Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: BMN Anasayfasndan "Ynetim stifa" Denilmeli Mi?

WERTHeR
    Ziyareti

Standart BMN Anasayfasndan "Ynetim stifa" Denilmeli Mi?

Ynetimin baarsz olduu herkese malum. Bu duruma ynetim kanad devre arasnda toparlanacaz vaadiyle karlk veriyordu. Devre aras geldi. kampta yeni transferler olacakt. Becerip Ayman bile alnamad. stne stlk iyi ya da kt sonuta bu ynetimin yldz transferi olarak takmmza kazandrd bir futbolcumuz satld.
    Bmn nin sivil toplum rgt manasnda gc ortada. Gelinen noktada bu g ynetimin istifasn istemeli mi? Sadece haykrmak yeterli mi? Bu durum takmmza zarar verir mi?
    Bana gre artk istifa talebi bmn nin ana sayfasnda yer almal ve bu durumu ulusal basna aksettirmeliyiz. nk grnen ky klavuz istemez. Bu ynetim baarsz olmutur ve baarl olmak iinde sevgili yneticilerimiz vizyonu yoktur.
    Artk baarl bir takm olan Trabzonspor dan bahsetmek istiyorum. Deplasmanlarda Trabzon kmeye tezahuratn duymak istemiyorum. Medyada ,Trabzonsporumuzu , spor programlarnn son 1 dakikasnda geitirilircesine konuulmasn istemiyorum. Medyaya takm ve ynetimi protesto ederek kmak yerine tribn ovlaryla kmak istiyorum.Bu istekler oaltlabilir ama bu isteklerin bir tanesini bile bu ynetim gerekletiremez.
    imdi forumdaki dier arkadalarmzn grlerini bekliyorum. nallah gzel gnler yakndadr...

Emrah Aksoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    36

denilmeli sabrim kalmadi artik

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

sinir hastasi oldum..biseyler olmasi lazim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

rdldlk
    Ziyareti

bence stadata bile denmemeli, destek olalm her zaman. :tsmeale: :tsmeale: :tsmeale: :tsmeale: :tsmeale: :tsmeale:

Mert67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    29

denilsin kesinlikle.
    bu i bilmezlerle bu i yrmez
    ''...En neeli, en hznl, en duyarl, en vurdumduymaz, en hzl, en ar, en abuk, en acelesiz yanmzdr Trabzonspor. Bu sene olmad bir dahaki sene kesin ampiyonuz. Ben gremem ama...''
    Kazm Koyuncu

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

kesinlikle bu i bilmez ynetimle hi bir yere gelemeyiz

yelik tarihi
    01.08.2006

kesinlille denmeli ve hatta daha somut bireyler daha yaplmal sabr kalmad

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Kesin denilmeli takmda futbolcu kalmad ferhata kaldk

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

aynen bmn yonetiminden saduyu beklioruz
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

desen ne olucak yzsz bunlar.bunlarn yzne tkrsen yarabbi kr derler.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Lucreto - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Yneticilerimiz hereyin en dorusunu ve gzelini yapmaktadrlar. Sonuna kadar destek olmalyz. Futbolcu satldnda, satlan futbolcuyu yeni klbnn kapsna kadar omuzlarmzda tamalyz. Eer aldmz paradan daha az bir meblaa satldysa aradaki fark ortaklaa aramzda toparlayp klbe hibe etmeliyiz.
    yle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle aza alnmamal, asla ve asla yazl ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik iinde 2007-2008 sezonunda Lig A ampiyonluuna yrmeliyiz.

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt hekimolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    desen ne olucak yzsz bunlar.bunlarn yzne tkrsen yarabbi kr derler.
    Biz elimizden geleni yapalm tepkimizi gsterlimde onlar varsn istifa etmesin. Taraftarlk sadece stada gitmekle olunmaz bence...

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bencede koyulmal bunlarn gitmesi iin her ey yaplmal kimsenin sabr kalmad artk
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt Lucreto Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yneticilerimiz hereyin en dorusunu ve gzelini yapmaktadrlar. Sonuna kadar destek olmalyz. Futbolcu satldnda, satlan futbolcuyu yeni klbnn kapsna kadar omuzlarmzda tamalyz. Eer aldmz paradan daha az bir meblaa satldysa aradaki fark ortaklaa aramzda toparlayp klbe hibe etmeliyiz.
    yle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle aza alnmamal, asla ve asla yazl ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik iinde 2007-2008 sezonunda Lig A ampiyonluuna yrmeliyiz.
    Gidiat onu gsteriyor

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

lutfen klnkolu,badalolu, berat tekke ve dierleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslgyla istifaya cagrn
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bu ynetime kar ne yaparsan yap anlamazlar,nk kulaklarnn brnden giriyor dierinden kyor.biz burda giri sayfasn simsiyah yapsak ynetim istifa desek ne olacak gazetelere kacak ve kulupten birisi kp diyecek ki bizde zgnz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktr tm almalarmz bunun iin.keke yapsak denilen gibi bir ey giri sayfamz direk protesto olsa gzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    "Dnyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    38

denmeli ula

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt tagahsozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu ynetime kar ne yaparsan yap anlamazlar,nk kulaklarnn brnden giriyor dierinden kyor.biz burda giri sayfasn simsiyah yapsak ynetim istifa desek ne olacak gazetelere kacak ve kulupten birisi kp diyecek ki bizde zgnz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktr tm almalarmz bunun iin.keke yapsak denilen gibi bir ey giri sayfamz direk protesto olsa gzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    Vakti zamannda nemrut denen zalim Hz brahim'i atee atar. Hz. brahim atein ierisindedir. Bir karnca bu atei sndrmek niyetiyle az ile su tar. Karncay grenler ona ' senin tadn su o atee ne yapar ki' derler. Karnca ise aynen u yant verir: Evet bende biliyorum bu su o atei sndrmeye yetmez ama maksat safmz belli olsun...

Anlayan anlar...

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt eray61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    lutfen klnkolu,badalolu, berat tekke ve dierleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslgyla istifaya cagrn

nallah sesimize karlk verirler...

OfluMo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.12.2005
    Ya
    43

Derhal !!!
    Trabzonspor rule the world.

BYK_TRABZON
    Ziyareti

hala destek diyen ye grnml Ynetim ajanlar artk komik oluyorsunuz madem bu siteyi ciddiye alyorsunuz o zaman istifa edin(Anlayan anlad isme gerek yok)

WERTHeR
    Ziyareti

syanm telafuz etmeye kelimeler bile yetersiz kalyor bir eyler yaplsn artk....

oguzhankaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.12.2006
    Ya
    33

bence de denmeli ynetim artk braksn szymeki kstrdler marcelinho gtti eller durmck merak etmeyin yaknda musampa da gder takmda adam kalmad kardesim hala daha basardan bahsediyolar unutmasnlar trabzonspor siyasi kariyer yapmak iin bi basamak olarak kullanlamaz o zaman btn trabzon ayaa kalkar...

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

bence uygun olmaz... BMN, zaten uygun bir dille tepkisini ortaya koymaktadr...

daha nce Tunga'nn baka bir balkta dedii gibi "istifa" demek, alelacele bir kongre ve yine plansz programsz bir ynetim demektir... ltfen olaylara daha geni bakalm arkadalar...

bu ynetimi ben de beenmiyorum (saha sonularyla alakas yok beenmememin) ama "istifa" Trabzonspor iin ayn eylerin bir daha, bir daha yaanmas anlamna gelecektir...
    "7 tepeli ehir... bekle... son tepene de dikeceiz bayramz..."

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

stifa zm deil sezon sonu belki.
    Byle kriktik gnlerde deilde her zaman forumda grmek isteriz sizi sevgili arkadalar. Ha denilse de BMN'yi sallayan kim. Ynetim yine bildiini okur.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan ye(ler) : 0

u anda listelenecek ye yok.