Sayfa 1339 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 339 839 1239 1289 1329 1337 1338 1339 1340 1341 1349 1389 1439 1839 2339 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 33,451 ile 33,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ……...............……..Uğurcan............... ...............

...Pereira......TRANSFER........TRANSFER....Novak. .

.......................Sosa...........TRANSFER.... ...........

....Abdülkadir..................YUSUF............. Nwakaeme..

..............................TRANSFER............ ...........

YEDEKLER;
    12)Arda
    13)Hüseyin
    14)Hosseini
    15)Kamil Ahmet
    16)Onazi/Murat Cem
    17)Abdülkadir Parmak
    18)Yusuf Sarı
    19)Fıratcan Üzüm
    20)Transfer (Halil)
    21)Ekuban

22)3.kaleci
    23)Genç potansiyel bir oyuncu sol bek
    24)Genç potansiyel bir oyuncu forvet
    25)Ahmet Canbaz
    26)Murat Cem
    Kadro buna benzer olur.
    Yani çok genç ve toy bir kadromuz olmaz.
    Alınacak gençlerin bir kısmı ve alt yapıdaki potansiyel bazı oyuncuları muhtemelen anlaşacağımız takıma kiralık göndereceğiz.
    Çok takılmayın gençlere.
    Hatta bu gençler ir alt ligde oynayacak fırsatı bulursa ciddi deneyim kazanırlar bize de pozitif etkisi olur.
    Mehmet özcan,fevzi yıldırım gibi hazır adamlar gelirse ilk 11 zorlar rotasyonda yer alırlar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walter, Parmak'tan iyi mi? İyiyse şampiyon olur bu kadro.
    Abi değil. Boş beleş bir adam.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hüseyin ve Hosseini ikisi birden yedek kalmaz bence bu maddi zorlukta biraz hayalcilik olmuş gibi geliyor. 2sinden de iyi stoper nasıl alacağız? Zargo'nun gitmesi lazım bir kere.

Cardiff'li Manga'nın pas isabeti baya baya düşük, umarım onu almazlar.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Düzce

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lige çok domine bir şekilde başlayıp Uefa'da gruplara kalırsak eğer Uefa'yı önemsemeyelim.

------------------ Halil
    Behlül ------ Abdülkadir ----- Yusuf Sarı
    ----------- Onazi - Yusuf
    Furkan - Atakan - Huseyin - Pereira
    --------------- Arda

Şöyle bir 11 ile çıkılabilir. Hiçbir şekilde 3 kulvarı kaldıramayız. Hem sezonu erken açıyoruz. Sakatlıklardan nefes alamayız.
    furkan faruk mu olacak?

Bence kupa macları tamamen genc isimlere ayrılmalı.

yusuf,omur,parmak,ugurcan,sosa,waka,joe,novak gibi kilit isimler yıpratılmamalı.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi değil. Boş beleş bir adam.
    Bence Parmak çok küçümseniyor ilginç bir şekilde ama inanılmaz mücadeleci, yırtıcı, süpürücü, üstüne iyi hücuma çıkıyor ve iyi şut atıyor, böyle adam kaç takımda var merak ediyorum ama arkadaşlar bu sezon anlayacak bu çocuğun kalitesini. Bence oraya transfer yapılsa bile Parmak formayı alır.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 10:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Düzce

Bence Parmak çok küçümseniyor ilginç bir şekilde ama inanılmaz mücadeleci, yırtıcı, süpürücü, üstüne iyi hücuma çıkıyor ve iyi şut atıyor, böyle adam kaç takımda var merak ediyorum ama arkadaşlar bu sezon anlayacak bu çocuğun kalitesini.
    sırf parmak icin 1461 macı izlemişliğim coktur.O zamanlar forvet arkası ve kanat oynardı.

Ben olsam iki tane takımı ileri itecek kapı gibi stoper alır parmak-sosa-yazıcı uclusune dokunmazdım.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf parmak icin 1461 macı izlemişliğim coktur.O zamanlar forvet arkası ve kanat oynardı.

Ben olsam iki tane takımı ileri itecek kapı gibi stoper alır parmak-sosa-yazıcı uclusune dokunmazdım.
    Üstelik şu an bireysel çalışmalarına devam ediyor tatilde bile. Gelecek sezon çok konuşulacak Parmak.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her ne kadar öne çıkan isimlerin çoğu tatmin etmese de Yusuf Sarı, Fıratcan dan ziyade Salih ve Atakan da yapılan ince işçiliğin diğer transferlere de yansıyacağını düşünüyorum..

Bana gol attıran golcü değil direkt 15-20 gole etki edecek golcü lazım..

Hayır elinde çok gol atan forvetin olur onun yanında da güçlü kuvvetli gider Tavaresi alırsın.

30 yaşına gelmiş belli gol istikrarı olmayan adam gelip şampiyon mu yapacak beni..

Eğer iş Tavarese falan kalacaksa ben söyleyeyim size son düzlükte Yusuf satılır o para ile adam gibi golcü ve stoper alınır..

Eeee Yusuf Abdülkadir kalsın şampiyonluğa oynayalım ama stoper hantal Campi forvete Yatabare görünümlü Tavares gelsin..Var mı öyle bir dünya ?

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence önümüzdeki sene şampiyonluk yarışı vereceksek en büyük rakibimiz GS olacak ve işte oynadığımız maçta nasıl bir seviye farkı yarattık oratada, aynen dediğiniz gibi, karşımızda PTT ligi takımı gibiydiler. O yüzden, kendi ayağımıza sıkmazsak bu sene işi götürebiliriz, saha dışı etkenler bile bizi durduramaz..

Karşımızda doğru düzgün rakip olmayan bu sezonda yeterki şu oluşsan güzel kadroyu koruyup çok değil 1-2 nokta takviye yapabilelim...

Bu sene ne bjk, ne fener ne de başakşehir şampiyonluk yarışının yakınına bile yaklaşamayacaklar gibi geliyor bana. Hatta A.Avcı ve E.Yanal ligin ilk yarısı bitmeden kovulabilirler diye de iddialı bir tahmin yapayım bakalım buraya...
    Bizim 4 attigimiz gs sampiyon oldu.
    Hakkiyla mi oldu tabi ki hayir.
    Geçen sezon çogu maça bakma firsatim oldu, en az 12 puan hakemlerle aldilar.
    Demem o ki sampiyon olmak için sadece oynamak yetmeyecek malesef, türkiyede öyle bir sistem yok.
    Saha disi güçlüysen sampiyon oluyorsun.
    Su da var ne zaman terim ve abdurrahim bir araya gelse, bazi gizli güçler devreye giriyor ve gs'ye çalisiyor tüm futbol camiasi.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar öne çıkan isimlerin çoğu tatmin etmese de Yusuf Sarı, Fıratcan dan ziyade Salih ve Atakan da yapılan ince işçiliğin diğer transferlere de yansıyacağını düşünüyorum..

Hayır elinde çok gol atan forvetin olur onun yanında da güçlü kuvvetli gider Tavaresi alırsın.

30 yaşına gelmiş belli gol istikrarı olmayan adam gelip şampiyon mu yapacak beni..

Eğer iş Tavarese falan kalacaksa ben söyleyeyim size son düzlükte Yusuf satılır o para ile adam gibi golcü ve stoper alınır..

Eeee Yusuf Abdülkadir kalsın şampiyonluğa oynayalım ama stoper hantal Campi forvete Yatabare görünümlü Tavares gelsin..Var mı öyle bir dünya ?
    %100 katılıyorum bu bahsedilen gol kıtı forvetler bizim koskoca bir sezonumuzu hiç eder.

Yatabare dendi, Umut Bulut dendi aynen katılıyorum Bu tavares de rachid de o sınıftaki forvetlerden bence, 15 gol falan atarsalar mucize olur.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Anthony'nin istatistikleri çok iyiydi, iyi futbolcu olduğu belliymiş sadece takip edilmeyen bir ligde oynadığı için tanınmamış.
    Sahsi fikrim sadece dickson wakaeme süperligde 33 yasinda olmasina ragmen cok is yapar videolari ölcü olamaz tabiki fakat cok yildizlar Hörsäle vöp cikmislardi wakaeme kardesler ac oyuncular böyle ac oyuncular trabzonsporumuzda cok is yaparlar yedekte de olsa böyle is bitirici golcün olmali,

hocam aynen belirtiginiz gibi takip edilmeyen bir ligde oynuyor fakat wakaeme ailesinden kötü futbolcu cikmaz..bedava sayilir iki yil rahatlikla daha oynar..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamı Dijon da attığı gol sayısıyla niye değerlendiriyorsunuz ki bizim hücum gücümüzle Dijon bir mi kaldı ki Fransa ligi zaten defansif bir lig. Gol sayısına bakarsak Janko ve Ndoye bizde uçması lazımdı ama tutmadı bu işler uyum işi bizim taraftar kadar ağlamayı seven bir grup daha yoktur dünyada

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Marcus Berg'i Bundesliga zamanindan hatirliyorum.

Hamburg'da tutunamadi, 1-2 defa kiralik gönderildi. Hantal biri diye hatirliyorum.

Alabilecegimiz en iyi foret cümlelerino okuduk ca bu adam evrim'mi gecirdi diye düsünüyorum
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Asya Diğer

Beyler o zaman size şöyle bir şey desem, Nwakaeme'yi İsrail'den aldık ya. O ligde 2 tane golcü buldum. 1'i Karadağ'lı, 1'i Brezilya'lı. Fiyatları bedavadan biraz pahalı. Buyrun bakalım oluru var mı bu elemanların.

Adım gibi eminim şu TM değerleri İsrail Ligi olduğu için bu kadar düşük.

Fatos Beqiraj https://www.transfermarkt.com.tr/fat.../spieler/66784

Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim 4 attigimiz gs sampiyon oldu.
    Hakkiyla mi oldu tabi ki hayir.
    Geçen sezon çogu maça bakma firsatim oldu, en az 12 puan hakemlerle aldilar.
    Demem o ki sampiyon olmak için sadece oynamak yetmeyecek malesef, türkiyede öyle bir sistem yok.
    Saha disi güçlüysen sampiyon oluyorsun.
    Su da var ne zaman terim ve abdurrahim bir araya gelse, bazi gizli güçler devreye giriyor ve gs'ye çalisiyor tüm futbol camiasi.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    Trabzonspor şampiyon olacaksa zaten o bazı devreye giren güçleri de yenmek zorunda. Ama benim demem de o ki zaten, 69 puanla şampiyon olunan bu ligde Trabzonspor beklediğimiz gibi oynasın o bazı güçler de engelleyemez. Kafa kafaya giden yarışı etkilerle belki ama biz eze eze götürebiliriz bu işi.
    İnadına Trabzonspor !

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Derin Trabzonspor†@DerinTrabzonsp1 8 sa.8 saat önceDaha fazla

İnşallah transfer yasağı Avrupa'dan men yasağı falan yemeyiz tek korkum

böyle bir tehlike hala var sanırım. borç yapılandırma , forma sponsor işleri belirsizliğini koruyor.

Nereden
    Asya Diğer

Bu da diğer forvet:

Lúcio Maranhão
    https://www.transfermarkt.com.tr/luc...spieler/210934

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

First class bitiris, golu koklayis, ust duzey hava hakimiyeti , jeneriklik goller, istasyon forvet.. Hatirlarim yedekten 90 . dakikada bile girerken simdiki Rodallega gibi trip atmayan muhtesem bir karakter. Tam bir kule , ceza sahasinda oldugu her an tehdit rakip icin.

Golu attiginda sarilan isimler veya asist veya onbirde diyeyim , Yusuf Erdogan, Soner, Yumlu , Fatih Atik , Ozer , Erkan Zengin. Buna ragmen 50 maca 25 gol sigdirmis ligde Cardozo. Takimimiza yanlis zamanda gelen isimlerden birisi. Tek sansi Bosingwa idi belki de actigi duzgun ortalar.

Simdi ise cok daha uretken bir 11 var ortada, cok daha dinamik , cok daha bu set oyununa yatkin. Ama ilerde ozellikle onde oldugumuz doneminde oyunun bizi dinlendirecek, kanat bindirmelerine alan yaratip topu ayagina isteyecek bir forvetimiz yok. Kafa golu atabilen ne forvetimiz ne stoperimiz var. Ne de dogru duzgun kafa golumuz.

Cardozo sanirim 3 kusurlere oynuyordu, tabi Cardozo istiyorsaniz yine o rakamlar lazim ama , bize 10 - 15 golu bulabilecek, Cardozo nun yari maliyetine bir golcu lazim. Yonetim de insallah bu durumun farkindadir , bu tarz bir golcu takima direk sinif atlattiracaktir.

Orta saha transferinden de daha oncelikli olarak ben de herkes gibi bir stoper ve bir forvet ile, tabi dogrudan katki yapabilecek isimlerle onumuzdeki sene izleyecegimiz takimla ilgili daha cok heyecanlaniyorum.Orta saha da onemli ama orasi icin rotasyona gidebilecegimiz hem kadro ici hem de genclerden isindirilabilecek isimler var. Genc enflasyonu icinden bir iki isim donguye dahil edebilsek kafidir bu asamada.

Not : Hali hazirda olan Ekuban ve ilgilendigimiz Halil zaten sprinter tarz forvet, bu acidan Cardozo tarzi transfer kadro derinligi acisindan da iyi olacaktir .Bu acidan Marcus Berg isabetli bir isim gibi duruyor.Hem tecrube, hem kalite hem de maliyet acisindan. Gerekirse zorlanmasi lazim.

Son olarak da Tacuara reisin bir videosunu birakalim asagiya da golcu ozlemimiz depressin Bakalim bu sene taslar yerine oturacak mi sezona girmeden.

"We are here to preserve democracy , not to practice it."

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gunaydin,

Hava toplarinda etkili olur mu, oyun kurabilen bir stoper mi yani bizim aradigimiz isim ve nitelikte mi bilmiyorum ama, Ligue 1 de 120 , Ligue 2 de 60, Championship te 112 ve son olarak Premier Lig de yaklasik 40 maca cikmis . Toplamda 300 macin uzerinde bir rakam yapar bu ve Gabon milli takimiyla da 75 maci var.

Kagit uzerinde muazzam rakamlar 30 yasindaki bir oyuncu icin yani istikrar ve tecrube anlaminda, ama ilginctir dogru duzgun videosu bile yok.

Verdiginiz haberde takimin onemli isimlerinden biri oldugu ancak bizim Avrupa kupalarinda oynayacagimizin etkili olabilecegi de vurgulaniyor.

Bilenlere de bir sormak lazim tabi.

Sadece bu mudaheleyi bulabildim

Selam,

tesekkürler.
    Yani, adamda ecrübe var.
    Bizim icin fena deyil.
    Ama bu haber nekadar dogru, bilemiyecgiz.....

Bonservisi d elinde.

Belki de gelebilir......

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rekabet ortamını oluşturmak lazım öncelikle. Sonra formayı kim hak ediyorsa o giyer. Elimizde şu isim var oraya transfer lazım değil gibi bir düşünce olamaz. 3 kulvarda gideceksin, belki 50 maç üzeri oynayacaksın. Fizik olarak kaldıramazlar.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu brezilyalı iyiymiş tam bizlik gibi duruyor.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Campi’nin kötü bir stoper olmadığını düşünüyorum hava toplarında çok iyi adam pozisyon bilgiside iyiyise Hüseyinlerle bir birlerini tamamlar. Daha iyisi alınabilir mi evet ihtiyacımız olan başta hava hakimiyeti.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alınması gereken forvetin tipi belli aslında, gol atan, tecrübeli, bitirici, istikrarı olan.. Riske girmeye gerek yok. Bu sezonun en belirleyici transferi olacak. Böyle Cardozo gibi, Webo gibi, Gekas.. Hatta Teofilo bugün çıkıp gelse 35 gol net atar şu kadroyla. Bitirici olacak. Evet pahalı, kolay değil. Ama neden bulunmasın. Gomez'e Gomis'e dünyanın parası verildi ama şampiyonluk getirdi bu adamlar. Bunlar gibi pahalı getiremeyiz tabi, ama işte transfer becerisi burada devreye giriyor..
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campi’nin kötü bir stoper olmadığını düşünüyorum hava toplarında çok iyi adam pozisyon bilgiside iyiyise Hüseyinlerle bir birlerini tamamlar. Daha iyisi alınabilir mi evet ihtiyacımız olan başta hava hakimiyeti.
    Hüseyin bence mecburiyetten oynatıldı bu sezon forma şansı bulabileceğini sanmıyorum.2 stoper gelir ve yedekteki isim hosseini olur satılmazsa.

Nereden
    Asya Diğer

Fatos Beqiraj biraz hantal duruyor ama golcülüğü fena değil gibi geldi, Lucio Maranhao ise tam bizlik gibi. Bacaklar aynı Babel gibi çok sağlam ayakta kalıyor adam.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.06.2019 Saat 10:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)