Sayfa 1368 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 368 868 1268 1318 1358 1366 1367 1368 1369 1370 1378 1418 1468 1868 2368 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 34,176 ile 34,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rahat olun transfer dönemi daha 2 ay var Yazıcı için 20'ye çıkan olur yönetim de gönderir. İspanyol, İtalyan, Almanlar devreye girmedi henüz. Crystal Palace 50 milyona topçu sattı, bakarsın ateşler bir 20lik cash.
    Konu Enaldo61 tarafından (26.06.2019 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar dogru bilmiyorum, ama twitterda, Halil'in 5 aydir maas alamadigi deniyor.
    Serbest kalma ihtimali varmis.
    O yazan arkadaşa inanmayin, yalanı biraz seviyor kendisi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazarlık yapan adam gidip 1.7 veriyorum ama 2.5 milyona çıkarım der mi? bu ne saçma bir pazarlıktır.
    Muhterem kardeşim, beni mesaj yazma zahmetinden kurtardın. Tebrik ederim

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar saçma bir neden daha önce hiç duymamıştım
    Araları bozuksa bile bundan bozuktur. Ben özelden kutlayabildiği için sanaldan kutlamadığını düşünüyorum. Novak biraz daha mesafe var diye onu sanal alemden kutlamıştır. Saçma gibi dursa da bu futbolcuların Trabzonspor taraftarı olduğunu unutmayın. Ben ihtimal dahilinde görürüm açıkçası. Yusuf ne yapmışta gitmek için kulübe kolaylık yapın diyor. Trabzonspor seni satmak istemediği zaman sen gitmek isteyemezsin. Senin birincil öncülüğün Trabzonspor'dur.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Samsun

Alıntı Onur Keskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıcı ile ömür’ün arası mı bozuk. Dün abdüşün doğum gunuydu kutlamamıs yusf. Bugun novak’ınkini kutlamış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Abdüş kimsenin d.gününü kutlamıyor, özellikle dikkat ediyorum. Dolayısıyla o da onun kutlamamıştır.( belki tel.den kutluyolardır).

Nereden
    İstanbul

Alıntı musti5576 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdüş kimsenin d.gününü kutlamıyor, özellikle dikkat ediyorum. Dolayısıyla o da onun kutlamamıştır.( belki tel.den kutluyolardır).

Messi'ninkini kutladı reis.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Nereden
    Sakarya

Yazıcı ile ömür’ün arası mı bozuk. Dün abdüşün doğum gunuydu kutlamamıs yusf. Bugun novak’ınkini kutlamış

Telefon etmistir, yakinlar nasil olsa. Novak yabanci ona da twitterdan dileklerini iletmistir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi takildiginiz şeylere bakın ya

Nereden
    Samsun

Sadece onun kutladı evet.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi takildiginiz şeylere bakın ya
    Üstadım yanlış bilgileri düzeltiyorum bizim takımdan kimseninkini kutlamadı derseniz onada Burak Yılmaz'ı kutladı derim.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Twitterda saçma bi iddia daha dolaşıyor.

Dervişoğlu 5 aydır ücret almıyormuş. İsterse sözleşmesini feshedebilirmiş.

İnanan var mı bilmiyorum.

Nereden
    Samsun

Üstadım yanlış bilgileri düzeltiyorum bizim takımdan kimseninkini kutlamadı derseniz onada Burak Yılmaz'ı kutladı derim.
    Ek olarak Abdülkadir bugün Novak'ın doğum gününü de kutladı Sizlere bilgi olsun diye.

Nereden
    İstanbul

Barış Yurduseven'e Yusuf noktasındaki paylaşımından dolayı sahtekar dedim. Özelden direk mesaj yolu ile bana saydırdı. Tekrar edemesin diye özel mesaj yoluylada saydırdım kendine. Uğurcan yalanını gördük. Bizi aptal sanma falan saydırdım küfürleştik. Trtspor'a bağlandı Yusuf noktasında Trabzonspor'u çok seviyor ben onu ortaya atmıyorum falan dedi. Kendine çeki düzen verdirdi ufak bir tepki ile. Tabi bana o kadar küfür ettikten sonra canlı yayında bazı genç taraftarlarımız Yusuf noktasında beni çok eleştiriyor ama olsun ben yinede onları seviyorum dedi. Ben kendisine sahtekar dedim sadece. Tam bir yanar döner adam he. Bu nasıl sevmek mesajda dümdüz gitti canlı yayında olsun yinede onları seviyorum diyor
    Yusuf düşmanı gibi görünmek istemiyorum ama yukarıdaki mesajımdan da kendisini ne kadar sevdiğimi dile getirdim ama Lille'i kapımızda yatırdı kendisi resmen. Yahu kardeşim satmıyoruz dediğimiz halde menajerinin basın açıklaması yapması Yusuf'un sözüm ona bazı gazetecilere gitmek istiyorum demesi beni çileden çıkartıyor. Lille yine gelecek. Başkanın dediğine bak 10 milyon euro + bilmem ne olursa bilmem ne olursa bir şey daha. Gitmiş şimdi de Lazio'yu sokmuş araya.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 - Yöneticimiz Mehmet Yiğit Alp geçen hafta Cuma günü Halil Dervişoğlu transferini bitirmek için Hollandaya gitmişti.
    2 - Sparta Rotterdam'a önce 800 bin euro + sonraki satışından %15 teklifte bulunan Mehmet Yiğit Alp teklifin reddedilmesinden sonra yönetim ile telefon görüşmesi yaptı ve Halil için 1 milyon euro + sonraki satışından %20 pay teklifini yeniledi.
    3 - Rotterdam yetkilileri Trabzonspor'un bu ısrarlı tutumu ve Halilin gerek ailesi ve gerekte kendisinin bırakın Trabzonspora gideyim demesi üzerine yumuşadılar.Rotterdam yetkilileri bize biraz zaman verin demesi üzerine Pazar günü Devreye Galatasaray ve Fatih Terimin ekibi girdi
    4 - Gs, Rotterdam yetkililerine 1.7 milyon euro teklifte bulunup 2.5 milyon euroya kadar çıkabiliriz teklifinde bulunup Rotterdam yetkililerinin kafasını karıştırdı ve Rotterdam yetkilileri ise Trabzonspora, Halili sizden başka isteyen kulüpler var diyip teklifi reddetti.
    5 - Halilin ailesi ve Halil ise İstanbul takımlarında oynamak istemiyor. Bakalım ne olacak ?
    yılmaz cebiroğlu
    evet bence de yeterince kafa karıştıracak bir teklif olmuş..
    Attan inip eşeğe bindik!

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle şeylere normalda bırakın dedikoduyu derdim ama bunu yazmaya girmiştim başlığa ve bunu gördüm:d kesinlikle var böyle bir şey

Nereden
    İstanbul

Alıntı KaNDeMiR KaaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak Abdülkadir bugün Novak'ın doğum gününü de kutladı Sizlere bilgi olsun diye.
    Neyse hocam ben söyleyince saçmalıyorum gibi oluyor ama bir Trabzon gazetesinin Abdülkadir hakkında ileri geri konuşup devamlı onu kötüleyici yorum yapması olayı var. Yok akşam geç saatlere kadar parti yapıyormuş falanmış filanmış kendine dikkat etmiyormuş gibi. O gazetenin olayını da araştırın twitterdan. Sonra benim saçmalamama gelirsiniz. Bu arada Bence Yusuf ile Abdüş'ün arası bozuk değildir. Milli takımda Yusuf Abdülkadir'i alkışlatmaya çıkarttı sonra Abdülkadir Fransa maçında Yusuf'u ileri iterek alkışlattı. İhtimal dahilinde değil ama bu yerellerin farklı amaçları var yine.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf düşmanı gibi görünmek istemiyorum ama yukarıdaki mesajımdan da kendisini ne kadar sevdiğimi dile getirdim ama Lille'i kapımızda yatırdı kendisi resmen. Yahu kardeşim satmıyoruz dediğimiz halde menajerinin basın açıklaması yapması Yusuf'un sözüm ona bazı gazetecilere gitmek istiyorum demesi beni çileden çıkartıyor. Lille yine gelecek. Başkanın dediğine bak 10 milyon euro + bilmem ne olursa bilmem ne olursa bir şey daha. Gitmiş şimdi de Lazio'yu sokmuş araya.
    Yusuf'un böyle düşündüğü yerde ben niye trabzonpor'u tutayım, büyük saygısızlık. 23 yaşında yapsın transferini, çok geç sayılmaz.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ara forumda bir muhammet demir çılgınlığı vardı.Yok Trabzonsporlu yok fatih tekkeden iyi yok ligin en iyi golcüsü dünya para verip aldılar sonuç:Tam bir rezalet oyuncuydu.Bu halil de muhtemel aynı olacak zaten çulsuz bir takım olduğumuz için alamayacaz bu yönden iyi.
    Şu güne kadar çok kişi Fatih Tekke'ye benzetildi.Ancak izlediğim oyuncular arasında Fatih Tekke'nin stiline en yakın oyuncu Adem Büyük.
    Ne Muhammet Demir ne Dervişoğlu.
    Adem keşke daha iyi antranörlerle çalışsaydı o seviyeyi bir türlü aşamadı.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf gitsin diyenlerdendim transfer donemi basinda.
    Yazilarimi takip edenler hatirlar.
    Ama bir sakin olun yahu.
    Senaryolar uretmeyin kafanizdan.
    Yusuf baskanla gorusmesinde, Trabzonspor'un da cikarlari dogrultusunda Avrupa'ya gitmek istiyorum dedi.
    Sonra Lille istenilen teklifi vermedi, baskan gerek baskilardan gerekse de kadroyu astranomik bir teklif olmadan bozmama karari aldi.

Bu saatten sonra Yusuf illa gidicem diye tutturmaz.
    Cocuk haftalardir tatilde.
    Ki baskan, son konusmasinda ozellikle buradan da 30 milyona, 40 milyona oyuncu satacagim dedi.
    Onu neden dedi biliyor musunuz ?
    Bu cocuklarin aklina, Avrupa'ya gitmezsen degerin ortaya cikmaz, burada oynamaya devam ettikce kendinizi gosteremezsiniz diyerek kanina girenlere itafen..

Milli takim kampinda oldu bu olayda.
    Menajerler orada cirit atarken..
    Bu cocuk daha 22 yasinda..

Hayatinizda sizler bu yaslardan gecmediniz mi hic ?
    Hatada yapicaklar.

Taraftarin onune atmayin burada cocugu.

Yusuf kendini yetistiren ve taraftari oldugu kulube yanlis yapmaz.

Hatalari olur ama bunlar aile arasinda cozulur.

Bu da oyle bir mevzu..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (26.06.2019 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 - Gs, Rotterdam yetkililerine 1.7 milyon euro teklifte bulunup 2.5 milyon euroya kadar çıkabiliriz teklifinde bulunup Rotterdam yetkililerinin kafasını karıştırdı ve Rotterdam yetkilileri ise Trabzonspora, Halili sizden başka isteyen kulüpler var diyip teklifi reddetti.
    Biraz zorlayıp neye dayanarak bunları iddia ediyorsun diye sorsan , masaya dayanarak ve hafif yanlayarak üfürüyorum der.

Atarken detaya girip , büsbütün sıçıp-sıvayan spor "duyumcuları" yüzünden iki satır düzgün haber alamaz olduk.

Neden çünkü bu tür goygoylara prim veriyoruz , yalan yere sabahtan akşama konuşup duruyoruz.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bilgi kirliliği var

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray 2.5'a kadar çıkabilir transferde. Taraflar da görüşüyor.. Hem kulüpler hem de futbolcu/menajer. Yönetim ne koparırsam kar diyor. Trabzonspor harici her takım para olacak onlar için. Ailesi sağolsun 1 milyon euro eritti bizim için pazarlığı ama olmadı.
    burak g.saray 2.5 felan veremez 4 gözle dıagne nin gitmesini bekliyolar ondan gelecek para ile transfer yapabilirler kısacası sattıkalrı kadar alacakalr zaten luyındamanın bobservisini aldılar şuan eksi 5 milyon avrodalar dıagne gitmeden bırak halili kramponunu bile alamazlar ve dıagneden gelecek para ile forvet ve orta alan alacakalr diyelim dıagne yi 15 e sattılar lıyındamadan sebeb eksi 5 deler kaldı 10 milyon onlada golcü ve orta alan alacakalr hailel gelene kadar daha çok yol var.

Nereden
    Hatay

Halil Dervişoğlu transferini biraz biz taraftarlar zora soktuk.Bu kadar dillenmese çok daha uygun bir bonservis ile alınabilirdi diye düşünüyorum.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu güne kadar çok kişi Fatih Tekke'ye benzetildi.Ancak izlediğim oyuncular arasında Fatih Tekke'nin stiline en yakın oyuncu Adem Büyük.
    Ne Muhammet Demir ne Dervişoğlu.
    Adem keşke daha iyi antranörlerle çalışsaydı o seviyeyi bir türlü aşamadı.
    1.67 boyla ne kadar forvet olabilir.
    Bir ara ankaragucunde jaba vardi. Hocasi (galiba hikmet karaman) uzun boylu olsa dunyaca buyuk topcu olur demisti.

Nereden
    Hatay

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.67 boyla ne kadar forvet olabilir.
    Bir ara ankaragucunde jaba vardi. Hocasi (galiba hikmet karaman) uzun boylu olsa dunyaca buyuk topcu olur demisti.
    Doğrudur ama oyun stili Fatih Tekke'ye çok benzetiyorum boyuna rağmen hava toplarında etkili top saklaması sırtı dönük oynayabiliyor ama dediğim gibi o seviyeyi bir türlü aşamadı şimdi gs ile anlaştığı söyleniyor yedek forvet için.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)