Sayfa 617 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 117 517 567 607 615 616 617 618 619 627 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 15,401 ile 15,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarý 5 maç 6 puan yenilen gol 7
    Ýkinci yarý ayný 5 maç 13 puan yenilen gol 4
    Her þey ortada. Sende varsa baþka rakamlar paylaþ da bilelim.
    Haahahah Biz bundan mý bahsediyorduk. Sonuçlardan konuþmuyorduk ki hocanýn takýma katkýlarýný konuþuyorduk. Baský ve pozisyondan bahsediyorduk. Ýnanýlmaz ya sjdkhjks. Hani þut sayýlarý falan anlatsana bi göster yahu.

Ne yapsanýz ezemiyorsunuz iþte bi yerde dert olmuþ sürekli bir kýyas peþindesiniz. Adam vasat oyuncularla bir sürü sýkýntýlarla boðuþtu 1,5 senede hala gömemiyorsunuz iþte. Boðazýnýzda kalan sizler deðilsiniz belki ama vicdanlarýnýzý rahatlatamadýnýz. Beþiktaþ maçýndaki kötü futbolu bile aklama peþine düþtünüz en ufacýk eleþtiride hemen cephe oluþturdunuz.
    Konu TSemih61 tarafýndan (27.02.2020 Saat 19:13 ) deðiþtirilmiþtir.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haahahah Biz bundan mý bahsediyorduk. Sonuçlardan konuþmuyorduk ki hocanýn takýma katkýlarýný konuþuyorduk. Baský ve pozisyondan bahsediyorduk. Ýnanýlmaz ya sjdkhjks. Hani þut sayýlarý falan anlatsana bi göster yahu.
    Hocanýn defansif katkýsýndan bahsediyorduk. Yediðim gole bakacaðým tabi. Neye bakacaðým. Alan parselleme diyorsan aç Sivas maçýný gör parsellemeyi. Lig liderini nasýl kilitlemiþ 70 dk.

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocanýn defansif katkýsýndan bahsediyorduk. Yediðim gole bakacaðým tabi. Neye bakacaðým. Alan parselleme diyorsan aç Sivas maçýný gör parsellemeyi. Lig liderini nasýl kilitlemiþ 70 dk.
    Sivas deðil BJK maçýndan bahsetmiþsin þut sayýlarýnýn abartýldýðýndan. Ben de diyorum ki Fener ve BJK maçýnda neredeydi alan parselleme. Sivas maçý diyorsun.

Bu arada 70 dakika deðil o. Ýkinci yarýnýn tümünde kötüydük. 60'dan sonra baskýyý artýrmalarý fark etmez yani. Gerçekten kadro olarak TS hiç olmadýðý kadar güçlü olduðu halde bütün deðiþikliklerini sakatlýklardan yapmýþ eksik Sivas neredeyse yenecekti bizi. Ben bunu kabul etmiyorum çok açýk bir þekilde. Bunun olmamasý için hoca deðiþikliðine gidildi diye zannediyorum.
    Konu TSemih61 tarafýndan (27.02.2020 Saat 19:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Kocaeli

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sivas deðil BJK maçýndan bahsetmiþsin þut sayýlarýnýn abartýldýðýndan. Ben de diyorum ki Fener ve BJK maçýnda neredeydi alan parselleme. Sivas maçý diyorsun.

Bu arada 70 dakika deðil o. Ýkinci yarýnýn tümünde kötüydük. 60'dan sonra baskýyý artýrmalarý fark etmez yani. Gerçekten kadro olarak TS hiç olmadýðý kadar güçlü olduðu halde bütün deðiþikliklerini sakatlýklardan yapmýþ eksik Sivas neredeyse yenecekti bizi. Ben bunu kabul etmiyorum çok açýk bir þekilde. Bunun olmamasý için hoca deðiþikliðine gidildi diye zannediyorum.
    Nerde demiþim bjk?

Nereden
    Kocaeli

Adamýn þurada 6-7 maçlýk kariyeri var. 1-2 maç üzerinden deðerlendirecek deðiliz. Genel performans üzeriden yorum yapacaðýz. Doðrularýnýn üstüne giderse baþarýlý olacaktýr. Ýþ derbilere kalýrsa ligin 3. haftasýnda hoca deðiþtirmemiz lazýmdý.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cv ile olmuyor bu iþler, bunu iddia ettiðimi nerden çýkardýn? Siz futboldan anlamýyorsunuz yazan þahýsa atfen soru sordum neye göre anlamýyormuþuz kendisi anlýyorsa geçmiþi nedir merak ettim ve birkaç soru sordum.. Bir kiþiye vasýfsýz demek hakaret anlamý taþýmaz bunu bil önce..Ünal Karaman benim gözümde taktik cahili yetersiz bir teknik adamdýr...Benim futbol anlayýþýma ters biri kovulmasýndan yanaydým ve kovuldu þampiyonluða inancým bi nebze arttý..Olay bu kadar basit..
    Bak ben þikayet etmedim seni ona göre

Þimdi sen minik takým kariyerinle Ünal hocaya saydiriyorsun, biz de hali saha kariyerimizle sana tepki gösteriyoruz, korelasyonda bir sýkýntý yok bana göre.

Ünal hoca taktik konusunda sýkýntýlýydý bunu kabul ediyorum. Bjk maçýndan sonra da her türlü taktiksel eleþtiriyi kabul etmeli teknik heyet. Ünal hoca bile bu kadar taktik sorunlu bir maç geçirmemiþti.

Nereden
    Ýstanbul

Pozisyon vermiyoruz denilen ilk yarýda bir Konyaspor maçý oynadýk mesela, bir hatýrlayýn derim.

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Birkaç yorumda Hüseyin hocamýzýn yeni olduðu zaman tanýnmasý gerektiði vs okudum,yanlýþ hatýrlamýyorsam hocamýz Ünal hocanýn ekibinde ve yaklaþýk 1,5 yýldýr görev yapýyordu yani bilmediði bir takýmýn baþýna gelmedi
    •Erzurum’a otobüs yolculuðuyla götürülen N’wakame
    •Kadroya son anda alýnan Ekuban
    •Bjk yi kanatlardan orta yapmaya zorladýk
    neyse iyi akþamlar,iyi düþünelim yine bizler

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ekuban'ýn Bjk maçý için son anda kadroya dahil edilmesi neden bu kadar eleþtiriliyor burada hiç anlamadým. Adam sakattý yahu. Garip bir durum mu var burada? Gören de performansý yüzünden kadroya alýnmayacaktý sanacak.
    8. Kuþatma

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþlýðýn içinde kocaman bir tarih var gerçekten
    Ýsyanýmda sonuna kadar haklýyým O karanlýk yýllar tekrar aklýma geldi tüylerim diken diken oldu
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Doðruya doðru,yanlýþa yanlýþ diyememek, sadece taraftar psikolojisi deðil bence her konuda hemen hemen böyleyiz,hatayý yanlýþý yapan, bizden-tanýdýk-akraba-hemþeri vs neyse görmezden geliyoruz,haa görünürse de hemen savunmaya geçiyoruz.sanýrsýn rakip taraftarlar tartýþýyor burda
    Neyse biz þampiyonluk için sevmedik seni Trabzonum,senin yerin sýralamada nerde olursa olsun ,sol yanýmda ,göðsümün hemen altýnda

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Ünal hoca vasat kere vasat bir td... ancak ilk yarýda ki o kadar sakat ve maç tamposu ile iyi iþ çýkarttý. Geliþime açýk zannettiðimiz Ünal hoca , geçen sezonki baþarýsýndan sonra tamamen geliþimi kapandý, hatalarýndan ders alýyor çok iyi yolda dediðimizde de kibrine yenik düþtüðünü gördük. Bu da sonunu getirdi. Þimdi Hüseyin hocaya gelirsek bence bjk maçýnda kadar iyi izlenimler býraktý. Bjk maçýnda ki takýmýn o rezil oyunu, güveni zedeledi. Çünkü kim ne derse desin bizim kadromuz diðerlerin çok ama çok önünde. Bir de haklý çakmak için gerçekleri yamultmaya gerek yok. Sivas maçýnýn 65. dk sýna kadar þampiyon gibi oynadýk. O maçýn 2. yarýsýnýn 15 dk sýný bir daha izlesinler. Saðda kurulan muhteþem üçgenler, perreiranýn adrese teslim ortalarý hep o dakikalarda geldi. Ben Sivas maçý için; maçýn 65. dakikasýna kadar þampiyon sonrasý için lider gibi oynadýk demiþtim. Bjk maçý için Hüseyin hoca iç karartacak kadar kötü bir görüntü vermiþtir. Yardýmcýlarý ve kendisi aklýllý bir strateji ile bjk maçýna çýkmamýþ o yüzden güven zedelenmiþtir. Umalým ki hoca ve yardýmcýlarý bundan sonrasý için ders almýþ olsun.
    Konu DURAS tarafýndan (28.02.2020 Saat 00:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Açta Sergen Yalçýn’ýn Bjkya oynattýðý oynuna ve deðiþime bak. Ünal Karaman’dan daha kötüsü gelmez diyorduk sen daha ilk haftalardan yarýþa dahil oldun bravo. Yönetici olsam maç sonu istifaný isterim.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ýyi ki yönetici deðil bazýlarý. Düþün bu takýmýn yakasýndan.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Takima cesur ve baskici oyun oynattigin icin tesekkürler hocam.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Duran toplarla oyunu çözemeseydik çok aðýr bir sonuçla karþý karþýya kalabilirdik. Bu maçý atlattýk ama geleceðe güvenli bir þekilde bakamýyoruz. Özellikle ilk yarýdaki oyunumuz lider takýma yakýþmýyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kadro kalitesi ortada. Motive et sür sahaya fazlasýna kapasiten yetmiyor zaten.

Takým haftalardýr yürüyerek maç kazanmaya çalýþýyor. Böyle devam etmez.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

oyuncularý koþmaya ikna et vallahi fazlasýna gerek yok. elleme, elleþme

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Takýmý geriye yaslayýp kalemizde rakip farketmeksizin devre baþýna ortalama 15 þut yemeyi marifet sanýyor.
    Yani gercekten Allah'a emanet gidiyoruz
    Lig tarihinin en yetenekli ve etkili kadrosuyla Gençlerbirliði'nden Fener'e Beþiktaþ'tan Rize'ye 11 kiþi topun peþinden koþup devre baþýna kalemizde 10-15 þut görüyoruz

Duran toptan Da Costa mucize çýkarmasa Rize gelip afyonu yutturup tepetaklak edecekti bize.
    Baþkan takýmýn lider oyuncularýný biraraya toplayýp yol haritasi çizmeli.
    Oyuncular hoca kalsýn þu an gündem degisikligine gerek yok derse devam edilsin
    Yoksa acilen gönderilmeli

Ben özellikle Bjk maçýndan sonra oyuncularýn hocaya güveni kalmaz artýk demistim
    Yanýlmadým
    Bugun maça baþlayan görüntü yanýltmadý.
    Ýkinci yarýdaki reaksiyon Novak'ýn Sosa'nýn Ekuban'ýn "bizim bir hayalimiz " var demeçlerinden kaynaklanan reaksiyon
    Konu Ogün YAZICI tarafýndan (29.02.2020 Saat 20:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ilk devre oynanan futbolun izahý yok
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Gittikçe hayal kýrýklýðý olmaya baþladýn. Bjk maçýndan hiç ders almadýðýn gibi Rize maçýnda da koskoca birinci yarýyý heba ettin. Kendine gelmen umuduyla

Nereden
    Afrika Diðer

Hocam ne güzel iyi baþlamýþtýk, nasýl çözeceðiz bu dibe çöküþü? Ýlk yarýda resmen içim daraldý. Zâten eski hocayla yeterince rezâlete katlandýk, sen yapma bâri.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Senden taktik deha olmaný kimse beklemiyor,bari futbolcularý kafa olarak hazýrla,herkes maç oynanmdan kazandýk rahatlýðý ile maça baþlamýþ,Da Costa dýþýnda kimsenin aklý maçta deðildi.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Hasta oluyorum bizim taraftarýn anlayýþýna herþeyin en mükemmelini ister hoca klop olsun futbolcu Messi olsun elindekinin kýymetini bilmez geliþsin hatasýyla kusuruyla bu izim demez bu takýmý 4 kez þampiyon yapan özyazýcý hoca bize Ýngiltere liginden geldi 2 kez þampiyon yapan özkan hoca aslýnda Bi almandý bize bundesligadan gelmiþti býrakýn insanlar iþini yapsýn bizi þampiyon yapan hocalar bu takýmýn baþýndayken Hüseyin hoca yaþlarýnda ve bi kariyerleri yoktu ama o aman insanlar onlara destek verdi inandý sabretti onlarda bunun karþýlýðýnda baþarýlý oldu herþeyin siz bilmeyin býrakýn insanlar rahat çalýþýn ama yok biz böyük hoca isteriz derseniz takýmýn dibine dinamit koyup bu takýma dibin en dibini gösteren Ersun Yenal bi kaç haftaya kovulur þimdiden kampanya baþlatýn anca size o yaraþýr

Nereden
    Trabzon

Sadece cesur ol biraz.Kamil ahmet in Serkan dan ne artýsý var.Üstelik defansif olarak bu kadar dökülürken.Bize tempo katar.Adamýna yetiþir.En az 2-3 rakip ataðý baslamadan keser.Tempo katar.Çalým yemez yese bile aninda keser.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)