı herkese..
    Öyle yada böyle Marcelinho da gitti be

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu musayıda yanında promosyon olarak verselerdi keşke.
    Özkan SÜMER

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Baska Lafa Gerek Yok
    tek rar tek rar anlayana kadar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu musayıda yanında promosyon olarak verselerdi keşke.
    Top mu toplayacak ?

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top mu toplayacak ?
    Gitsinde almanlar verir onada bi iş.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marce'nin bir Berlin de oynadığı oyuna bakıyorum, bir de bizde.

Onu koşarken, defansa gelip alan kapatırken görmüş ve şaşırmıştım. Zira Berlin'de bu kadar sorumluluk almıyordu.

Verimi ise ayrı bir konu. Hiç verimli olamadı. Ama orta sınıf ve üstündeki oyuncuların bu takımdan uzaklaşmak için bu kadar heves ettiğini görünce verimsizliğinin sebebinin kendisi ya da yetenek kısıtı olduğunu değil, oyun düzen(sizliğimiz) olduğunu düşünüyorum.

Türkiye ve Trabzon çok zor bir ortam futbolcu için. Berlin'de yapmadığı disiplinsizlik kalmaz ve orada tutunur da, burada 10'da birini yaparsan kafana tokadı yersin. Böyle bir ortama geldiğinin daha 6. ayında onu göndermek doğru gelmiyor bana. Hele ki tüm yabancılar gitmek için sırada beklerken...

Mali Kurul'da söz verildiği üzere, para karşılığı transfer yapılmaması gerekir. Artık ellerimizdekiler, derleyip toparlamalıyız. Bu sene kimi getirirsen getir bu iş olmayacak. Ben hala Ziya Doğan'ın elindeki takımın ilk 5'e girebileceğine inanıyorum. Ama Ziya Doğan bunu becerebilecek mi orası muamma!

Marcelinho'nun verdiklerinden değil ama verebileceklerinden umutluydum. Şimdi o da gitti.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    Belçika

daha keisn bise yok adamlarin sitesindede bi haber gormedim beklemek lazim..ulan eger dogruysa bence en sagliklisi yapilmis..karsiliginda polonyali krzynowek ne giderdi ama fuze gibi sutu var adamin..
    İnsan ol evlat!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Her ne kadar hatalı bir karar olduğuna inansam da Marcelinho nun yerine alınacak oyuncuyu (tabi becerebilirlerse) görmek gerekir.Bir Zelenka hiç de fena olmazdı hani.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marce'nin bir Berlin de oynadığı oyuna bakıyorum, bir de bizde.

Onu koşarken, defansa gelip alan kapatırken görmüş ve şaşırmıştım. Zira Berlin'de bu kadar sorumluluk almıyordu.

Verimi ise ayrı bir konu. Hiç verimli olamadı. Ama orta sınıf ve üstündeki oyuncuların bu takımdan uzaklaşmak için bu kadar heves ettiğini görünce verimsizliğinin sebebinin kendisi ya da yetenek kısıtı olduğunu değil, oyun düzen(sizliğimiz) olduğunu düşünüyorum.

Türkiye ve Trabzon çok zor bir ortam futbolcu için. Berlin'de yapmadığı disiplinsizlik kalmaz ve orada tutunur da, burada 10'da birini yaparsan kafana tokadı yersin. Böyle bir ortama geldiğinin daha 6. ayında onu göndermek doğru gelmiyor bana. Hele ki tüm yabancılar gitmek için sırada beklerken...

Mali Kurul'da söz verildiği üzere, para karşılığı transfer yapılmaması gerekir. Artık ellerimizdekiler, derleyip toparlamalıyız. Bu sene kimi getirirsen getir bu iş olmayacak. Ben hala Ziya Doğan'ın elindeki takımın ilk 5'e girebileceğine inanıyorum. Ama Ziya Doğan bunu becerebilecek mi orası muamma!

Marcelinho'nun verdiklerinden değil ama verebileceklerinden umutluydum. Şimdi o da gitti.
    Verim! Verebileceginin en iyisini verdi.Ziya DOĞAN'a bu kadari cok bile.Ben simdi yaptigim is disinda baska bir birimde calissam Marcelinho'dan daha cok bocalardim. Formamizi yere atmasinin disinda cok sıkıntılı değildi.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar hatalı bir karar olduğuna inansam da Marcelinho nun yerine alınacak oyuncuyu (tabi becerebilirlerse) görmek gerekir.Bir Zelenka hiç de fena olmazdı hani.
    Bu yönetim bu saatden sonra Ronaldinho yuda alsa bir halt olmaz. Resmen kare kare satıyorlar. Bunlar satıcı satıcı. Alıcı değil. Ne zelenkası ne rispi ne erkanı.

Cem Yılmaz'ın doritos reklamı aklıma geldi. ''Biz satıcı değiliz yiyiciyiz''

Bunlar hem satıyor hem yiyor.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Baska Lafa Gerek Yok
    tek rar tek rar anlayana kadar
    Bu yonetim marcelino degil dedesini bir daha alamaz ve'de almaz plan proje saglam ,supersin nuri bey .

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yanarım yanarımda şu adamı doğru düzgün kendi yerinde oynarken izleyemeden solda hapsedilmiş şekilde izledim ya ona yanarım.

Szymek gittiğinde neler neler dedi bizim dahi DOĞAN'ın oyun kurgusu üzerine. şimdi merak ediyorum acaba Marcel neler sıralayacak. Bu konuya en güzel örnek teşkil edecek yazı Günabakış'tan Servet ÖZKARA'nın yazısı sanırım.

"Siz galiba futbol oynadınız?"
    Geçen sezon iyi futbol oynanarak kazanılan bir maçtan sonra basın toplantısına katılan Szymek "İyi futbol oynarsak herkesi yeneriz" diye bir ifade kullanınca kendisine sordum:
    -Trabzonspor bahsettiğiniz iyi futbolun neresinde, bunun ne kadarını becerebiliyor?
    Szymek, bir sorumu kendisine aktaran tercümana baktı, bir bana baktı ve gülümseyerek bir şeyler söyledi. Toplantı bitince odadan çıktım, sağa, sola bakınıyorum. Omuzuma bir el dokununca döndüm ki, tercümanla birlikte Szymek. Tercüman, "Beyefendi" dedi, "Siz galiba futbol oynadınız?"
    -Ee vaktiyle yaptık bir şeyler, deyince anlattı.
    -Kardeşim, herkes bir şeyler söylüyor ama bunun en büyük sıkıntısı bu. Diyor ki, "Pas almak için sağa yanaşıyorum dan, sola yanaşıyorum dun, havada top takip etmekten boynun tutuluyor, böyle nasıl iyi futbol oynayacağım ki?"

Şapka çıkarıyorum sana Ziya DOĞAN şapka

Merak ettiğim bir konu şimdi başkanın cebinden çıkan Marcel'in parasının şimdi kimin cebine gireceği. Yine başkanın mı yoksa Trabzonspor'un mu?
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diğer başlığa yazdığım yorumu buraya kopyalıyorum:

bir kere her şeyden önce şu gerçek unutulmamalı ve baş köşeye konulmalıdır:

"hiç bir oyuncu, yönetici, teknik direktör, taraftar Trabzonspor'dan büyük değildir..."

bir diğer gerçek ise:

"iyi futbol, iyi futbolcularla oynanır..." (aslında buna iyi teknik direktör, iyi yönetici ve iyi taraftar da eklenmelidir...)

bu iki cümleden ortaya çıkan sonuç; futbolcular bir yandan "ilah"laştırılmazken, diğer yandan kaybedilmemeye bakılmalıdır...

Marcelinho... kesinlikle ve kesinlikle kalitesi tartışılmaz... sürekli Hertha Berlin'deki performansını yakalayıp yakalamadığını tartışıp durduk (ki yakalayamadığı bir gerçek)... birincisi, bir çok arkadaşın dediği gibi "yerinde" oynatılmadı... ikincisi, bu adam Hetha Berlin'de Trabzonspor'dan çok daha güçlü bir orta saha ile beraber oynuyordu... üçüncüsü Trabzonspor'un taktik anlayışından daha farklı bir anlayışla oynayan bir takımda oynuyordu... dördüncüsü Türkiye gibi kültürü farklı, Trabzon gibi kültürü çok daha farklı bir yere geldi... yani demek istediğim şartlar Hertha Berlin'dekilerle bir değildi... sonucun bir olması da beklenemez...

gelelim "gitsin mi, gitmesin mi?" konusuna... eğer yukarda söylediğim şeyler değişmeyecekse (takımın mevcut orta sahası, taktik anlayışı) Marcelinho yine aynı Marcelinho olacak... o zaman gitmesinde bir sakınca görmüyorum...

elimizdeki yabancılara bakalım... Jefferson, Marce, Musampa, Stepanov, Yattara... bu takımın orta sahasına (önliberoya ve sol çizgiye) çok iyi teknikte ve koşan 2 yabancı gerekli... bu 2 yabancı gelirse yabancı sayısı 7 olacak... yani yukardaki 5 yabancıdan biri gitmeli... Jefferson, Stepanov ve Yattara kalmalı bence... geriye iki isim kalıyor Marcelinho ve Musampa... bu iki isimden biri gitmeli... şu an için bilinen gerçek; Marce'ye yapılan bir teklif olduğu... o zaman Marcelinho'nun gönderilmesi düşünülebilir, dünyanın sonu değil bence...

ama bir yandan da bu transferin zamanının, tam da Simko'nun futbolu bırakma kararınınki ve Eller'in söylemlerininki ile kesişmesi; bundan sonra getirilmesi düşünülen yabancı futbolcuların Trabzonspor'a bakış açılarını daha da olumsuz etkileyeceği de göz ardı edilemez bir gerçek... eğer Marcelinho sezon sonu da aynı paralara satılabilecekse sezon sonuna kadar beklenebilir o zaman...

yönetimin bundan önceki bir çok olayda olduğu gibi, bu olaydaki duruşu da tam bir fiyaskodur... bu yönetimin, "dünya çapında bir kulüp" olarak gördüğümüz/görmek istediğimiz bu kulübün ne kadar büyük olduğunun farkında olmadıkları artık su götürmez bir gerçek... "kasaba" takımı yönettiklerini zannediyorlar sanırım... hiç bir "vizyon"ları olmadığı gün be gün ortaya çıkan bu yönetim, bu saatten sonra ne yaparsa yapsın çok da şaşırmamak gerek...

ama içim çok acıyor bu tutarsızlık, acizlik ve amatörlüğe... yazık oluyor bu kulübe...

ve ekliyorum:

bugüne kadar ki emeğin ve hizmetlerin için teşekkürler Marce... yolun açık olsun...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

zaferts@61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Marchelinho'da gitti, eee sirada kim var bilen varmi????? sirada Yattara olmasin!!!!!! valla bu yonetim onuda satar merak etmeyin, adam yildiz alacam dedi valla birak yildiz almayi elimizdeki yildizlari bile yok etti!!!!!!!!!!! ah dur bakalim daha neler gelecek Trabzonsporumuzun basina bu yonetim varken.......... Neyse Marchelinho'nun kiymetini'de anlicaz ama is isten gecmis olacak.
    FOREVER TRABZONSPOR..........................
    ZAFER TARHAN (her sey TRABZONSPOR'um icin!!!!!!)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Marcelinho’nun gölgesinde!
    Ergun Ata
    eata@fanatik.com.tr

Trabzonspor Başkanı ve Yönetimi’nin “Dünya Yıldızı” sunumuyla transfer ettiği Marcelinho, Bordo-Mavili formayı giydiği sürece ilk kez bir maça damgasını vurdu.

Bu oyuncunun Wolsburg takımına transfer haberi, kampta bomba gibi patladı ve Carl Zeise Jena maçı, bu maçtaki güzel oyun ve goller, Marcerlinho’nnun gölgesinde kaldı.

Trabzonspor ilginç bir kulüp olmuş! Çünkü; Marcelinho, Almanya’daki fırtınalı futbol yaşamına karşın mevcut kadronun en profesyoneli ve kampın en çok çalışanı olarak göze battığı ve kendisinden 2. yarı için büyük umutlar beslendiği bir dönemde eğer doğruysa gönderilecek, bu bir. İkincisi, ne transferin gerçekliği, ne de alınacak bonservis bedelinin kulübe mi, yoksa bu bedeli karşıladığı iddia edilen Başkan’a mı verileceği konusuna, bu satırlar kaleme alındığı saatlerde cesur (!) bir yönetici tarafından açıklık getirilmedi. Üç; “Szymkowiak kazanıldığında en iyi transfer olur” demiştik, küstürüldü kaçırıldı. Daha dün, “Marcelinho kendine geldi” dedik, ardından bu iş ortaya çıktı. “Hay demez” olaydık!

“Marcelinho’nun gölgesindeki” maça gelince; Trabzonspor önceki maçlarına oranla daha dereli toplu gözüktü. Mevcut kadrodan en verimli biçimde yararlanılma yoluna gidildi. Savunmada az hata yapıldı, rakibe pozisyon verilmedi. İkinci yarıda Yattara’nın oyuna girmesi, Gökdeniz’in, Umut’un yanına çekilmesi ve bu üçlünün muhteşem uyumu, farklı skoru getirdi.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

bence hemen ersen,umut ,gökdenizi de göndersinler de forvetsiz oynayalım zaten teknik heyetin isteğide bu ,devam edin böyle.............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu takımdan Fatih Tekkeyi göndermişler,Marce gitmiş çokmu.sezon sonunda da Yattara'yı da göndererek tamamlarlar görevlerini.ve çekip giderler.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)