Sayfa 613 Toplam 663 Sayfadan BirinciBirinci ... 113 513 563 603 611 612 613 614 615 623 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16571 adet sonuctan sayfa basi 15,301 ile 15,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Çimþir

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Þimdi dikkat ediyorum, sözüm meclisten dýþarý, Hüseyin hocanýn üstüne oyun oynanýyor

Neymiþ efendim, Hüseyin hoca yetersiz tecrübesiz, Ünal hocanýn mirasýný yiyor bilmem ne

Ya arkadaþ Ünal hoca da sanýrsýn bize gelmeden evvel makina gibi tak tak tak super ligde maç kazanan bir hocaydi, belli iþte elde mükemmel bir kadro var ortalama her hoca biseyler yapabiliyor

Þu saatten sonra Hüseyin hocayý sadece Trabzonspor un þampiyon olmasýný istemeyenler eleþtirir

CPH1951 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þenol hocadan danýþmanlýk alýnamaz mý acaba? Anlaþýlsýn haftada 1-2saat oturup Hüseyin'e tavsiyelerde bulunsun Þenol hoca. Futbolda bu durum hiç olmadý. Çok enteresan olur

Nereden
    Afrika Diðer

Þenol uzak dursun bu camiadan. Koptu gitti o adam bizden.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Denizli rövanþ maçýnda da sol beki Olcay olan takýma karþý sað kanatsýz oynamýþtýk. Tek maçlýk tercih olmadýðý ve bu tercihin iþe yaramadýðý ortada... Maç baþlýðýnda da yazdým. Caner & N'Koudou karþýsýnda bu tedbirsizlikle çýkarsak, Allah Pereira'nýn yardýmcýsý olsun.
    Hoca'dan uzun vadeli bir beklentim yoktu. Maç maç düþününce, en azýndan geçen haftaki Baþakþehir-Beþiktaþ maçýný iyi analiz eder diye temennide bulunmuþtum.

Rakip beklerin arkasý boþ. Orayý kullanamadýk. Onu geçtim, oyuncu ve diziliþ tercihleriyle (Ljajic'siz Beþiktaþ'ýn oyunu kanada yýkacaðý belliydi) ekmeklerine yað sürdü.

Lider dönüyoruz, avantaj bizde. Fakat son maçlardaki bence anlamsýz ve de faydasýz kararlarýný gözden geçirmeli.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Fener maçýnda berbattýk, bu maçta berbattýk. Papaz her zaman pilav yemez.

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Sinirimden uyuyamadým,rüyamda “Ekuban aslýnda tam hazýr deðildi,kadroya almayý düþünmüyordum” sözleri ve Nwakamenin Erzurum otobüsündeki yolculuk hali geldi,vallahi bizi Allah korudu,bjk nin beceriksizliði ve Uðurcanýn olaðanüstü performansý olmasaydý 2. bir “7-1 faciasý” yaþanacaktý ve biz yeminle puan olarak olmasa da moral olarak bitecektik,kimse de bana “hocayý eleþtiren efendim þöyledir böyledir” demesin ,bütün bunlarý görüp (yada göremeyip) eleþtirenleri eleþtirenler asýl bu takýma zarar verenlerdir,bu arada baþkaným ve yöneticilerimiz siz çok yaþayýn

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol uzak dursun bu camiadan. Koptu gitti o adam bizden.

Þenol güneþ emekli olmadan son kez gelecektir takýmýn baþýna.

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol güneþ emekli olmadan son kez gelecektir takýmýn baþýna.
    Yazýklar olsun o zaman, sözüm meclisten dýþarý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Bu maçtan bir puan almak iyi... Ýyi giderken eleþtirmek daha iyi... Tekme tokat dayak yedik(Farklý yenilecekken) bir puan aldýk. Bu durumdan memnun deðilim.

Nereden
    Ýstanbul

Dün Ünal döneminden esintiler sundu.
    Bjk göstere göstere golü atarken kenarda sadece izledi.

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kaç maçtýr oyuncularýn saha içinde sürekli rollerini deðiþtirip takýmý komple geri çekiyorsun böyle bir oyun anlayýþý olabilirmi ? Elinde Sörloth gibi bir yýldýz var ama kullanamýyorsun ilk yarýda yayýnci kuruluþun yayýnladýðý istatistik görünce gözüm kanadý sanki bjk küme düþen rakibe karþý top oynadi. Ýnþallah bu kafasýnda kurduðu þeylerden vazgeçer hoca geçen sivas maçý 5 dk oynasaydý onlarada puan birakirdik.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýdolü Ziya Doðan sanýrým.. Dün gece kendisi adýna büyük hayal kýrýklýðý yaþadým..

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Standart Hüseyin Çimþir | Teknik Direktör

Bizim eleþtirilerimizi üstü kapalý Sinan Engin yaptý dün “ Hüseyin kardeþim ,git dinlen sonra þu maçý baþtan bir seyret,biþey söylemiyorum sana” derken aslýnda çok þey söyledi.
    Ýnþallah Baþkan gerekli uyarýlarý yapar ve gereken önlemleri alýrçok ümitlimiyim hayýr! Bu sene bu takým þampiyon olursa 1.sýraya baþkan ve yönetimi 2.sýraya taraftarý
    3.sýraya da futbolcularý yazýyorum
    Bu arada baþkanýmýz týpký bizim gibi fanatik bir taraftar ve bence böyle olmasý bizim için þans

Konu Ertan OKUMUÞ tarafýndan (23.02.2020 Saat 10:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

Hoca þapkasýný önüne alýp bir deðil 1000 kere düþünmesi lazým. Rezalet bir teknik direktör performansý vardý. Çemiþgezekspor bile bu kadar baský yemezdi. Elindeki kaliteli kadroya ihanet etme hocam. Anladýk kafanda bir oyun planýn vardý ve ona göre bir kadro sahaya sürdün ben buna saygýý duyarým. Buraya kadar bir sýkýntý yok. Ama devre arasýna girerken artýk her þey gün gibi ortadayken 2. devreye rezil oyun anlayýþýyla devam ettin. Caner ile Gökhan bizim Kanada park etti geri bile gelmeye tenezzül etmediler. Bu iki bek defansif anlamda efor bile sarfetmediler. Ayýptýr yahu. Senin baþlýðýnda, td görevine geldiðinde nedenini bilemediðim bir güvenim var diye yazmýþtým. Sivas maçýndaki saçmasapan deðiþikliklerin, bu maçtaki performansýn çok ama çok kötüydü. Umarým ders alýrsýn þu iki maçtan. Ortalama bir performansýn ve kadro seçimin ve oyunu okuman olsaydý bu deplasmandan rahat bir galibiyet çýkaracaðýmýza eve güle oynaya döneceðimizden hiç kuþkun olmasýn. Bjk iyi falan oynamadý. O kadar çaresiz bir oyun oynattýn ki takýma ,adamlarda o özgüvenle bizi mahkum etti. 2-2-6 oynadýlar resmen. Çünkü bizim hiçbir þey yapamayacaðýmýzdan o kadar emindiler. Umarým toplar ve iyi td olma yolunda ilerlersin. Bu ve Sivas maçýnýn son 30 dakikasýný 100 kere 1000 kere düþün. Ben ne halt ettim diye...

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Devre arasi Guilherme-Sturridge çýkarýp Bilal-Ekuban'a dönsen bile 15 dakika içinde maçý bitirirdik.
    Yani maçý çerçöp ettin
    Ligin kanat oyununa en eðilimli takýmý bu kadar þuuesuz bastýrýrken beklerin önünde Sturridge ve Guilherme ile oynamaný ömür boyu unutmayacaðým yok çýkmýyor aklýmdan.

O kadar yanýltýcý bir baský yedik ki Bjk'den haftaya Alanya'dan 3'ten aþagý yemezler.
    60.dakikaya kadar 10 kiþi oynatarak Sosa'yý Ndiaye'yi falan da bitirdin.
    Yani bunlarý kimse deðerlendirmiyor
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beþiktaþ’ý kanatlara mecbur ettik açýklamasý tamamen skandal.. Aðaoðlu fiþi erken çekecek muhtemelen..

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Ünal hoca'nýn neden eleþtirildiðini fark ediyorsundur umarým. Baþkaný sinirlendirme bence hocam. Sakýn bahane üretme hatanýn farkýna var. Beþiktaþ maçý tam kontra maçýydý ve elinde iyi kötü bu oyuncular vardý. Þansý deðerlendiremediðin gibi rakip karþýsýnda bizi ezdirdin. Sergen de maçtan sonra lafý soktu. Yakýþtý mý peki yakýþmadý. Böyle bir oyun bir daha gösterme sakýn bize.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý Gökhan Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal hoca'nýn neden eleþtirildiðini fark ediyorsundur umarým. Baþkaný sinirlendirme bence hocam. Sakýn bahane üretme hatanýn farkýna var. Beþiktaþ maçý tam kontra maçýydý ve elinde iyi kötü bu oyuncular vardý. Þansý deðerlendiremediðin gibi rakip karþýsýnda bizi ezdirdin. Sergen de maçtan sonra lafý soktu. Yakýþtý mý peki yakýþmadý. Böyle bir oyun bir daha gösterme sakýn bize.
    Çünkü Baþkan týpký bizim gibi fanatik ve bu kadar baský yemeyi kabul etmiyor haklý olarak,baþkana sonsuz güveniyorum ve alacaðý her karar bizi þampiyon yapmak için buna inancým tam

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþ’ý kanatlara mecbur ettik açýklamasý tamamen skandal.. Aðaoðlu fiþi erken çekecek muhtemelen..
    Bu doðru mu
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý Ertan OKUMUÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çünkü Baþkan týpký bizim gibi fanatik ve bu kadar baský yemeyi kabul etmiyor haklý olarak,baþkana sonsuz güveniyorum ve alacaðý her karar bizi þampiyon yapmak için buna inancým tam

Kadroya yazýlacak ilk isim sayýn baþkan. Bu kupa onun ellerinde kalkacak inþallah.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ünal Karaman'dan hic bir farki yok. Sampiyonluk Karaman Cimsir gibi vizyonsuz hocalarla gelmez. Bu kadroya yazik olacak

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bütün hafta aç maçýn tekrarýný izle hocam ben bu hatalarý nasýl yapýyorum diye sorgula , bu takýma hücumu ve yeri geldimi takým halinde savunma yapmayý empoze et saçma sapan deðiþikliklerden vazgeç defansif oyuncu alarak defans yapamazsýn defansý ve hücumu takým halinde yapman gerek bunlarý da sana biz söylemeyelim artýk.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Huseyin hoca aslinda hoca falanda degil.yardimci hoca..baskanda görmuyormu takim hocasiz..getirsene tecrubeli bir adam..en yakin oldugumuz sezon bu sezon..fener sivas hepsi sansa yendik..rezillik

unique - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Takým Fener maçýnýn ikinci yarýsý, Sivasspor maçýnýn son yarým saati ve dünkü maçta 90 dakika baský yedi. Hüseyin Cimsir, inþallah bunlardan ders alarak bu takýmin geri çekilmesinin intihar olduðunu görür. Bu kadroyu nasýl böyle ezik oynatabilir gerçekten inanýlmaz.

MI 8 Lite cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Çaðdaþ DENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Yaþ
    37

Bir takým bir maçta bu kadar kötü yonetilemez
    "Eðer yasalara saygý gösterilmesini istiyorsak, önce saygý gösterilecek yasalar yapmak lazýmdýr."
    Louis D. Brandeis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)