Sayfa 3679 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2679 3179 3579 3629 3669 3677 3678 3679 3680 3681 3689 3729 3779 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 91,951 ile 91,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

mikel iyi oyuncu olabilir ama bizim ihtiyacımız yok kendisine. sosa yokken oynayabilir orada. yine de kadro da kalabilir. stu gibi lakayt değil.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mikel net olarak faydasız takıma katkısı yok gibi saha içinde, Mikel yerine Kanga olsa perişan ederiz bu ligde her rakibi..
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mikel gitsin deniyor da yerine oynayacak adam almadan nereye gidiyor? Parmak mı oynayacak yerinde?
    8. Kuşatma

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kağıt üzerinde çok iyi de onun için nasıl kaynak yaratacaklar, o adam oranın alt yapısından çıkma ayrıca da kaptanı nasıl bize verecekler benim aklım almıyor o işi.

Gerçi arkadaşların aldığı haberler var ve o iş ciddi gibi gerçekten. Bakalım hayırlısı.

Nereden
    Giresun

Arkadaşın da dediği gibi mikel aklıyla oynuyor. Chelsea dönemindeki gibi her yere yetişemiyor o fizik gücü yok. Bunu kendisi de biliyor ki o kadar milli takıma çağırmalarına rağmen daha oynamayacağını dedi. Pozisyonlarda özellikle dikkat ediyorum pas hatası neredeyse hiç yok denecek kadar az. Alan savunması yapıyor artık adamlara yapışık oynayıp kovalamıyor. Yetişemiyor çünkü. Fakat hava topuna neden çıkmıyor bunu anlamıyorum. Alan savunmasını mükemmel yapıyor orta alandan gelemiyorlar kanattan gelmek zorunda kalıyorlar. Ortada kaç kez adamlar pas atacakken direk kapatıp mecbur kanada yönlendiriyor adamları. Artık sosa da tek kalmadığı için kanatlara yardıma ndiaye ve sosa gidiyor. Defansif açığımız böylece kapandı gibi. Geçen maç mesela 80 pas yapmış yüzde 90ı başarılı
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

Mikeli şu an göndermek Fuzuli. Daha önemli yerler var. Ki gidecekse bile melo, fernando, Atiba, luiz gustavo stilinde biri lazım orta sahanın daha çok top çalması isteniyorsa
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Soumaoro dünkü takımın eksik parçası gibi. Topu alıp giden rakibe dur diyecek biri lazım. Omuzu koyup paspas edecek adam lazım. Bizimkiler refakat ediyor sadece.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikel gitsin deniyor da yerine oynayacak adam almadan nereye gidiyor? Parmak mı oynayacak yerinde?
    Ndiaye oynayacak yerinde.

Ayrıca evet icap ederse Parmak oynar yerinde.

Parmağa Mikelin yaptığı gibi al yanına ver desen o da o kadar oynar merak etmeyin.

Biz Mikelin kariyerine bakıp kendisinden Sosa gibi defansın önünde Maestro gibi takımı yönlendirmesini,

Stoperlerden top almasını,beklere yanaşıp pas opsiyonu olmasını, AZ DA olsa rakibe basmasını,top kazanmasını bekliyoruz.

6 numara oynayacak adamın tanımı da tam olarak bu değil mi ?

Mikel topu kendine atana geri vermekten,2-3 metre yanındakine kısa oynamaktan başka ne yapıyor ?

Adam doğru düzgün hava topuna bile çıkmıyor. Son derece statik hareketsiz ruhsuz bir şekilde geziyor orta sahada.

Ndiaye Ssosanın yanına çekilirse 10 numara kim oynayacak diyen çıkacaktır belki.

10 numara Hak kelamı değil. Sakatlanmadan önce Ekuban Sörloth önlü arkalı gayet de güzel oynadılar.

Olmadı mı ? Gönlü gelince de olsa koyarsın Sturridge oynar.

Mikel Partizan hazırlık maçında oynamadı,Ndiaye yanındaydı Sosa'nın,

Kaptan resmen rahatladı ki Partizan da baya baya ısırarak sert oynadı.

Mikel'in yokluğu ne kaybettirir Trabzonspora ? Bana göre hiç.

Nereden
    Afrika Diğer

Moses, Inter'e gidiyormuş 10 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında. Fenerbahçe için maaş limiti açılır herhâlde...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ndiaye oynayacak yerinde.

Ayrıca evet icap ederse Parmak oynar yerinde.

Parmağa Mikelin yaptığı gibi al yanına ver desen o da o kadar oynar merak etmeyin.

Biz Mikelin kariyerine bakıp kendisinden Sosa gibi defansın önünde Maestro gibi takımı yönlendirmesini,

Stoperlerden top almasını,beklere yanaşıp pas opsiyonu olmasını, AZ DA olsa rakibe basmasını,top kazanmasını bekliyoruz.

6 numara oynayacak adamın tanımı da tam olarak bu değil mi ?

Mikel topu kendine atana geri vermekten,2-3 metre yanındakine kısa oynamaktan başka ne yapıyor ?

Adam doğru düzgün hava topuna bile çıkmıyor. Son derece statik hareketsiz ruhsuz bir şekilde geziyor orta sahada.

Ndiaye Ssosanın yanına çekilirse 10 numara kim oynayacak diyen çıkacaktır belki.

10 numara Hak kelamı değil. Sakatlanmadan önce Ekuban Sörloth önlü arkalı gayet de güzel oynadılar.

Olmadı mı ? Gönlü gelince de olsa koyarsın Sturridge oynar.

Mikel Partizan hazırlık maçında oynamadı,Ndiaye yanındaydı Sosa'nın,

Kaptan resmen rahatladı ki Partizan da baya baya ısırarak sert oynadı.

Mikel'in yokluğu ne kaybettirir Trabzonspora ? Bana göre hiç.
    Parmak’a güvenip Mikel yollanmaz. Onazi de gitti orada boşluk olur. Parmak bu sene çok kötü. Kanga alınsa mesela tamam da şu an olmaz.
    8. Kuşatma

Nereden
    Ankara

Mikel alan savunması mı yapıyor ? Sırf dün oynanan maçta benim hatırladığım 2 defa basıp geçtiler yanından.

Yukarıda yanılmıyorsam Saral gayet güzel yazmış,adı Mikel değilde başka bişey olsa millet dümdüz gidecek.

Nereden
    Ankara

Parmak’a güvenip Mikel yollanmaz. Onazi de gitti orada boşluk olur. Parmak bu sene çok kötü. Kanga alınsa mesela tamam da şu an olmaz.
    Dediğim gibi ben direk Parmak'a güvenerek yollansın demiyorum zaten. Hatta yollanmasa bile ben Ndiaye'yi kesinlikle Sosa'nın yanında kullanırım.

Kaldı ki kendisi 10 numara pozisyonunda çok da etkili değil. Adamdan tam yararlanamıyoruz.

Hayır hoca Mikel'i illaha koyacaksa Mikel Sosa Ndiaye yanyana göbekte oynat.

ileri uçta zaten çok hareketli 3 hücumcuyla oynuyoruz. Bir 4.sünü oraya atıp da orta sahaya yük bindirmenin manası yok.

Hem bu şekilde belki Mikel de rahatlar. Daha efektif kullanırsın.
    Konu Orkun 61 tarafından (20.01.2020 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi ben direk Parmak'a güvenerek yollansın demiyorum zaten. Hatta yollanmasa bile ben Ndiaye'yi kesinlikle Sosa'nın yanında kullanırım.

Kaldı ki kendisi 10 numara pozisyonunda çok da etkili değil. Adamdan tam yararlanamıyoruz.
    Yine de eğer gidecekse transfer şart. Rotasyon yok. Doğan, Parmak’la filan olmaz bu işler. Kaldı ki Mikel’in maaşı fazla filan da değil. Yazın yollarsın geniş zamanda.
    8. Kuşatma

Nereden
    Ankara

Yine de eğer gidecekse transfer şart. Rotasyon yok. Doğan, Parmak’la filan olmaz bu işler. Kaldı ki Mikel’in maaşı fazla filan da değil. Yazın yollarsın geniş zamanda.
    Ben zaten bu şekilde devam ederse takımda kalacağını sanmıyorum.

Parmaktan her zaman umutluyum umarım kendine ihanet etmez.

Doğan şu kadroda ancak sonradan girer ama milletin gömdüğü gibi kazma bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

Sezon başından beri hazırlık maçları dahil 1 Türkiye kupası maçı hariç tüm maçları izledim.

Sezon başındaki hazırlık maçlarında en ne yaptığını bilerek oynayan adamlardan biriydi Doğan.

Stoperde bile gayet başarılı oynamıştı. Adama son 10 dakika gir pres yap diyoruz o da kendini yırtıyor.

İlk 11 oyuncusu mu ? Değil evet.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir takımın 11 kişiden ibaret olmadığını ne zaman anlayacaksınız acaba? O kadar sakat verdik, kadro kuramadık, henüz akıllanmadık mı? Şu an elimizdeki her oyuncuya ihtiyacımız var. Hedef şampiyonluksa var. Kimin oynayacağına ise hoca karar verecek. Hedef 4-5. sıra ise gönder kimi gönderiyorsan.

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sturridge için eleştirilecek tek şey sakat olup oynayamamasıdır .(adamı 3 yıllığına aldık birkaç üç beş maç kaçırmasına ben razıyım)
    bunun dışında aldığı ücrete burun kıvırıp sorun çıkartacak adam bizde değil ist takımlarında bile yoktur . ayrıc 3,5 değil adamın maaşı 1,5
    sörloth , ekuban bile satın alma opsiyonu bundan çok oluyor bu hesapla onları da yazın maaşına bakalım
    her oyuncunun ayrı bir piyasası var . merak etmeyin parmak bile derinin 3,5 olduğuna inanasın o da arıza çıkarır.
    eleştirecekseniz bir yıl yatıp parasını alan sebet götlü onaziye verilen parayı eleştirin . bi de hala onazi niye gitti diyenler yok mu anlamak güç
    adam en iyi en süper oynadığı birkaç maçında bile deli dana gibi koşturmaktan başka bişey yapmıyordu .
    birkaç söz de mikeli beğenmeyenlere ;
    mikel bence sosadan sonra en değerli oyuncu . sadece fizik gücü biraz geride. güçlendikçe de kendini belli ediyor . sakin , akıllı , dengeli. mikelin ayağına top geldiğinde takımda güveniyor seyrederken ben de rahatlıyorum. hata yapmıyor kolay kolay
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

Nereden
    İstanbul

fırat can yerine bilal gayet iyi olur . serkan da sağ kanat için en ideal aday . ekuban ve yusuf serkanın yedeği olur
    doğan bence sosa gibi mikel gibi geleceğin en potansiyel oyuncusu . teknik , çabuk , akıllı oynuyor gücü ve güveni arttıka daha iyi olacaktır .doğan bugünkü hali ile bile parmaktan 2 kat iyidir. parmak savruk perişan ve dengesiz oynuyor . daha güçlü ve daha bilinçli oynamalı. heryere deli dana gibi koşuyor ama ne top kesiyor ne ikili mücadele kazanıyor ne de rakip ataklarında kesici olabiliyor
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

Nereden
    İstanbul

bu senenin son haftalarına şamp.luk için iddialı girersek o zaman sturrige sosa mikel gibi oyuncuların tecrübesine sakinliğine ne kadar ihtiyacımız olduğunu daha iyi anlayacak bazıları
    o zaman a.kadir onazi ekubanın filan bacakları titrer sahada

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ali Çil@61alicilAdama Soumaoro, konusunda önemli gelişmeler var.Olursa muhteşem olacak.

Nereden
    Afrika Diğer

Goal'den Nizaar Kinsella'nın haberine göre Eddie Newton ile henüz anlaşma sağlanmamış.

https://twitter.com/NizaarKinsella/s...56645617954817

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Doğan görevini yapıyor bence. İyi bir yedek. Ama parmak konusuna katılıyorum. Ne oldu bu adama anlamadım.

Nereden
    Sakarya

Tamam arkadaşlar mikel hareketli bir oyuncu değil onazi gibi basmıyor da şöyle bir konu var sosa geçen sene boyunca yaptığı istatistiği daha şimdiden yaptı. Mikel sayesinde sosa daha önde oynuyor daha çok hücumu deniyor ben mi yanlış görüyorum?

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam arkadaşlar mikel hareketli bir oyuncu değil onazi gibi basmıyor da şöyle bir konu var sosa geçen sene boyunca yaptığı istatistiği daha şimdiden yaptı. Mikel sayesinde sosa daha önde oynuyor daha çok hücumu deniyor ben mi yanlış görüyorum?
    Bence alakası yok. Ndiaye'ye onazinin üstlendiği görevi verip ilerde Kanga gibi bir 10 numara ile oynarsak Sosa'nın performansı daha da artar.

Sosa şu haliyle takımın en çok top çalan oyuncusu.

Neden? Çünkü Mikel basmıyor, çalamıyor; o tarz bir oyuncu değil. Top çalma, basma görevi sosaya kalıyor.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Çil@61alicilAdama Soumaoro, konusunda önemli gelişmeler var.Olursa muhteşem olacak.
    Saumaoro adam mıdır işimizi görür mü peki???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saumaoro adam mıdır işimizi görür mü peki???
    Adamın boyu 186 ama kilosu 91. Güçlü ama yavaş.

Şimdi soru şu yavaş bir stoper işimize yarar mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)