Sayfa 642 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 142 542 592 632 640 641 642 643 644 652 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 16,026 ile 16,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    30

haftaya sahada çimleri yiyecek bir takým istiyorum. sörloth en az 3 þut çekmek zorunda !!! maç 3-0 olsa bile tope rakibbe vermek yok !!! gerekiyorsa 5-0 yenil biz de sizi alkýþlarla karþýlayalým. korkak oyun istemiyoruz.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý romeikaa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haftaya sahada çimleri yiyecek bir takým istiyorum. sörloth en az 3 þut çekmek zorunda !!! maç 3-0 olsa bile tope rakibbe vermek yok !!! gerekiyorsa 5-0 yenil biz de sizi alkýþlarla karþýlayalým. korkak oyun istemiyoruz.
    Alanya maçýnýn son 20 dksýndan itibaren bu takým üstünde hiç bir otoritesi vs (önceden varsa tabi) kalmadýðýný gördük, bence oyuncular da býktý...

Bu hafta gs maçýna topçular kendileri veya dýþardan motive edilirlerse ancak o dediðin þekilde çýkýlýr.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Lig bitinceye dek bu baþlýkta yorum yapmama ve dahi okumama kararý aldým. Çünkü þartlardan ve yaþananlardan baðýmsýz ezber ve kindar saptamalardan ötesi yok.

Lig bitince bakarýz.
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

arda.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tarihinin belkide en iyi kadrosuna oynattýðý oyuna bak. Takým lig sonuncusuna þut çekemiyor kaleye gidemiyor. Çok merak ediyorum dün Gs’yi izledi mi forvetsiz ve onca sakata raðmen adamlar çýktý takýr takýr oynadý. Maçý istedi adamlar resmen ruh budur. Her yýl þampiyonluk mu kovalýyoruz futbolcular çimleri yemeli hýrstan. Yoldan geçen adamý al koy hoca diye o da bu kadar oynatýr zaten.

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Hocam buralarý okuyorsan diye yazýyorum, bu kadar teknik kapasitesi yüksek oyuncularýn varken topu rakibe býrakýp da futbol oynayamazsýn. Oyunu 60-70 dakika domine edebilecek yetenekte oyuncularýn varken bu tercih seni ve Trabzonspor'u çok zor durumlara sokar acilen yanlýþýndan dönmelisin.

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Þampiyon olmayý çok istiyorum lakin þampiyon olursak takýmýn baþýnda kalmandan korkuyorum. Þampiyon olursak sana raðmen þampiyon olacaðýz.

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ulan verecegin bir tane talimat bile takimi yari yariya duzeltir. 'birbirinize yakin durun' bu kadarlik bir seyi bile yapamiyor takim. stoper veya oyun kurucu top aliyor bizim yari sahada, diger orta saha oyuncularinin hepsi ucra koselerde markajda bekliyor. boyle gerzek bir durum olabilir mi ya? da get allasen..

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

öyle bir fýrsatý tepti ki... diyecek tek bir kelime býrakmadý.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Alýntý OrkHun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ulan verecegin bir tane talimat bile takimi yari yariya duzeltir. 'birbirinize yakin durun' bu kadarlik bir seyi bile yapamiyor takim. stoper veya oyun kurucu top aliyor bizim yari sahada, diger orta saha oyuncularinin hepsi ucra koselerde markajda bekliyor. boyle gerzek bir durum olabilir mi ya? da get allasen..
    Oyuncular mobil deðil yaklaþarak alan deðiþtirerek ve boþ alanlara deplase olarak oynanýr bu oyun. Bunu idrak edemeyen nasýl futbol takýmý olur hocasý nasýl hoca olur.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir motivasyon konuþmasi falan yap, takimi canlandir, ihtiyacýmýz var, inanarak konuþ, baþýný öne eðme.

Dobarlanin pirakmayin demek yetmez.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

ünal hoca ile hüseyin'in hocanýn maçlarýna baktýmda ortalama pozisyonlara göre ünal hoca zamanýnda kanatlarý daha fazla kullanmýþýz en azýndan dizilim o yönde, hüseyin hoca ile beraber daha çok ortaya gelmiþ kanatlar ki asýl gücümüz o kanatlardý gerçi bu takým defansýný biraz daha olsun toparladý.
    sadece aþk bizimkisi

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ligin bu haftalarýnda ya iyi oyun oynatýrsýn ya skoru alan oyunu oynatýrsýn. Sen hem iyi oyun oynatamýyor hem de skor alamýyorsan babamýn oðlu olsa eleþtiririm.

Öne geçince topa sahip olma oranlarý %53'ten %44'e düþüyor, savunma hattý da kalelerine 11 metre yaklaþýyor.
    Rezillik ya. Sende Onyekuru olur, forvetin Gerson Rodrigues olur yaparsýn anlarým da Sörloth böyle bir adam deðil. Bazen mucize yaratýp tek baþýna alýp gidiyor diye bir adama bu kadar yüklenilmez. Çoðu uzun topta savunmanýn kucaðýnda tek baþýna son iki maçtýr. O %53 ile 15 dk daha devam etsen 2-0 olacak zaten. O kalitede bir takýmýz biz.

Dün C.Palace - Burnley maçý vardý. Yorumcularýn bahsettiðine göre Burnley'in 8-10 topçusu falan eksik sanýrým. Adamlar öyle savunma yaptý ki 90 dk 1 pozisyon falan verdiler o da son dakikalarda kornerden çýktý kafa vurdu. Hele son 4-5 dk Palace uzun adamlarý ileri gönderdi yüksek atmak için. Bir anda savunmayý öne çýkardýlar o 4-5 dkyý rakip sahada bitirdiler, Palace'a uzun dikme þansýný bile vermediler. Biz olsak tüm takým ceza sahasýna girer, güçsüz olduðumuz alanda savaþmaya çalýþýrdýk.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

adamin yedek kulubesi yok.. elestiremem.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Skoru korumak için top rakibe verilmez

Az önce Lazio maçýný izledim, bizim Alanya maçý ayarýnda Torino deplasmanýnda...

Maç 2-1, 5 dk uzatma verdi hakem. Aklýma direk Alanya maçý geliyor...

Lazio rakip kornerin orda tac/faul/yatýþ/korner derken 4:30 süre yedi. Torino bir kere aut vuruþuyla geçebildi Lazio yarýsahasýna onda da havatopunda faul aldýlar (94:45 i gösteriyordu), o faul kullanýldý ve bitti...

Bu kadar basit bir futbol olayýný uygulayamamýþ olmak...

Daha kötüsü sonraki hafta telafi maçýnda topu rakibe vermeyi 20. dk da yapýp gol yemeyeceðini sanmak...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Futbolcularý tavla pulu dizerek teknik direktörlük yapýlmýyor.

Kendisini suçlamak yersiz. Karizmasý, teknik direktörlük kabiliyetleri, oyun görüþü hepsi, iletiþimi vs hiçbir özelliði yok. Ama bir antrenör olarak kulübede olmasý gereken, kulübün hafýzasý olabilecek bir isim. Þehre inen köylüler gibi. Modernleþip geliþerek medeni hayata uyum saðlamasý lazýmdý. Çok çok erkendi.

Hiçbir Trabzonsporluya ümit vermiyor, futbolcularla iletiþimi sýnýrlý gibi, hiyerarþik olarak da sýkýntýlý olabilir, imaj eksilerde, karizma yok, bir oyun anlayýþý yok.

Þu an eminim komyaspor'u falan verseler çalýþtýr diye daha rahat eder. Yetenek nasýl kullanýlýr, efektiflik nedir, yaratýcýlýk nasýl olur bunlar kafasýnda yok. Bu yüzden Nwakaeme, Abdüþ vs kullanamaz. Maça futbol topsuz çýkalým deseler kabul edecek.
    " Ben, bir iþte nasýl baþarýlý olacaðýmý düþünmem; o iþe neler engel olur, diye düþünürüm. Engelleri kaldýrdým mý, iþ kendi kendine yürür. "
    Ýnce Zeka --> Sadri Þener --> Yýldýrým Demirören
    Ýnce Zeka --> Aðaoðlu --> Alt Yapý Fetiþizmi

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Hocam geriye çekilme, topu rakibe verme. Þu anlamsýzlýk hastalýk bizi þampiyonluktan edecek.

GencTurk6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Hocam takým topla birlikte çýkmalý. Top bizdeyken hücuma kalkarken herkes ileriye saldýrmasýn. Böyle olunca uzun pas oynamaya mecbur kalýyor takým. Topla beraber pas yaparak hücuma kalkmak lazým. Ortasahada 60 metrede top oynanmaz. Kýsa pas ve seri pas yaparak ver kaçlarla hücuma kaldýr takýmý. Ýleride ayaðýna top bekleyen futbolcuyu herkes marke eder...
    Az daha hareketli oynat hocam takýmý...
    Takým savunmasýnda adam paylaþýmý sýfýr.. herkes birbirinin adamýný kapatýyor. Savunmada kalabalýk iken bile rakipler çok rahat topla buluþuyor. Niteliksiz kalabalýk olacaðýna bire bir adam adama defans yapalým bari (tasvip ettiðim oyun realitesi bu deðil ama bu þartlarda çözüm olabilir)

Topun peþinde koþmayý býrakýp topu koþturmamýz lazým...
    Futbol basit oyun hocam....
    ***GeNÇ***

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herseferinde daha kötüsünü bulup nasýl takýma katýyoruz inanýlýr gibi deðil.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

tövbe estaðfurullah içimden baþka bir þey demek gelmiyor kendisine.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Yemin ediyorum senden nefret ediyorum. Futolcu olarak sevmiyordum belki hoca olarak baþarýlý olursun diye ümit ettim ama sen son 2 maçla herseyin icine ettin. En azindan herkesin yendiði Ankaraspor dan 3 puan almaliydik. Sen hoca olamazsýn
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

batu94 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    29

Evet hocam, sezon bitince konuþacaðým demiþtin sanýrým. Sezon bitti sayende erken bitirdik. Þimdi mikrofonlar sende. Salla gelsin.. inanan olur elbet.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

MHK + Göksel, yatan rakipler falan derken

Son iki maçta sen verdin þampiyonluðu

Bu saatten sonra 5/5 yapsan da yemez ki yarýn yapabileceðini sanmýyorum. Yarýn kazanamadýðýn anda istifa et...

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Yav buna istediðinizi deyin de bunu eleþtirmek için Ünal denen oluþumu övüp durmayýn. Onun verdiði puanlar olmasaydý iþ çoktan bitmiþti.

Kýsacasý al birini vur ötekine durumu.

Nereden
    Ankara

Alýntý Vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adamin yedek kulubesi yok.. elestiremem.

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Tamam, hemen 5 tane daha stoper bulup getirelim. Uðurcan, abdüþ ve yusuf o kulübeden çýktý. Ýþten anlayana o kulübede ne cevherler var
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)