Sayfa 1369 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 369 869 1269 1319 1359 1367 1368 1369 1370 1371 1379 1419 1469 1869 2369 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 34,201 ile 34,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Halil'in eşi Trabzon'a gitmeye sıcak bakmıyormuş

Kaynak twitter

kralspor717.jpg
    Konu Veysel tarafından (26.06.2019 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaynak twitter
    Çocuklarını okutacağı Fransızca eğitimi veren bir okulda yokmuş.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaynak twitter

kralspor717.jpg
    Ben bu eş işine gerçekten inanmıyorum.Halil için demiyorum genel olarak oyuncular gelmemek için eşlerini bahane ediyor.Yoksa anlaştıktan sonra istediği yerlere gidiyorlar.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'un böyle düşündüğü yerde ben niye trabzonpor'u tutayım, büyük saygısızlık. 23 yaşında yapsın transferini, çok geç sayılmaz.
    Yusuf böyle düşünüyor. İsterseniz bütün haberleri tarayın. Yusuf'un menajerinin açıklamarını okuyun. Buradaki Arkadaş Uğur Küçük bundan yaklaşık bir ay önce yazmıştı Yusuf ile Abdülkadir yorumunda dile getirmişti. O gün kavga etmiştik kendisi ile. Mesajını bulabiliyorsa tekrar paylaşabilir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transfer donemi diyince ilk akla gelen sey bu olaydir. Ve hala yuzyilin bombasidir..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Cemal Sağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halil gibi Trabzonspor aşkıyla yanıp tutuşan "yetenekli" futbolcular kaybedilmemeli.

Diğer taraftan ise maddi açıdan taviz verilmemeli.

Hadi gel de çık işin içinden. Allah yardımcımız olsun...
    22.05.2011-dost-düşman belli oldu, bugün geleceğin ilk günü...

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak g.saray 2.5 felan veremez 4 gözle dıagne nin gitmesini bekliyolar ondan gelecek para ile transfer yapabilirler kısacası sattıkalrı kadar alacakalr zaten luyındamanın bobservisini aldılar şuan eksi 5 milyon avrodalar dıagne gitmeden bırak halili kramponunu bile alamazlar ve dıagneden gelecek para ile forvet ve orta alan alacakalr diyelim dıagne yi 15 e sattılar lıyındamadan sebeb eksi 5 deler kaldı 10 milyon onlada golcü ve orta alan alacakalr hailel gelene kadar daha çok yol var.
    Hay bin yasa ustam ya . Millet sanıyordu ğs para dağıtıyor. Para yok adamlarda beyler ffp enselerinde anlamanın süresi bitti ama hala geçerli kuralları var bir delerlerse uefada onları deler. Dünde yazdım 8jk para dilemiyor fiko topçulara yalvarıyor hergün indirim yapın diye utanmasa maçalar herkes kendisi gelsin otobüs uçak falan yok diyecek okadar berbat durumları bakmayın siz istanbul medyasına bu takımlar küme düşse şampiyon olmuş gibi başlık atar 10 saat bayram havasında yayın yaparlar. Sikeciler desen adamların halili görecek hali yok olsada ersun istemez Comolli desen busene kendini transferde göstermeli yoksa ali koç siktir edecek ondan sonrada unutulup gidecek adam farkında bu basarız politika ile roterdam bile almaz Comolli yı. Bu nedenle istanbul basınının gazlama haberlerine bakmayın siz. Halili biz alırız demiyorum ama şuanda dünyada halile bizim verdigimi 1mil euro verecek başka klüp yok. Roterdam satar satmaz bilmem ama bu gerçek olandir.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hacıosman babet çoraplarını giyip çoktan getirmişti Halil'i..!

ibrahim-haciosmanoglu-nun-babet-corap-giymesi_1140389.jpg

40 yıl geçse de unutmam bu anı
    Konu Veysel tarafından (26.06.2019 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay bin yasa ustam ya . Millet sanıyordu ğs para dağıtıyor. Para yok adamlarda beyler ffp enselerinde anlamanın süresi bitti ama hala geçerli kuralları var bir delerlerse uefada onları deler. Dünde yazdım 8jk para dilemiyor fiko topçulara yalvarıyor hergün indirim yapın diye utanmasa maçalar herkes kendisi gelsin otobüs uçak falan yok diyecek okadar berbat durumları bakmayın siz istanbul medyasına bu takımlar küme düşse şampiyon olmuş gibi başlık atar 10 saat bayram havasında yayın yaparlar. Sikeciler desen adamların halili görecek hali yok olsada ersun istemez Comolli desen busene kendini transferde göstermeli yoksa ali koç siktir edecek ondan sonrada unutulup gidecek adam farkında bu basarız politika ile roterdam bile almaz Comolli yı. Bu nedenle istanbul basınının gazlama haberlerine bakmayın siz. Halili biz alırız demiyorum ama şuanda dünyada halile bizim verdigimi 1mil euro verecek başka klüp yok. Roterdam satar satmaz bilmem ama bu gerçek olandir.
    Halil'i 2 Milyon Euro'ya Beşiktaş alabilir. Galatasaray alır mı bilinmez ama Beşiktaş alacak diye düşünüyorum. Bu arada Dedikodu kazanında Galatasaray yerini aldı Halil için haberler gerçek olabilir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kimsenin bir şey alacağı yok. Herkes bir yere 1-2 futbolcu itelemeye çalışıyor. gs diagne'yi, fb elif'i, bjk da dorukhan'ı şişirip şişirip satmaya çalışıyor. Başka satacak futbolcuları da yok.

Nereden
    Antalya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil'i 2 Milyon Euro'ya Beşiktaş alabilir. Galatasaray alır mı bilinmez ama Beşiktaş alacak diye düşünüyorum. Bu arada Dedikodu kazanında Galatasaray yerini aldı Halil için haberler gerçek olabilir.
    Abi yapmayın 8jk nasıl alacak ya adamlar oyunculara sınır belirledi düşmüyorsan git diyor parasızlık belanoldu adamlara ğs desen adamlar satmadan alamiyor suanda eksi 5milyon icerdeler diagneyi kaca satacaklar 20 ye satsinlar hadi kata kulliyle kaldi 15 forvet alacaklar orta saha alacallar sl icon bir kqc oyuncu daha alacaklar o para onlara yetmez. Dedikodu kazanini kaynatan istanbul medyasi ve turkiyedeki cakal menajerler . Iatiyorlarki 3bkiz kardeşlere gelsin halil . 1 trabzon güçlenmesin çelme takalım 2 halili burada kafalarız yolumuza bakarız. Ayrıca bakmayın istanbul medyasının trabzon şampiyon adayı diye haber yapmalarına başkan bile şampiyonluk zikretmezken bunlar baş bas bağırıyorlar tcdd şampiyonluk diye hem stres yaratmak hemde gerekli yerlere haber uçurmak dertleri görün bakın bu sene de 2011 gibi olur ilk 4 5 maç bizi doğrarlar sonra çıkar özür dilerler yarıştan koparız yada ilk başta bir heveslik verirler bizi bütün kritik maçlarda kaybederiz . Bu ülkede trabzonsporlulardan başka trabzon şampiyon olsun isteyen bir allahın kulu yoktur dilciler biz olamasak ğs olsun der 8jk liler dilciler olsun der sorsan hiç biri çıkıp trabzon demez . Bu nedenle istanbul medyasına bakmayın siz. Yıllardır burada forumdasınız yazılarınızı da takip ediyorum bunlari sizde goruyorsunuz ama duygusal yaklasip kapiliyorsunuz olaya

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Halil'i bizden başkası almaz, rahat olun. Biz alsak da işimize yaramayacak zaten.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Sakin olalım daha kimse transfer yapmadı yüksek ihtimal 30 Haziran'ı bekliyoruz 3 oyuncu ile anlaşıldı diye düşünüyorum Forvet-Defans-Ön Libero 1 temmuz da gelir başlarlar son rutuslar veriliyordur...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kamp ne zaman başlıyor ?

Nereden
    Bursa

Novak gitmek istiyor.
    Esi manken.
    Turkiye'de yasamak istemiyor diye sallayan bir arkadas vardi burada.
    Simdi kimdi hatirlayamadim

Bu resmi gormustur herhalde.
    Adam memleketinde bile, ailesi tarafindan yaptirilan Trabzonspor resimli pasta ile dogum gununu kutluyor
    O yuzden artik burada da dedikoduyu birakip, gercek ihtiyaclarimizi konusalim biraz.

Turk basini gibi oldu forum...

Nereden
    İstanbul

Abi yapmayın 8jk nasıl alacak ya adamlar oyunculara sınır belirledi düşmüyorsan git diyor parasızlık belanoldu adamlara ğs desen adamlar satmadan alamiyor suanda eksi 5milyon icerdeler diagneyi kaca satacaklar 20 ye satsinlar hadi kata kulliyle kaldi 15 forvet alacaklar orta saha alacallar sl icon bir kqc oyuncu daha alacaklar o para onlara yetmez. Dedikodu kazanini kaynatan istanbul medyasi ve turkiyedeki cakal menajerler . Iatiyorlarki 3bkiz kardeşlere gelsin halil . 1 trabzon güçlenmesin çelme takalım 2 halili burada kafalarız yolumuza bakarız. Ayrıca bakmayın istanbul medyasının trabzon şampiyon adayı diye haber yapmalarına başkan bile şampiyonluk zikretmezken bunlar baş bas bağırıyorlar tcdd şampiyonluk diye hem stres yaratmak hemde gerekli yerlere haber uçurmak dertleri görün bakın bu sene de 2011 gibi olur ilk 4 5 maç bizi doğrarlar sonra çıkar özür dilerler yarıştan koparız yada ilk başta bir heveslik verirler bizi bütün kritik maçlarda kaybederiz . Bu ülkede trabzonsporlulardan başka trabzon şampiyon olsun isteyen bir allahın kulu yoktur dilciler biz olamasak ğs olsun der 8jk liler dilciler olsun der sorsan hiç biri çıkıp trabzon demez . Bu nedenle istanbul medyasına bakmayın siz. Yıllardır burada forumdasınız yazılarınızı da takip ediyorum bunlari sizde goruyorsunuz ama duygusal yaklasip kapiliyorsunuz olaya
    Beşiktaş tekrar Oğuzhanlar Gökhan Töre'ler bulmak istiyor. Pepe Lens Adriano transferi yapmayacaklar. Tekrar ufak çaplı bir geri çekiliş yaşıyorlar. Bu nedenle Halil onlara göre.

Nereden
    Antalya

Beşiktaş tekrar Oğuzhanlar Gökhan Töre'ler bulmak istiyor. Pepe Lens Adriano transferi yapmayacaklar. Tekrar ufak çaplı bir geri çekiliş yaşıyorlar. Bu nedenle Halil onlara göre.
    Evet onlara göre ama 1.5 2 verebilcek kapasitede değiller abi. Halil i ilknonlar bulsa 200 300 alabilseler alırlardı daha fazlasına giremezler

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak gitmek istiyor.
    Esi manken.

Adam memleketinde bile, ailesi tarafindan yaptirilan Trabzonspor resimli pasta ile dogum gununu kutluyor
    O yuzden artik burada da dedikoduyu birakip, gercek ihtiyaclarimizi konusalim biraz.

Bendim.
    Novak gitmek istiyor dememistim.
    Teklif gelirse gitmek ister. Hala da ayni fikirdeyim. Novaka avrupadan teklif geldiginde trabzonsporun menfaatlerini mi dusunur?

1 yil sozlesmesi kalmis. Ya imzalanir ya satilir. Sezona boyle girersek yil sonu bedava yollariz. Kimse trabzonsporu dusunmez. En trabzonlu tolunay kafkas bile parayi gorunce degisir. Futbolculara gereginden fazla misyon yuklemeye gerek yok.

Sen novak in esinin trabzonda mutlu olacagini mi dusunuyorsun gercekten?
    Bazi turk futbolcularin esini trabzona goturemiyorduk.

Bugun istanbulda yasayan trabzonlu bir aileyi bile trabzonda yasamaya zor gonderirsin. Gercekci olalim.

İs fotografa kaldiysa en kral soylemi vaktinde burak yilmaz yapmisti.
    Konu A. Aydın tarafından (26.06.2019 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Evet onlara göre ama 1.5 2 verebilcek kapasitede değiller abi. Halil i ilknonlar bulsa 200 300 alabilseler alırlardı daha fazlasına giremezler
    Hocam 200 - 300 dönemi bitti artık. Halil size neden böyle bir topçu olarak görünüyor anlam veremiyorum. Halil takımında en çok skor üreten 3. futbolcu konumunda. Sparta defans oyuncusu 21 yaşındaki Chabot'u 1,2 Milyon Euro'ya satmış.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak gitmek istiyor.
    Esi manken.

Novak gidelim hanım dese, yengemiz yok der. Instadan biraz yakından takip ediyorum ülkemizi çok seviyor ve öyle istanbul falan değil Trabzon'da da mutlu.
    ( ゚д゚)

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam 200 - 300 dönemi bitti artık. Halil size neden böyle bir topçu olarak görünüyor anlam veremiyorum. Halil takımında en çok skor üreten 3. futbolcu konumunda. Sparta defans oyuncusu 21 yaşındaki Chabot'u 1,2 Milyon Euro'ya satmış.
    Vaktinde zafer yelen i almistik. Muthis topcu olacakti. Oynamadi bile.
    Emre gural gelecegin forveti olacakti.

Halil iyi hos ama hollanda liginde en fazla gol atan 24. oyuncu.Huseyin dogan diye bir turk 21 gol atmis. Hepsid3 genc oyuncu. Normalde 300 bin euro ya satacaklari oyuncuyu bizim fazla ilgilenmemizden dolayi bu seviyeler cikardilar.

Ligde yurt disindan genc yerli 100 tane futbolcu alinsa 2 tanesi iyi cikiyor.
    Sadri sener ilk geldiginde 20 25 transfer yapmisti. Baya da genc vardi. Hic biri tutmadi.
    Konu A. Aydın tarafından (26.06.2019 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

trtspor da Halil mevzusunu konuşuyorlar

Nereden
    Bursa

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendim.
    Novak gitmek istiyor dememistim.
    Teklif gelirse gitmek ister. Hala da ayni fikirdeyim. Novaka avrupadan teklif geldiginde trabzonsporun menfaatlerini mi dusunur?

1 yil sozlesmesi kalmis. Ya imzalanir ya satilir. Sezona boyle girersek yil sonu bedava yollariz. Kimse trabzonsporu dusunmez. En trabzonlu tolunay kafkas bile parayi gorunce degisir. Futbolculara gereginden fazla misyon yuklemeye gerek yok.

Sen novak in esinin trabzonda mutlu olacagini mi dusunuyorsun gercekten?
    Bazi turk futbolcularin esini trabzona goturemiyorduk.

Bugun istanbulda yasayan trabzonlu bir aileyi bile trabzonda yasamaya zor gonderirsin. Gercekci olalim.

İs fotografa kaldiysa en kral soylemi vaktinde burak yilmaz yapmisti.
    Adama teklif geldi Schalke tarafindan.
    Gitmek istemedi.

Benim vurgulamak istedigim sey, bir dedikoduyu birakalim, gerceklesecek eylemleri gorelim.

Yonetim zaten 6 ve ustu bir teklif gelse satma niyetinde Novak'i.

Schalke'nin son teklifi 4 milyon euroydu.
    2.2 milyon euroya aldigin adami 4 milyon euroya akli basinda olan kimse satmaz.

Ve sezon basina kadar istenilen teklif gelmezse, Novak ile sozlesme yenilenir.

Simdiden bunu konusmanin vakti degil diyorum.

Ayrica esi gercekten Trabzon'da cok mutlu.
    Instagramdan takip edebilirsin.
    Orada net gozukuyor mutlulugu.

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (26.06.2019 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak gidelim hanım dese, yengemiz yok der. Instadan biraz yakından takip ediyorum ülkemizi çok seviyor ve öyle istanbul falan değil Trabzon'da da mutlu.
    Aynen bunu biz bile goruyoruz..
    Cidden oyle..

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcus Berg oluyor mu? Bence doğru bir isim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)