Hesaplipazar
Sayfa 3 Toplam 615 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15356 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hseyin imir | Teknik Direktr

ibrahim_yattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

thijs yerine savasan batista gibi bi adamimiz olsaydi orta sahamizda hseyinin yaninda gkdeniz ve ademle rakibi her ma hapsederdik

yelik tarihi
    17.08.2004

Hseyin ilk milli mainda hi de ilk mai gibi oynamadi.ok sogukkanliydi.Sanki yillardir oynuyor gibiydi.Simdi bir kat daha inancim artti.Her mea banko oynamali milli takimda..

Ersundingili duy sesimi..........

yelik tarihi
    17.09.2004

Alnt admin Nickli yeden Alnt

Hseyin im?ir ile ilgili tm yorumlar bu ba?lykta...
    bence mukemmel bir futbolcu takimin abisi

yelik tarihi
    17.09.2004

bence mukemmel bir oyuncu takimin abisi

yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Amasya
    Ya
    32

bu oyuncuda en cok hosuma gide kayibda topu calmazi bu sper yabiyo hseyin bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Hseyin Antep mainda rakibinin yzn siktigin iin seni kiniyorum.Byle centilmenlik olmaz...

yelik tarihi
    28.08.2004

Hseyin nceden topu alir tekrar idare ederdi

simdi kendini gelistirmis mtis paslarda ikartiyo

HELAL SANA BE ALLAH NAZARDAN SAKLASIN

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Hseyin iin 4 zerinden ancak 3 yildiz verebilirim. ne zaman ne yapacagi belli olmayan,bazen gsterissiz futbolu ile takima katki yapan bazen sahada gezinip duran bir haftasi bir haftasina uymayan bir oyuncu, G.antep mainda yaptigini amatr oyuncular bile yapmaz.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

TARAFTAR ATESLERSE SAMPIYON OLURUZ...
    <TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=609 bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=bottom width=1418>
    HSEYIN: "20 yillik periyotta sampiyonluga en yakin durumdayiz. Oturmus bir kadromuz var. Taraftar da bize sahip ikar destek verirse, inaniyorum ki bu yil zlem bitecek"
    HSEYIN: "Geen yil gnah keisi olarak grldgm iin gitmek istedim. Ancak arda arda gelen basarili sonularla zgvenimi sagladim. Simdi Hseyin hata yapsa da alkislaniyor"
    HSEYIN: "Ibrahim Ege byk hata yapti. Ama Trabzonspor'da karar mercii futbolcular degil, ynetimdir. Ne Fatih ne benim ne de Gkdeniz'in bir yaptirimi olamaz"
    Geen yil taraftarin her mata kendisine tepki gstermesi nedeniyle isyan etti ve "gitmek istiyorum" dedi. Ama Ziya Dogan O'na gven asiladi ve O'da sahada her geen gn futboluyla bymeye basladi. Simdi O Trabzonspor'un son dnemdeki basarisinin gizli kahramanlarindan biri. Hseyin imsir'den szediyoruz. Trabzon'un 2.Kaptani uzun sren suskunlugunu Karadeniz'e bozdu ve bir ok konuda arpici aiklamalar yapti.

Simdi sz Hseyin'de

"Geen yil her mata elestiriliyor, taraftarin protestosuna maruz kaliyordum. Basarisizligin tek sorumlusu ben gibiydim. Bu nedenle gitmek istedigimi syledi. Ama ardindan galibiyetlerle birlikte Ziya hocamin 'Kt oynasanda seni oynatacagim' szleri bana mthis bir gven verdi. Kafamdan gitme dsncesini sildim. Aslinda o zamandaki gibi simdi de hata yapiyorum ama artik herkes bana pozitif bakiyor. Hata yaptigim da tepki gstermiyor, elestiriyor"
    "3 yildir birara oynayan oturmus bir kadromuz var. 20 yillik srete sampiyonluga en yakin durumdayiz. Mthis bir arkadaslik ortami da var takimda. Taraftar da inaniyorum ki bizi sonuna kadar ateslerse inaniyorum bu yil zlemi dindirip Trabzonspor'u sampiyonluga tasiyacagiz. Gaziantep mainda taraftari lig sonuna kadar grmek istiyoruz"
    "Nfus kagidinda Trabzon yasiyorsa Trabzonspor'da sikinti yasarsin. nceden Trabzon'a simdi ise yabanciya hayranlik var. Herkes bilsin ki Trabzonspor'un basarisi en ok biz istiyoruz. Bize gvensinler ve destek olsunlar. Suanda huzurlu bir ortama sahibiz. Ancak kazandigimiz Bilbao ve G.Antep mai sonrasi bazi evreler Trabzon'da kaos varmis gibi ortam yaratmaya alisiyor. Demek ki huzurumuzdan birileri rahatsiz oluyor"
    "Daha nce Thijs ile Hseyin oynamaz szleri yoktu. G.Antep beraberligi sonrasi ikti bunlar. Bu grslere katilmiyorum. Thijs kaliteli bir futbolcu. Uyum sorunu yasmasi normal. Ben Trk oldugum halde Antalya'ya gittigim de uyum saglamam 2-3 ay srd. Bu nedenle O'na sabir gsterilmeli. Bu mevki de sadece biz yokuz, Adem, Hasan da var. Sonuta karar hocamizin. Futbolu bilenlerin elestirisini alirim. Zaten kendimin en iyi elestirmeni de kendimim. Hseyin'in kt oynadigi ma olur ama mcadele etmedigi msabaka olmaz. Insanlar bizim robot olmadigimizi bilmeli"
    "Ibrahim Ege'yi Fatih, ben ve Gkdeniz istemedi diye affedilmedigi syleniyor. Ibrahim'in yaptigi byk yanlis ama Trabzon'da karar mercii futbolcular degil, ynetimdir. Gndemde olmayi sevmiyorum. Eger bir ma sonrasi formam iin herseyimi yaptigim ynnde vicdanim rahatsa bu bana yeter. Milli formayi ge aldim, kolay birakmayacagim. Milli Takimin degismez ismi olmak istiyorum. Avrupa'yi dsnyorum. lkemi temsil etmenin gururunu ben de yasamak istiyorum"</TD></TR></T></TABLE>

yelik tarihi
    15.08.2004

SAKARYA'da ma boyunca ortaya koydugu tm mcadeleyi ve katkilarini benim gzmde tek bir hareketiyle sifirladi. Bize iki sari karta mal olan Petkovile dalasmasi tam bir esseklikti. Kaleciler, diger tm oyunculari uyarabilirler ve hatta pozisyonun hararetine gre herkesi azarlayabilirler. nk herkes mcadele ederken pozisyonu szen en iyi 2.gz hakemden sonra kaleciye aittir. nk bu onun isidir.
    Petkovi'in %100 hakli olarak bos birakilan adam iin hseyini uyarmasinin karsiligi olarak, olayi saha iinde itisip kakisma noktasina tasimak Hseyin aisindan essekligin daniskadir. Ben olsam en az iki hafta kadro disi birakirdim.

Guests
    Ziyareti

ok dogru. bende bunlari yazmistim diger baslikta. hatta bu takimin 2. kaptani olan hseyinin bunlari yapmamasi lazim. ayrica yle tansiyonu yksek bir mata degildi. kimse sinirlerine hakim olamadi falanda demesin. ok rahat bir mati.

yelik tarihi
    05.08.2004

bende size katiliyorum petkovic kendisini uyarmasina ragmen arkayi cok bos birakti.bu da yetmezmis gibi hic yoktan bi penalti yapti.daha sonrada sahayi sinirli sinirli terk etti.

bi takimin 2. kaptaninin boyle bi hata yapmaya hakki yoktur.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    Kocaeli

hi yere sari kart grdler... gelecek haftalarda bu sari kart basimizi ok agirtacak. Sen bide hi yere penalti yaptiriyor ve devaminda sinirili bir sekilde sahayi terkediyorsun. Allahtan ma sonunda tatliya baglandi.. Ikisinede ayni ceza verilmesi lazim...

Guests
    Ziyareti

sakarya macindan bejeke macina kadar cok kotu oynadi aynen cok gereksiz kart gryor ankara macinda cezali sanirim. eger cezaliysa maci tv den izlesin ve takim icin nemini bir kez daha grsn. kendini toparla hseyin.

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

evet coook gereksiz kartlar grd ve ankara macinda yok ...

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

bence takimda %50 ile oynuyor

uzun boyuyla toplari keserek defansin ykn hafifletiyor ama takimin pas hatasinin yarisinin ona ait olmasi bence znt verici

yelik tarihi
    17.06.2004

danimarka mainda is dser ama byk ihtimalle oynatmayacak. Aslinda bize o mata top kesecek adam lazim ama neyse o da bu yasta A milli takimda oynuyor ya o da yeter..

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    34

bu yasta milli takimda oynuyor dedigin adam 26 yasinda normal tabi oynamasi....Milli taklimda Hseyin tipinde kesici zelligi olan bi oyuncu yok...Bence Danimarka mainda da oynamasi gerekiyo..ogu kisi grcistan mainda sirf ma Trabzonda oynandigi iin forma sansi buldugu grsndeydi ama byle olmadigini ispatladi..her mata milli oldu....basarilarinin devamini diliyoruz...hemsom ne de olsa..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    01.10.2004

yaa abi kimse bana alinmasin ama bence hseyin trabzon spor formasini haketmiyor yaa arkadaslar ok iyi top aliyor rakipten ama topu alip rakibe geri veriyo bence this oynamasi lazim onun yerine saygilarimla

yelik tarihi
    17.06.2004

Iyi ya ok kt degil hatta bence kt degil orta kararda bir futbolcu olsun idare eder...

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

hseyin forma hakketmiyormus...beyler sizmi benmi futboldan anlamiyorum ???? milli takimin en iyi oyuncusu idi bugn...tek eksigi=teknigi...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    41

yok ya teknigini de epey gelistirmis.. yani en azindan topu alip en msait adama atabiliyor.. bazi dostlar this in bu zelligini gklere ikariyorlar! hseyin 10 thijs eder... daha nce bundan futbolcu olmaz diyordum.. byle olacagini hi kestiremedim ne yalan syleyeyim.. ona kocaman bir zr borluyum adima.. Allah nazardan saklasin.. hep byle ol hseyin... seni seviyoruz...

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    42

vay be, dun neydi bu Huseyin okadar rahat her girdigi mucadeleyi kazanan ve hic top kaybetmiyen bir Huseyin. Valla ben Trabzonsporda boyle Huseyine cok az rastladim belki kendine guven geri geldi gecen sene Huseyini kaybediyorduk bu yuzden zaten. Artik bence milli takimin banko oyuncusu!

ahmetturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004

Bir mata kt demememiz gerektigi gibi iyide dememeliyiz. Ama bir gerek varki dn aksam Hseyin mkemmeldi. Bizde olmasa bu topuyu alalim isterdim. Hseyin Trabzonsporda da ok faydali bir futbolcu stelik Trabzonlu. Byle devam Hseyin.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    Kocaeli

hseyin...hseyin..hseyin... bu adam baska. beklenmedik anda rakipten topu kapip atagi baslatiyor. gereksiz hareketler de yapmiyor. helal olsun. sanada bu yakisir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)