Sayfa 1214 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 214 714 1114 1164 1204 1212 1213 1214 1215 1216 1224 1264 1314 1714 2214 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 30,326 ile 30,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Ankara

Gençleri almak kolay, zor olan oynatmak
    En büyük Trabzon

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [FONT="]Hasan Tüncelâ€Onaylanmış hesap @hasantuncel61 2 dk.2 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

Son bilgi Salih Kavrazlı ve Atakan Gündüz transferlerinde kulübün kasasından para çıkmadı. Ertuğrul Doğan iki oyuncunun da yetiştirme bedelini cebinden ödedi.
    Hasan diyorsa banko sallama, sallama degilse de abarti, kesin
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak nedir bilmiyorum ama böyle bir durum varsa şâyet, %95 Onur Ergün'dür o isim. Sene başında da istemiş ama (sonrasında ne olduğunu bilmiyorum) almamıştık. Hattâ bizzat kendisiyle de görüşüp teyit ettirmiştim bir İstanbulspor maçından sonra.
    Tamam Parmak örnegi var ama kaç tâne çikar onun gibi o sekilde alt ligden falan ? o yasa kadar gelmisken hele.... fuzuli transfer yaa

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1 as stoper + 1 as santrafor + 1 Parmak ile yarışa girecek rotasyonda ( ama sık ) kullanılacak ön libero + gençler (yarıdan fazlası kiralanır)

Parmak başka pozisyondan devşirme olmasına rağmen sergilediği performansla o formayı kimseye vermez, Ünal hoca da hayatta kesmez. Bence ilk 11'e direk oynayacak 6 numara beklemeyin.

Bu dediğim tek bir koşulda bozulur o da Parmak TOPSUZ OYUN + pozisyon bilgisini geliştiremez, üzerine koymazsa o zaman durum değişir.

Adamın en etkili olduğu zamanlar toplu oyunda aktif olduğu zamanlar , pas oyununda yok vs görüşlerine ben de katılmıyorum.

+

Bu Altınordudan aldığımız idda edilen Salih'in kumaşı çok kaliteli gibi duruyor.

Bebebelik doldu diye hayıflanmaya lüzum yok. Scout'lar yada Sadi hocam artık her kimse vesile olan,çalışıyorlar işte daha ne ?
    Konu Orkun 61 tarafından (19.06.2019 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

Alıntı Bera B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş önce bilmem neresine don alsın. Daha 4 ay önce aldıkları Muhayyer'e artık hiç ödeme yapmadılar mı nedir adam şikayet etmiş. Paraları yok belli ki.
    ahahaha aynen, 17-18 yasinda birine o paralari veremezler, hayir vermek istemezler yildiz adayi olsa da, gs bile... o salak takimlarda var böyle kafasizliklar...

7. Üyelik tarihi
    11.02.2009
    Nereden
    İstanbul

21 yaş altı ve gurbetçiyse transfer listesine mi giriyor bu oyuncular anlamadım.

Nereden
    İstanbul

Şuan yönetim benim fm'de yaptığımı yapıyor. Yerli sınırlaması var diye ben de hep 18-21 yaş aralığındaki ümit milli oyuncularını falan toplardım. Kiraya falan verirdim.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel ya yıllarca denedik bu yıldız işini tutmadı bir de böyle deneyelim. Olcay Ibanez ve Hugo gitti gençler geliyor. Seneye maça çıkan 18'in yaş ortalaması 20 21 falan olacak. Bu bir kumar ucuz yollu. Tutmazsa zaten tutturamadik senelerdir pek bir sey kaybetmeyiz ama tutturursak var ya o zaman da tekrar bir döneme damga vururuz...
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erkan Eyibil hiç izlemedim ama fmde Psgye transfer oluyordu ikinci uyruk Türk gençken bizi seçsin diye ikna etmeye çalışıyordum. Oyunda inanılmaz potansiyelli alabilir miyiz bilemiyorum
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

erkan eyibili getiremezmiyiz kiralık felan diğerleri fasa fiso en yeteneklisi bu adam

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Salih gercekten yetenekli bir forvete benziyor. InsAllah caliskandirda.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Salih Kavrazli fena bir oyuncuya benziyor Giresunlu imiş birde özevlat sayılır

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yusuf ile fıratcanın fm özellikleri çok kötü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün de gazeteye yazdım. Halil er ya da geç bu formayı giyecek. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...li-h19591.html

Başkan tüm imkanları seferber etti. Çok kararlı kendisi. Bugün mü olur 31 ağutosta mı imza atılır bilmiyorum ama kış ya da gelecek sezona kalmamalı bu iş.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Genc oyuncu almak iyi.

Ama bu oyuncular da üst seviyede oynamalı sadece antreman ile gelişmez bunlar.

oyuncu al ver ofa hekimoğluna vs yanlış çünkü seviye baya düşük oralarda antreman antrönör tesis vs konuşmak bile istemiyorum Trabzonspor bile eksikleri var bu konularda.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerli atılımlarını çok beğendim açıkçası. Şüphesiz ki bu gençleri bağlayabilmemizde, gençlerimize şans vermemizin etkisi büyük. Anlayabildiğim kadarıyla kadro derinliği olmayan hemen her mevkiye genç alalacağız. Umarım bu durumu abartıp haddinden fazla genç oyuncuyla kadromuzu şişirmeyiz. Makul sayıda olup her birinin gerekli miktarda şans bulabilmesi önemli.

Yabancı transferlerini ise Avrupa'dan gelecek karar için beklettiklerini düşünüyorum. Takdir edersiniz ki Avrupa Ligi'nde boy gösterecek olmak hem gelirimizin artması anlamına geliyor hem de futbolcuyu ikna noktasında maddi ve manevi bir koz haline gelebiliyor. Tabi bir yandan scouting çalışmasının sürdüğünü düşünüyorum. Eldeki kısıtlı imkanlar ile birçok futbolcu ile görüşüldüğüne eminim. Genç yatırımlarda biraz daha hovarda davranma şansımız varken ihtiyaç transferlerinde karavana atma şansımız yok. O yüzden biraz daha yavaş olsun 12'den vuralım ben razıyım.
    Konu Gökhan Uzun tarafından (19.06.2019 Saat 07:53 ) değiştirilmiştir.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tyler boyd ABD forması ile concacaf gold cup maçında iki gol birden attı gece. Piyasası çok yükselmeden bi şekilde almak lazım bence çok iyi bir oyuncu.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Ankara

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tyler boyd ABD forması ile concacaf gold cup maçında iki gol birden attı gece. Piyasası çok yükselmeden bi şekilde almak lazım bence çok iyi bir oyuncu.
    En baştan beri herkes aynı fikirde. Keşke alınsa
    En büyük Trabzon

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi isim ne kadar dillendirse transfer olma ihtimali o kadar azalıyor.. Yıllardır taraftarın istediği,dillendirdiği isimler olmamıştır hep. O yüzden Dervişoğlunda kesin bir pürüz çıkar..

Ha olursa da onunla ilgili beklentileri çok da yukarı çekmemek lazım.Daha alacağı çok yol var.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1-2 tecrübeli oyuncu da almak lazım özellikle stopere. Genç oyuncu transferleri olumlu tabiki de

Sent from my iPhone using Tapatalk

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

genç transferleri güzelde birazda askerlik çağı gelmiş topçu alsak fena olmayacak sanki

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [FONT="]Hasan Tüncelâ€Onaylanmış hesap @hasantuncel61 2 dk.2 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

Son bilgi Salih Kavrazlı ve Atakan Gündüz transferlerinde kulübün kasasından para çıkmadı. Ertuğrul Doğan iki oyuncunun da yetiştirme bedelini cebinden ödedi.
    Bu adam ne iş yapar?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Eyibilin babası yok mu ? Biz öyle 1,5 Milyon euro veremeyiz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim bir yapılanma modeli benimsemiş gayet makul fiyatlara oyuncular alıyoruz. Şikayet etmenin manası ne? Çok değil yakın geçmişe bakın yıldız oyuncular geldi de ne oldu? Elimizde en ufak bir başarı dahi yok ancak Ünal hocanın gençlerle iletişimi ve antrenman sistemi bu tip futbolculara gayet uygun. Ajax örneği orada açın bakın artık futbolda Manchester City, Real Madrid değilseniz kendinize kaynak yaratmak zorundasınız. Bizim ekonomimiz belli bu çocuklarla hem sportif başarı hem de ekonomik katkı yakalayabiliriz.

Elbette takıma tecrübeli isimlerde alınacaktır ancak şu aşamada yapılan eleştirileri yersiz bulduğumu dile getireyim.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 24 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 24 misafir)