Sayfa 102 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 602 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

Engenius - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

Alýntý taus61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazdýðý kiþilerin hangi mevkide oynadýðýný ve ne zamandýr oynadýðýný bilmeden biþeyler yazan kiþiye ne denebilirki Yanlýþ bilgi.
    Sen yaz doðrusunu da öðrenelim o zaman...
    KAZIM YAÞIYOR, KAVGA DEVAM EDÝYOR...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mehmet aurelio 175 maç/19 gol
    appiah 60 maç /15 gol
    ???????

Buna da ''mantýklý (!)'' bir açýklama gelecektir umarým...

@sismolog61

Kulübün menfaatlerini düþünen Baþkan Hüseyin'e verilen parayý düþünüyormu acaba ? Yattara gibi bir adam (ki takýma verdikleri ortadadýr) Hüseyin'den az alýyorsa ben aldýðý parayý sorgularým. Ne yaptýn da o parayý hakettin diye sormak kadar mantýklý bir durum yoktur.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    54

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ön liberolarýn kaderi bu o zaman.Takýmýn yükünü çeker ama kimse göremez,görmek istemez.Ýþte en taze örnek Bursa maçý,topu rakipten alan adam Hüseyin.O topu orda almasa öyle bir atak yok.Daha doðrusu organze olarak yapýlan bir atak deðil.Tamamen Hüseyin'in topu çalýp,hýzla Musampa'ya çýkarmasý(dikine özellikle yazalým).
    Sonra Umut'un harika golü tabiki o golün sahibi Umut.Ordan çok az futbolcu vurur öyle.
    Ama Umut'un öyle vurmasý için o topun önüne kadar gelmesi lazým.Yattara'nýn o çalýmlarý atabilmesi içinde,forvetlerin Marce'nin,Musampa'nýn,Simek'in kaybettiði toplarý birilerinin kazanýp oyuna sokmasý lazým.

Hüseyin bunu yapýyor,hatta daha da fazlasýný yapýyor.Yine de yaranamýyor.

PS: Deschamp'ýn Juventus zamanýnda yaptýklarýný biliyorum,kesinlikle çok iyi futbolcuydu bence.Zaten dünya kupasýný kazanan kadroda da vardý.
    Allah aþkýna hala mý savunuyorsunuz þu adamý yahu.
    Bu yakýmýn bu halde olmasýnýn en büyük sebebi oynayamadýðý futbol ve yapamadýðý kaptanlýðýn yaný sýra takým içerisindeki huzursuzluklarýnda baþ sebebi olarak ben sadece onu görüyor ve buna inanýyorum.
    Tamam býrakalým oynayýp oynayamadýðý futbolu yapýp yapamadýklarýyla onun olsun da takým kaptaný adam takým için birleþtirici ve uzlaþtýrýcý olur Hüso bunun tam aksine býrakýn uzlaþtýrmayý sanki kýþkýrtýcý bir rol üstlenmiþ ve takým içerisinde gruplaþmaya yol açan bir kaptan.
    Her futbolcu hata yapabilir birtanesi hata yaptýðýnda ne yapmasý gerektiðini bilmediði için baðýran ve kendi hatalarýnda dahi baþkalarýna kýzan bir kaptan.Onun yerinde onun kiþiliðinde bir kaptan olsaydý sadece onun hatalarýndan baðýrmaktan sesi kýsýlýrdý herhalde.

---------------------------
    Bu takým nasýl kurtulur?
    Hüso kadro dýþý býrakýlýr ve herþey düzelir.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý thepatfhinder Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ???????

@sismolog61

Kulübün menfaatlerini düþünen Baþkan Hüseyin'e verilen parayý düþünüyormu acaba ? Yattara gibi bir adam (ki takýma verdikleri ortadadýr) Hüseyin'den az alýyorsa ben aldýðý parayý sorgularým. Ne yaptýn da o parayý hakettin diye sormak kadar mantýklý bir durum yoktur.
    Hangisi Hüseyin'e karþýlýk olacak teker teker gelin diyelim mi?Birde Deniz var þimdi.Üçüne karþýlýk Hüseyin onunda yazýn tam olsun.

Ýþin þakasý bir yana Hüseyin'den takýmýn gol yükünü çekmesini ciddi ciddi beklediðinizi düþünüyorum.
    Bu kadar olur artýk.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý taus61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah aþkýna hala mý savunuyorsunuz þu adamý yahu.
    Bu yakýmýn bu halde olmasýnýn en büyük sebebi oynayamadýðý futbol ve yapamadýðý kaptanlýðýn yaný sýra takým içerisindeki huzursuzluklarýnda baþ sebebi olarak ben sadece onu görüyor ve buna inanýyorum.
    Tamam býrakalým oynayýp oynayamadýðý futbolu yapýp yapamadýklarýyla onun olsun da takým kaptaný adam takým için birleþtirici ve uzlaþtýrýcý olur Hüso bunun tam aksine býrakýn uzlaþtýrmayý sanki kýþkýrtýcý bir rol üstlenmiþ ve takým içerisinde gruplaþmaya yol açan bir kaptan.
    Her futbolcu hata yapabilir birtanesi hata yaptýðýnda ne yapmasý gerektiðini bilmediði için baðýran ve kendi hatalarýnda dahi baþkalarýna kýzan bir kaptan.Onun yerinde onun kiþiliðinde bir kaptan olsaydý sadece onun hatalarýndan baðýrmaktan sesi kýsýlýrdý herhalde.

---------------------------
    Bu takým nasýl kurtulur?
    Hüso kadro dýþý býrakýlýr ve herþey düzelir.
    Þöyle taze bir haber var iþini görür umarým.

HÜSEYÝN' DEN TERAPÝ

Bordo - mavililerde yönetim ve teknik direktör tartýþmalarý yaþanýrken, özellikle Bursa maçý dönüþü havalimanýnda taraftarlarýn büyük tepkisiyle karþýlaþan futbolcularýn morallerini düzeltme görevi Kaptan Hüseyin' e kaldý. Baþta yabancý oyuncular olmak üzere tüm kadro ile tek tek görüþmeye çalýþan Hüseyin' in, arkadaþlarýna, "Ýçinde bulunduðumuz durum çok zor ama bu günlerin de geçeceðine inanmalý ve Ankara maçýndan mutlaka 3 puanla ayrýlmalýyýz" dediði öðrenildi. Bu arada Hüseyin' in takým otobüsü havalimanýndan ayrýlýrken, taraftarlarýn olasý tepkisine karþý hiç bir futbolcunun karþýlýk vermemesini istediði ve bu konuda arkadaþlarýný sýk sýk uyardýðý belirtildi

firidin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mehmet aurelio 175 maç/19 gol
    appiah 60 maç /15 gol
    o çok bilip gattusonun gollerini yazanlar bide arkadasýmýzýn yazdýklarýna baksýnlar bakalým....arkadasým keske asistlerini filanda yazsaymýssýn bu adamlarýn......

orasý italya,ingiltere,ispanya ligi....Türkiye deðil......

üstüne üstelik bi maçta kakanýn gattusoya,joe cole un makaleleye,ronaldinho nun marquez e ne kadar yardýmcý oldugunu da üstün futbol bilginle açýklarmýsýn acaba???bide marcelinho nun kileri lütfen????

ya arkadasým zaten her maça 4-3-2-1 gibi bi taktikle çýkýyoruz!!zaten forvetin arkasýnda ki 2 liden biri marcelinho bizim sahamýzdan çýkmýyor yani nerden baksan 8 kiþiyle sürekli gol yiyen bi TRABZONSPOR a sahibiz...Sizin devasa kesiciniz Hüseyin nerde??üstelik ben size gol yememize(dikkat edin atmamýzda demiyorum)sebep oldugu en az 5 tane pozisyon sayarým geçtim golden asistten artýk!!!!...yani bu adam daha kendi görevini yapamýyor!!!sorun burda!!!Bizde diyoruz ki kendi iþini yapamayan adam bari hücüm yönünde biþeyler verseydi ayrýca vermelide zaten!!...(ki örnekleri var yukarda arkadaþ belirtmiþ)tamam güzel kardesim(istatistikleri hazýrlayan)bide o adamlarýn asistlerini yazsana bana??????

yapmayýn arkadaþlar yaaaaa....

bu arada bi arkadas somut biþey yaz demiþ ön liberoda kimler oynamalý diye.....

ben keske Adem olsaydýyda sunu yazabilseydim;

----Adem---Symek---Musampa

malesef yok o yüzden bence olmasý gereken;

----Szymek----Ferhat---Musampa

ayrýca yine o istatistikleri yazan arkadasýma bi kaç kelamým var.....

szymek'in yarýn sezonda attýgý 8 golü ve 10 larca asistini niye yazmadýn??szymek in yarým sezonda yaptýgýný bu adam 5 seneyi toplasan yaptýmý???kadro yapýsý ayný yanýnda oynayan oyuncular ayný szymek bunu yapabiliyorsa Hüseyin Neden yapamýyor???yarýnýsýný neden yapamýyor?ceyregini neden yapamýyor???10da 1 ini neden yapamýyor???ve yapamýyorsa bi sorun varmýdýr yokmudur?????

komik olmayýn arkadaþlar yaffff......

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

Bugün hep istatistiklerden gidiyoruz

Taus61 takma isimli kullanýcýnýn son 50 mesajýnýn konu bazýnda daðýlýmý

Ersen Martin : 1
    Ziya Doðan : 1
    Hüseyin Cimþir : 48

Enteresan...

Alýntý Engenius Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen yaz doðrusunu da öðrenelim o zaman...
    arkadasým yemin ederim bilmiyorum bilgilendirmen için soruyorum inan...

albelda(valencia)...bu adam stoper degilmiydi????

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý firidin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o çok bilip gattusonun gollerini yazanlar bide arkadasýmýzýn yazdýklarýna baksýnlar bakalým....arkadasým keske asistlerini filanda yazsaymýssýn bu adamlarýn......

orasý italya,ingiltere,ispanya ligi....Türkiye deðil......

üstüne üstelik bi maçta kakanýn gattusoya,joe cole un makaleleye,ronaldinho nun marquez e ne kadar yardýmcý oldugunu da üstün futbol bilginle açýklarmýsýn acaba???bide marcelinho nun kileri lütfen????

ya arkadasým zaten her maça 4-3-2-1 gibi bi taktikle çýkýyoruz!!zaten forvetin arkasýnda ki 2 liden biri marcelinho bizim sahamýzdan çýkmýyor yani nerden baksan 8 kiþiyle sürekli gol yiyen bi TRABZONSPOR a sahibiz...Sizin devasa kesiciniz Hüseyin nerde??üstelik ben size gol yememize(dikkat edin atmamýzda demiyorum)sebep oldugu en az 5 tane pozisyon sayarým geçtim golden asistten artýk!!!!...yani bu adam daha kendi görevini yapamýyor!!!sorun burda!!!Bizde diyoruz ki kendi iþini yapamayan adam bari hücüm yönünde biþeyler verseydi ayrýca vermelide zaten!!...(ki örnekleri var yukarda arkadaþ belirtmiþ)tamam güzel kardesim(istatistikleri hazýrlayan)bide o adamlarýn asistlerini yazsana bana??????

yapmayýn arkadaþlar yaaaaa....

bu arada bi arkadas somut biþey yaz demiþ ön liberoda kimler oynamalý diye.....

ben keske Adem olsaydýyda sunu yazabilseydim;

----Adem---Symek---Musampa

malesef yok o yüzden bence olmasý gereken;

----Szymek----Ferhat---Musampa

ayrýca yine o istatistikleri yazan arkadasýma bi kaç kelamým var.....

szymek'in yarýn sezonda attýgý 8 golü ve 10 larca asistini niye yazmadýn??szymek in yarým sezonda yaptýgýný bu adam 5 seneyi toplasan yaptýmý???kadro yapýsý ayný yanýnda oynayan oyuncular ayný szymek bunu yapabiliyorsa Hüseyin Neden yapamýyor???yarýnýsýný neden yapamýyor?ceyregini neden yapamýyor???10da 1 ini neden yapamýyor???ve yapamýyorsa bi sorun varmýdýr yokmudur?????

komik olmayýn arkadaþlar yaffff......
    Firidin hepsini yine anladým da Simek-Hüseyin ile beraber oynuyorken attý o golleri?yanlýþmýyým?Þimdi ne deðiþti de suçlu Hüseyin oldu.
    Biraz ucundan açýkla sonrasýný ben anlarým.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

stoper baþlamýþtýr ama þu anda valenciada ve ispanyada önlibero oynuyor.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Albelda

defensive midfielder: önlibero

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

???????

sen oyle soylersen bende sana sorarým ozaman mukavele nezaman yapýldý hüseyinle?? ve þuanda lazaroni ve baþta musampa olmak üzere transferleri ve mukaveleleri kim yaptý? YÖNETÝM deðilmi sen Hüseyini sorguluyorsan oncelikle þunlara cevap bul bakalým lazaroniye verdiðin para neyin nesi? musampa yýllýk900 bin euro(yarýsý peþin) neyin nesi? (takýma verdiði bugune kadar ortada+ gonderemezsinde çünkü 2 miyon euro tazminat) ve diðerleri saymakla bitmez nasýl kulubün menfaatlerini düþünüyor ozaman sayýn baþkanýmýz??
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    54

Þöyle taze bir haber var iþini görür umarým.

HÜSEYÝN' DEN TERAPÝ

Bordo - mavililerde yönetim ve teknik direktör tartýþmalarý yaþanýrken, özellikle Bursa maçý dönüþü havalimanýnda taraftarlarýn büyük tepkisiyle karþýlaþan futbolcularýn morallerini düzeltme görevi Kaptan Hüseyin' e kaldý. Baþta yabancý oyuncular olmak üzere tüm kadro ile tek tek görüþmeye çalýþan Hüseyin' in, arkadaþlarýna, "Ýçinde bulunduðumuz durum çok zor ama bu günlerin de geçeceðine inanmalý ve Ankara maçýndan mutlaka 3 puanla ayrýlmalýyýz" dediði öðrenildi. Bu arada Hüseyin' in takým otobüsü havalimanýndan ayrýlýrken, taraftarlarýn olasý tepkisine karþý hiç bir futbolcunun karþýlýk vermemesini istediði ve bu konuda arkadaþlarýný sýk sýk uyardýðý belirtildi
    O haberi bende okudum kadaþým önemli olan o duruma nasýl geldiðimiz.
    Ve hüsonun bunu yaptýðýna daha doðrusu takým üzerinde bu etkiye sahip olduðuna inanmýyorum.Bende bu takýmda otynasam onu kaptan kabul etmezdim.
    Yani hüso bunlarý söylemese herkes karþý atak yapacaktý öyle mi.
    Esas taraftar tepkisi Hüsoya en baþta ona elbette bunu demek zorundaydý.
    Bana tutup maç dýþýnda yaptýklarýný savunmayýn maç içerisinde ne yapýyor.
    Ýþinize gelen þeyleri ne güzel ortaya koyuyorsunuz ama iþinize gelmeyenlerin çokluðunu dahi görmemezlikten geliyorsunuz.
    Ben isterimki burada bir anket açýlsýn ve takýmda yerini haketmeyenler listesinde hüso uzakara 1 numara olur.
    Hatta þunu yapalým imza toplansýn bir bakalým ne oluyormuþ am o zamanda siz hüsoyu sevmeyenleri futbolu bilmemekle suçlar yine iþin içinden çýkmaya çalýþýrýsýnýz.

Hüso yakýn akrabam dahi olsa bu futboluyla eleþtirirdim ama nedense bazýlarýu görmezden geliþyor sebebi nedir acaba.

----------------------------
    Bu takýmýn kurtluþ reçetesi
    Hüso kadro dýþý (Acilen)

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

@bordox

Hüseyin'den takýmýn gol yüküne çekmesini beklemek, deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Hüseyin'den ben gol atmasýný beklemiyorum. -Ýleri- doðru pas atmasý öncelikli tercihim. Sahadaki duruþu takýma güven vermeli bir Kaptan olarak. Hüseyin'de hiç birisini göremedik þimdiye dek. Fatih son açýklamasýnda ''Tecrübeli oyuncular sorumluluk almalý'' diyor. Bilmem bu cümle bir þey ifade ediyor mu ? Hüseyin önce kendisini ''motive'' etsin takýma sýra gelir nasýlsa...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Firidin hepsini yine anladým da Simek-Hüseyin ile beraber oynuyorken attý o golleri?yanlýþmýyým?Þimdi ne deðiþti de suçlu Hüseyin oldu.
    Biraz ucundan açýkla sonrasýný ben anlarým.
    ben o zamanlarda da hüseyinin gol atmamasýndan þikayetçiydim þimdide..aslýnda biraz daha genelliyelim gol üzerinde durmak tabi önemlide(biliyosunuz futbolun meyvesi malum)benim aslýnda üzerinde durdugum nokta ofansta hiç defansta ise yetersiz olmasý.....

hüseyin þimekle beraber oynarkende gol atamýyordu dogru...aslýnda degiþen hiç biþey yok arkadasým seninde dedigin gibi!!!!hüseyin de 5 senedir degiþmedi(ilerleyemedi)zaman geçtikçede bariz þekilde yetersiz kaldý sorun burda.....

ayrýca o zamanlar forvetimizde Sultan ýmýz vardý yani ofansta pek sorun çekmiyoduk onun o enfes golleri sayesinde...ama bu tamamen fatihin bireysel özelliklerinden kaynaklanan bi durumdu...þimdi forvetimiz malum yetersiz,her mevkide oynayan futbolcularýmýzýn en azýndan kendi iþlerini yapmasý gerekiyor(kendi mevkilerinde derken biliyosunuz futbol kollektif bi oyun futbolcularýn hem ofansta hem defansta sorumluluk almasý gerekiyor)...ve bu durumda da Hüseyin bariz þekilde sýrýtýyor sahada...zamanýnda gözlerimizi alamadýgýmýz SULTANýmýz sayeesinde göremedigimiz bazý problemler þimdi gün yüzüne çýkýyor...Sultanýn oldugu süre içersinde takýmý iyi gözlemleyenlerde bu sorunu görmüþlerdir sanýrým...

umarým açýklayýcý olmusumdur...

ayrýca simek hüseyinle beraber oynuyorken attý o golleri?

cümlenden þimekin hattý gollerde hüseyinin de payý vardý..gibi bi anlam cýkardým ben yanýlýyomuyum???
    Konu firidin61 tarafýndan (05.12.2006 Saat 14:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Unhappy

@bordox

Hüseyin'den takýmýn gol yüküne çekmesini beklemek, deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Hüseyin'den ben gol atmasýný beklemiyorum. -Ýleri- doðru pas atmasý öncelikli tercihim. Sahadaki duruþu takýma güven vermeli bir Kaptan olarak. Hüseyin'de hiç birisini göremedik þimdiye dek. Fatih son açýklamasýnda ''Tecrübeli oyuncular sorumluluk almalý'' diyor. Bilmem bu cümle bir þey ifade ediyor mu ? Hüseyin önce kendisini ''motive'' etsin takýma sýra gelir nasýlsa...
    Sadece okumak istiyorum Allah aþkýna söyle.Bursa maçýnda rakipten topu kapýp,hýzlý ve dikine Musampa'ya aktaran kim?

Fatih mesala Musampa'dan,Simek'ten,Ersen Martin'den ve Marcelinho dan bunu istemiþ olamaz mý,hepsinin kariyerleri ve yaþlarý itibariyle Hüseyin'den daha tecrübeli olduklarý ortada.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Maçý izlemedim ne yazýk ki. Bugün maçýn tekrarý var TRT'de.

Þansa bak bir maç izlemedik Hüseyin ''dikine'' pas attý. Allah kahretsin o zevkten mahrum kaldým

Fatih onlarý da kasetmiþtir ama öncelikli görev Kaptan'lýk pazubandýný takan Hüseyin'e ait olmalý. Yanlýþ mýyým ?

Nereden
    Ýstanbul

ben o zamanlarda da hüseyinin gol atmamasýndan þikayetçiydim þimdide..aslýnda biraz daha genelliyelim gol üzerinde durmak tabi önemlide(biliyosunuz futbolun meyvesi malum)benim aslýnda üzerinde durdugum nokta ofansta hiç defansta ise yetersiz olmasý.....

hüseyin þimekle beraber oynarkende gol atamýyordu dogru...aslýnda degiþen hiç biþey yok arkadasým seninde dedigin gibi!!!!hüseyin de 5 senedir degiþmedi(ilerleyemedi)zaman geçtikçede bariz þekilde yetersiz kaldý sorun burda.....

ayrýca o zamanlar forvetimizde Sultan ýmýz vardý yani ofansta pek sorun çekmiyoduk onun o enfes golleri sayesinde...ama bu tamamen fatihin bireysel özelliklerinden kaynaklanan bi durumdu...þimdi forvetimiz malum yetersiz,her mevkide oynayan futbolcularýmýzýn en azýndan kendi iþlerini yapmasý gerekiyor(kendi mevkilerinde derken biliyosunuz futbol kollektif bi oyun futbolcularýn hem ofansta hem defansta sorumluluk almasý gerekiyor)...ve bu durumda da Hüseyin bariz þekilde sýrýtýyor sahada...zamanýnda gözlerimizi alamadýgýmýz SULTANýmýz sayeesinde göremedigimiz bazý problemler þimdi gün yüzüne çýkýyor...Sultanýn oldugu süre içersinde takýmý iyi gözlemleyenlerde bu sorunu görmüþlerdir sanýrým...

umarým açýklayýcý olmusumdur...

ayrýca simek hüseyinle beraber oynuyorken attý o golleri?

cümlenden þimekin hattý gollerde hüseyinin de payý vardý..gibi bi anlam cýkardým ben yanýlýyomuyum???
    Öyle yazmýþsýn da o yüzden sordum.Simek gol atýnca,takým Türkiye Kupasý kazanýnca,ligde þampiyonluklarý haksýz bir þekilde alýnýnca Hüseyin yok muydu?
    Fatih gitti,onun yerine adam alýndý.Ama yanlýþ yere transfer yapýlmýþ demek ki.Forvet gidince orta saha almalý.Kaleci gidince forvet.
    Hüseyin'in neyini eleþtirdiðinizi hala anlamadým.6-7 yeni oyuncu var,yeni bir deðil iki Hoca var bunlarýn yanýnda yönetim problemleri var.
    Suçlu Hüseyin?

Nereden
    Ýstanbul

Maçý izlemedim ne yazýk ki. Bugün maçýn tekrarý var TRT'de.

Þansa bak bir maç izlemedik Hüseyin ''dikine'' pas attý. Allah kahretsin o zevkten mahrum kaldým

Fatih onlarý da kasetmiþtir ama öncelikli görev Kaptan'lýk pazubandýný takan Hüseyin'e ait olmalý. Yanlýþ mýyým ?
    Maçý izlemedin ama yorum yapýyorsun diye yazmayacaðým ama maçý acilen izlemeni tavsiye ediyorum.Senin daha önce hakedene hakkýný teslim eden tavrýný bildiðim için.Gerçi maç dün yayýnlandý bugün tekrarý varmý bilmiyorum.
    Muhakkak izle insanlar Bursa maçýndan sonra bile gelip Hüseyin'i eleþtiriyorlar,sen bile þaþýracaksýn.Eminim.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Hocam bak. A.Gücü ile 2-2 berabere kaldýðýmýz maçta Hüseyin ilk yarýda gayet iyi oynadý. Bunu yazdým mý bilmiyorum ama çevremdekilere söyledim (fbli gsli arkadaþlara) Dikkat edersen Bursa maçý için bir þey yazmadým. Benim anlatmak istediðim Hüseyin'in genel performansýdýr. 1-2 maç güzel oynamak yetmiyor ne yazýk ki. Hüseyin'in iyi niyetinden þüphe duymadým hiç bir zaman ama insanlarýnda belli bir kapasitesi vardýr bilindiði üzere. Futbolda da böyledir, Basketbolda da...

Ben Hüseyin'i tek eleþtirmiyorum. Marce'yi de, Musa'yý da eleþtirdim. Bizim takýmda bu performansýyla oynayacak futbolcu olmadýðýný düþünüyorum Hüseyin'in. Bunu Hüseyin'e indirgemiyorum. Musa, Ferhat, Ömer ve Ersen gibi adamlar benim futbol kültürüme göre büyük takým oyuncusu deðiller. Hüseyin'de þu an ki performansý ile bu takýmda olmamalý diye düþünüyorum.

Aldýðý para mevzusuna gelirsek. Nasýl ki iyi oynadýðý dönemlerde ''iyileþtirme'' adý altýnda daha fazla para veriliyorsa futbolculara, kötü oynadýklarý dönemlerde de cezayla þuyla buyla kulübün parasýný geri almasý gerekir. Ha Nuri Baþkan Marce transferindeki gibi cebinden (!) veriyorsa bu paralarý ona da diyecek biþeyim yok...

Öyle yazmýþsýn da o yüzden sordum.Simek gol atýnca,takým Türkiye Kupasý kazanýnca,ligde þampiyonluklarý haksýz bir þekilde alýnýnca Hüseyin yok muydu?
    Fatih gitti,onun yerine adam alýndý.Ama yanlýþ yere transfer yapýlmýþ demek ki.Forvet gidince orta saha almalý.Kaleci gidince forvet.
    Hüseyin'in neyini eleþtirdiðinizi hala anlamadým.6-7 yeni oyuncu var,yeni bir deðil iki Hoca var bunlarýn yanýnda yönetim problemleri var.
    Suçlu Hüseyin?

ya hüseyin elbette vardý ama FAtihin(SULTAN) olagýn üstü performansý,szymek in takýma cabuk alýþmasý yattaranýn zaten olagýn üstü performasý sayesinde takým sýkýntý yaratmýyordu...hücümda herkez üstün performansla oynayýnca gol atmak için 3 futbolcumuz yetipte artýyodu bile.....Fakat normal sartlar altýnda futbol takým oyunudur malumunuz....Biieysel yeteneklerle atýlan goller takýmýn çok iyi oldugunu göstermez....þimdi o 3 futbolcumuz da yok yani artýk gol atmamýz için birazda hasanýn Hüseyinin ferhatýn sorumluluk almasý gerekiyor(takým oyunu oynanmasý gerekiyor)!!!!ayný appiah aurello ve üzülerek söylüyorum ki ezikbahçe maçýndaki deniz gibi. ..sorun su ki bizim bunlarý bekledigimiz hüseyin daha kendisinin azami sekilde yapmasý gereken kesicilik görevinde bile bariz þekilde YETERSÝZ!!!ofansta ise hiç yok!!yani söle bi durum oluyo daha açýk olsun örnek olarak ezikbahçe,bizim le ayný oyun diziliminde oynadýgýný ön görürsek adamlar bizden 2 futbolcu fazla hücüm ederken biz buna ragmen onlardan daha az kiþiyle savunmada oluyoruz(kiþi adeti bakýmýndan diil yapýlan takým defans bakýmýndan)...cünkü ön liberomuzun hücum güçü yetersiz iþin dahada vahim durumu defanstada yetersizler......okiþ?umarým anlamýstýrsýnda ayný þeyleri tekrar tekrar yazmak zorunda kalmam...anlatamadýysamda konuyu burda kapatalým oki
    hüseyinin neyini eleþtirdigimi(zi)anlamýstýrsýn umarým....

ayrýca inan bana diil avrupa da DÜNYAda Fatihin(SULTAN) Trabzonspordaki yerin doldurabilicek adam sayýsý 2 3 ü geçmez...

arkadasým ayrýca ilk suçlu olarak hüseyini asla görmüyorum onu oynatan hocayý 1 sn Trabzonspor bünyesinde barýndýrmýcaksýn....1 futbolcunun bile takýmýn güçlenmesine ne kadar etkide bulundugunu biz szymek te yasadýk þimdide 1 futbolcunun takým oyununa ne kadar zararý olabilir onu yasýyoruz hüseyinle....olay basit ve aþikardýr!!!

inþ seninle bir gün karsýlýklý bi kafede ellerimizde kahvelerimizle bu konuyu enine boyuna konusma imkaný buluruz...malum buralarda anlaþmak hayli zor...

tekar sevgi ve saygýyla......

bu arada tüm Trabzonsporu seven yenildiginde caný acýyan kardeslerime binlerce kez tesekkür ederim yanlýz olmadýgýmý bilmek inanýlmaz huzur verici... içimden geldi
    Konu firidin61 tarafýndan (05.12.2006 Saat 15:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

ya hüseyin elbette vardý ama FAtihin(SULTAN) olagýn üstü performansý,szymek in takýma cabuk alýþmasý yattaranýn zaten olagýn üstü performasý sayesinde takým sýkýntý yaratmýyordu...hücümda herkez üstün performansla oynayýnca gol atmak için 3 futbolcumuz yetipte artýyodu bile.....Fakat normal sartlar altýnda futbol takým oyunudur malumunuz....Biieysel yeteneklerle atýlan goller takýmýn çok iyi oldugunu göstermez....þimdi o 3 futbolcumuz da yok yani artýk gol atmamýz için birazda hasanýn Hüseyinin ferhatýn sorumluluk almasý gerekiyor(takým oyunu oynanmasý gerekiyor)!!!!ayný appiah aurello ve üzülerek söylüyorum ki ezikbahçe maçýndaki deniz gibi. ..sorun su ki bizim bunlarý bekledigimiz hüseyin daha kendisinin azami sekilde yapmasý gereken kesicilik görevinde bile bariz þekilde YETERSÝZ!!!ofansta ise hiç yok!!yani söle bi durum oluyo daha açýk olsun örnek olarak ezikbahçe,bizim le ayný oyun diziliminde oynadýgýný ön görürsek adamlar bizden 2 futbolcu fazla hücüm ederken biz buna ragmen onlardan daha az kiþiyle savunmada oluyoruz(kiþi adeti bakýmýndan diil yapýlan takým defans bakýmýndan)...cünkü ön liberomuzun hücum güçü yetersiz iþin dahada vahim durumu defanstada yetersizler......okiþ?umarým anlamýstýrsýnda ayný þeyleri tekrar tekrar yazmak zorunda kalmam...anlatamadýysamda konuyu burda kapatalým oki
    hüseyinin neyini eleþtirdigimi(zi)anlamýstýrsýn umarým....

ayrýca inan bana diil avrupa da DÜNYAda Fatihin(SULTAN) Trabzonspordaki yerin doldurabilicek adam sayýsý 2 3 ü geçmez...

arkadasým ayrýca ilk suçlu olarak hüseyini asla görmüyorum onu oynatan hocayý 1 sn Trabzonspor bünyesinde barýndýrmýcaksýn....1 futbolcunun bile takýmýn güçlenmesine ne kadar etkide bulundugunu biz szymek te yasadýk þimdide 1 futbolcunun takým oyununa ne kadar zararý olabilir onu yasýyoruz hüseyinle....olay basit ve aþikardýr!!!

inþ seninle bir gün karsýlýklý bi kafede ellerimizde kahvelerimizle bu konuyu enine boyuna konusma imkaný buluruz...malum buralarda anlaþmak hayli zor...

tekar sevgi ve saygýyla......

bu arada tüm Trabzonsporu seven yenildiginde caný acýyan kardeslerime binlerce kez tesekkür ederim yanlýz olmadýgýmý bilmek inanýlmaz huzur verici... içimden geldi
    Bu söylediðimi lütfen hakaret, aþaðýlama ya da kötü anlamda algýlama... ama maalesef futbolun en temel dinamiklerinden bile bihabersin. Genellemelerle konuþuyorsun. Bu genellemeler de tamamen subjektif, tek taraflý. Sana naçizane tavsiyem bir takýmý ya da futbolcuyu anlamak için topu deðil toupun olmadýðý yerlere bak. Anlarsýn o zaman.

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

arkadaþlar þu adamý savundukça ben trabzonun niye 25 yýldýr þampiyon olamadýðýný anlýyorum.
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    48

Alýntý the cotanak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar þu adamý savundukça ben trabzonun niye 25 yýldýr þampiyon olamadýðýný anlýyorum.
    Biz de Hüseyin'i savunmak zorunda kaldýðýmýz için neden 25 yýldýr þampiyon olmadýðýmýzý anlýyorum...

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

trabzonsporda en çok sabýr edilen futbolcu zaten sabrýmýz bizi bitirdi

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

gider yakýnda ama biz arkasýndan aðlarýz gene neden gittin diye.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)