Sayfa 610 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 110 510 560 600 608 609 610 611 612 620 660 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 15,226 ile 15,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý erolizmts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Artýk net olarak görüyoruz ki bu takým þampiyon olursa saðlam ve kaliteli kadronun sayesinde olacak. Malesef teknik direktör katkýsý yok. Ünal ile yollarýn ayrýlmasý ne kadar doðruysa Hüseyin Çimþir'le devam etmek de o kadar yanlýþ hamleydi.

Tam tersini düþünüyorum .Unal ile yollarýn ayrýlmasý ne kadar yanlýþsa Hüseyin Cimsirle devam etmek de o kadar doðru hamleydi.

Tecrubesi yetmese de hem iki yýl adim adim gelinen bu yolun icinde olmasý hem de kisisel olgunlukla mevcut sistemi kötüleme kolayligina kaçmamasý sayesinde bu sezon yarisin icine yeniden dahil olduk.Yoksa öfkeyle kalkan zararla oturur gercegiyle Uður Melekenin de dediði gibi son 10 yilin en anormal(zamansýz ve plansýz) teknik direktör degisikligi ile sistemi cope atacaktýk.

Kendisinin tam yaninda olmalý,oyuncu kadrosunun kapasitesi ve Huseyinin adanmisligi uzerinden þampiyonluða doðru yürümeliyiz.

bingolts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Newton dan yararlan.
    Benim için bir sevdadýr Trabzonspor Solumasamda havasýný aþýðým renklerine

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    27

Hoca takýmýn sorununun gayet farkýnda.
    Sürekli Abdülkadir Parmaðý oyuna alýp kazanmaya çalýþýyor olmasý bile bunun kanýtý.
    Bu takým Sturidge deðil geçen seneki gibi oynayan bir Parmaða ihtiyacý var.
    Doðanýn girmesinde de sýkýntý yoktu Guilhermenin çýkmasý sorun oldu Sosa yerine girse merkezde daha güçlü kalýrdýk.
    Son 20 dk yürüyerek bitiren bir orta saha ikilisi olduðu sürece bu takým son bölümlerde baský yemeye devam edecek.
    Son deðiþikliði 2 haftadýr maçýn son dakikalarýna saklýyor hoca muhtemelen takýmda sakat sakat oynayanlar var o yüzden son hamlesini rahat yapamýyor.

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Hüseyin hocam baþarýlarýnýn devamýný dilerim. Oyuncu deðiþikliði konusunda yine sýkýntý çekiyoruz gibi geliyor bana ama hayýrlýsý

Redmi S2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Doðduðumdan beri bu takýmýn hocalarýna özenirdim. Ben de olayým isterdim.

Açýk söyleyeyim; bu sezon Hüseyin Çimþir'in yerinde olmak istemezdim. Beklenti çok yüksek, görev çok zor.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rakibin iki solbeki de sakatlandi, hoca da ayýp olmasin diye sað açýk koymadý heralde baþka açýklamasý yok. Çok fazla düþününce iþler karýþýr, bazen basit düþünmek gerekir.

Pereira'nin arkasýna sað bek stoper gibi oyuncu yerlestirecegine on tarafa kamil, Serkan koy daha iyi. Bir iþ için fazla adam sahaya koyduðunda böyle birbirlerine býrakýrlar, gol yeriz.
    Denizli rövanþ maçýnda da sol beki Olcay olan takýma karþý sað kanatsýz oynamýþtýk. Tek maçlýk tercih olmadýðý ve bu tercihin iþe yaramadýðý ortada... Maç baþlýðýnda da yazdým. Caner & N'Koudou karþýsýnda bu tedbirsizlikle çýkarsak, Allah Pereira'nýn yardýmcýsý olsun.

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Denizli rövanþ maçýnda da sol beki Olcay olan takýma karþý sað kanatsýz oynamýþtýk. Tek maçlýk tercih olmadýðý ve bu tercihin iþe yaramadýðý ortada... Maç baþlýðýnda da yazdým. Caner & N'Koudou karþýsýnda bu tedbirsizlikle çýkarsak, Allah Pereira'nýn yardýmcýsý olsun.
    Hocam merhaba

n koudou çok kötü topçu hocam keþke oynasa

sað açýkta ekuban oynarsa sol açýk tony oynarsa eðer caner ve gökhan bence zor durdurur.

fakat ben hüseyin hocanýn yerinde olsam bizim sað tarafý saðlam tutar gökhan g sürekli hücuma çýkmasýný saðlarým. Tony de geride deðil ileride riske ederim ve sol taraf savunmamýzda ortashadan 1 adam sola kaydýrýrým

zaten cezasahasý yayýnýn oraya düþen toplarda elneny veya atiba uzaktan þut tehditi olan adamlar deðil.

ben hocanýn rakibin malatya ve sivas maçlarýný izleyeceðini düþünüyorum. Yardýmcý hocalarla beraber bu iþi çözerler

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En büyük sorunlarýmýzdan biri takým ayaðýnda top tutamýyor.. Direkt sonuca ulaþma çabasý hýzlý top kaybýna neden oluyor.. Skor aldýðýmýzda ayakta top tutmayý baþarabilmemiz lazým..

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýlerde takýmý rahatlatacak,topu ayaðýdan tutacak ne kadar çok adamýn olursa,defansýn o kadar az pozisyon verir,bir daha saçma sapan forvet alýp,stoper sokma iþini yapmazsýn inþallah,acemisin de bu kadarý da fazla.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

sahaya baktýðýmda þampiyonluk görüyorum. buraya baktýðýmda umutsuzluða kapýlýyorum.
    çünkü görüyorum ki galibiyetten bile memnun olmayan taraftar profili var. sadece burda deðil her yerde.
    ilk maðlubiyette hedef Hüseyin çimþir. hiç þüphem yok. peþine de baþkan hedefe oturtulacak....
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ýlk maçlarýnda övmüþtüm iyi bir teknik-taktik organizasyonu vardý.

Daha sonra ki maçlarda bunu bozmuþtu.

Hani tüy dikmiþti demek doðru bir tarif olur.

Sivas maçý ile birlikte tabi 65'e kadar yine büyük takým felsefesine uygun anlayýþa döndük.

Bunda Hüseyin Türkmen-Da Costa deðiþikliðinin büyük payý var.

Da Costa Hüseyin Türkmen'e göre hýzlý olmasý, IQ fazlalýðý, pozisyon bilgisi, pas oyunu, topla katetme avantajý ile takýma sýnýf atlattý.

Yalnýz 11'de Hosseini'i ona tercih etmesi ne kadar hatalý ise Hüseyin Türkmen'in rotasyonda 4.sýraya düþmesi o kadar doðru hamle oldu.

Takým boyunu azaltmak için önde baský yapan, alaný daraltan, savunma hattýný öne taþýyan yani iyi yerleþen takým olmalýydýk.

Ara sýra yerleþimde yine geri kaçma psikolojisi yaþansa da topsuz oyundaki yerleþimi ve hareketliliði beðendim.

Sörloht bu kez yalnýz kalmadý rakip alanda 6 oyuncu ile görüldük.

Oyunu daha geniþ alanda oynadýðýmýz gibi sahayý iyi parselledik.

Hatta 40-65 arasý da Nwakaeme-Abdülkadir Parmak deðiþikliðine raðmen enerjimizi hücumda iyi kullandýk.

65-70'den sonra Guilherme'nin de çýkmasý ile orta alanda merkez oyuncu tipi aðýrlýk kazandý.

Sivas'da bunun avantajý ile dönen toplarý alarak, iyi baský yaptý.

Ne yazýk ki Hüseyin Çimþir görece iyi olsa da Ünal Karaman gibi deðiþikliklerde doðru teþhiste bulanamýyor.

Mikel'in çýkmasý taze kan Doðan'ýn girmesi lazýmdý.

Sen hücumdaki önemli aktörün olan Guilherme'i çýkarýp Doðan'ý alarak rakibe koz veriyorsun.

Bir diðer tuhaf seçimi stoper oyuncusunu orta saha'da kullanmak gibi garabet.

Hüseyin Türkmen'in rol aldýðý pozisyonda kalemizde gol gördük.

Erzurum maçýnda gördüðüm Bilal Baþacýkoðlu pekala takýmý öne taþýmak için 10-15 dakikada kullanýlabilir.

Fýratcan'a gözyuman teknik ekibin Bilal'a tölerans göstermemesini anlamak güç.

Köþe vuruþu dönüþlerinde problem hala sürüyor daha doðru yerleþim almak lazým.

Mesela Simeone alttaki görsel'de takýmý nasýl organize ettiðini iyi göreceksiniz

https://twitter.com/FootballFactly/s...95453032767488

Rakibin kontraataða çýkmamasý için 18'in önünde 4 oyuncu var.

Hüseyin hoca modern oyunu, taktik varyasyonlarý iyi anlamasý için bol bol bu ayrýntýlardan yararlanmalý.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Row-Z Report
    @RowzReport
    Savunmada yenilen þut istatistikleri, hacim ve kalite.

- Alanya ve Fenerbahçe en az þut yiyen: hafta baþý 9

- Trabzonspor en düþük kaliteli pozisyon veren: ort. xGA 0.085

- Row-Z Report hem çok fazla þut (soru) karþýlýyor (haftada 18); hem de bu sorular çok düþük kalitede.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Rakibin kontraataða çýkmamasý için 18'in önünde 4 oyuncu var.

Hüseyin hoca modern oyunu, taktik varyasyonlarý iyi anlamasý için bol bol bu ayrýntýlardan yararlanmalý.
    Modern mi tartýþýlýr ama savunma yapmak isteyen takým için örnek takým, idol hoca Geri dörtlü sürekli çizgi halinde pozisyona göre geri yaþlanýp ileri çýkýyor, top hangi kanattaysa o tarafa kayma yapýyorlar.
    ( ゚д゚)

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Görsem, Hocam neden Obi'yi degil'de Sosa'yi cikardin sormak isterdim.-
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Kaan Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Row-Z Report
    @RowzReport
    Savunmada yenilen þut istatistikleri, hacim ve kalite.

- Alanya ve Fenerbahçe en az þut yiyen: hafta baþý 9

- Trabzonspor en düþük kaliteli pozisyon veren: ort. xGA 0.085

- Row-Z Report hem çok fazla þut (soru) karþýlýyor (haftada 18); hem de bu sorular çok düþük kalitede.

nefis istatistikmiþ.

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Modern mi tartýþýlýr ama savunma yapmak isteyen takým için örnek takým, idol hoca Geri dörtlü sürekli çizgi halinde pozisyona göre geri yaþlanýp ileri çýkýyor, top hangi kanattaysa o tarafa kayma yapýyorlar.
    Bu pozisyonla ilgi diðer detay ise Klopp'un duran toplarda alan savunmasý yapmasýdýr.

2 kiþi adam adama diðer 5 oyuncu ise alan savunmasý yapýyor.

Biz ise hala kötü alýþkanlýklarý sürdürerek adam adama savunma yapmayý sürdürüyoruz.

Taç atýþlarýnda gol aramak gibi ilkel anlayýþý terk etmeliyiz.

Ne yazýk ki pas temposunu artýrmakta, oyunun yönünü hýzlý deðiþtirmekte zorlanýyoruz.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu pozisyonla ilgi diðer detay ise Klopp'un duran toplarda alan savunmasý yapmasýdýr.

2 kiþi adam adama diðer 5 oyuncu ise alan savunmasý yapýyor.

Biz ise hala kötü alýþkanlýklarý sürdürerek adam adama savunma yapmayý sürdürüyoruz.

Taç atýþlarýnda gol aramak gibi ilkel anlayýþý terk etmeliyiz.

Ne yazýk ki pas temposunu artýrmakta, oyunun yönünü hýzlý deðiþtirmekte zorlanýyoruz.
    Kloppta danimarkadan taç antrenörü getirmiþti. Uzun atabilen bek varsa, topu indirebilecek oyuncu varsa, yerleþimi doðru yapýp bu fýrsatý deðerlendirmeyi niye reddedelim ki? Sarri tam tersi kýsa çabuk oyuncularý kullanýp çok ekmek yedi taçlardan Napolide mesela. Duran toplar antrenmanda çalýðtýðýn taktikleri en rahat uygulayabileceðin yer. Basketboldaki gibi set çizip onu çalýþarak güzel bir silahýmýz olabilir.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kahraman olursun inþallah hocam.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca olmadýðýný gösterdiði maç oldu maalesef.. Bu kadar saçma bir hamle olamaz..

Nereden
    Afrika Diðer

Ýki haftadýr yaptýklarýnla yapmadýklarýna S.O.S. veriyorsun Hüseyin Hocam, 2. golden sonra ayný bizim gibi sevinmen müthiþ ama o sevinci daha fazla yapmak için senin doðrularýna ihtiyâcýmýz var. Böyle olmaz.

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ne yazik ki tipik anadolu takimi mentalitesi oldugunu gösterdi bu mac. Imkanlar olmasina ragmen 4. dakikadaki golden sonra yine ve yenidem geri cekilmek cok sacma bir hamleydi. Acikcasi BJK deplasmaninda 1 puan‘in gayet iyi oldugunu düsünsem de, cok daha fazlasi mümkündü kesinlikle ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Böyle bir oyun lider takýma yakýþmaz. Hadi baskýya çare olamamasý bir nebze kabul edilebilir peki ya Ekuban'ýn devrede oyuna alýnmamasýna ne demeli bilemiyorum. Hoca haklý olarak Ekuban'ýn uzun süredir antrenmanlara çýkmadýðýný dile getirmiþ fakat Sturridge 1 aydýr antrenmanlara çýkmasýna raðmen hâla tempo olarak yetersiz kalýyorsa burada sýkýntý var demektir. Ýnþallah ders çýkarýr...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (23.02.2020 Saat 00:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Hocam gözünü seveyim þu Sturridge denen elemaný farklý öne geçtiðimiz maçlar harici oynatma.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Hocam yanlýþ tercihler yaptýðýný düþünüyorum ama winner bir hoca olacaðýn kesin

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Burasý hoca yetiþtirme Merkezi deðil. Maçýn baþýndaki Oyuncu seçimine saygý duyarým ama oyuna müdahale etmene/etmemene saygý duymam!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)