Sayfa 3933 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2933 3433 3833 3883 3923 3931 3932 3933 3934 3935 3943 3983 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,301 ile 98,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu atalantanın sistemine ve oynadığı futbola hayranım bizim takım da böyle olsa keşke

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu atalantanın sistemine ve oynadığı futbola hayranım bizim takım da böyle olsa keşke
    Teknik direktör farkı. Adamlar taktik nedir biliyor, futbolun hakkını veriyorlar.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingiltere pazarına ciddi şekilde çökmek lazım. u-23'e gönderdikleri bi dünya adam oluyor tutmayan. çok paraları olduğu için ne varsa alıyorlar. en azından nokta transferleri yani pahalıya kaçacak olanları oradan yapmak iyi olur.

daha bugün gözüme takıldı bi topçu https://www.transfermarkt.com.tr/per...spieler/349599

udinese'den watford'a geçmiş sonra hep kiralık derken osasuna'da 7.5 milyon euro piyasa değeri yapmış daha 22 yaşında.

ingilizlerde para çok ama ligleride güçlü iyi adamda tutanamayabiliyor orada sörloth,ekuban gibi çok adam vardır bizim ligi kasıp kavuracak
    Ben de size katılıyorum. Ekuban geldiğinde daha az oynayan bir oyuncuydu. Kalibresi Ekuban'dan yüksek olanı da buluruz. Eddie Newton orda bir işe yarar inşallah. Zaten bunun için getirilmiştir. Hele bir şampiyonlar Ligi kozumuz olsa ahh ahh.

Futbolun dili ortak. Kaliteli oyuncuları bulursan 1 ayda uyu sağlarlar. Biz hep takozlarla oynadığımız için yokalışsınlar falan filan. Süper ligde alışsan ne olur alışmasan ne olur

Paylaştığınız oyuncu da piyasası çok olan bir oyuncu herhalde tek eksisi tipi Constant'a benziyor
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ......................kaan
    Serkan....xxxxxxx.......xxxxxxx.....faruk
    .......................hakan
    ..............ömür...........xxxx
    ..sarı.....................................salih

Bu çocuklar çabuk teknik oyuncular, bol bol sahaya atmak lazim. Yarisi ilk onbir oynayacak seviyeye gelse çok sağlam bir takim temeli olur, transfer yapmak kolaylaşir. Daha kaliteli yabanci oyunculara gidilebilir, takimın kaynaşma süreci kısalır.
    buraya taha eklenebilir.Ayrıca kerem ve behlülü hemen harcamamak lazım.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

edgar takımda tutulabilir.

Nereden
    Düzce

edgar kalır onun yanına cenk alınır.
    merkez ortasahaya bence frank boya alınacak ve bir de bu ingiliz cocuk kiralanacak.
    ugurcan gider,ömür bir sezon daha kalır.
    novak ve sosa kalmaz.
    kiralıklardan bir ihtimal badu kalır kalanlar gider.

----------------erce----------------

joe------edgar--------cenk-------???

ömür-----boya------conor------waka

--------------ekuban----------------

-----sorloth-------------------------------

burada önemli olan alternatif kadro:

arda/muhammed-serkan-huseyin,campi,rahim-hakan,parmak,taha-salih,anıl,sarı

buraya tecrübeli bir iki isim katılmalı.

mesela cisse yada fernandez den biri.

Ayrıca bir iki tane tecrubeli yerli oyuncuda alınabilir klubeye.

Nereden
    Afrika Diğer

Fotospor'un haberine göre Hüseyin Çimşir, Guingamp'lı Phiri'yi veto etmiş, öncelik Azubuike'deymiş ve Pyramids ile yapılan ilk görüşmeler olumlu geçmiş.

Ayrıca Manuel da Costa ile Manoel'i görmek istemediğini belirtip Edgar Ié'nin de takımda tutulmasını istemiş. Mantıklı olan bu.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sözleşmesi biten bir çok iyi oyuncu var umarım erken davranıp kadroya katarız.
    Yabancı sınırı sanırım bu yıl transferlere etki eder TFF belli ki yabancı sınırını getirecek.

Sözleşmesi biten bazı oyuncular

IMG_20200703_071251.jpg

IMG_20200703_071246.jpg
    Konu Mesut tarafından (03.07.2020 Saat 07:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Hatay

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotospor'un haberine göre Hüseyin Çimşir, Guingamp'lı Phiri'yi veto etmiş, öncelik Azubuike'deymiş ve Pyramids ile yapılan ilk görüşmeler olumlu geçmiş.

Ayrıca Manuel da Costa ile Manoel'i görmek istemediğini belirtip Edgar Ié'nin de takımda tutulmasını istemiş. Mantıklı olan bu.
    Manuel Da Costa konusunda katılmıyorum mutlaka yedeklerde tecrübeli bir stoper şart.Maliyetli bir oyuncu değil.

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu sezon şampiyon olduktan sonra yusuf yazıcıyı kiralamalıyız, yusuf Trabzonspor'da hem sakatlıktan çıkış sürecini atlatır hem orta sahamıza güç katar şampiyonlar liginde çok iyi kadroya ihtiyaç var hemde Lille bir iki sene sonra hazır olarak geri döner ve kariyerine en iyi şekilde devam eder ama artık dikkat etmesi ve sakatlanmaması lazım...

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yeniden Nedelev haberlerini gördüm heyecanlandım. Nedelev sağ açıkta oynayan Waka'nın Avrupalı sağ kanat versiyonu, oyunun yönünü birden değiştirebilir, çok uzun ve isabetli paslar atabilir, şutları çok etkili, kısaca sağ kanattan oyun kurma becerisi çok yüksek bir adam. Sağda Nedelev, Solda Waka, Sörloth'a seneye 25 golden aşağı attırmaz ligde. 4-2-3-1'in 3lüsü Waka - Abduş - Nedelev olduğunu düşünemiyorum efsane olur gerçekten. Keşke devre arası alabilseydik şuan 3-5 puan farkı atmıştık.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban canimizdir cigerimizdir ama forumda sık sık ilk 11 lere koyuldugunu goruyorum. Beyler abartmayin...

Sampiyonluk icin as kadroda 3 tane skorer olmali. Bizde cok etkili 2 topcu var; Waka ve Sorloth. Peki takimda ne eksik, bir dusunun bakalim ne eksik ve biz neden bu kadar puan kaybettik, neden Wakayeme gitti işimiz bitti ?

Evet alternatif yok ama daha onemlisi, takimda 3. yildiz topcu yok.

----------sosa---ndiaye
    ------ömür----10------waka
    ----------------sorloth

Şu takimi dagitmadan, sadece Jaja Talisca Alex Marcelinho gibi skorer ve efektif 10 numara bulursak sadece 1 transferle gelecek sezonun en ciddi adayi oluruz. Wakayeme, Jaja, Sorloth. Birini tutsan digeri atar, bunlarin hepsini tutsan Ömür, Sosa, Ndiaye, Novak birileri mutlaka atar.

Ama Agaoglu Novak ile Sosa'yi kaciracak, Ugurcan gidecek. Hatta Wakayeme ile sozlesme yenilemeyi bile akil edemeyecek bir yonetim olduklari icin onu da kaybetme tehlikesi var. Huseyin Cimsir sanki kalacakmis gibi transfer istemis, istedigi adam da 1.60 lik ön libero Azubuike Gol atmaz, asist yapmaz, savunma yapan takim orta sahasi. Savunma yapan takim orta sahasiyla sampiyonluk yarisina girilir mi ? Hayir.

Allah'im bir mucize olsa da Dozer Cemil sezonunda sampiyon olsak, sonra butun takimi dagitsinlar umrumda degil Cemil Usta sezonu sampiyonu biz olalim, 30 sene daha olmayalim onemli degil. Zaten basaramazsak bu futbol bilgisizleriyle gelecek sezon işimiz cok zor, simdi olduk olduk. Basaksehir'i aniden durduracak, bizi gazlayacak bir doga ustu olay lazim.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bize sosa olmadığında 8 numaraya geçebilecek diri, şutör bir 10 numara lazim.

Guilherme'den alamadiğimiz katkiyi alalim ki sistem otursun. Yusuf tam adamiydi, şimdi yabanci siniri da gelecek. Bakasetas yine oyuncu tipi olarak aradiğimiz oyuncu olabilir.

Savunma önüne oyunu başlatabilen ve sağa sola basmaya gidebilecek tipte bir önlibero gerekiyor. Yaşli olmasin bir zahmet. A. madrid'teki thomas, napoli'den roma'ya giden diawara tarzi bir oyuncu bulunur.

Sosa giderse yerine oyun kurucu lazim ama böyle bir oyuncu tipi belirleyecekler mi emin değilim. Hüseyin 2 tane diri ortasaha ile oynar kesin o zaman da geçen sene kurulan sistem tamamen bitmis olur.

Eğer 20 milyon euro'luk bir oyuncu satişi yaparsak hiç düşünmeden visca'yi alalim.

Sol kanatta içeri çeken nwakaeme ekuban oynarken, sağ kanatta çizgiyi kullanabilecek, etkili orta atabilecek visca cuk oturur. Daha kolay gole gideriz.

Öne geçtiğimizde de yaslanma problemi kalmaz. Kanatlar içeri doğru oynadiği için kontrada zaman kaybediyorlar, yerleşik savunmaya daha etkili oluyorlar.

Bir tane çok hizli enerjik bir bek gerekiyor. Öyleki her iki kanatta da oynatabilelim.

Bir tane de sağlam stoper lazim. Her türlü oyun tipine gidecek bir stoperle savunmayi bir tık üste atariz.

4, 5 tane ilk onbir oyuncusu, 3 5 tane de genç oyuncuyla güzel bir transfer dönemi geçirmiş oluruz.

Ömür parmak ve hüseyin'i satabiliriz. Uğurcan'a gelecek teklife bağli. Yerini doldurmak imkansiz, özellikle şampiyonlar ligine gidersek 1 sene daha kalmasi iyi olur.

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Emre Kilinc - Bos - Sol Orta saha
    Mert Hakan Yandas - Bos - Orta saha
    Petrus Boumal - Bos - Defans Orta saha

Bunlar bize katki yarata bilirler…..
    En kötü ihtimale iyi bir yedek...

Nereden
    Hatay

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Kilinc - Bos - Sol Orta saha
    Mert Hakan Yandas - Bos - Orta saha
    Petrus Boumal - Bos - Defans Orta saha

Bunlar bize katki yarata bilirler…..
    En kötü ihtimale iyi bir yedek...
    Mert Hakan Yandaş bir balon
    Mehmet Ekici Mert'e göre 10 kat daha iyi bir oyuncuydu hali ortada.
    Emre Kılınç için aynı şeyleri söyleyemem o çocuk iyi oynayabileceği takıma giderse kendini geliştirir

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Müthiş kurtarışlar bir yana daha hemen videonun başında savunmadan seken topu almak için gösterdiği gayret acayip etkiledi beni.

Takım arkadaşlarının uzaklaştırmasına da izin verebilirdi ama kaleci ceza sahasının kendi çöplüğü olduğunu sahadaki diğer 21 kişiye hissettirecek.

Tek sıkıntı yan toplar. 18 yaşındaki kalecinin çıkıp yan top almasını beklemiyorum elbette tecrübeyle olacak bu işler ama boyu 1.85 gözüküyor. Erce'den bile kısa. Bu saatten sonra 3-4 santim atar mı bilmiyorum ama atarsa 2 sene içinde kaleyi yeni Uğurcan olarak alır.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Mario Götze gelsin.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

muhammed taha tepe hayırlı olsun tarzı onur recep kırvaka benziyor. Yeni almışız 2 milyon tl bonservis 600 bin tl yetiştirme bedeli vermişiz haberleri var.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kargalar Benfica'dan Talisca'yi nasil kiraladiysa, Avrupa'da bu tarz sert isabetli sutlar ceken, teknik kapasitesi ust duzey, yerden havadan etkili ve delici birini bulamaz miyiz ?

Mutlaka kulubunden dışlanmış ya da Sorloth, Talisca gibi yetenekli olmasina ragmen yeterince şans bulamayip gozden dusmus birileri vardir. Sorloth ve Wakayeme'nin yanina 10 numaraya 3. isim olarak Jaja, Talisca veya Alex De Souza bulup getirirsek bu takim en ciddi sampiyonluk adayi olur. Marcelinho da olabilir, bizde ne oldu ne bitti anlamadik ama Almanya'da dehset topcuydu. Forma da sattiracak boyle ozel birini 10 numaraya alip getirsinler. Ve bir zahmet şu kadroyu korusunlar.
    Buluruz da adam gelmek ister mi sorun o
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyin hoca önce bir kendini garantiye alsın da sonra transferleri falan veto eder

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de size katılıyorum. Ekuban geldiğinde daha az oynayan bir oyuncuydu. Kalibresi Ekuban'dan yüksek olanı da buluruz. Eddie Newton orda bir işe yarar inşallah. Zaten bunun için getirilmiştir. Hele bir şampiyonlar Ligi kozumuz olsa ahh ahh.

Futbolun dili ortak. Kaliteli oyuncuları bulursan 1 ayda uyu sağlarlar. Biz hep takozlarla oynadığımız için yokalışsınlar falan filan. Süper ligde alışsan ne olur alışmasan ne olur

Paylaştığınız oyuncu da piyasası çok olan bir oyuncu herhalde tek eksisi tipi Constant'a benziyor
    söylediğim adamı alma şansımız çok zor ama watfor alıp oynatmamış bile böyle çok adam var ingiltere'de.

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Hakan Yandaş bir balon
    Mehmet Ekici Mert'e göre 10 kat daha iyi bir oyuncuydu hali ortada.
    Emre Kılınç için aynı şeyleri söyleyemem o çocuk iyi oynayabileceği takıma giderse kendini geliştirir
    millet hakan'a sarıyor ama asıl adam emre. çok isterdim onu takımda. hakan sürdürülebilir bir formda kalmayacak bence şuan zirde yaptı oyununda ama ötesi olmaz emre ise hala altında potansiyelinin bize gelseydi çok iş yapardı.
    sadece aşk bizimkisi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

berkay'ı başakşehir 4e almış galiba. boşuna yangın yapmışız burada alınmadı diye. şu dönemde ne vereceği belirsiz birine 4 vermiş olsaydık kulübün önünde benzin döküp yakardım kendimi.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buluruz da adam gelmek ister mi sorun o
    Sturridge bile geldiyse gelmek isteyecek birilerini buluruz o konuda problem olmaz ama bize Wakayeme, Sorloth gibi dusuk liglerde yildizlasmis, skor canavari olmus ama buyuk takimlara transfer yapamamis ya da buyuk transfer yapmasina ragmen kendini gosterememis potansiyelli isimler lazim. Kulubunde ilgi alaka gosterilmedigi icin Sorloth, Talisca gibi kolayca kiralanabilecek isimler mutlaka vardir. Arastirmak lazim.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

jordan ıbeyi alalım estirir ayıboğan ve speedy gonzales.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban canimizdir cigerimizdir ama forumda sık sık ilk 11 lere koyuldugunu goruyorum. Beyler abartmayin...

Sampiyonluk icin as kadroda 3 tane skorer olmali. Bizde cok etkili 2 topcu var; Waka ve Sorloth. Peki takimda ne eksik, bir dusunun bakalim ne eksik ve biz neden bu kadar puan kaybettik, neden Wakayeme gitti işimiz bitti ?

Evet alternatif yok ama daha onemlisi, takimda 3. yildiz topcu yok.

----------sosa---ndiaye
    ------ömür----10------waka
    ----------------sorloth

Şu takimi dagitmadan, sadece Jaja Talisca Alex Marcelinho gibi skorer ve efektif 10 numara bulursak sadece 1 transferle gelecek sezonun en ciddi adayi oluruz. Wakayeme, Jaja, Sorloth. Birini tutsan digeri atar, bunlarin hepsini tutsan Ömür, Sosa, Ndiaye, Novak birileri mutlaka atar.

Ama Agaoglu Novak ile Sosa'yi kaciracak, Ugurcan gidecek. Hatta Wakayeme ile sozlesme yenilemeyi bile akil edemeyecek bir yonetim olduklari icin onu da kaybetme tehlikesi var. Huseyin Cimsir sanki kalacakmis gibi transfer istemis, istedigi adam da 1.60 lik ön libero Azubuike Gol atmaz, asist yapmaz, savunma yapan takim orta sahasi. Savunma yapan takim orta sahasiyla sampiyonluk yarisina girilir mi ? Hayir.

Allah'im bir mucize olsa da Dozer Cemil sezonunda sampiyon olsak, sonra butun takimi dagitsinlar umrumda degil Cemil Usta sezonu sampiyonu biz olalim, 30 sene daha olmayalim onemli degil. Zaten basaramazsak bu futbol bilgisizleriyle gelecek sezon işimiz cok zor, simdi olduk olduk. Basaksehir'i aniden durduracak, bizi gazlayacak bir doga ustu olay lazim.
    Eku 10 numarada oynadığında sağa sola destek atarak çift forvet gibi oynuyoruz. İyi bir 10 numara alırasak yedeğe kayar belki ama onun dışında kesilmesi zor. Guilherme, Ndiaye, Parmak falan 10 da denedik ama tam kadro olsak Eku oynar orada şu an. Öndeki hattı birbirine çok iyi bağlıyor dinamizmi ile.

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden Nedelev haberlerini gördüm heyecanlandım. Nedelev sağ açıkta oynayan Waka'nın Avrupalı sağ kanat versiyonu, oyunun yönünü birden değiştirebilir, çok uzun ve isabetli paslar atabilir, şutları çok etkili, kısaca sağ kanattan oyun kurma becerisi çok yüksek bir adam. Sağda Nedelev, Solda Waka, Sörloth'a seneye 25 golden aşağı attırmaz ligde. 4-2-3-1'in 3lüsü Waka - Abduş - Nedelev olduğunu düşünemiyorum efsane olur gerçekten. Keşke devre arası alabilseydik şuan 3-5 puan farkı atmıştık.
    Nedelev Guilherme'den bile güçsüz, yavaş adam. İş yapacağına inancım kalmadı benim. Sağ kanatta önümüzdeki sezon Nwakaeme tarzı 10 gol 10 asist yapabilecek biri gerek. 2-3 milyona bulunur bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)