Sayfa 3 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

thijs yerine savasan batista gibi bi adamimiz olsaydi orta sahamizda hüseyinin yaninda gökdeniz ve ademle rakibi her maç hapsederdik

Hüseyin ilk milli maçinda hiç de ilk maçi gibi oynamadi.Çok sogukkanliydi.Sanki yillardir oynuyor gibiydi.Simdi bir kat daha inancim artti.Her meaç banko oynamali milli takimda..

Ersundingili duy sesimi..........

Alýntý admin Nickli Üyeden Alýntý

Hüseyin Çim?ir ile ilgili tüm yorumlar bu ba?lykta...
    bence mukemmel bir futbolcu takimin abisi

bence mukemmel bir oyuncu takimin abisi

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

bu oyuncuda en cok hosuma gide kayibda topu calmazi bu süper yabiyo hüseyin bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Hüseyin Antep maçinda rakibinin yüzünü siktigin için seni kiniyorum.Böyle centilmenlik olmaz...

Hüseyin önceden topu alir tekrar idare ederdi

simdi kendini gelistirmis mütis paslarda çikartiyo

HELAL SANA BE ALLAH NAZARDAN SAKLASIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Hüseyin için 4 üzerinden ancak 3 yildiz verebilirim. ne zaman ne yapacagi belli olmayan,bazen gösterissiz futbolu ile takima katki yapan bazen sahada gezinip duran bir haftasi bir haftasina uymayan bir oyuncu, G.antep maçinda yaptigini amatör oyuncular bile yapmaz.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

TARAFTAR ATESLERSE SAMPIYON OLURUZ...
    <TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=609 bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom width=1418>
    HÜSEYIN: "20 yillik periyotta sampiyonluga en yakin durumdayiz. Oturmus bir kadromuz var. Taraftar da bize sahip çikar destek verirse, inaniyorum ki bu yil özlem bitecek"
    HÜSEYIN: "Geçen yil günah keçisi olarak görüldügüm için gitmek istedim. Ancak arda arda gelen basarili sonuçlarla özgüvenimi sagladim. Simdi Hüseyin hata yapsa da alkislaniyor"
    HÜSEYIN: "Ibrahim Ege büyük hata yapti. Ama Trabzonspor'da karar mercii futbolcular degil, yönetimdir. Ne Fatih ne benim ne de Gökdeniz'in bir yaptirimi olamaz"
    Geçen yil taraftarin her maçta kendisine tepki göstermesi nedeniyle isyan etti ve "gitmek istiyorum" dedi. Ama Ziya Dogan O'na güven asiladi ve O'da sahada her geçen gün futboluyla büyümeye basladi. Simdi O Trabzonspor'un son dönemdeki basarisinin gizli kahramanlarindan biri. Hüseyin Çimsir'den sözediyoruz. Trabzon'un 2.Kaptani uzun süren suskunlugunu Karadeniz'e bozdu ve bir çok konuda çarpici açiklamalar yapti.

Simdi söz Hüseyin'de

"Geçen yil her maçta elestiriliyor, taraftarin protestosuna maruz kaliyordum. Basarisizligin tek sorumlusu ben gibiydim. Bu nedenle gitmek istedigimi söyledi. Ama ardindan galibiyetlerle birlikte Ziya hocamin 'Kötü oynasanda seni oynatacagim' sözleri bana müthis bir güven verdi. Kafamdan gitme düsüncesini sildim. Aslinda o zamandaki gibi simdi de hata yapiyorum ama artik herkes bana pozitif bakiyor. Hata yaptigim da tepki göstermiyor, elestiriyor"
    "3 yildir birara oynayan oturmus bir kadromuz var. 20 yillik süreçte sampiyonluga en yakin durumdayiz. Müthis bir arkadaslik ortami da var takimda. Taraftar da inaniyorum ki bizi sonuna kadar ateslerse inaniyorum bu yil özlemi dindirip Trabzonspor'u sampiyonluga tasiyacagiz. Gaziantep maçinda taraftari lig sonuna kadar görmek istiyoruz"
    "Nüfus kagidinda Trabzon yasiyorsa Trabzonspor'da sikinti yasarsin. Önceden Trabzon'a simdi ise yabanciya hayranlik var. Herkes bilsin ki Trabzonspor'un basarisi en çok biz istiyoruz. Bize güvensinler ve destek olsunlar. Suanda huzurlu bir ortama sahibiz. Ancak kazandigimiz Bilbao ve G.Antep maçi sonrasi bazi çevreler Trabzon'da kaos varmis gibi ortam yaratmaya çalisiyor. Demek ki huzurumuzdan birileri rahatsiz oluyor"
    "Daha önce Thijs ile Hüseyin oynamaz sözleri yoktu. G.Antep beraberligi sonrasi çikti bunlar. Bu görüslere katilmiyorum. Thijs kaliteli bir futbolcu. Uyum sorunu yasmasi normal. Ben Türk oldugum halde Antalya'ya gittigim de uyum saglamam 2-3 ay sürdü. Bu nedenle O'na sabir gösterilmeli. Bu mevki de sadece biz yokuz, Adem, Hasan da var. Sonuçta karar hocamizin. Futbolu bilenlerin elestirisini alirim. Zaten kendimin en iyi elestirmeni de kendimim. Hüseyin'in kötü oynadigi maç olur ama mücadele etmedigi müsabaka olmaz. Insanlar bizim robot olmadigimizi bilmeli"
    "Ibrahim Ege'yi Fatih, ben ve Gökdeniz istemedi diye affedilmedigi söyleniyor. Ibrahim'in yaptigi büyük yanlis ama Trabzon'da karar mercii futbolcular degil, yönetimdir. Gündemde olmayi sevmiyorum. Eger bir maç sonrasi formam için herseyimi yaptigim yönünde vicdanim rahatsa bu bana yeter. Milli formayi geç aldim, kolay birakmayacagim. Milli Takimin degismez ismi olmak istiyorum. Avrupa'yi düsünüyorum. Ülkemi temsil etmenin gururunu ben de yasamak istiyorum"</TD></TR></T></TABLE>

SAKARYA'da maç boyunca ortaya koydugu tüm mücadeleyi ve katkilarini benim gözümde tek bir hareketiyle sifirladi. Bize iki sari karta mal olan Petkoviçle dalasmasi tam bir esseklikti. Kaleciler, diger tüm oyunculari uyarabilirler ve hatta pozisyonun hararetine göre herkesi azarlayabilirler. Çünkü herkes mücadele ederken pozisyonu süzen en iyi 2.göz hakemden sonra kaleciye aittir. Çünkü bu onun isidir.
    Petkoviç'in %100 hakli olarak bos birakilan adam için hüseyini uyarmasinin karsiligi olarak, olayi saha içinde itisip kakisma noktasina tasimak Hüseyin açisindan essekligin daniskadir. Ben olsam en az iki hafta kadro disi birakirdim.

Guests
    Ziyaretçi

çok dogru. bende bunlari yazmistim diger baslikta. hatta bu takimin 2. kaptani olan hüseyinin bunlari yapmamasi lazim. ayrica öyle tansiyonu yüksek bir maçta degildi. kimse sinirlerine hakim olamadi falanda demesin. çok rahat bir maçti.

bende size katiliyorum petkovic kendisini uyarmasina ragmen arkayi cok bos birakti.bu da yetmezmis gibi hic yoktan bi penalti yapti.daha sonrada sahayi sinirli sinirli terk etti.

bi takimin 2. kaptaninin boyle bi hata yapmaya hakki yoktur.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hiç yere sari kart gördüler... gelecek haftalarda bu sari kart basimizi çok agirtacak. Sen bide hiç yere penalti yaptiriyor ve devaminda sinirili bir sekilde sahayi terkediyorsun. Allahtan maç sonunda tatliya baglandi.. Ikisinede ayni ceza verilmesi lazim...

Guests
    Ziyaretçi

sakarya macindan bejeke macina kadar cok kotu oynadi aynen cok gereksiz kart görüyor ankara macinda cezali sanirim. eger cezaliysa maci tv den izlesin ve takim icin önemini bir kez daha görsün. kendini toparla hüseyin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

evet coook gereksiz kartlar gördü ve ankara macinda yok ...

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence takimda %50 ile oynuyor

uzun boyuyla toplari keserek defansin yükünü hafifletiyor ama takimin pas hatasinin yarisinin ona ait olmasi bence üzüntü verici

danimarka maçinda is düser ama büyük ihtimalle oynatmayacak. Aslinda bize o maçta top kesecek adam lazim ama neyse o da bu yasta A milli takimda oynuyor ya o da yeter..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Çebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

bu yasta milli takimda oynuyor dedigin adam 26 yasinda normal tabi oynamasi....Milli taklimda Hüseyin tipinde kesici özelligi olan bi oyuncu yok...Bence Danimarka maçinda da oynamasi gerekiyo..Çogu kisi gürcistan maçinda sirf maç Trabzonda oynandigi için forma sansi buldugu görüsündeydi ama böyle olmadigini ispatladi..her maçta milli oldu....basarilarinin devamini diliyoruz...hemsom ne de olsa..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yaa abi kimse bana alinmasin ama bence hüseyin trabzon spor formasini haketmiyor yaa arkadaslar çok iyi top aliyor rakipten ama topu alip rakibe geri veriyo bence this oynamasi lazim onun yerine saygilarimla

Iyi ya çok kötü degil hatta bence kötü degil orta kararda bir futbolcu olsun idare eder...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

hüseyin forma hakketmiyormus...beyler sizmi benmi futboldan anlamiyorum ???? milli takimin en iyi oyuncusu idi bugün...tek eksigi=teknigi...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

yok ya teknigini de epey gelistirmis.. yani en azindan topu alip en müsait adama atabiliyor.. bazi dostlar this in bu özelligini göklere çikariyorlar! hüseyin 10 thijs eder... daha önce bundan futbolcu olmaz diyordum.. böyle olacagini hiç kestiremedim ne yalan söyleyeyim.. ona kocaman bir özür borçluyum adima.. Allah nazardan saklasin.. hep böyle ol hüseyin... seni seviyoruz...

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

vay be, dun neydi bu Huseyin okadar rahat her girdigi mucadeleyi kazanan ve hic top kaybetmiyen bir Huseyin. Valla ben Trabzonsporda boyle Huseyine cok az rastladim belki kendine guven geri geldi gecen sene Huseyini kaybediyorduk bu yuzden zaten. Artik bence milli takimin banko oyuncusu!

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bir maçta kötü demememiz gerektigi gibi iyide dememeliyiz. Ama bir gerçek varki dün aksam Hüseyin mükemmeldi. Bizde olmasa bu topçuyu alalim isterdim. Hüseyin Trabzonsporda da çok faydali bir futbolcu üstelik Trabzonlu. Böyle devam Hüseyin.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hüseyin...hüseyin..hüseyin... bu adam baska. beklenmedik anda rakipten topu kapip atagi baslatiyor. gereksiz hareketler de yapmiyor. helal olsun. sanada bu yakisir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)