Sayfa 1372 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 372 872 1272 1322 1362 1370 1371 1372 1373 1374 1382 1422 1472 1872 2372 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 34,276 ile 34,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Topal soyadı gibi artık topal bi oyuncu. Çok çok kötü oynuyor.
    Eski zamanlarını düşünüp istiyorsunuz heralde anlam veremiyorum. Doyamadık futboldan elini ayağını çekmiş 33lük adamları takıma doldurmaya.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

gs halile salça olmuş 1250 ye bağlasak bari şu işi ulan bu adamı gs alırsa bizim yönetim baya küfür yer
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Bursa

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru ancak yönetim bu fırsatı har vurup harman savuracak bir politika izlemiyor. Bütçemiz belli zaten.
    Aynen katılıyorum. Olması gereken de bu sabredip bir iki sene kendi yağımızda kavruldukça kazanımlarımız artacak.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kruse güzel kumar oynar istanbulda başkada birşey yapmaz.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki linc edilebilirim ama Mehmet Topal stoper oynamayi kabul ediyorsa gelmesini isterim
    Olmaz.
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Topal gitsin kumda oynasın artık ahı gitmiş vahı kalmış adamın. (İşin ahlaki kısmına girmiyorum bile)

Marcus Berg'i alacağız gibi duruyor uzun yıllar sonra 9 numaramız olacak mı?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Küme düşmeye oynamış takımın serbest bıraktığı kaptanı Trabzonspor'u şampiyon mu yapacakmış? Kıçımla gülerim buna, bunu takıma isteyenlere de dicek söz yok pes diyorum. Zaten yönetim almaz Allahtan o eski yönetimler yok aklı başında bir adam var başımızda.
    Konu Enaldo61 tarafından (27.06.2019 Saat 08:39 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Genç oyuncu ile ilgili yönetimin politikası gayet mantıklı ama şu bir gerçek ki sayı arttıkça bazıları alt yapı da bazıları da pilot takıma geçip ordan takip edilecek gibi görülüyor o yüzden bu gençleri transfer ederken plan programımız şudur: iyi olanlar A takım da devam edecek diğer arkadaşlar da sezon boyunca alt yapı ve pilot takımlarda takip edilecek performansı yükselenler A takıma katılacak diye oyunculara söylemek lazım ki sonra oyuncu çıkıpta ben A takımda kalacam diye gelmiştim diye huzursuzluk çıkarmasın yönetim futbolcuları alırken plan ve projeleri ve geleceklerinin nasıl şekilleneceğini onlara anlatıyordur umarım.

Forvet transferine değinirsek; Açıkcası gündemdeki isimlerden sadece marcus bergi tanıyorum son dünya kupasında kendisini beğenmiştim çok hareketli bir forvetti,markaj altında tutulması çok zordu sürekli rakip defansları yoruyordu ama son vuruşları orada çok iyi yapamadı belki heyecandan öyleydi bilmiyorum çünkü istatistiklere bakarsak bayağı gol atmış bir oyuncu.

Halil dervişoğlu transferine değinirsek yönetime çok baskı kurmaya gerek yok teklif ettikleri rakam gayet iyi bir rakam herşeyin hayırlısı diyelim.

Rakiplerimiz hakkında da birkaç cümle edersek;gs nin kadrosu zaten iyidi şimdi daha kaliteli oyuncularda kadrosuna katılacaktır.bjk nin omurgası iyi dorukhan falan iyi oyuncu,abdullah avcı da potansiyelli hoca,başakşehire geçersek mahmut tekdemir ve viscayı satmadığı sürece yarışın içinde kalabilir.fb nin akıbetini zaman gösterecek sonuçta büyük kulüp herşey olumlu bir ivme yakalamaya bakar.Açıkcası zirve yarışının içinde ne kadar çok takım olursa bizim için daha iyi olur.Özellikle fb nin bu yarışta olması daha da iyi olur çünkü gs ile kamuoyu gücü olarak rekabet edebilecek tek kulüp fb dir.Onların birbirini yıpratması bizim işimize gelir.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş Boyd için 2 Milyon euro transfer teklifi yapmış. Kulübü kabul etmemiş.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelen "genç" futbolcular 16-20 yaş aralığında. Bakın bu önemli detay , bir kaç yıl evveline kadar genç diye aldığımız futbolcular 23-25 yaş gruplarından olurdu ki , o grupta çok istisnai durumlar dışında ne alırsan o dur , gelişim eğrisini çok fazla değiştiremezsin. O futbolcuyu 10 ila 50 birim fiyata satın alırsın , transfer başarı yüzden %30'ların üzerinde olmaz ise kulüp için ciddi bir ekonomik başarısızlığa dönüşür. Daha gencini 1 ila 3 birim fiyata alırsın %10 isabet başarısı dahi sağlayabilirsen şayet kulüp için ciddi bir ekonomik kazanç yaratır.

Burada önemli olan bu gençleri 2 sene sonra 3 sene sonra As takımında düzenli oynatacak gençlere değer veren ve yetiştirici bir kulüp olma hüviyetinde ısrar edecek bir kulüp olabilecek misin ? Yoksa sen de biraz belini doğrultunca ve kafan atınca , yine Kolarov , Kruse saldıracak mısın ?

Burada on beş yılı aşkın süredir yıllarca kamyonla genç futbolcu satın alan Portekiz kulüplerinin , daha eskiden Ajax gibi ekol takımların transfer politikalarını öven , olumlayan belki de binlerce mesaj vardır. Bu kamyonla genç oyuncu alan kulüpleri incelediğinizde gördüğünüz bir başka orta nokta muazzam bir altyapı üretkenliğine de sahip olmasıdır. Yetiştirici kulüp olma hüviyeti , sadece yerel futbol seçmelerinden topladığın gençleri 4-5-6-8 sene çalıştırarak olmaz. Çocuk yıldız kategorilerden 21 yaş A takım altı son seviyeye kadar her yaş grubundan ve olabilecek tüm kaynaklardan beslenmen gerekir.

Sistemin doğruysa , genç futbolcuların A takıma entegrasyonu için çalışan başarılı bir organizasyon kapasiten var ise , Porto kulüpleri gibi dünyanın farklı noktalarından her yıl 20 yaş altı 20 futbolcuyu da A takım rezerv takım ve genç takımlarda yatırım yapabilir ve dahi kiralayarak sabrederek iyi bir kariyer planı da oluşturabilirsin. Sportif başarı kovalayan kulüplerin genç futbolcularda isabet oranı çok düşüktür , ne kadar iyi bir tarama ve analiz ekibiniz ve sonrasında futbolcuları kapsayan taktik-mental gelişim uzmanlarınız olursa olsun bu yüzde düşüktür. Başta Portekiz'in 3 kulübü olmak üzere avrupa çapında yetiştirici kulüplerin futbolcu üretiminde sağladığı başarı esasında tamamen bu matematik ile ilgilidir. Dene , dene , dene .... Elbette bunda bir başka faktör başta Mendes olmak üzere Uefa bölgesi ve Latin bölgesinde Portekizli menajerlerin çok çok güçlü nüfuzlu adamlar olması gerçeği de vardır ama o başka bir konu ...

Hasılı, İzmir'den bir santrafor kardeşimiz daha geliyor, hayırlı olsun. Efecan Barlık, 16 yaşında ve geleceğin A milli takımı santrafor adaylarından biri. Hakkında çok çok olumlu referanslar var, bahtı açık olsun.
    Konu Serdar A tarafından (27.06.2019 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

gs Diagne satışı patlamış sanırım. Arap liglerinde yolsuzluk operasyonu başlatmışlar galiba Bugünün haberlerinde satılacak başka futbolcular arıyorlardı. Alıştılar hile hurdayla araplara adam satmaya

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs Diagne satışı patlamış sanırım. Arap liglerinde yolsuzluk operasyonu başlatmışlar galiba Bugünün haberlerinde satılacak başka futbolcular arıyorlardı. Alıştılar hile hurdayla araplara adam satmaya
    Menajerlerle sıkı fıkı olmanın götürüsü olduğu kadar bu tip getirileri de oluyor sanırım. Ama toplamda götürüsü daha fazla tabi
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Asya Diğer

Novak'a sözleşme uzatma teklifi yapılacakmış. Onazi de kampta herkes görecek demiş formumu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yine bize hasret yine bize vuslat var bu transfer sezonunda sanırım.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak'a sözleşme uzatma teklifi yapılacakmış. Onazi de kampta herkes görecek demiş formumu.
    Şu ikisi gerçekleşirse beni olası bir Halil transferinden daha çok sevindirir. Onazi'nin alabileceğimiz tüm orta sahalardan iyi olduğunu düşünüyorum, millet ''asla eskisi gibi dönemez'' şeklinde konuşunca benim de pek umudum kalmamıştı. İnş söylediği gibi olur. Novak ile ilgili ben zaten şu zamana kadar uzatma önermişlerdir Novak da kabul etmemiştir diye düşünüyordum.
    Konu battle symphony tarafından (27.06.2019 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zeki Uzundurukan: "Ahmet Ağaoğlu ile görüştüm. Rodallega'dan 2-3 gömlek daha iyi golcü alacaklarını söyledi."

Nereden
    Ankara

Rotasını 1. Lig’e çeviren Trabzonspor Yönetimi, Eskişehir’de bu sezon yıldızını parlatan ön libero Mehmet Özcan için ilk temasları sağladı. Fırtına’nın gelecek sezon 3 kulvarda mücadele edecek olması nedeniyle 20 yaşındaki futbolcuyu Ünal Karaman’ın da çok istediği öğrenildi. Bu sezon 34 maçta forma giyen Mehmet, 2 de asist yaptı.

61SAAT.COM

Nereden
    Ankara

Trabzonspor’un da gündeminde olan Berkay Özcan için istenilen bonservis bedeli 2.5 milyon Euro. İyi oyuncu ama yüksek bir bonservis bedeli var.

Nereden
    Ankara

Yönetim önümüzdeki sezon sonu sözleşmesi bitecek olan deneyimli savunmacı Novak a en kısa zamanda masaya oturacak. Bordo-Mavililer Çekyalı oyuncuya toplamda 3 yıllık yeni kontrat teklif edecek.
    Konu ensarusta tarafından (27.06.2019 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Fıratcan Üzüm, Yusuf Sarı, Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı'yı renklerine bağlayan Trabzonspor, kadro yelpazesini genişletme çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda; Bordo-Mavili ekibin, Taha Tunç'u renklerine bağladığı kaydedildi.
    Pendikspor'da forma giyen 18 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu Tunç'un en kısa zamanda resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Nereden
    İstanbul

Direkt 11'e transfer henüz gelmedi.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Parmak, Sosa, Novak, Pereira ve Onazi seneye sozlesmesi bitecek as oyuncularimiz.

Bu 5 oyuncudan belki yasindan oturu Pereira ile yol ayrimina gideriz.

Sosa ve Novak simdiden ikna edilmeli.
    2.5 milyon eurodan 2 yillik Sosa ile...
    1.1 milyon eurodan 3 yillik Novak ile sozlesme uzatilmali...

Parmak meselesini hallederler diye dusunuyorum.

Onazi'nin durumunu da, sahalara donusu ve verecegi performans ile degerlendirmek lazim.

Pereira ile sezon sonu vedalasiriz buyuk ihtimalle. Simdiden hucumcu bir sagbek bulunmali....

Ic transferde, sezon baslamadan su isler halledilmeli..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (27.06.2019 Saat 10:30 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Asya Diğer

Konyaspor'lu Traore'nin form durumu nedir takip eden var mı?

Sağ bek, Portekiz 2. ligi Paços Ferreira'da, Brezilyalı Bruno Santos, 26 yaşında, 1.83 boy, 32 maç 1 gol 7 asist.
    https://www.transfermarkt.com.tr/bru...spieler/333633

David Bruno, serbest kalıyor, bu sezon 1 gol 3 asistle oynamış Portekiz liginde. 27 yaşında. Bedavaya alınabilir şu an.
    https://www.transfermarkt.com.tr/dav...spieler/126964

Edu Machada, bu sezon 3 asistle oynamış 29 yaşında 2020'de sözleşmesi bitiyor, düşünülebilir.
    https://www.transfermarkt.com.tr/edu...spieler/144927

Portekiz'de çok fazla sağ bek var, lazım olduğu zaman alınabilir.
    Konu Enaldo61 tarafından (27.06.2019 Saat 10:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki Uzundurukan: "Ahmet Ağaoğlu ile görüştüm. Rodallega'dan 2-3 gömlek daha iyi golcü alacaklarını söyledi."
    Ya keşke şu boş herifin söylediklerinin doğruluk payı olsa. Anca sallar. Aboubakar falan adı çıktığı gibi konu kapandı şu an Berg diyorlar ki Rodallega seviyesinde bir adam en fazla.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denizlide rodallage olmazsa berg gelecek googleye yazın bütün haber sitelerinde bu haber var. biz ligin en iyi 3 forvetinden birini lige yeni çıkmış takıma kaptırdık ve o takımının rodellaga olmazsa alternatifi olarak düsündüğü adamı alarak mı 3 gomlek üstün forvet alacaklar
    diger adı gecen oyuncuları forvet olarak saymiyorum bile.

net bir gercek var rodallaganin gitmesi yonetimi ters köşe yaptı beklemiyorlardı ne yapip edip geri gelir düsünüyorlardi rodallaga gitmeseydi belkide halili transfer etmistik bugüne kadar. çunkü artık asıl forvet oyuncusunada bir bütçe ayırdık. belkide sosaya alternatif dusunulen oyuncuyu almaktam vazgectiler önazi haberleri basına servis ediliyor. söźun özü rodallaga transferi bizim kartları yeniden dagitmamıza neden oldu ve bizim icin cok kötü oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 31 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 31 misafir)