Sayfa 3940 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2940 3440 3840 3890 3930 3938 3939 3940 3941 3942 3950 3990 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,476 ile 98,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    reserve lig deniliyor süperlig gibimi yürütülecek
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Muhammet Taha Tepe, KAP gelmis, HAYIRLI OLSUN
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

- norwich'de oynayan arjantinli çocuk , o çalımları burada atamaz . neden ? çünkü burada o ayaklarını 30 saniyede eline verirler . neden ? çünkü burası kasaplar ligi . kramponların tabanını tahra , orak , niyetine kullanan yaratıklar var bu ligde .

- çökebiliyorsan kayseri'deki hasan hüseyin acar'a çök . çocukta iyi kumaş var .ve en önemlisi istikrarlı .korkusuz ve kendine güveni tam . alabilirsen büyük iş yapmış olursun .

- başakşehir'deki ponck'u yokla . sağlam , güçlü , kademeye iyi giren , sana sıkıntı çıkartmayacak bir defans . eğer ponck olmazsa senin bünyene en uygun isim , göztepe'li titi . seyit macit'i gönderip ikisinden birini costa'nın yanına monte ettin mi , daha da sırtın yere gelmez .

- uğurcan'ı sat . kayseri'den lung'a talip ol . bu ligin açık ara en fazla kurtarış yapan kalecisi olabilir . havadan gelen ortalara da hakim . lung iyi bir kaleci . erce mi , lung mu dersen , gözü kapalı lung derim .

- salih kavrazlı'yı kiralık gönder . istanbulspor olabilir . kasımpaşa olabilir . hatta rize bile olabilir. bu çocuğun etinden sütünden faydalanıp , hatırı sayılır para kazanmak istiyorsan , ya oynatacaksın , ya oynatacaksın . yedek kulübesinden son 10 dakikalık takviye ile bu çocuğun pişmesi mümkün değil .

- cl ligine kalsan bile novak'la sözleşme uzatma . çünkü novak avrupa'da para etmez . çünkü avrupalı bu şekilde tek taraflı bir sol defans istemez . novak'ın hep bir yanı yarım . bu avrupalının işine gelmez . yoksa bu saate kadar çoktan ( yeniden ) avrupaya gitmişti .
    duygusal davranma . cl'ne hak kazansan da sal gitsin , kazanmasan da sal gitsin . novak bize verebileceği max verimi vereceği kadar vermiş bir futbolcu . tadında bırakmak lazım .

- sosa'yla vedalaş . son üç haftadır sahada yürüyor herif . novak'a gol attırması , ( yürüyerek ) takımı oynatması umurumda değil . benim 8 numaram motor takıp oynamalı . her maç 115-116 km .yi görmeli . ileri geri yapa yapa ciğerini eline almalı . yediğimiz gollerin yarısına yakını hep sosa'nın savunma zafiyetinden kaynaklanıyor . yaşını başını almış artık . teşekkür et , gönder gitsin . hem ailesi sevinsin , hem kendisi . zorla güzellik olmaz . olmamalı .

- çoğunluğun aksine hüseyin çimşir'den ümitliyim . elbet hataları olacaktır . belki hatalarıyla şampiyonluğu da kaybedebiliriz . ama gidişatı doğru . benim için kendini yenilemesi ve takıma yaptığı etki önemli . kloop ilk geldiğinde rezil ötesiydi . ilk iki sene kendine gelemedi . ferguson ilk geldiğinde manu taraftarları ''nerden buldunuz bu iskoç'u !'' diyordu . sonrası hepinizin malumu . ( öyle veya böyle ) 14 maçtır yenilmeyen bir teknik adam , mutlaka ikinci bir şansı hak etmeli .

- hüseyin çimşir'in elindeki kadro topu topu 13-14 m yuro . bu kadro ancak bu kadar top oynayabilir . abartmanın bi anlamı yok . futbolcuları hücumu seven oyuncular . haliyle kafaları defans yapmaya basmıyor . defans yapalım diyorlar , ama beceremiyorlar . bu takımın kimyasından kaynaklı . orta sahaya koyacağın iki dinamik futbolcu , bu takımı bambaşka bir seviyeye çıkarabilir . işte biri daha önce bahsettiğim ciğersiz 8 numara . diğeri de adam yiyen 6 numara .

- aykut kocaman bu ligin bug'ını çözmüştü .herifin fenerdeki takımlarına bir bakın . yıllarca en güçlü yerleri 6 ve 8 numaralar oldu . bu sene ali koç olaya uyandı . gitti , o orta sahanın üstüne ( oradakiler yetmezmiş gibi ) mert hakan'ı aldı . peki kim var o bölgede sayalım . ozan , gustavo , tolga , zajc , jailson ...belki iki tane daha alacak .
    lükse bakar mısınız ? ( gerçi gustavo hariç diğerlerini Allah çarpmış ama olsun . en azından olayın ne olduğunu kavramışlar .)

bu ligde şampiyonluk istiyorsan ,
    6 ve 8 numaran , hatta takımın tamamı 115 km'nin altına düşmeyecek .

tabi it gibi koşarken kafaları da çalışacak .

( bknz .krasnodar , bknz .genk , bknz .kopenhag , bknz .dinamo kiev v.s. )

Nereden
    Afrika Diğer

Eskişehirspor'un 2003 doğumlu 1.84 boyundaki santraforu Metehan Altunbaşistiyormuşuz.

Nereden
    Giresun

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profile göre yetenekli ama Çok ağır bir oyuncu.
    videolarına baktım ama o kadar ağır bir oyuncu gibi de durmuyor. yani ortalama hızda birisi gibi. video hızında oynama yoksa rahat iş görür gibi de önemli olan topsuz oyunu zaten

https://www.youtube.com/watch?v=P3nTas5iKqQ
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kontrati devam ediyosa Mensah'i 4 milyon euro bonservisten asagi birakmaz Kayseri.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videolarına baktım ama o kadar ağır bir oyuncu gibi de durmuyor. yani ortalama hızda birisi gibi. video hızında oynama yoksa rahat iş görür gibi de önemli olan topsuz oyunu zaten

https://www.youtube.com/watch?v=P3nTas5iKqQ
    En az 10 milyon euro isterler.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an defans bölgesine yurt içinden alınabilecek tek yerli oyuncu.
    Trabzonsporlu oldugu söylenirdi eskiden... Memleketi Elazig mi Adiyaman mi neydi...

Rogiç iyi topçu olsa ingilizler kapardi onu...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kontrati devam ediyosa Mensah'i 4 milyon euro bonservisten asagi birakmaz Kayseri.
    Kayseri Atletico'ya borcunu ödememiş, alacak takımdan iki oyuncu vermesini ve bu borcu üstlenmesini istiyormuş. Söylentiler bu şekilde. Doğru olduğunu düşünüyorum, kimseye maaş veremezken gidip 3,5 Mensah'a vermiş olamazlar.

Antalya'dan Ufuk Akyol da garip topçu. Tempolu, kaleyi düşünüyor ve iyi dağıtıyor gibi geldi bana. Altyapıdaki topçuları bir görseydik keşke de ona göre rotasyonda kimleri kullabiliriz karar versydik.

Nereden
    Giresun

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri Atletico'ya borcunu ödememiş, alacak takımdan iki oyuncu vermesini ve bu borcu üstlenmesini istiyormuş. Söylentiler bu şekilde. Doğru olduğunu düşünüyorum, kimseye maaş veremezken gidip 3,5 Mensah'a vermiş olamazlar.

Antalya'dan Ufuk Akyol da garip topçu. Tempolu, kaleyi düşünüyor ve iyi dağıtıyor gibi geldi bana. Altyapıdaki topçuları bir görseydik keşke de ona göre rotasyonda kimleri kullabiliriz karar versydik.
    bir çok kişi sövecek ama yedek olarak Sinan Gümüş iş yapar düşüncesindeyim. Çalışmıyor, iş ahlakı yok fakat adam golü düşünen birisi. her zaman yedekten geldiğinde tehlike yaratacak bir isim. Adam antalyada da attı biraz. kesinlikle ilk 11 oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Ama ofans gücü yüksek bir isim. Çok fazla maaş istemezse yedeklerde iş görür düşüncesindeyim. Mesela ğs bir sene sadece sinan gümüş sayesinde şampiyon olmuştu. adam sonradan girdiği her maçta puan kazandırdı takıma. ama ilk 11 oynadığı her maçta da puan kaybettirmişti. değişik birisi.

15-16 sezonu 15 maçta ortalama 34 dk oynamış 5 gol 1 assist
    16-17 sezonu 18 maçta ortalama 36 dk oynamış 7 gol 2 assist
    17-18 sezonunda 19 maçta ortalama 20dk oynamış 3 gol 1 assist.

18-19 sezonunda 19 maçta ortalama 60dk oynamış 4 gol 2 assist.

sonrasında ğs taraftarına suriyeli dediği için gönderildi ve bu sene kiralık antalyada oynadı
    10 maçta ortalama 73 dk oynadı 5 gol 1 assist

NOT: Tekrar söylüyorum. Sadece yedek için. dk 60-70 den sonra ortada giden maçta oyuna girip ofans gücünü artırmak için bir isim.
    Konu CasTo tarafından (07.07.2020 Saat 21:03 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir çok kişi sövecek ama yedek olarak Sinan Gümüş iş yapar düşüncesindeyim. Çalışmıyor, iş ahlakı yok fakat adam golü düşünen birisi. her zaman yedekten geldiğinde tehlike yaratacak bir isim. Adam antalyada da attı biraz. kesinlikle ilk 11 oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Ama ofans gücü yüksek bir isim. Çok fazla maaş istemezse yedeklerde iş görür düşüncesindeyim. Mesela ğs bir sene sadece sinan gümüş sayesinde şampiyon olmuştu. adam sonradan girdiği her maçta puan kazandırdı takıma. ama ilk 11 oynadığı her maçta da puan kaybettirmişti. değişik birisi.
    As oynamaz ama iyi rotasyon olur. Yusuf Sarıyi dahi aradığımız haftalar oluyor Sinan a burun kiviracak durumda değiliz.

Sakatlanmasa Serdar Gürler tekrardan denenebilirdi.
    ( ゚д゚)

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aissaiti , Bergdich ver al parayi.. Aissaiti yi kesin al. Gozunu kapa.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Çorumlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katiliyorum. Mümkünse hatta Robert Prosinecki + Bernard Mensah Paketi düsünülmeli. Bence cok faydali olabilir. Bunu daha cok dillendirmeliyiz bence.
    Benim bu yönetimden zerre umudum yok,getirebilecekleri en iyi Şota,o da gelmek ister mi belirsiz.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem başkanın kimi öneriyo peki? Konuşmuşsunuzdur illaki.
    Çok selamı var,Ersun'u Yemeksepetinin sahibine sorsunlar dedi,bıraktığım kadroyu çöp transferler ve acemi çaylak beden eğitimi hocaları ile harcayan Ağaoğlu gerçeği ile tanışmaya hazır olsun taraftar dedi,seneye görüşürüz dedi.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bank Asya Birinci Lig
    Birinci Lig Bank Asya
    Murawski henüz hazir degil ama

Aissaiti ye dön bak derim....

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

aissati gelsin kulübede dursun vay yavrum vay ne izletti bize be

Nereden
    İstanbul

Sackey de fena degildi.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk mücadelesi veren takımın taraftarı olarak hatta bence atkı pankart falan yaptırın. I love u'lu falan. Yakışır.
    Ise yarayacagini bilsek onuda yapariz, sen rahat ol. Matematiksel olarak Sampiyon olabiliyoruz, evet. Umarim ben yanilirim ve insAllah Sampiyon oluruz. Ama Sampiyon olsak bile Hüseyin Cimsir bu Takim icin yanlis Teknik Adam. Ben kendisini yeterli bulmuyorum. En taze örnek Ankaragücü ve Alanya Maclarinda yapilan ve yapilmayan Hamleler, ama bunu burada tartismaya lüzum yok. Bana göre bu Maclarla Sampiyonlugu verdik. Senin görüsün sana, benim görüsüm bana. Böyle bir düzende Sampiyon olmanin tek yolu Hakemleri ve yanlis Kararlari yenecek bir Takim kurmak. Kisacasi eze eze Sampiyon olacak bir Takim olusturmak ve bu Takimi yönetebilecek bir Teknik Adamla anlasmak.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sackey de fena degildi.
    O malın yüzünden yediler ilk golü.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok selamı var,Ersun'u Yemeksepetinin sahibine sorsunlar dedi,bıraktığım kadroyu çöp transferler ve acemi çaylak beden eğitimi hocaları ile harcayan Ağaoğlu gerçeği ile tanışmaya hazır olsun taraftar dedi,seneye görüşürüz dedi.
    Seneye anca görse görse üçün birini görür. Önce baskanlik yapmayi ögretin ona.
    Kendisi ve takipcileri öyle ezik ve aciz durumdaki zamaninda t. direktör ve transfer hatalarinda dahi baskalarini suclar haldeler. Ama müritlerine sorsan en büyük baskan
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Eğer bu sene şampiyon olamazsak Uğurcan satılmasın.

———Uğurcan———-
    Jp—Costa—X—Novak
    ————Sosa————
    ——-X————X——
    Eku——————-Nwaka
    ———-Sörloth———-

Ömür, Parmak da iyi iki yedek olur.

Takımı bozmadan orta sahada sosanın önüne iki tane iki yönlü, pas yapabilen ve top çalabilen nispeten seri iki orta saha ve stopere de Egemen gibi bir sol stoper alırsak bu takım iyi bir hocayla şampiyon olur. Satış yapmadan para işini nasıl yaparız bilmiyorum da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Halil Alemdar tarafından (08.07.2020 Saat 10:30 ) değiştirilmiştir.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Anastasios Bakasetas

Bu adamın kariyeri Türkiyede parladı Yunanistanda sıradan bir topçu Kayserideki Mensah da öyle İspanyada vasat bir topçu bu ülkede yıldız
    Bu iki örneği seçmemdeki kasıt Türkiyede Atlet sporcuların başarılı olduğunu düşünüyorum zaden bunun en büyük kanıtı da muhtemelen bizim Sörlöthdur gerçekten yetenek olarak sınırlı bir topçu ama güçlü ve atlet maalesef iki Abdülkadirimiz türünde bıdı bıdı oynayan topçularla bir yere kadar gidilebiliyor transfer politikamızı tamamen değiştirmek ve bu tür oyunculara yönelmek lazım bu tür topçuların teknikleri iyi olanları zaden Avrupa da üst düzey oynuyor sıradan olanları bizde yıldız

Ben olsam Başkanın yerinde seneye bu iki topçuyu takıma alırdım
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu oksoholu tarafından (08.07.2020 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.
    @ okşoholu

Nereden
    İstanbul

Kulubun transfer politikasi berbat.

2.5 m tl yi 18 yasindaki cocuklara vermek. Kulubun gelecegini bitircek.

Git Aissaiti ye ver sampiyon ol ama yok. Şaka gibi 300 b euro veriyolar )))))))))))))

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulubun transfer politikasi berbat.

2.5 m tl yi 18 yasindaki cocuklara vermek. Kulubun gelecegini bitircek.

Git Aissaiti ye ver sampiyon ol ama yok. Şaka gibi 300 b euro veriyolar )))))))))))))
    Aissati ismini bi kac kere okudum forumda. Ciddimisiniz gercekten bu konuda yoksa ironimi?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aissati ismini bi kac kere okudum forumda. Ciddimisiniz gercekten bu konuda yoksa ironimi?
    komşunun tavuğu mevzusu hocam başka birşey değil, 300 dakika oynansa gol atamayacak denizliden 4-5 oyuncu beğenilmiş ilginç. Yurtiçi yabancı transferi yapılmayacağını guilherme ile artık öğrenmiş olduk, bende etkili olacağını düşünüyordum ayakta bile duramıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)