Sayfa 1340 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 340 840 1240 1290 1330 1338 1339 1340 1341 1342 1350 1390 1440 1840 2340 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 33,476 ile 33,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cardozoyu neden yine almiyoruz? Bir iki senelik sözlesme, yanina yedek olarak halil dervisoglu

Olma mi?
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

24 maç 14 gol, buyrun bir forvet daha bu sefer Gulf liginden, Cezayirli 29 yaşında, Mohamed Benyettou. Fiyat bedavadan biraz daha pahalı.

https://www.transfermarkt.com.tr/moh...spieler/233103

Başka forvet isteyen var mı? Buyrun bu sezon kiralık GULF liginde oynamış Brezilyalı 26 yaşında Myke. 22 maç 12 gol 5 asist. Piyasa değeri 800 bin euro.

https://www.transfermarkt.com.tr/myk...spieler/285468
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler o zaman size şöyle bir şey desem, Nwakaeme'yi İsrail'den aldık ya. O ligde 2 tane golcü buldum. 1'i Karadağ'lı, 1'i Brezilya'lı. Fiyatları bedavadan biraz pahalı. Buyrun bakalım oluru var mı bu elemanların.

Adım gibi eminim şu TM değerleri İsrail Ligi olduğu için bu kadar düşük.

Fatos Beqiraj https://www.transfermarkt.com.tr/fat.../spieler/66784

Menajeri de tanıdıkmış.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler o zaman size şöyle bir şey desem, Nwakaeme'yi İsrail'den aldık ya. O ligde 2 tane golcü buldum. 1'i Karadağ'lı, 1'i Brezilya'lı. Fiyatları bedavadan biraz pahalı. Buyrun bakalım oluru var mı bu elemanların.

menejeri de bizde oynayan djokaj yazıyor .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

teofilo ve cardozonun maiıyeti düşük artık 1 milyona rahat oynar ikisi de.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah Cardozo Ah. Gollerine baktım yukarıdaki video da, adamın sevincine ortak olanlar , Yatabare, Sefa, Yusuf Erdoğan, Salih, Mustafa Akbaş, Fatih Atik.. Say say bitmiyor kazmalar. Yahu alın şu takımda oynasın be Oscar.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Nereden
    Asya Diğer

Buyrun Abdüş'e yedek sağ kanat, Mourad Batna. Bu sezon 10 maça çıkabilmiş, belki sakatlıktan olabilir. 8 gol 5 asist. Önceki sezonlarda da 20 civarı maça çıkmış, istatistikleri çok iyi. İyi bir yedek olabilir. 1 sezon oynatır bir yere satarsın. https://www.transfermarkt.com.tr/mou...spieler/234975

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bence Parmak çok küçümseniyor ilginç bir şekilde ama inanılmaz mücadeleci, yırtıcı, süpürücü, üstüne iyi hücuma çıkıyor ve iyi şut atıyor, böyle adam kaç takımda var merak ediyorum ama arkadaşlar bu sezon anlayacak bu çocuğun kalitesini. Bence oraya transfer yapılsa bile Parmak formayı alır.
    Aynen kardeşim eksik bile söyledin bu çocuğun biraz daha kondisyon yüklemesi yapması lazım çünkü oynadığı mevki çok koşmayı gerektiriyor ayrıca onun tekniğine sahip bir topçuya bu yüklemeyi yapabilirseniz enteresan bir hücum gücü alabilirsiniz çünkü dikine gidebiliyor son BJK maçındaki performansını her maçta oynasın bu seyirci onun heykelini diker
    Tek olumsuz taraf genelde ön liberoların stoperlerden önce hava toplarını karşılaması buda arkayı rahatladır Parmakta bu yok olacak gibi de değil aslında iyide yükselebilen bir topçu bu yüzden stoperlerin sağlam olursa Parmak yıldız olur
    @ okşoholu

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alınması gereken forvetin tipi belli aslında, gol atan, tecrübeli, bitirici, istikrarı olan.. Riske girmeye gerek yok. Bu sezonun en belirleyici transferi olacak. Böyle Cardozo gibi, Webo gibi, Gekas.. Hatta Teofilo bugün çıkıp gelse 35 gol net atar şu kadroyla. Bitirici olacak. Evet pahalı, kolay değil. Ama neden bulunmasın. Gomez'e Gomis'e dünyanın parası verildi ama şampiyonluk getirdi bu adamlar. Bunlar gibi pahalı getiremeyiz tabi, ama işte transfer becerisi burada devreye giriyor..
    Aynı görüşteyim abicim.

O adamların hepsi mevcut takımda 20 gol rahat atar.

Hakikaten Gekas şuan oynasa gidip alsınlar derdim.

Bize işi gücü gol atmak olan adam lazım.

Yok çok koşuyormuş, hava toplarına çok hakimmiş, arkadaşlarına çok gol attırırmış vs vs bunlar bizim ihtiyacımız olan şeyler değil..

Koşmasın sap gibi dursun yeter ki o topu içeri atsın. Bu sene öyle bir sene artık.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Şu anda bize lazım olan golcü tipi, yırtıcı, güçlü, adam eksilten, çalım atan, dripling yapan değil, cezaalanında nerde duracağını, ne zaman hava topuna çıkacağını bilen, kendisine ulaştırılan topu bir şekilde kaleye sokan biri. İsterse hiç koşmasın, isterse 40 yaşında olsun. Onun için bu kadroda Cardozo ve Teofilo gibi adamlar ne olursa olsun hala iyi iş çıkarabilir.
    Bu kadroya Jardel'i, Gekas'ı, Paixao'yu koysan eminim en az 20 gol atarlar.

NOT: Ben mesajı yazarken bir çok benzer mesaj yazılmış
    Konu Ahmet AYDIN-28 tarafından (25.06.2019 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Cardozo Ah. Gollerine baktım yukarıdaki video da, adamın sevincine ortak olanlar , Yatabare, Sefa, Yusuf Erdoğan, Salih, Mustafa Akbaş, Fatih Atik.. Say say bitmiyor kazmalar. Yahu alın şu takımda oynasın be Oscar.
    Beli ağrıyor deniyordu o zamanlar.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/burcuekentv/stat...055614976?s=19
    Agzindan bal damliyor Burcu Hanimin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derin Trabzonsporâ€� @DerinTrabzonsp1 8 sa.8 saat önceDaha fazla

İnşallah transfer yasağı Avrupa'dan men yasağı falan yemeyiz tek korkum

böyle bir tehlike hala var sanırım. borç yapılandırma , forma sponsor işleri belirsizliğini koruyor.
    Transfer yasagi tehlikesi yok, avrupa men var.
    Bankalar birligi ile anlasamazsak men yiyecegiz herhalde.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hay teofilo kadar başınıza taş düşsün e mi, yahu adam en iyi zamanında kaçtı gitti oynamadı oynamadı nedir ikide bir yazılıyor bu hıyar herif. Kötü olan yaranıyor ben anlamadım bir şey.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    First class bitiris, golu koklayis, ust duzey hava hakimiyeti , jeneriklik goller, istasyon forvet.. Hatirlarim yedekten 90 . dakikada bile girerken simdiki Rodallega gibi trip atmayan muhtesem bir karakter. Tam bir kule , ceza sahasinda oldugu her an tehdit rakip icin.

Golu attiginda sarilan isimler veya asist veya onbirde diyeyim , Yusuf Erdogan, Soner, Yumlu , Fatih Atik , Ozer , Erkan Zengin. Buna ragmen 50 maca 25 gol sigdirmis ligde Cardozo. Takimimiza yanlis zamanda gelen isimlerden birisi. Tek sansi Bosingwa idi belki de actigi duzgun ortalar.

Simdi ise cok daha uretken bir 11 var ortada, cok daha dinamik , cok daha bu set oyununa yatkin. Ama ilerde ozellikle onde oldugumuz doneminde oyunun bizi dinlendirecek, kanat bindirmelerine alan yaratip topu ayagina isteyecek bir forvetimiz yok. Kafa golu atabilen ne forvetimiz ne stoperimiz var. Ne de dogru duzgun kafa golumuz.

Cardozo sanirim 3 kusurlere oynuyordu, tabi Cardozo istiyorsaniz yine o rakamlar lazim ama , bize 10 - 15 golu bulabilecek, Cardozo nun yari maliyetine bir golcu lazim. Yonetim de insallah bu durumun farkindadir , bu tarz bir golcu takima direk sinif atlattiracaktir.

Orta saha transferinden de daha oncelikli olarak ben de herkes gibi bir stoper ve bir forvet ile, tabi dogrudan katki yapabilecek isimlerle onumuzdeki sene izleyecegimiz takimla ilgili daha cok heyecanlaniyorum.Orta saha da onemli ama orasi icin rotasyona gidebilecegimiz hem kadro ici hem de genclerden isindirilabilecek isimler var. Genc enflasyonu icinden bir iki isim donguye dahil edebilsek kafidir bu asamada.

Not : Hali hazirda olan Ekuban ve ilgilendigimiz Halil zaten sprinter tarz forvet, bu acidan Cardozo tarzi transfer kadro derinligi acisindan da iyi olacaktir .Bu acidan Marcus Berg isabetli bir isim gibi duruyor.Hem tecrube, hem kalite hem de maliyet acisindan. Gerekirse zorlanmasi lazim.

Son olarak da Tacuara reisin bir videosunu birakalim asagiya da golcu ozlemimiz depressin Bakalim bu sene taslar yerine oturacak mi sezona girmeden.

Cardozonun çok yüksek paralar isteyeceğini düşünmüyorum şu geçiş döneminde iyi bir santrafor olabilir 1-1,5 arası bir paraya bence bize çok yararlı olur
    @ okşoholu

Nereden
    Asya Diğer

Mehdi Taremi. İranlı 26 yaşında serbest. https://www.transfermarkt.com.tr/meh...spieler/307058

Ayrıca, 38 milli maç oynamış 15 gol atmış.

OYNADIĞI KULÜPLER'DEKİ PERFORMANSI
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsterseniz 45 kişi olsun. Sahaya 11 kişiden fazla çıkartamıyorsunuz. Bu adamların oynamaya ihtiyacı var. Yusuf ve Abduş dahil olmak üzere, bu kadar oynama fırsatı bulamasalardı bu gelişimi gösterebilirler miydi ? Kaldıki şişkin kadro da iyi değildir. O kalabalığın içinde hoca oyuncu ile mi ilgilenecek, ilk 11 taktiğine mi bakacak, hangi biriyle uğraşacak. çift kale antreman maçında bile yer olmayan kadro yapısında hepa olur bu adamlar.

Ve sadece bu seneki mevcutlar ve yeni transferler değil. Altyapıda şu anda kadroya dahil olmak için bekleyenler de var. Bence sayı çok fazla ve umarım birşey düşünülüyordur bu konuda.
    30 kişilik kadro çok uç bir durum değil. Normalde 25 kişilik kadro oluyor. 3 kulvari ve genç oyuncuları düşününce çok normal. Bu 30 kişinin içerisinde u19 seviyesinde 2, 3 oyuncu da bulunabilir. Haftalık olarak oraya mac oynamaya giderler.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatih Tekke'yi de yaz kampina cagiralim bence.
    2 ay saglam idman yerse, bu sezon en az 25 gol atar

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Beqiraj'in menajeri bizim eski oyuncumuz Djokaj degil mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cardozo son sezon sürdüğü topa yetişemiyordu. Enteresan bi toplumuz.

Nereden
    Asya Diğer

Kısacası bunları neden paylaştım, forvet çok, gol atanı da çok, ama sen gidip kısır Fransa liginden adamı çilekeş yapacak forvetlere bakınıyorsan hala yazıklar olsun sana yönetim.

Fransa liginden gelip başarılı olmuş kaç topçu var ki zaten bir garip futbol oynanıyor orda. Hiç beğenmem, izlenilecek bir tarafı da yok bence.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke'yi de yaz kampina cagiralim bence.
    2 ay saglam idman yerse, bu sezon en az 25 gol atar

Szymkowiak da boşta şuan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Beyler son sayfalarda paylaşılan adamları getiren yönetim ağır küfür yer. O Tavares falan da muhtemelen o liglerde minimum 20 atar. Dandik lig kumarını Nwakaeme ile tadında bırakmakta fayda var.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yunus Emre Selâ€Onaylanmış hesap @yunusemresel 14 dk.14 dakika önceDaha fazla
    UEFA Ceza kurulu kararının yakın zamanda açıklanması bekleniyor
    Havadan nem kapanlar için yakın zaman demekten kastım normalde bugün açıklanmasını bekliyoruz ama yazışmalar uzayıp biraz sarkabilirmiş bu yüzden

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kısacası bunları neden paylaştım, forvet çok, gol atanı da çok, ama sen gidip kısır Fransa liginden adamı çilekeş yapacak forvetlere bakınıyorsan hala yazıklar olsun sana yönetim.

Fransa liginden gelip başarılı olmuş kaç topçu var ki zaten bir garip futbol oynanıyor orda. Hiç beğenmem, izlenilecek bir tarafı da yok bence.
    fransa lig 1 ve fransa lig 2 süper lige en yakın futbol oynanan lig

temaslı futbol ve bol mücadele.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)