Sayfa 649 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 149 549 599 639 647 648 649 650 651 659 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 16,201 ile 16,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

leavemealone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbolculugun zaten nefretlikdi.. hocaligin hepten bir ise yaramaz .

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nereden
    Bursa

Þu durumda olmamýzda en az hatasý ve sorumluluðu olan sensin ve iyi bir Trabzonsporlu olduðuna þüphem yok,inþallah bir daha baþkalarýnýn egosunu kurtarmak için kendi karakterini kurban etmezsin.
    En masum olduðun bir yýlda en büyük bedeli ödedin,istifa etmesi ve bedel ödemesi gerekenler taraftar gözünde hala baþarýlý ama sen bir daha bu kulüpten içeri giremeyeceksin.

Ýnanýyorum senden harika bir Sportif Direktör olur.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

6D5FB878-92CC-4C01-A5AD-55CD216633D2.jpg

Fotoraf 2017

Bugün olsa: ömür Türkmen ve Cimsir

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takýmý rastgele salmýþ sahaya, ondan sonra skoru koruyamýyoruz diyor. Skoru korumak için evvela 11 kiþi topun arkasýna geçeceksin. Takým 60 metrede oynuyor. Stoperler ileri çýkmaya korkuyor.

Skoru korumak için ne yapýyorsun mesela? Bu soruyu soran yok.
    Konu ilelebeTS tarafýndan (09.07.2020 Saat 16:29 ) deðiþtirilmiþtir.

alptug_kd - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Latif Özdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elbette Ünaldan sonra onu teknik direktör yapan yönetim çok büyük hata yapmýþtýr. Ama Hüseyin silah zoruyla mý getirildi göreve?

Kendisine görev teklif edildiðinde onur duyarým ama "Benim henüz TS hocalýðýný hak edecek bir baþarým yok. Bu görevi kaldýracak kapasitem yok. Bu koltuða oturmaya hakkým yok." isterseniz iyi bir hoca ile birlikte yardýmcý antrenörlük görevime devam edeyim." deseydi ya..

"Benim teknik direktörlük kapasitemi kimse bilmiyor. Önyargý kötü bir þeydir vs.." diyeceðine..Gördük kapasitesini..
    Çok doðru.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Hayatta bazi seyler vardir soylenilir ve secim sansin yoktur, seni yetistiren camianin baskani gorev verirse yaparsin.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Latif Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Hüseyin Cimþir çok kötü bir insan deðil elbette. Bizim gibi o da üzülüyordur. Burasý kesin. Kendisine hala kýzgýn olsam da þu anki halini düþününce bir yandan ona da üzülüyorum.

Ama hayatta birçok insanýn sahip olduðu kötü özelliklerden biri de kendini "olduðundan daha fazla" zannetmektir. Ýnsanýn bizzat kendisine en çok zarar veren þeylerden birisi de budur. Eðer kendisi kapasitesinin (iyimser konuþup en azýndan þu an için diyelim) yetersiz kalacaðýnýn farkýnda idiyse, bu da kötü. Pekala "Bu teklif benim için mutluluk verici, gurur verici ama TS de hoca olmayý hak etmem için daha kat edeceðim çok mesafe var" diyebilir ve hem kendisini yetiþtiren camianýn baþkanýnýn gözünde hem de çoðumuzun gözünde daha da büyürdü..

Ama bizim eski topçularýn çoðu ne yapýyor? Ben bu camianýn içinden çýktým bana niye þans verilmiyor diye oturduklarý yerde aðlýyor. Ya önce biraz olsun kendini kanýtlasana, kendini geliþtirsene.. Yardýmcý hocalýkta epey devam etsene veya alt liglerde biraz mücadele etsene. Zor geliyor deðil mi? Hadi oralardan da teklif alamýyorsan en azýndan futboldaki geliþmeleri takip etsene, topçularýn çoðu yabancý onlarla çok daha iyi ve etkili iletiþim kurmak için yabancý dil öðrensene.. Tabi bunlar zor geliyor. O zaman olmuyor iþte.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Çok çok kötü bir "hocasýn"
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gelip garibanýn ensesine vurmak kolay ne de olsa sesi çýkmaz,niye gerçek suçlu Aðaoðlu sayfasýnda seziniz çýkmýyor
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

esra61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Suç sende deðil ki seni bu göreve uygun görenlerde.
    Olan umutlarýmýza oldu...

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sen hala gitmedinmi? Ýnsan tesislere gitmeye utanýr bu nasýl bir gevþeklik.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Az önce biten maçlarýn ardýndan son 3 haftanýn karmakarýþýk olacaðý belli oldu. Düþme sýnýrýndaki Konya ve Kayseri, bizden önce baþakþehir'le ölümcül maçlarýný yapacak ve her ikisi de DÜÞMEMEK ÝÇÝN önce baþakþehir'den puan almak zorunda kalacaklar. Yani her þeyin yeniden baþlayabileceði bir 3 maç yaþayacaðýz. son 3 maçýmýza bakýnca önümüzdeki 3 maç için sana güvenmek zorundayýz ama kendi adýma sana iðne ucu kadar dahi inanmýyorum. Çözüm yolu nedir nasýl bulunur bilmiyorum ama ÝNÞALLAH kenarda duran sen olmazsýn.
    SELAM VE HÜRMETLE.
    .

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Sen hala burada mýsýn ya? Çýk git, kaybol.

Nereden
    Ankara

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu durumda olmamýzda en az hatasý ve sorumluluðu olan sensin ve iyi bir Trabzonsporlu olduðuna þüphem yok,inþallah bir daha baþkalarýnýn egosunu kurtarmak için kendi karakterini kurban etmezsin.
    En masum olduðun bir yýlda en büyük bedeli ödedin,istifa etmesi ve bedel ödemesi gerekenler taraftar gözünde hala baþarýlý ama sen bir daha bu kulüpten içeri giremeyeceksin.

Ýnanýyorum senden harika bir Sportif Direktör olur.
    Girmesin zaten.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gelip garibanýn ensesine vurmak kolay ne de olsa sesi çýkmaz,niye gerçek suçlu Aðaoðlu sayfasýnda seziniz çýkmýyor
    Bizi ne zannediyorsunuz? Trabzonspor taraftarý yanlýþa yanlýþ der merak etmeyin. Bizi Allaha tapar gibi kula tapan adamlarla karýþtýrmayýn lütfen
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Hocam hep destekeldim seni, ama futbolculugunda nefret edilirdin, simdi sirada teknik direktorluklede nefretle anilacaksin. hemde eline tarihi bir firsat, altin tepsiyle verilmisken... huseyini oynatmaya devam et sen, beraber yok olup gideceksiniz. bu kadar insanin ahini aldiniz, allah sizi bildigi gibi yapsin. her mac bariz hata yapan bir oyuncuyu neden oynatma zorunlulugu hissedersiniz? manyakmisiniz siz afedersiniz?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bence 1 yil daha bizimle
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Aslýnda ilk baþladýðýnda farklý þeyler deniyordu, maçlardan sonra farklý þeyler söylüyordu ama ne olduysa birden klâsik yerli td halini aldý. Ve ýsrarla ayný þeyleri tekrarlýyor. Öne geçiyoruz, takým yatýyor. Stoper çýkarýp stoper alýyor. Dünya'da baþka örneði var mý çok merak ediyorum.

Futbolcuyken yalandan yan pas, geri pas yapýyordu. Hatta "ileriye de pas yapsam, þut atsam Real Madrid'te oynarým" tarzý absürd de bir þeyler söylemiþti. Þimdi o yan pasý, geri pasý bile takýmýna yaptýramýyor. Bizim kaderimiz bu zihniyet olmamalý. Trabzonspor'u Trabzon'a hapsettikçe bu vizyonsuz zihniyetten kurtulamayacaðýz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Hala anlamýyorum
    Günlerdir düþünüyorum
    Haftalardýr hata yapan önündeki adama pas veremeyen hava toplarýn çoðunu kaybeden pozisyon hatasý yapan Hüseyin Türkmen'i neden ýsrarla oynattýn hoca neden bu kötülüðü bize ve kendine yaptýn.
    Neden yahu neden ?

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sayýn Çimþir git köyünden 5-10 dönüm yer al hayvancýlýða baþla istersen Muzaffer'i de yanýna alýrsýn çoban olarak,kafa kafaya verir þampiyonluðu nasýl verdiðinizi konuþursunuz...

Sana hocalýk görevi verildiðinde umudum vardý belki dedim bu bir varoluþ hikayesi olur fakat sen var olaný da yok ettin...Teknik taktik hiç bir becerin olmadýðý gibi puan kayýplarý sonrasý yaptýðýn açýklamalar tam facia...Sen sorun çözücü olarak orada duruyorsun arkadaþ Antalya maçýndan sonra yaptýðýn rakibin 5 tane dinamik oyuncusu vardý bize zorluk çýkardý ifadesi senin nasýl vasýfsýz bir teknik direktör olduðunu ortaya koyuyor...Sen ve senin gibi yetersizleri Allah bu kulüpten içeri sokmasýn daha ne diyelim.
    Aðasarlý_61

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

Belki olur dedim ama olmadý oyun okuma deðiþiklik anlamýnda yetersiz gördüðüm kadarýyla hak edene deðil Trabzon milliyetciliði yapýyor. Buda bize altýn tepsiylen sunulan þampiyonluða mal oldu kahraman olacaktý bu gidiþle hain ilan edilecek yazýk hem kendini hem takýmý yaktý çakma guardiola.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

1) Defans rakibi cok geride karsiliyor, neredeyse kalemize diziliyorlar ve rakip cok rahat sut imkani buluyor.

2) Kanatlar en etkili silahimizdi, yaratici 10 numaramiz da olmadigi icin skorer oyuncularimizla genelde kanat aksiyonlariyla rakibi deviriyorduk ama Huseyin geldiginden beri kanatlari rakibe biraktik, bol bol orta yaptiriyoruz.

3) Ziya Dogan futbolu oynuyoruz. Bu takim hucumda parcalayan takimdi, Huseyin geldiginden beri haftalar ilerledikce defansif orta sira Anadolu takimi olduk. Sorloth'a uzun pas atarak gol atmaya calisan takim olduk, utanc verici.

4) Bu lanet olasi bloklar arasi mesafe niye bu kadar uzak ? Arkadasim sen niye mesafeyi genis alana yayiyorsun, amacin ne ? Defansla forvet arasinda 500 metre var, Riza Calimbay da bunu yapiyordu.

Sahada taktik disiplin takim oyunu vs.. olmamasi normal sonuc cunku Huseyin bunlari bilmiyor, calistiramiyor. Yardimci ekip tam facia, Akcaabat Sebat'ta falan calismis 3. lig antrenorleri bu takimi calistiriyor.

Antrenor kalitesi cok onemli, yardimcilari da iyi olmali. Okan Buruk ile yer degisseler 36 senelik hasret bitecekti, Sergen bile bizi sampiyon yapardi. Milletin eski topculari basarili antrenor, bizimkiler köyde mangal yaparken bir telefonla maasli eleman olmus kisiler...
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

son 2 iç saha maçýnda isabetli þut sayýmýz yanýlmýyorsam 2 ya da 3. bu yaþadýðýmýzý asla anlamlandýrmayacaðým.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Arkadaþlar, Hüseyin Çimþir'e olan kýzgýnlýðýnýzý anlýyorum. Ben de taktik anlamda yaptýklarýný eleþtiriyor ve fazlasý ile kýzýyorum. Ama inanýn en günahsýz olan isim Hüseyin Çimþir! Hazýr olmadýðý halde onu bu göreve getiren bir yönetim var. Baþ sorumlu yönetimdir. Ego ve kibir savaþý verip sezon ortasýnda iyi bir hava yakaladýðýn hocayý (Ünal Karaman) gönderip yola yardýmcý hoca ile devam edersen olacaðý budur. Teknik ekip desen benzer þekilde görünüyor. Muzaffer Bilazer belki iyi bir Trabzonsporludur, gelecekte iyi bir hoca olacaktýr ama þu an Trabzonspor'da olmasýný anlayamýyorum. Daha yazacak çok þey var ama olan oldu artýk...

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, Hüseyin Çimþir'e olan kýzgýnlýðýnýzý anlýyorum. Ben de taktik anlamda yaptýklarýný eleþtiriyor ve fazlasý ile kýzýyorum. Ama inanýn en günahsýz olan isim Hüseyin Çimþir! Hazýr olmadýðý halde onu bu göreve getiren bir yönetim var. Baþ sorumlu yönetimdir. Ego ve kibir savaþý verip sezon ortasýnda iyi bir hava yakaladýðýn hocayý (Ünal Karaman) gönderip yola yardýmcý hoca ile devam edersen olacaðý budur. Teknik ekip desen benzer þekilde görünüyor. Muzaffer Bilazer belki iyi bir Trabzonsporludur, gelecekte iyi bir hoca olacaktýr ama þu an Trabzonspor'da olmasýný anlayamýyorum. Daha yazacak çok þey var ama olan oldu artýk...

Yönetim mi Hüseyin Türkmen'i ýsrarla oynat diyor
    Yapmayýn Allah aþkýna

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)