Sayfa 3317 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2317 2817 3217 3267 3307 3315 3316 3317 3318 3319 3327 3367 3417 3817 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 82,901 ile 82,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

-----------Mikel
    ---Abdülkadir---Parmak
    Sörloth-------------Tony
    ----------Sturridge

Şunu bir denemek lazım.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olacak olan belli sturridge yi Yusuf gibi kullanmaya çalışacağız. Bu takım bu orta saha ile çift forvet oynayamaz. Her maç bazı oyuncularımızın bireysel becerilerinden bir şey çıkacak diye bekleriz. Öte yandan Tony bu sistemde inanılmaz yalnız kalıyor. Adam kanat forvet özelliklerini kullanamıyor resmen. Ben de açıkçası hocanın 4-4-2 diye kendini yırrtığını düşünmüyorum. Sadece donis veya cambazın hazır olmadığını düşünüyor bence.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ekuban sağa, Abdüş ortaya geçmeli. 4-2-3-1 e geri donmeliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -----------Mikel
    ---Abdülkadir---Parmak
    Sörloth-------------Tony
    ----------Sturridge

Şunu bir denemek lazım.
    Sosa?

Nereden
    Trabzon

Anlaşılan Sturridge'nin hangi rolde kullanılacağını görmeden sağlıklı bir kadro dizilimi yapamayacağız.Biraz beklemek lazım.

Nereden
    Ankara

———————sturiç
    Waka—parmak—sosa—abdüş
    ——————--mikel
    En büyük Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Başkan yine boş konuşmuş. Yok 8'den 2 çıkarsınlar bilmem ne bazı esprileri var ki onları yapan adam Trabzonspor gibi bir camiayı nasıl şampiyon yapacak bilmiyorum. Şu takımın orta sahası bağırıyor, halletmezlerse kendileri ve hoca bilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan yine boş konuşmuş. Yok 8'den 2 çıkarsınlar bilmem ne bazı esprileri var ki onları yapan adam Trabzonspor gibi bir camiayı nasıl şampiyon yapacak bilmiyorum. Şu takımın orta sahası bağırıyor, halletmezlerse kendileri ve hoca bilir.
    Halledemeseler nolcak renktaş? Istifa mi etsinler?
    Biz yüzyillardir sacma sapan kadrolara, yönetimlere şahit olduk. Bu sene geldigimiz nokta, 1984'ten beri en iyi nokta.
    Konu Anıl C tarafından (26.08.2019 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halledemeseler nolcak renktaş? Istifa mi etsinler?
    Biz yüzyillardir sacma sapan kadrolara, yönetimlere şahit olduk. Bu sene geldigimiz nokta, 1984'ten beri en iyi nokta.
    Halledemezlerse ne olacağı umrumda değil. O kadar iyi bir noktaya getirdiğini nasıl söylüyorsun onu da anlamadım sezon sonu şampiyon olur takım o zaman tamam derim de 3 maçta neyin kredisini verdin bu kadar?

Nereden
    Bolu

Bence 6 numara ihtiyaci mikelin tam bir kesici olmadiğindan kaynaklaniyor. Onun yerine net bir defansif orta saha alinmis olsaydi sanirim herkes bu seferde sosadan baska iyi top yapacak kimse yok diye ses yukselteceklerdi. Dogan erdogan bence kesici rolunde denenebilir dort dortluk bir kadro kurulamadi diye uzulmemize gerek yok kimse kuramadi zaten o kadroyu

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sturridge en ileride oynar. Golü isteyecek adam lazım. Ekubanla Sorloth'a itirazım yok ama akıllarındaki ilk şey gol atmak değil. Sturridge sanılanın aksine sağlam bir bitiricidir formunu bulursa 25 golü geçer gol kralı olur. Dizilişte en uçta oynar başka yere yazmam.

Bir de Abdülkadir Ömür. Sağ açıkta iyi oynuyor 10 numarada kayboluyor. Messi Messi diyoruz ama yapacak bir şey yok o bölgenin adamı değil..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forvet arkasinda omurun oynamasi Sosa-Parmak ikilisini rahatlatir. Bu ikiliye daha az yuk biner. Cocugun boyu 1.65 felan ama masallah mucadelesi cok iyi. Omur 10numaraya gectiginde orta sahayi 3leriz ve bukadar acik vermeyiz. Ileri 3lu ise waka sorloth Sturridge olur.

Sunu da acik soyliyim: ligin acik ara en kaliteli takimi, en hazir takimi biziz. Su an 100% hazir olmasak bile, bizans takimlarindan cok cok ondeyiz suan
    Ömürü sağ kanat harici bir yere koymayı bıraksak ne iyi olurdu.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban sağa, Abdüş ortaya geçmeli. 4-2-3-1 e geri donmeliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Az çok izlediği futbolu anlayan Ömür'ün oynayabileceği pozisyonu şöyle tanımlar:
    Orta saha sağ, sağ kanat, sağ açık, sağ, sağ, sağ....

Nereden
    Giresun

Abdüş—- sosa—-obi——nwakaeme

______—-Sorlth—Sturridge

bıktım artık 4-5-1 den. Çılgınlar gibi 4-4-2 görmek istiyorum artık.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta alanda 3 kişiydik artık 2 kişiyiz ama hala 3 kisiymisiz gibi oynamaya çalışıyoruz.

Leicester şampiyon oldu 4-4-2 ile. Bu kadar pozisyon verdiği maç hatırlamıyorum. Hem Sosa hem Parmak fazla basıyorlar. Kaparsa ne güzel kapamazsa arkasında yayla gibi boşluk kalıyor.
    Aynen. Tam olarak sorun bu. A.Parmak-Obi-Sosa üclüsünü denemek lazim diye düsünüyorum.
    Nefsin icin sevme

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ~UniCef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen. Tam olarak sorun bu. A.Parmak-Obi-Sosa üclüsünü denemek lazim diye düsünüyorum.
    Katılıyorum.

Her maç çift forvet oynayamayız, Mikel - Sosa - Abdülkadir Parmak üçlüsü artık kurulmalı bazı maçlarda
    .

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olacak olan belli sturridge yi Yusuf gibi kullanmaya çalışacağız. Bu takım bu orta saha ile çift forvet oynayamaz. Her maç bazı oyuncularımızın bireysel becerilerinden bir şey çıkacak diye bekleriz. Öte yandan Tony bu sistemde inanılmaz yalnız kalıyor. Adam kanat forvet özelliklerini kullanamıyor resmen. Ben de açıkçası hocanın 4-4-2 diye kendini yırrtığını düşünmüyorum. Sadece donis veya cambazın hazır olmadığını düşünüyor bence.
    Sturridge konusunda sana katılıyorum ama Tıniyi yalnız bırakmıyoruz takımlar sol kanadımıza özel önlem alıyor Novak Nwakame bağlantısını kesiyorlar farkındaysan maçlarda Nwakame çok fazla teke tek pozisyon bulamıyor
    @ okşoholu

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Paramız bitti. Transfer falan yok"

20 tane transfer kim yap dedi sana? Bir kamyon adam aldın,ama teknik adamın korkusundan Sosa ve Nwakaemeyi 5 dakka bile çıkaramıyor..

Onazi'yi geçen sezonun çoğunda beğenmezdik şimdi mumla arıyoruz..Çünkü yerine alınan adam Doğan Erdoğan..

Yusuf ve Rodellega'nın takıma kattığı güç ve oyun hızı onların gitmesiyle ortadan kalkmış...

Bir savunma liderine ihtiyacımız var dedik..Gaston champi geldi...Stopere 3 adam aldık..Ama gene aynı oyun kurma özürlü 2 stoperle devam ediyoruz..

Geçen seneki problemler aynen devam ediyor,hiç bir çözüm bulunmamış,Üstüne yeni problemlerimiz var yani...
    Konu Beypba tarafından (26.08.2019 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sturridge konusunda sana katılıyorum ama Tıniyi yalnız bırakmıyoruz takımlar sol kanadımıza özel önlem alıyor Novak Nwakame bağlantısını kesiyorlar farkındaysan maçlarda Nwakame çok fazla teke tek pozisyon bulamıyor
    Evet orası doğru ben de bu yüzden diyorum ya zaten. Forvet arkasında Tony gibi bir tehlike unsuru olduğunda o da muhakkak boşluklar bulacaktır. Yoksa adamdan sürekli üç kişiyi geçmesini bekleriz
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halledemezlerse ne olacağı umrumda değil. O kadar iyi bir noktaya getirdiğini nasıl söylüyorsun onu da anlamadım sezon sonu şampiyon olur takım o zaman tamam derim de 3 maçta neyin kredisini verdin bu kadar?
    Balık hafizalisin anlasilan. Ben ne yazdim, sen bana ne yaziyosun. Yazdiklarimi tekrar iyi oku. Seni de nakzo&redbul ikilisine dahil ediyorum. Yazislariniz birebir ayni cünkü. Yazilanlari idrak etmeden ezbere karsilik veriyorsunuz. Ve art niyetlisiniz. Cünkü öyle olmazsaydin umrumda degil yazmazdin.
    Konu Anıl C tarafından (26.08.2019 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Paramız bitti. Transfer falan yok"

20 tane transfer kim yap dedi sana? Bir kamyon adam aldın,ama teknik adamın korkusundan Sosa ve Nwakaemeyi 5 dakka bile çıkaramıyor..

Onazi'yi geçen sezonun çoğunda beğenmezdik şimdi mumla arıyoruz..Çünkü yerine alınan adam Doğan Erdoğan..

Yusuf ve Rodellega'nın takıma kattığı güç ve oyun hızı onların gitmesiyle ortadan kalkmış...

Bir savunma liderine ihtiyacımız var dedik..Gaston champi geldi...Stopere 3 adam aldık..Ama gene aynı oyun kurma özürlü 2 stoperle devam ediyoruz..

Geçen seneki problemler aynen devam ediyor,hiç bir çözüm bulunmamış,Üstüne yeni problemlerimiz var yani...
    Renktas bana bu sene gereksiz yapilan transferlerin toplam maliyetini bi yazar misin?
    Elazığ'lı.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kardeşim ne doymaz taraftarsınız ya.

Bu takıma 20 transfer yapsan 21. adam alınmadı diye şampiyon olamadık diyecek tipler var buralarda.

Yeter da, az da elinizdekilerle oynayın kardeşim işte. Geçen sezon devre arası transfer olmadı diye bir taraflarını yırtanlar oldu, ne oldu ondan sonra Parmak gibi bir ortasaha kazandık.

Geçen yılın başında kim Parmak'ın bu kadar yükseleceğini tahmin edebilirdi?
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malatya maçında en etkili olacak oyuncu karşısındaki adamın zayıf olmasından kaynaklı nwakame idi fakat çok sönük kaldı.
    bunda formsuz olmasının payı da var , bir de müthiş bir yardımlaşma yaptılar dün . her rakip hocanın bize karşı alacağı ilk önlem zaten bu . sol tarafımızı kitlemek .
    aek maçında dinlendirmek şart . yoksa fener maçında yine etkisiz kalacak yorgunluktan .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balık hafizalisin anlasilan. Ben ne yazdim, sen bana ne yaziyosun. Yazdiklarimi tekrar iyi oku. Seni de nakzo&redbul ikilisine dahil ediyorum. Yazislariniz birebir ayni cünkü. Yazilanlari idrak etmeden ezbere karsilik veriyorsunuz. Ve art niyetlisiniz. Cünkü öyle olmazsaydin umrumda degil yazmazdin.
    Boş yapma birader ne balık hafızası ne yazmışsın idrak edilecek? Saçma sapan kadrolara ve yönetimlere şahit olmuşuz o yüzden son 35 yıldır hiç olmadığımız kadar iyi durumdaymışız bilmem ne. Ben de diyorum ki sana paramız bitti deyip şu orta saha ile ligin sonunu getirme riskini alan, sonuçlar kötü giderse eleştirilir; oradan sonra işler nereye gider bilemem ama 2011 yılında şampiyon olmuş bir camia nasıl lig başlangıcından 2 hafta sonra 84'ten beri en iyi durumda oluyor onu anlamadım.

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu kadro ile devam edilecek. Kimi alırsan al, taraftar yenisini ister.

Fb nin sağı- solu yok. Ortada 38 link adam oynuyor. GS nin forveti yok. Bjk nin durumu ortada.

Onlara göre daha iyiyiz. 6 numara alıp kimi keseceğiz? Ekuban? Sosa? Parmak? Mikel?

Bu arada para? Keşke para olsada Sosayi yedeklesek, sol- sağ bek yedek alsak. Ama yok.

Bu kadro kendi içinde çözüm üretecek. Hadi yeni oyuncu aldın. Ya tutmadı. Ya Mikel gibi oldu. Ne olacak? Kim karşılayacak zararı? 300 liraya kombine alanlar mı?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)