Sayfa 3662 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2662 3162 3562 3612 3652 3660 3661 3662 3663 3664 3672 3712 3762 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 91,526 ile 91,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Rize

Yoshida = Milan Stepanov’un tecrübelisi

Elimizdeki stoperlerden iyi ama hücum oyunu stoperi değil. Campi ile beraber oynayamaz, olursa Türkmen ile oynar.

Yoshida’nın ıska geçtiklerini Türkmen ya da Novak toparlar. Uğurcan topa çıkmıyor çünkü.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hava toplarında üstün boyu uzun

pozisyon bilgisi gayet iyi zaten yavaşlığını böyle kapatıyor

birde boyu uzun olduğundan refleks zayıf kıvrak topçu karşısında birebirde etkisiz kalır ama organize yerleşik defansta bu açıkları rahat kapatıyor

tecrübe de var açık ara gösteriyor kendini

eldekilerden iyi belli ancak çok fark oluşturacak veya defanstaki sıkıntıyı çözer mi bilemedim
    aynen kardeşim bende a sınıfı bir stoper olduğunu düşünmüyorum ama yaşı olsun premier lig tecrübesi ile bizim ligde rahatça oynayacağını düşünüyorum.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

şu orman cocukları şikecileri evire cevire içerde yenmek lazım. versinler wakaya 100 bin euro teşvik waka tek başına alır. bu maç o maç.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Uşak

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim stoper de hız çok önemli değildir teke tek yakalandığında dahi çok önemli değildir stoperde asıl önemli olan nerde duracağını bilmen ve pozisyon sezgisidir mesela bize song geldi yaşı 35 felandı çokmu hızlıydı gene glowacki geldi çokmu hızlıydı bülent korkmaz yıllarca stoper oynadı ve bir açıklaması vardı diyorki popescu gelene kadar biz topa bakıyorduk ama popescudan öğrendikki topa değil adama bakacağımızı öğrendik bence stoperde hızdan daha önemlisi nerde duracağını bilmek ve pozisyon sezgiisdir.
    Soumare daha çok sinmişti içime ama o zor galiba. Yoshida da yıllardır eplde, vardır bi numarası. İlk maça bile yetişmedi stoper. İnşallah doğru ikiliyi çabuk kurarız. Zira sene başındaki gibi denemelerle çok oyalanır da bu sebeple puanlar kaybedersek telafisi olmaz bu saatten sonra

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 14TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    #SiyasetFutboldanEliniÇEK diye tag açmış 12 numara. Ali Koç talimatı vermiş. Bakan a sallıyorlar. Biride çıkıp demiyor siyaset olmazsa 3 temmuzdan sağlam çıkamazdiniz
    Alenen Devletin bakanini hedef gösteriyorlar. Ne zaman el atilacak bunlara ? Isleri gücler fitne cikarmak.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Trabzon

Bilal in bu akşam Trabzon a geldiği söyleniyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ali koç denen zat Trabzonspor şampiyon olmaması için elinden geleni yapıyor bizi kirli bir oyuna çekmeye çalışıyor hayatımda bu kadar çirkef bu kadar hileci tescilli camia görmedim

Nereden
    İstanbul

Berat Albayrak öne atıp resmen linç kampanyası yapıyorlar ulan bir tane Trabzonspor'u savunan adam var onuda yemeye çalışıyorlar kuyruk acıları fena var umarım başarılı olamazlar

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Novak sözleşme yenilemeyecek herhalde..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Giresun

Hiç ses seda tıkırtı yok. İlk defa bu kadar kuru sezon geçiriyoruz. Yine kampa yetişmedi ve ilk maçları kaçıracak. Alacağımız adamlar muhtemelen fazla forma şansı bulamayanlar olacak. Hazır olmaları 1 ayı bulacak en kötü
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu yavşaklar alenen provokasyon yapıyorlar, 20. haftada sakin kalıp, serin serin gömmeliyiz bunlara. Takıma ekstra prim bile verilebilir bu maç için!

Nereden
    İstanbul

Yatıp kalkıp siyasete dua etmesi gereken adamlar siyaset ellerini çeksin istiyor. Şu IQ yoksunu ağlakları kevgire çevirip yollamamız şart.

Bu arada Bilal işi kesin galiba.

Şu Parmak ve Abdurrahim için reddedilen teklifleri yazın kenara. Kulübe ne katacaklar izleyelim. Parasızlıktan Bilal ile imzaladık o da kenarda dursun. Yarın öbür gün ne pahasına olursa olsun yönetimi savunmaya and içmiş olanların önüne sereriz. Bir işe yaramaz o ayrı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Şu şikeciler anarthosis famagustadan bile sevimsiz ve şeytani gözüküyor. Umarım kendi kötülüklerinde boğulurlar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoshida'dan çok bir şey beklemeyin derim bu sezon pek de iyi değildi.

Sörloth tuttu ya ağzımız yanana kadar EPL'de iş yapamayan oyuncu kiralamaya devam edecekler. Yoshida izlenip beğenilen bir oyuncu değil sırf maliyetini karşılayabileceğimiz bir EPL yedeği arıyorlar.

Nwakaeme tuttuğu için de bu Nedelev, Holman gibi dandik liglerin genç olmayan sıradan oyuncuları ile ilgileniyoruz. 1-2 çöp transfer yapmadan o politikadan da vazgeçmezler.

Bilal iyi bir alternatif olur diyenler kusura bakmasınlar futboldan anlamıyorlar. Kayseri'de iş yapamayan adam burada nasıl katkı versin? O takımların en iyisi bile 90% bizde iş yapmıyor. Güray Vural mesela Bilal'den 5 kat iyi şu an ama tenekeyle yolladık adamı. Sivas'ın stoperi Caner Osmanpaşa.

Sturridge'e de teklif varsa 4-5 bakmadan satılmalı.
    Su an bizimle adi gecen bosta olan stoperlerin hicbirinin birbirinden farki yok. Istenilen futbolculari tiplerini burada yazarken o cümlelerin sonunu ekonomik durumumuza da deginerek bitirseniz yazdiklariniz güncel durumda anlamli olur.
    Yoksa yönetim, emin ol senden daha iyi biliyor daha iyi oyuncularin daha fazla katki verecegini. Kimse gerizekali degil.
    Yatip kalkip dua edin ki transferden önce kadrodaki tüm futbolcularin maasi zamaninda ödensin.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Yatıp kalkıp siyasete dua etmesi gereken adamlar siyaset ellerini çeksin istiyor. Şu IQ yoksunu ağlakları kevgire çevirip yollamamız şart.

Bu arada Bilal işi kesin galiba.

Şu Parmak ve Abdurrahim için reddedilen teklifleri yazın kenara. Kulübe ne katacaklar izleyelim. Parasızlıktan Bilal ile imzaladık o da kenarda dursun. Yarın öbür gün ne pahasına olursa olsun yönetimi savunmaya and içmiş olanların önüne sereriz. Bir işe yaramaz o ayrı.
    Bilal kayeride hiçbirşey yapamamış adam biz de ne yapacak. Adviajın bile kötüsü bence hiç gefek yoktu. Bu arada fb ve ali koç fazlasıylamkaşınıyor. Bunları bu şımarıklığı insanı çileden çıkartıyor. Ama yakında tahminim siyaset bunlara verecek ayarı. Şuan tffye de çok baskı uapıyorlar üçkapıt yaomalarına rapmen ama finansal olarak hiçbirşey alamayacağınca daha da agresifleşip sağa sola saldırıyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bilal potansiyeli olan bir futbolcu.
    Maaslarin dahi ödenmedigi, 3 ayda bir hocanin degistigi, ligten düsmesi garanti olan Kayseri'deki performansini ben asla ölcü almam.
    Böyle potansiyeli olan yerli oyuncularin hele ki bedava iken kadroya dahil edilmesinden yanayim.
    Bu ligte yabanci oyuncu kisitlamasini kesinlikle getirecekler.
    Bu yüzden makul maaslar ile yerli oyuncular elde tutulmali.
    Gökdeniz Bayrakdar'da bu oyunculardan biri.
    Konu Anıl C tarafından (19.01.2020 Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Bursa

Bu arada kim şampiyın olursa olsun şu fb olmasın hakkaten. Çok ama çok itici bir camia. Ali koç bu camiayı daha da itici hale getirdi sanki. Topçuaundan hocasına yöneticiainden yorumcusuna gazetecisine kadar hepsi aynı. Her türlü ahlakdışı davranış bunlarda ama en çok ağlayan da bunlar.gs. Bjk camiası da benzer ama bunlar bir tık üstü sanki. Ali koç ile bu sezon büyük kavgalarımız olacak gibi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an bizimle adi gecen bosta olan stoperlerin hicbirinin birbirinden farki yok. Istenilen futbolculari tiplerini burada yazarken o cümlelerin sonunu ekonomik durumumuza da deginerek bitirseniz yazdiklariniz güncel durumda anlamli olur.
    Yoksa yönetim, emin ol senden daha iyi biliyor daha iyi oyuncularin daha fazla katki verecegini. Kimse gerizekali degil.
    Yatip kalkip dua edin ki transferden önce kadrodaki tüm futbolcularin maasi zamaninda ödensin.
    Buna verilecek bir cevap yok. Senin kafadakiler zaten yönetim kimle imzalarsa imzalasın ''adamlar ne yapsın para yok'' diyecek. Adamlar Yusuf'u kamyonla paraya satıp yerine Almanya amatörden Ahmet Canbaz'ı getirmiş, takım yarım sezon 3 kulvarı ofansif bir orta sahası olmadan oynadı onun da açıklaması aynıydı ''para yok''. İyi abi madem para yok yönetimin transferleri ne olursa olsun eleştirilmesin nasılsa onlar da biliyordur iyi futbolcu almayı ama para yok.

Bilal 25 yaşında Gökdeniz ile farklı profil. O yaşa gelen adamın potansiyeli falan hikaye.
    Konu battle symphony tarafından (19.01.2020 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Buna verilecek bir cevap yok. Senin kafadakiler zaten yönetim kimle imzalarsa imzalasın ''adamlar ne yapsın para yok'' diyecek. Adamlar Yusuf'u kamyonla paraya satıp yerine Almanya amatörden Ahmet Canbaz'ı getirmiş, takım yarım sezon 3 kulvarı ofansif bir orta sahası olmadan oynadı onun da açıklaması aynıydı ''para yok''. İyi abi madem para yok yönetimin transferleri ne olursa olsun eleştirilmesin nasılsa onlar da biliyordur iyi futbolcu almayı ama para yok.
    Bu kulüp iflas ettigi gün ne yapacaksin peki?
    Lafla kolay degil mi cözümler üretmek?
    Yusuf'tan gelen paranin bankalara gittiginden dahi haberin yok.
    Iyi ki de bu yönetim icin dedikleriniz sinek viziltisindan ibaret.Ahmet Canbaz'i elestiripte bu takimi hala kafaya oynatan futbolculari transfer edisini görmezden gelisin bile bunun bir kaniti.
    Konu Anıl C tarafından (19.01.2020 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Bu kulüp iflas ettigi gün ne yapacaksin peki?
    Lafla kolay degil mi cözümler üretmek?
    Yusuf'tan gelen paranin bankalara gittiginden dahi haberin yok.
    Iyi ki de bu yönetim icin dedikleriniz sinek viziltisindan ibaret.
    Yusuf'tan gelen paranın çoğunu almamış bile olabilirz taksit şartlarını bilmiyoruz. Ayrıca oradan gelen paranın tümünün transfere yatırılmasını bekleyen yoktu sadece Ahmet Canbaz'ın onun boşluğu dolduracağını düşünmek yanlıştı. O gün belliydi yanlış olduğu, bugün zaten ispatlanmış oldu ama halen daha o hamleyi savunabilen birileri var. Sen gibi.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe çok koşan,alan daraltan,iyi mücadele eden bir takım.Yetenek olarak baktığınızda vasat bir takımlar ancak fiziksel olarak diri ve güçlü olmaları onlara özellikle iç sahada avantaj sağlıyor ve dış sahada da oyunu 0-0 da uzun süre tutabilmelerine destek sağlıyor.Trabzonda oynanacak maçta ortasahada bizi iyi alan daraltarak ve özel oyuncularımıza önlem alarak durdurmaya çalışacaklardır.Bu yüzden oyunu sadece Wakayeme üzerinden oynamak gibi bir düşünceyle hareket edemeyiz.Topu çok iyi dolaştırmak ve iyi pas yapmak rakibi zorlar.Rakip cezasahasına yakın bölgelerde organize olabilmekte önemli.Kenar beklerinin vereceği destek,yapılan ortalarda havadan Sorlothun etkinliği ve dönen topları almada göstereceğimiz başarı çok önemli.İki takımında süper yıldızı falan yok.Bu tür maçlarda iç saha avantajı tabiki önemlidir ama sonucu küçük detaylar belirler.İki takım da prim alacak ve iyi mücadele edecek.Basit hata yapmayan maçı kazanır.

Ersun genelde ilk yarı çok fazla ortasaha özellikli oyuncular kullanarak maçı 0-0 a kilitlemeye çalışıyor.İkinci yarılarda ise rakip takımların yorgunluğunu da dikkate alarak Gary Rodrigues gibi bir kontra atak silahını devreye sokuyor.Buna dikkat etmemiz ve ona göre önlemini almamız lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Yusuf'tan gelen paranın çoğunu almamış bile olabilirz taksit şartlarını bilmiyoruz. Ayrıca oradan gelen paranın tümünün transfere yatırılmasını bekleyen yoktu sadece Ahmet Canbaz'ın onun boşluğu dolduracağını düşünmek yanlıştı. O gün belliydi yanlış olduğu, bugün zaten ispatlanmış oldu ama halen daha o hamleyi savunabilen birileri var. Sen gibi.
    Taksit sartlarini bilmezken Ahmet Canbaz'in Yusuf'un yerine transfer edildigini biliyorsun öyle mi?
    Ben onun transferini savundugumu söylemedim. Ki alelade denenmek icin yapilmis bir transfer.
    Ben genele bakarim.
    Ve bu yönetime transfer konusunda da hatalari olsa da güveniyorum.
    Ekonomi konularinda yaptiklari dahi bunun icin yeterli.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Taksit sartlarini bilmezken Ahmet Canbaz'in Yusuf'un yerine transfer edildigini biliyorsun öyle mi?
    Ben o hamleyi savundugumu söylemedim.
    Ben genele bakarim.
    Ve bu yönetime transfer konusunda da hatalari olsa da güveniyorum.
    Ekonomi konularinda yaptiklari dahi bunun icin yeterli.
    Ahmet Canbaz'ın başka bir yere transfer edilme ihtimali yok. Taksit şartlarıyla hiç alakası yok. Sen Yusuf'tan gelen paranın nereye gittiğini biliyorken(O paranın en az yarısı elimize bile geçmiş değil) ben de hangi mevkiye getirildiğini bilebilirim evet.

Ekonomik konularda iyi gidiyorlar doğru, menajer ücretleri de kısılmış full muhalif değilim zaten ama yaz transfer sezonunda planlamada hatalar vardı. Şu an o hatalara rağmen fena sayılmayacak bir puan topladık, doğru adımlarla işi bitirebiliriz ama gördüğüm kadarıyla yine benzer hatalar yapılacak. Derdim bu yani.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

_______ndiaye__sosa
    ___xxxx____xxxx____waka
    __________sorloth

Açık konuşmak lazım, feneri Sivas'ı Başakşehir'i geçip şampiyon olmak istiyorsak skorer ve efektif 10 numara ile birlikte Visca gibi kanatları delik deşik edecek birine ihtiyaç var. Her maçı Sosa ve Wakayeme kurtaramaz, forvet Sorloth'u saymazsak arkada devreye girecek ve bizi atacağı/attıracağı gollerle zirveye taşıyacak başka isim yok. İlk 11 için konuşuyorum, kulübedeki adamları tek tek yazmayın...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ahmet Canbaz'ın başka bir yere transfer edilme ihtimali yok. Taksit şartlarıyla hiç alakası yok. Sen Yusuf'tan gelen paranın nereye gittiğini biliyorken(O paranın en az yarısı elimize bile geçmiş değil) ben de hangi mevkiye getirildiğini bilebilirim evet.

Ekonomik konularda iyi gidiyorlar doğru, menajer ücretleri de kısılmış full muhalif değilim zaten ama yaz transfer sezonunda planlamada hatalar vardı. Şu an o hatalara rağmen fena sayılmayacak bir puan topladık, doğru adımlarla işi bitirebiliriz ama gördüğüm kadarıyla yine benzer hatalar yapılacak. Derdim bu yani.
    evet biliyorum cünkü hersey kayit altinda. Ben az önce de dedigim gibi bu yönetimin transfer konusunda elinden gelenin en iyisini yaptigina inaniyorum. Daha iyisi olabilir mi olabilir. Ama kolay degil.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)