Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Anasayfasýndan "Yönetim Ýstifa" Denilmeli Mi?

demokles - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    48

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstifa çözüm deðil sezon sonu belki.
    Böyle kriktik günlerde deðilde her zaman forumda görmek isteriz sizi sevgili arkadaþlar. Ha denilse de BMN'yi sallayan kim. Yönetim yine bildiðini okur.

bakýyorumda çözüm olmayan þeyleri çok güzel belirliyorsunuz ama yanlýþ þeylerin üzerine yanlýþla gidilmesi pekte iyi sonuçlar doðurmaz...

bence çok doðru bir tepki olur BMN ana sayfasýndan yönetim istifaya çaðýrýlmalý yoksa sonumuz pekte aydýnlýk gözükmüyor NURÝ-HAÞÝM-HACIOSMANOÐLU üçgeninde kaybolup gideceðiz...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýstifa olayý bir yana BMN'nin yönetimi istifaya davet etmesi bir yana.

15.000 üyenin hepsine soracak mýsýn BMN yönetimi istifaya davet etsin mi. 15.000 kiþiden evet yanýtýný alýrsan buyur istifaya davet et.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Yaþ
    38

ya hala yönetimi savuna arkadaslarý anlamyorum ya---dioki güzel iþler yapýlýyor,ya hemserin ne yapýldý ya bugune kadar.aktug donemýnde uefa ya klýnca uzulurduk smdý yarýyý 13. bitirdik die seviniyoruz,o adamlar naptý etti fatih i elde tuttu,bu aclar naptý satttýý. aldý marce yý smdý onuda sattý,bunlar yarýn takýmýda satar.görmüonmu anca aralarýnda kacga edýolarlar.ya ýstýfafigil bunlar ülkeyi terketmeli ya,ne bu ya,bu kadar kötü iðrenc bi yonetým olurmu daha ya,defolun artýk ya sabrýmýz kalmadý....gidinya,,ne olur bmn anasayfada yayýnlansýn bu ýstegýmýz cok ýyý olur..bu klup sahýpsýz dýýldýr bunu kýmse unutmasýn
    SENIN GÜCÜN KARANLIGI YIRTACAK KAPLANIM

Yaþ
    48

15.000 üyenin hepsine soracak mýsýn BMN yönetimi istifaya davet etsin mi. 15.000 kiþiden evet yanýtýný alýrsan buyur istifaya davet et.
    sorulmaya deðer bir þey yok sadece trabzonsporun bu durumuna bakarak ne yapýlmasý gerektiði ortadadýr...çünkü burasý bir trabzonsporu tartýþma ve yüceltme platformudur bu forumda baþarýlý olduðumuzda lay loy lom yapýp baþarýsýz olduðumuzda bir kenara çekilip bekleyemeyiz...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence uygun olmaz... BMN, zaten uygun bir dille tepkisini ortaya koymaktadýr...

daha önce Tunga'nýn baþka bir baþlýkta dediði gibi "istifa" demek, alelacele bir kongre ve yine plansýz programsýz bir yönetim demektir... lütfen olaylara daha geniþ bakalým arkadaþlar...

bu yönetimi ben de beðenmiyorum (saha sonuçlarýyla alakasý yok beðenmememin) ama "istifa" Trabzonspor için ayný þeylerin bir daha, bir daha yaþanmasý anlamýna gelecektir...

Sence kongre nasýl olacak küme düþünce mi?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Ýstifa çözüm deðil sezon sonu belki.
    Böyle kriktik günlerde deðilde her zaman forumda görmek isteriz sizi sevgili arkadaþlar. Ha denilse de BMN'yi sallayan kim. Yönetim yine bildiðini okur.

Ben samsunda öðrenciyim ve evimde internet imkaný yok orada trabzonda olduðum zaman yazabiliyorum. Trabzondayken her zaman burdayým merak etme. Üyeliðim eski olmayabilir.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Bu siteyi yönetenler arasýnda oylama yapsýn soncunu bizlere bildirsin. bir dernek karar alýrken bütün üyelerine danýþýyor mu?

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

eðer tepkimizi duyacaklarsa tabiki denilmeli
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

BMN'de hatýrladýðým kadariyle þimdiye kadar açýk açýk kimse istifaya davet edilmedi. Bir kiþi bile farklý görüþ bildirse bu konuda sorun çýkacaðý kesin. BMN'nin yönetimi istifaya davet etmesi demek taraf olmasý demek, üstelik ortada ciddi bir durum yok, ne için istifaya davet edecez Marcelinho gittiði için mi. Durdun durdun ligin baþlamasýna 2 hafta kala mý istifaya davet edeceksin. BMN'nin sessiz kalmasý da Trabzonspor yönetiminin yanýnda yer aldýðý anlamýna gelmez. gerek görükçe duyuru ve açýklamalar yapýlýyor ana sayfada. Bu kadar heycanlama.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Yaþ
    48

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eðer tepkimizi duyacaklarsa tabiki denilmeli

en büyük taraftar forumu olan ( türkiye ) BMN yi dikkate alacaklarý kesin olsa gerek en azýndan basýn da yer alýr

WERTHeR
    Ziyaretçi

BMN'de hatýrladýðým kadariyle þimdiye kadar açýk açýk kimse istifaya davet edilmedi. Bir kiþi bile farklý görüþ bildirse bu konuda sorun çýkacaðý kesin. BMN'nin yönetimi istifaya davet etmesi demek taraf olmasý demek, üstelik ortada ciddi bir durum yok, ne için istifaya davet edecez Marcelinho gittiði için mi. Durdun durdun ligin baþlamasýna 2 hafta kala mý istifaya davet edeceksin. BMN'nin sessiz kalmasý da Trabzonspor yönetiminin yanýnda yer aldýðý anlamýna gelmez. gerek görükçe duyuru ve açýklamalar yapýlýyor ana sayfada. Bu kadar heycanlama.
    Þu ortada ciddi bir durum yok diyorsun ya ben burada dururum. Eðer hala ciddi bir durum görmüyorsan sana göre istifa talebi saçmadýr. Ama bana göre istifa þu anda zarurettir.Küme düþersek daha çok yazarsýnýz burada nuri istifa et diye.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yau birine dank diye ''Annen öldü''desen de, ''Anneniz rahatsýzlandý ve maalesef kurtaramadýk,baþýnýz saðolsun Allah sabýr versin'' desen de ne demek istediðini anlar dimi? Kasmaya gerek yok.BMN tavrýný koydu mu?Evet.Daha farklý bir üslup(istifa edin vs vs ) biraz basitleþtirir bizi.Bu da benim görüþüm.

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

ne gerek var demiyeceðim ama bu þey gibi olur tavþan daða küsmüþ daðýn haberi yok.En azýndan kararlýlýðýndan dolayý kutluyorum ben Nuri beyi....
    38 yýldýr olduðu gibi yine buradayýz,
    Küllerinden doðmaný bekliyoruz...?
    " Gülüþümüzü astýk intehar koðuþlarýna,ya ölelim yada görelim artýk...?.."

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý Semih(TS) Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne gerek var demiyeceðim ama bu þey gibi olur tavþan daða küsmüþ daðýn haberi yok.En azýndan kararlýlýðýndan dolayý kutluyorum ben Nuri beyi....
    Fikrine saygým var ama bu kararlýlýk takýma fayda getiriyor mu?

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Yaw yönetim istifa diyebilecek enerji kaldýmý be? Böyle bi dibe vuruþ yok bidaha.. Koca camiayý depresyona soktular, günahý vebali boyunlarýna.. Ýstifa etsinler demiyorum, çünkü artýk umursayamýyorum, baþýma aðrý, mideme kramp giriyor. Bu iþler hayatýmý direkt etkiliyor. Ne bu böyle yaw?

Anneannem diyorki; "Uþaðum sana ne? Olar oynayi dobi, aluyi parayi.. Sana ne oluyi? Telimisun sen?" Ne bileyim nene, ne bileyim..
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý GaMZe61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yau birine dank diye ''Annen öldü''desen de, ''Anneniz rahatsýzlandý ve maalesef kurtaramadýk,baþýnýz saðolsun Allah sabýr versin'' desen de ne demek istediðini anlar dimi? Kasmaya gerek yok.BMN tavrýný koydu mu?Evet.Daha farklý bir üslup(istifa edin vs vs ) biraz basitleþtirir bizi.Bu da benim görüþüm.
    Bu konunun açýlýþ yazýsýný dikkate alýrsanýz sadece istifaa et yok içerisinde. Bu durumun duyurulmasý gibi bir propaganda sürecindende bahsetmiþtim. Ayrýca bu yönetimden kurtulacaksak eðer ben kendi adýma basit olmayý kabul ediyorum...

Standart Stadýmýzý bir 45 bin kiþilik yapalýmda ondan sonra

bu yönetimin yapacaðý en güzel iþlerden biri stadý yýkýp yerine 45 bin kiiþilk yeni bir stad yapmak olur.
    hep destek tam destek.
    Mal cimrilerde, silah korkaklarda, karar da zayýflarda olursa iþler bozulur.(
    Hz. Ebubekir (r.a))
    mustafayilmaz28
    Giresun

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý golebshera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaw yönetim istifa diyebilecek enerji kaldýmý be? Böyle bi dibe vuruþ yok bidaha.. Koca camiayý depresyona soktular, günahý vebali boyunlarýna.. Ýstifa etsinler demiyorum, çünkü artýk umursayamýyorum, baþýma aðrý, mideme kramp giriyor. Bu iþler hayatýmý direkt etkiliyor. Ne bu böyle yaw?

Anneannem diyorki; "Uþaðum sana ne? Olar oynayi dobi, aluyi parayi.. Sana ne oluyi? Telimisun sen?" Ne bileyim nene, ne bileyim..
    Trabzonspor sevgisi birazda delilik deðil mi

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý mustafayilmaz28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yönetimin yapacaðý en güzel iþlerden biri stadý yýkýp yerine 45 bin kiiþilk yeni bir stad yapmak olur.
    hep destek tam destek.
    2. Lig A kategorisi için bu bahsettiðin stadyum lüks deðil mi?

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesinlikle Denilmeli, Futboldan anlayan kiþiler yönetimin baþýna geçmeli, bize korkak gibi susan deðil erkek gibi kükreyen dediðini yaptýracak baþkan lazým. .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baskanimiza guvenelim o herseyin eniyisini bilir dermisim ortami gerermisim
    bencede suan icin istifa kaos ortami yaratabilir gerci hergun kaos yasiyoruz ama allah sonumuzu hayir etsin

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý WERTHeR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fikrine saygým var ama bu kararlýlýk takýma fayda getiriyor mu?
    Vallahi kredi kartýmý alýnca ilk aklýma gelen þey üye olmaktý ama sýrf bu yönetime inanmadýðým için üye olmadým param boþa gidecekmiþ gibi düþündüm.Lisanslý ürünlere de ayný parayý veriyorum anlamsýz aslýnda bu yaþadýðým kargaþada. fayda kýsmý ayrý bi konu. Ama kararlýlýk önemli bence....

Bu arada o stadý 45 bin kiþilik isteyen arkadaþým tribün doluluk sýralamasýna bakmasýný öneriyorum bu seneki... ilkleri býrak sonlardayýz.. Trabzondaki taraftarýn hak etmediðini düþünüyorum...
    38 yýldýr olduðu gibi yine buradayýz,
    Küllerinden doðmaný bekliyoruz...?
    " Gülüþümüzü astýk intehar koðuþlarýna,ya ölelim yada görelim artýk...?.."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben de diyorum ki zaten iki defadýr BMN tavrýný ortaya koymuþtur.Medya eðer isterse zaten bunlarý kulanýr.TS için 7-8 sýra yazýyý çok gören gazeteler ya da 10saniyelik haberleri göstermeye burun kývýran kanallar isteyecek olsalar bu haykýrýþlarý da alýr,kullanýr,gerekeni yazar çizer-eðer duyurmaktan kastýnýz buysa.Malum medya bunu yapar mý?Ya da üslup deðiþtirmek iþe yarar mý?Asil bir þekilde yapýlacaklar yapýlmaktadýr.Asil kalalým,yakýþaný yapalým.

selcukuzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Standart Yönetim Git artýk

Trabzonspor tarihinin hiç bir döneminde böyle kötü yönetilmemiþti.
    Bu forumdan 20 kiþiyi seç Yönetim kurulu oluþtur, onlarda bu yönetimin yaptýðýný yapar zaten.
    Yapamaz diyen olurmu ? Sanmam
    (Unutmadan Yavuz Selim sahasýndan da 18 futbolcu topla þu anki takýmdan daha baþarýlý olur )

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ben im þahsi görüþüm yönetim istifa etsin baþlýðý bile açýlmasý sakýncalýdýr sadece þahsi görüþüm istifa etseler gelecek kim var arkadaþlar ettiler de sanki takým kurtulacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.