Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Anasayfasýndan "Yönetim Ýstifa" Denilmeli Mi?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Standart BMN Anasayfasýndan "Yönetim Ýstifa" Denilmeli Mi?

Yönetimin baþarýsýz olduðu herkesçe malum. Bu duruma yönetim kanadý devre arasýnda toparlanacaðýz vaadiyle karþýlýk veriyordu. Devre arasý geldi. kampta yeni transferler olacaktý. Becerip Ayman bile alýnamadý. Üstüne üstlük iyi ya da kötü sonuçta bu yönetimin yýldýz transferi olarak takýmýmýza kazandýrdýðý bir futbolcumuz satýldý.
    Bmn nin sivil toplum örgütü manasýnda gücü ortada. Gelinen noktada bu güç yönetimin istifasýný istemeli mi? Sadece haykýrmak yeterli mi? Bu durum takýmýmýza zarar verir mi?
    Bana göre artýk istifa talebi bmn nin ana sayfasýnda yer almalý ve bu durumu ulusal basýna aksettirmeliyiz. Çünkü görünen köy kýlavuz istemez. Bu yönetim baþarýsýz olmuþtur ve baþarýlý olmak içinde sevgili yöneticilerimiz vizyonu yoktur.
    Artýk baþarýlý bir takým olan Trabzonspor dan bahsetmek istiyorum. Deplasmanlarda Trabzon kümeye tezahuratýný duymak istemiyorum. Medyada ,Trabzonsporumuzu , spor programlarýnýn son 1 dakikasýnda geçiþtirilircesine konuþulmasýný istemiyorum. Medyaya takýmý ve yönetimi protesto ederek çýkmak yerine tribün þovlarýyla çýkmak istiyorum.Bu istekler çoðaltýlabilir ama bu isteklerin bir tanesini bile bu yönetim gerçekleþtiremez.
    Þimdi forumdaki diðer arkadaþlarýmýzýn görüþlerini bekliyorum. Ýnþallah güzel günler yakýndadýr...

Emrah Aksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    40

denilmeli sabrim kalmadi artik

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

sinir hastasi oldum..biseyler olmasi lazim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

rdldlk
    Ziyaretçi

bence stadata bile denmemeli, destek olalým her zaman. :tsmeþale: :tsmeþale: :tsmeþale: :tsmeþale: :tsmeþale: :tsmeþale:

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

denilsin kesinlikle.
    bu iþ bilmezlerle bu iþ yürümez
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Nereden
    Ýstanbul

kesinlikle bu iþ bilmez yönetimle hiç bir yere gelemeyiz

kesinlille denmeli ve hatta daha somut birþeyler daha yapýlmalý sabýr kalmadýý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kesin denilmeli takýmda futbolcu kalmadý ferhata kaldýk

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aynen bmn yonetiminden saðduyu beklioruz
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

desen ne olucak yüzsüz bunlar.bunlarýn yüzüne tükürsen yarabbi þükür derler.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Yöneticilerimiz herþeyin en doðrusunu ve güzelini yapmaktadýrlar. Sonuna kadar destek olmalýyýz. Futbolcu satýldýðýnda, satýlan futbolcuyu yeni klübünün kapýsýna kadar omuzlarýmýzda taþýmalýyýz. Eðer aldýðýmýz paradan daha az bir meblaða satýldýysa aradaki farký ortaklaþa aramýzda toparlayýp klübe hibe etmeliyiz.
    Öyle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle aðza alýnmamalý, asla ve asla yazýlý ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik içinde 2007-2008 sezonunda Lig A Þampiyonluðuna yürümeliyiz.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    desen ne olucak yüzsüz bunlar.bunlarýn yüzüne tükürsen yarabbi þükür derler.
    Biz elimizden geleni yapalým tepkimizi gösterlimde onlar varsýn istifa etmesin. Taraftarlýk sadece stada gitmekle olunmaz bence...

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bencede koyulmalý bunlarýn gitmesi için her þey yapýlmalý kimsenin sabrý kalmadý artýk
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý Lucreto Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yöneticilerimiz herþeyin en doðrusunu ve güzelini yapmaktadýrlar. Sonuna kadar destek olmalýyýz. Futbolcu satýldýðýnda, satýlan futbolcuyu yeni klübünün kapýsýna kadar omuzlarýmýzda taþýmalýyýz. Eðer aldýðýmýz paradan daha az bir meblaða satýldýysa aradaki farký ortaklaþa aramýzda toparlayýp klübe hibe etmeliyiz.
    Öyle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle aðza alýnmamalý, asla ve asla yazýlý ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik içinde 2007-2008 sezonunda Lig A Þampiyonluðuna yürümeliyiz.
    Gidiþat onu gösteriyor

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

lutfen külünkoðlu,badaloðlu, berat tekke ve diðerleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslýgýyla istifaya cagýrýn
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu yönetime karþý ne yaparsan yap anlamazlar,çünkü kulaklarýnýn býrýnden giriyor diðerinden çýkýyor.biz burda giriþ sayfasýný simsiyah yapsak yönetim istifa desek ne olacak gazetelere çýkacak ve kulupten birisi çýkýp diyecek ki bizde üzgünüz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktýr tüm çalýþmalarýmýz bunun için.keþke yapsak denilen gibi bir þey giriþ sayfamýz direk protesto olsa güzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

denmeli ula

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý tagahsozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yönetime karþý ne yaparsan yap anlamazlar,çünkü kulaklarýnýn býrýnden giriyor diðerinden çýkýyor.biz burda giriþ sayfasýný simsiyah yapsak yönetim istifa desek ne olacak gazetelere çýkacak ve kulupten birisi çýkýp diyecek ki bizde üzgünüz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktýr tüm çalýþmalarýmýz bunun için.keþke yapsak denilen gibi bir þey giriþ sayfamýz direk protesto olsa güzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    Vakti zamanýnda nemrut denen zalim Hz Ýbrahim'i ateþe atar. Hz. Ýbrahim ateþin içerisindedir. Bir karýnca bu ateþi söndürmek niyetiyle aðzý ile su taþýr. Karýncayý görenler ona ' senin taþýdýðýn su o ateþe ne yapar ki' derler. Karýnca ise aynen þu yanýtý verir: Evet bende biliyorum bu su o ateþi söndürmeye yetmez ama maksat safýmýz belli olsun...

Anlayan anlar...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý eray61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lutfen külünkoðlu,badaloðlu, berat tekke ve diðerleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslýgýyla istifaya cagýrýn

Ýnþallah sesimize karþýlýk verirler...

OfluMo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46

Derhal !!!
    Trabzonspor rule the world.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

hala destek diyen üye görünümlü Yönetim ajanlarý artýk komik oluyorsunuz madem bu siteyi ciddiye alýyorsunuz o zaman istifa edin(Anlayan anladý isme gerek yok)

WERTHeR
    Ziyaretçi

Ýsyanýmý telafuz etmeye kelimeler bile yetersiz kalýyor bir þeyler yapýlsýn artýk....

oguzhankaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

bence de denmeli yönetim artýk býraksýn szymeki küstürdüler marcelinho gtti eller durmck merak etmeyin yakýnda musampa da gder takýmda adam kalmadý kardesim hala daha basarýdan bahsediyolar unutmasýnlar trabzonspor siyasi kariyer yapmak için bi basamak olarak kullanýlamaz o zaman bütün trabzon ayaða kalkar...

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bence uygun olmaz... BMN, zaten uygun bir dille tepkisini ortaya koymaktadýr...

daha önce Tunga'nýn baþka bir baþlýkta dediði gibi "istifa" demek, alelacele bir kongre ve yine plansýz programsýz bir yönetim demektir... lütfen olaylara daha geniþ bakalým arkadaþlar...

bu yönetimi ben de beðenmiyorum (saha sonuçlarýyla alakasý yok beðenmememin) ama "istifa" Trabzonspor için ayný þeylerin bir daha, bir daha yaþanmasý anlamýna gelecektir...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýstifa çözüm deðil sezon sonu belki.
    Böyle kriktik günlerde deðilde her zaman forumda görmek isteriz sizi sevgili arkadaþlar. Ha denilse de BMN'yi sallayan kim. Yönetim yine bildiðini okur.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.