Sayfa 40 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40
Toplam 991 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 991 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 3. Hafta | MKE Ankaragücü 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Birde þu simetrik dizilimden vazgeçelim artýk.2010-1 de asimetrik bir dizilimle oynuyorduk.

Genelde umut sol acýk gibi burak sag acýk gibi brozek santrafor oynardý.Burak ve umut sürekli forveti ikilerdi.Ayrýca jaja da surekli ceza sahasý civarýnda dolanýrdý.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Dünkü maçla ilgili bir kaç notumu aktarayým:

Öncelikle 3 maç genelinde takýmýn topla oynama oraný yüksek bir anlayýþla sahada olduðunun altýný çizmeliyiz.

Bu önemli deðil, çok çok çok önemli.

Çünkü açýkçasý ben bu sene küme düþmeye en yakýn takýmlardan biri olacaðýmýzý düþünüyordum.

Neden?

Çünkü defans hattýmýz orta saha ve ileri kanat savunmasý dahil, REZALET.

Her gelenin gol olacaðýný düþünüyordum.

Düþünemediðim þey, %65 topa sahip olman varsa, adamlarýn az gelecek olmasý.

Az geliyorlar 2 gole ancak yetiyor.

Bize baský kuran takým, 4-5'i rahat bulur.

Ýkinci olumlu bir diðer nokta, BASKI.

Uzun zamandýr, presi bu kadar kolay aþan bir Trabzonspor izliyorum. Hayretler içindeyim.

Stoperler ayaklarýna hakim, 8'de de Sosa oynarsa, geriye yardýma gelen adamlar ve ayaðýna hakim Pereira ile defans baský yemiyor.

Ama hava toplarýnda LÝGÝN EN KÖTÜSÜYÜZ!!!

Okay'ý inanýlmaz arýyoruz. Açýkçasý, Onazi elinden geleni yapsa da o mevkide ekstra kafa topuna çýkamayan adama ihtiyacýmýz yok. Ne yazýk ki komik gelse de Kucka Onazi'ye oranla daha ideal bir seçenek. En ideali Okay gibi bir adamý transfer etmek o ayrý.

Forvet top saklayabilen biri olmalý. Ne Burak Ne Roda bu takýmýn forveti deðil. Yine Tekke topu oynamaya baþladýk. Tekke gibi adam lazým.

Bu takýma transfer þart. Olasý bir kýrýlma ve sakatlanmada, peþ peþe maðlubiyetler öngörülemez deðil.

Teknik heyet beni þaþýrtýyor o kadar çok saçama þey yapýyorlar ki, yaptýklarý güzel þeyleri kim düþünüyor diye iþin içinden çýkamýyorum.

Hava hakimiyetin yok, kornerlere 4 kiþi gidiyorsun. Mantýklý mý? Mantýklý...

E neden ceza sahasýna orta kesiyorsun!!!

Hava topundan golü buldun o tam bir komedi zaten.

Ýroninin kralýsýn Trabzonspor.

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý ucurum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünkü maçla ilgili bir kaç notumu aktarayým:

Öncelikle 3 maç genelinde takýmýn topla oynama oraný yüksek bir anlayýþla sahada olduðunun altýný çizmeliyiz.

Bu önemli deðil, çok çok çok önemli.

Çünkü açýkçasý ben bu sene küme düþmeye en yakýn takýmlardan biri olacaðýmýzý düþünüyordum.

Neden?

Çünkü defans hattýmýz orta saha ve ileri kanat savunmasý dahil, REZALET.

Her gelenin gol olacaðýný düþünüyordum.

Düþünemediðim þey, %65 topa sahip olman varsa, adamlarýn az gelecek olmasý.

Az geliyorlar 2 gole ancak yetiyor.

Bize baský kuran takým, 4-5'i rahat bulur.

Ýkinci olumlu bir diðer nokta, BASKI.

Uzun zamandýr, presi bu kadar kolay aþan bir Trabzonspor izliyorum. Hayretler içindeyim.

Stoperler ayaklarýna hakim, 8'de de Sosa oynarsa, geriye yardýma gelen adamlar ve ayaðýna hakim Pereira ile defans baský yemiyor.

Ama hava toplarýnda LÝGÝN EN KÖTÜSÜYÜZ!!!

Okay'ý inanýlmaz arýyoruz. Açýkçasý, Onazi elinden geleni yapsa da o mevkide ekstra kafa topuna çýkamayan adama ihtiyacýmýz yok. Ne yazýk ki komik gelse de Kucka Onazi'ye oranla daha ideal bir seçenek. En ideali Okay gibi bir adamý transfer etmek o ayrý.

Forvet top saklayabilen biri olmalý. Ne Burak Ne Roda bu takýmýn forveti deðil. Yine Tekke topu oynamaya baþladýk. Tekke gibi adam lazým.

Bu takýma transfer þart. Olasý bir kýrýlma ve sakatlanmada, peþ peþe maðlubiyetler öngörülemez deðil.

Teknik heyet beni þaþýrtýyor o kadar çok saçama þey yapýyorlar ki, yaptýklarý güzel þeyleri kim düþünüyor diye iþin içinden çýkamýyorum.

Hava hakimiyetin yok, kornerlere 4 kiþi gidiyorsun. Mantýklý mý? Mantýklý...

E neden ceza sahasýna orta kesiyorsun!!!

Hava topundan golü buldun o tam bir komedi zaten.

Ýroninin kralýsýn Trabzonspor.
    Kelimesi kelimesine katiliyorum bu yoruma.
    Ve bu yüzden de hocadan ümitliyim.
    Ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacaðýz eminim buna

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kaliteli stoper transferi þart ortasaha da lazým
    "Annuit cœptis"

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Allahýndan bulursun inþallah mete kalkavan.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým ilk yarýnýn çoðunda istekli top oynadý. Eldeki Sosa gibi pahalý ayaklarýn da bunda katkýsý fazla. Aldýðý paraya oranla bugün yapýlan iþler çok normal ki defansýn vasat altý halinin yedirdiði gol de bi o oranda etkili. Pahalý adamlar ile vasatlar bir araya gelmesinden nasýl bir takým çýkacak sezon sonu gelmeden Eylül-Ekim gibi belli olur.
    A.Kadir yeri yerinde etkili olmasý için birþeyler yapmasý lazým güven kazanmasý için yoksa 10 numara bölgesi zor bir bölge , tereyaðýndan kýl alma yeri orasý ve bana göre ýsrar edilmeli . Kenarda gösterdiði verimi burada göstermesi zor , çünkü daha dar bir alanda oynuyor. Kenardan alýp uzun mesafa kat edip orta, pas yapmak teknik becerisi yüksek biri için daha kolay. 10 numara bölgesi daha mücadele isteyen, rakibin ortasaha,stoperleri ile en dirençli olduðu bölge.
    Sosa durarak oynuyor, verimli iþler yapýyor. Kanatlarda bir tek Yusuf bir þey yapmaya çalýþýyor, Olcay yoklarý oynuyor. Ben olsam A.Kadir'i ikinci yarýlýðýna kenara alýr, Olcay-Kucka (kadroda var mý bakamadým) yapardým kanatlara hareket getirmek için zira Roda bu hali ile pas beklerken verimsiz görünüyor golde katkýsý olsa dahi. Burak ile kýsýrlýðý çözmek için baþka birþeye dönebilme þansý da var hocanýn.

Göreceðiz...
    Yukarýda dedim A .Kadir 10 numara oynar ama nasýl oynar. Zaman lazým. Super Ligedi zebellak adamlarý arasýnda ezilir A.Kadir. Kenara alsa biraz rahatlatsa kendine gelecekti çocuk moral olarak...Neyse zaman lazým. Ancak harcanmadan kullanmak lazým.Ünal Karaman !

Yusuf moral olarak daha diri idi A.Kadir'e göre bugün...(25-08-2018)

Maç sýradýnda A.Kadir tespitlerimi doðruluðu maç sonrasý birçok yazar,çizer tarafýndan benzer söylemler ile doðrulandý.
    Aklýn yolu bir.Bunu bizim gini kýt adamlar görebiliyorsa Hoca da görecek ki görüyor ama deðnek elinde ya sihir peþinde, yýlýn pasýný atmak için uðraþacak...

Makam sahibi olmak böyle biþey iþte.Herkeþlerden farklý görünme sorunsalý!

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Ulaþ Göktürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

Abdülkadir sað açýk Yusuf ortada oynasa daha iyi olurdu diye düþünüyorum.yusuf'a þu an çok yazýk ediyoruz oynatmak istiyoruz ama mevkisini doðru seçmiyoruz.Maçta iyi bir futbol oynadýðýmýzý düþünmüyorum göze hoþ gelen iþler var ama eksiklerimiz çok fazla.Umarým tez vakitte bu sýkýntýlarý en az indiririz
    Trabzonspor

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Alýntý zaqua Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok aslýnda yemek yaþamak deðil ama burada anlatýlmaz baya uzun mevzu. "that sugar" filmini tavsiye ederim vaktin olursa.
    Seve seve izlerim tabiki.
    Ancak benim fikrimi degistirmez..
    70 de öleceme 60 da ölüyüm.. bu hayatý yaþayarak.
    u will need justice at the end..

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Ünal'ýn takýmý geçen yýlki rýza sünepesinin takýmýndan daha iyi sezon baþý olmasýna raðmen. Topa ve oyuna hakim olma konusunda iyiyiz, ilk yarýnýn ilk 5 dakikasý hariç top hakimiyeti, oyun kontrolü bizdeydi. Sorunumuz ön taraftaki verimsizlik, pozisyona girmekte zorlanýyoruz. Bunu da aþmanýn yolu solda Nwakaemeyle oynamak. Olcay da oynayacaksa her zaman çok daha fazla verimli olduðu saðda oynamalý. Ortada içerdeki maçlarda Abdülkadir, deplasmanlarda Yusuf olabilir. Deplasmanda Abdülkadir'i sert oyunla sindiriyorlar ve hakemler ev sahibi takýma sert oyunda daha fazla müsamaha gösteriyor. Burak takýmýn oyununu bozmayacak þekilde adapte olmayý denese çok güzel takým olabiliriz. Hosseini baya leþ gibi, 500k TL almasý bile çok olacak adama 500k euro yýllýk kontrat yapmýþýz. Ýyi bir stoper daha kesinlikle þart, yoksa ilk 5 bile zora girer. Sosa 60 dakikalýk oyununu 80'lere çýkarýrsa, yanýna da Onazi yerine daha fizikli ve ayaðý düzgün biri alýnýrsa bu takým her türlü iþ yapar. Ünal hocanýn oynatmak istediði bi oyun var ve takým bunda ýsrar ediyor, baþta da dediðim gibi sýkýntý öndeki verimsizlik, bu da saðda Yusuf, solda Olcay'la oynamamýzdan kaynaklý bence. O iki mevkiye doðru adamlarý yerleþtirdiðimiz zaman çok daha keyif veren ve sonuca giden takým olacaðýz.

Hakemle ilgili konuþmak gerekirse de;

Ýnce ince doðranmaya devam. Her sezon baþý önce durdur, sonra Avrupa potasýna girene kadar serbest býrak, tekrar potaya yaklaþýnca bi daha durdur. Sonra TS bu lige renk katýyor geyikleri. Þu döngüyü bize yapmaktan býkmadý Operasyon Çocuklarý.
    Konu Hasan Ayvenli tarafýndan (27.08.2018 Saat 10:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Abdülkadir orta saha oynamaya devam etmeli.

Hatta Onazi'nin oynadýðý bölgede oynamalý.

Onazi'nin yaptýðý iþin çok daha fazlasýný yapar, hem daha mücadeleci hem daha iyi top kullanýyor. O bölgede deðerine deðer katacaðýný düþünüyorum. Boyu dert deðil bu çocuk Kante'den de Veratti'den de daha uzun boylu. Elimizdeki pýrlanta cam parçasýna dönüþmeden çocuðu asýl mevkisinde oynatmak zorundayýz.

Abdülkadir'in yanýnda formsuz olsa da Kucka oynamalý zira takýmýn boyu çok kýsa her maç duran toptan gol yiyoruz. Zaten Kucka'nýn ölüsü Onazi'nin en iyi halinden daha iyidir. Býktým usandým bu herifin sakarlýklarýndan.

Yusuf Yazýcý asýl mevkisi forvet arkasýnda oynamalý.

Elimizde Avrupai piyasasý olan iki tane futbolcu var ikisini de asýl mevkisinde oynatmýyoruz.
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Abdülkadir eðer dünya çapýnda bir yetenekse ona göre yetiþtirilmeli. Dünya çapýnda yöntemler incelenmeli ve hatta antrenör tutulmalý. Yazýcý için de geçerli. Mesela Insigne o fiziðiyle nasýl, neler yapýyor da bu kadar etkili oluyor, araþtýrýlsýn, öðrenilsin. Bu da transferin bir parçasýdýr
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Cumartesi canlý izledim yerinde maçý..
    bizim takýmýn en zayýf yönü geçen yýl olduðu gibi bu yýlda devam ediyor.
    rakibin bizim ceza sahasýna duran toptan veya kornerlerden gelen bütün toplara rakip oyuncular kafa vurmasý.
    anlamýþ deðilim ceza sahasýna gelen toplarda bizimkilerin beyni duruyor.
    90+1 de ankaragücü haksýzda olsa kullandýðý duran topta kafa vurdurmayacaksýnnnnnnnnnnnnnn.
    ünal hocam lütfen bu kunuya hafta içi antremanlarda yer ayýr deliler gibi takýma bu duran top zaafýný çalýþtýr.
    cumartesi gs ile oynayacaðýmýz maçta baþýmýz aðrýmasýn.
    *
    sosa yý bu maçta diðer maçlara oranla daha verimli gördüm.
    kesinlikle yeterli deðil.

yusuf yazýcý kendini maçlara veremiyor.
    transfer haberleri aklýný karýþtýrmýþ,
    basit oynamasý gereken yerlerde,ayaðýnda topu çok tutuyor,çalým deniyor ve kaybediyor.
    gerek yok yazýcý,hep sen tepki çekiyorsun hem de bizleri üzüyorsun.

Abdülkadir e serbestlik verilmeli,belirli bir yeri olmamalý þahsi düþüncem,
    rakip takým oyuncularýnýn tedirginliði fazla olur düþüncesindeyim,
    bizim takýmda bire bir en kolay kim rakibe çalým atar derseniz Abdülkadir derim.
    bizim takýmda rakipten en fazla kim fazla faul alýr derseniz Abdülkadir derim....
    Ankaragücü maçýnda 3 pozisyon hatýrlýyorum Abdülkadir rakip ceza sahasýna girme aþamasýnda
    pas verdi..ünal hocanýn bu öz güveni kendisine vermeli
    dediðim pozisyonlarda rakip ceza sahasýna girmeye çalýþsa % 90 baþarýlý olur diye düþünüyorum.
    (faul alýr,sarý kýrmýzý göster dir rakibe,penaltý alýr vs vs)
    tekrar ediyorum Abdülkadir özgür oynamalý.
    *
    gelelim eyyamcý satýlmýþ mete denen kiþiliksize
    Q7 nin 2 yýl önceki yusuf erdoðana yaptýðý harekete zoraki gösterdiði sarýyý hatýrlayýn,
    bu adamýn bizim maçlara verilmemesi lazým sayýn yönetim
    gerekli giriþimleri yapýn bu adam
    cüneyt çakýrda olduðu gibi bizim maçlara verilmesin.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

mete mete koy sepete...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yahu su adamý bizim maçlara vermesinler her sene ayrý bir skandal

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Hortlatmayýn lan bu konularý. Caným sýkýlýyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Þimdi hakem son dakikada hatalý faul verdi anladým. Anladým da kardeþim bu faul penaltý deðil ki. Sanki 2_1 yapana kadar çok mu iyi oynuyorduk . Gecelim bu hakeme sýðýnýlacak bir maç deðildi . Neymiþ sarý karttan sonra Abdül oyundan düþmüþ düþmesin profesyonel deðilmi kaldýrabilecek durumda olduðu için o forma verilmedi mi . Sürekli hakeme sýðýnmaya gerek yok Ankaragücü kim 2 3 fark atacaksýn bu takimlara

Mi MIX 2 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)