Sayfa 3387 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2387 2887 3287 3337 3377 3385 3386 3387 3388 3389 3397 3437 3487 3887 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,651 ile 84,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

falcao geleli 1 hafta oldu...adam golünü atti bile bizimkisi 1 aydir burda daha maca cikmadi....

stu ve mikel yerine halil ve berkayi alsaydik uzun vaadeli daha iyi takim olurduk...

stu insAllah sakat cikmaz
    Sevinelim diye sevmedik.....

umut22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    falcao geleli 1 hafta oldu...adam golünü atti bile bizimkisi 1 aydir burda daha maca cikmadi....

stu ve mikel yerine halil ve berkayi alsaydik uzun vaadeli daha iyi takim olurduk...

İnşallah bu hafta izleriz
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    Rize

Berkay'ı nasıl almadık, hâlâ aklım almıyor ya. Daha da kötüsü gitti Başakşehir aldı.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

maçı izledinizmi bilmiyorum ama

%100 2 pozisyon kaçırdı

gol attı ama rakibe çarptı.

formsuz gözüktü henüz hazır olmadığı belli.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük şansı yanında oynayan adamların kalitesi, özellikle de babelin formu. Yoksa bjk de olsa top mop alamazdı.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı izledinizmi bilmiyorum ama

%100 2 pozisyon kaçırdı

gol attı ama rakibe çarptı.

formsuz gözüktü henüz hazır olmadığı belli.
    önemli olan o havayi yakalamak....gs falcao la o havayi yakaladi...üstelik gülünüde atti...

biz danieli daha izleyeyemedik..bizdeki sansla 1 mac oynar 5 mac yatar zaten
    Sevinelim diye sevmedik.....

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şöyle bir yenilemekte fayda var

bakınız şu anda boşt aolan bir sürü yabancı hoca var

https://www.transfermarkt.com/traine...iner/statistik
    "Annuit cœptis"

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

allegri denenebilir. iyi bir ekibi var. sert bir italyan takımı olsak yeterli şu ligde iyi defans yaptırır. 3-4 tane italyadan iyi oyuncu da getirir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Giresun

Alt yapıdan Muhammed Akpınarı bu yoklukta kadroda görmek isterim. Ekubanın yerinde olacak şekilde Şorlth ile beraber.

Donis-----Doğan---Sosa----Nwakaeme

-----------Muhammed--Şorlth

Donis defansa pek yardım eden birisi değil. Doğanı oynatmak daha mantıklı geliyor. Defansif yönü daha kuvvetli ve mücadeleci çocuk. 3lü merkezi oynayacaksak şu an parmak girmeli. eksiklerini kapattıysa obi mikel girmeli muhammed yerine.. Hatta ilk 3 merkezi orta saha ile çıkıp 2. yarı duruma göre buna dönebiliriz. Koray için erken diye düşünüyorum
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Güney Amerika

Harika olabilir ama bunlar bu kafayı değşirse olur ozel okullarda uc bes kurus hesap yapan okullar vardır ya ucuza çalıştırayım kafa yapısında uyuz oluyorum buna heh Trabzonspor sturridge gibi marka adamı alıyor diyetisyen veya teknik ekibe gelince torpil adam kayırmaca var boyle bir rezillik gormedim Tarabzonspor resmen ucuza kacmak için stajyerleri yetersiz elemanları işe alacak cv yapacak diye deneme tahtası yapıyor kendini valla yetti taraftar olarak herkes bu konuda klube email atmalı.klubumuz herkesin torpil çiftliğine herkes farkında olsun şunu benim topragımdan çıkan topçum iyidir aslandır ama ben topçumu kaliteli Turk doktorlarına ve diyetisyenlerine emanet edeceğim ancak teknik ekibim avrupalı en iyisi olmalı burası futbol şehri abi terbiyesizlik bu
    Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allegri denenebilir. iyi bir ekibi var. sert bir italyan takımı olsak yeterli şu ligde iyi defans yaptırır. 3-4 tane italyadan iyi oyuncu da getirir.
    Konu erenslash tarafından (14.09.2019 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Oğuz KUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeminle bıktırdın arkadaş ya..
    Her şeye muhalefet hep mi bir yabancı sevdalığı..
    İlk ve tek engelleyeceğim kişisin yazılarını görmekten sıkıldım artık.
    Bu kadar boş yapan bilgili görünüp bilgisiz olan çomak sokan aynı zamanda kaostan beslenen bir seni gördüm..

Yabancı alınacaksa senin yerine bir italyan alalım linki birazdan paylaşıyorum çok boşta adam var.. Neticede yabancı taraftara ihtiyacımız var yerine cuk oturur..
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    Güney Amerika

“Yabancı sevdalıgı “dedikten sonrasını okumadım . Bir arkadasım vardı dusunce seviyesi beginnerdı o aklıma geldi tedavisi zordur baya boyle zombi sendromu diyorlarmıs
    Alıntı Oğuz KUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeminle bıktırdın arkadaş ya..
    Her şeye muhalefet hep mi bir yabancı sevdalığı..
    İlk ve tek engelleyeceğim kişisin yazılarını görmekten sıkıldım artık.
    Bu kadar boş yapan bilgili görünüp bilgisiz olan çomak sokan aynı zamanda kaostan beslenen bir seni gördüm..

Yabancı alınacaksa senin yerine bir italyan alalım linki birazdan paylaşıyorum çok boşta adam var.. Neticede yabancı taraftara ihtiyacımız var yerine cuk oturur..
    Konu erenslash tarafından (14.09.2019 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Giresun

yabancı hocalar daha profesyonel, kendi ekibini oluşturan, oyuncu havuzu geniş kişiler oluyor az buçuk iyi takım yönetenler. Ama gönlüm Türk hocalardan yana. Ünal Karamandan sonra bana göre Türkiye'deki en değerli hoca Erol Bulut'tur. Gittiği her takımda iyi futbol oynattı kısıtlı kadrosuyla. Şenol ve Ünal gibi elindeki oyuncuyla en iyi verimi alabilen birisi. Ünal sonrası takıma gelmesini istediğim tek Türk antrenör. O da olmazsa yabancı gelsin tabiki.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirdir Ünal istifami etti? Olacaklar belli az cok..Ünal gönderilirse 1-2 yabanci 2-3 yerli teknik direktörden sonra tekrar takimin basina getirilir..Bu böyle devam eder gider..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Giresun

Şu altınordudaki Ravil Tagir i çok övüyorlar. Maçını da izledim gerçekten iyi oğlan. 18 yaşına bastığı anda imzalatmak lazım ama fener ve gs de devredeymiş. Fener alır büyük ihtimal nede olsa yalakası onların. Türk statüsünde oynuyor. Sol ayaklı.Yabancı kısıtlaması konuşulduğu şu dönemde yazacağım isimler altın değerinde.

https://www.transfermarkt.com.tr/rav...spieler/655893
    https://www.transfermarkt.com.tr/bur...spieler/697144
    https://www.transfermarkt.com.tr/ata...spieler/315208
    https://www.transfermarkt.com.tr/meh...spieler/415881
    https://www.transfermarkt.com.tr/hak...spieler/616466

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırdır ne oldu da hoca değişiyoruz?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Giresun

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakatlıkları falan hocanın teknik ekip olarak eksik olmasına bağlıyorlar. fizyo kondisyoner falan. Gereksiz tartışma. Ünal şu an için iyi. Teknik kadro eksikse yurt dışından adam getirirsin olur biter. Hoca değiştirmeye ne gerek var ? Değişecekse bile oldu ki ünal ile art arda yenilgiler aldık artık dikiş tutmayacak kıvama geldik bence Erol Bulut gelsin

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakatlıkları falan hocanın teknik ekip olarak eksik olmasına bağlıyorlar. fizyo kondisyoner falan. Gereksiz tartışma. Ünal şu an için iyi. Teknik kadro eksikse yurt dışından adam getirirsin olur biter. Hoca değiştirmeye ne gerek var ? Değişecekse bile oldu ki ünal ile art arda yenilgiler aldık artık dikiş tutmayacak kıvama geldik bence Erol Bulut gelsin
    Aşırı gereksiz tartışma.

Geçen sene yaşananlara rağmen ortaya konulanlar baya yanıltmış anlaşılan.

Şu ortamda bile hoca arayışında olmak bana en hafif tabirle ihanet gibi geliyor...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynı eziyeti sizinle beraber çekmemenin bir yolunu bulabilsem Ünal gitsin yerine istediğiniz gelsin görün diyeceğim...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyük takımların yeni transferlerden babelle vedat hariç takımlarına henüz ciddi katkı veren oyuncu olmadı, birde bjkdeki yeni stoper kumaşını belli ediyor. bizimkilerde ise şorloth ilk maçlarda oyuna katkısı olsada son haftalarda düşüşe geçti. geri kalanların ise maalesef sıfır katkısı var, aksine şuana kadar takıma zararlarıda oldu (ivanildonun ekubanın sakatlanmasına neden olması, mikele çarpıp gol olan toplar, yaptırılan gereksiz penaltı v.b.).

geneldeki zihniyete ben de katılıyorum, 10 tane adam alınacağına kemik kadroyu koru ve 3-4 tane sağlam adam al.

Nereden
    Giresun

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyük takımların yeni transferlerden babelle vedat hariç takımlarına henüz ciddi katkı veren oyuncu olmadı, birde bjkdeki yeni stoper kumaşını belli ediyor. bizimkilerde ise şorloth ilk maçlarda oyuna katkısı olsada son haftalarda düşüşe geçti. geri kalanların ise maalesef sıfır katkısı var, aksine şuana kadar takıma zararlarıda oldu (ivanildonun ekubanın sakatlanmasına neden olması, mikele çarpıp gol olan toplar, yaptırılan gereksiz penaltı v.b.).

geneldeki zihniyete ben de katılıyorum, 10 tane adam alınacağına kemik kadroyu koru ve 3-4 tane sağlam adam al.
    katılıyorum. üstelik hala mikel in aile haberleri çıkıyor yabancı basında da. hadi karşılıklı fesih ettin peki eşantiyon ürünü olan adamın bonservis parası ne olacak ?

ayrıca antrenman videolarını izliyorum da campi kalas gibi duruyor fakat ivanildo antrenmanları iplemiyor gibi havası var. özellikle son video da yarım yamalak yapar gibi.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

10 küsür maçtır yenilmeyen bir takımın ( ki transfer yasağı almış, bonservisli transfer yapamamış, ciddi transfer geliri elde etmiş, elindeki maliyetli oyunculardan kurtulmuş) hocasının tartışıldığı dünyadaki tek takımız sanırım.

Ama tartışma yok gibi. Birkaç kişisel sorunu olan, muhalefet olmanın doğruyu savunmak olduğunu zanneden cahil cühelanın yazdıklarından kaynaklanıyor. En güzeli cevap vermemek.

Herşeyde hayır vardır. Biz yıldızlarımızı maalesef sakatıklar sonucunda gösterebiliyoruz. Bunun psikolojik açıklamasını da pro lar yapsın. Bana göre TD veya ekibi çokbaşarıya endeksli (Ünal hoca başta öyle değildi). Genç oynatıp başarısızlığı o gençleri oynatmasına bağlanmasını kabullenemiyorlar. Sakatlıklar olunca elleri rahatlıyor. Ya da eli kolu bağlanıyr ve o gençlere sarılıyorlar.

Asıl sorun başarı baskısını kaldıramamaları. Taraftarın da bu baskıyı çok erken ve yüksek dile getirmesi. Tabi taraftarı bu yüzden suçlayamayız amma velakin sırf başarıya endeksli olmayan taraftarlarımızın TD ve oyuncularımıza sesteklerini gösterip baskıyı azaltmaları gerekiyor.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Feyenoord taraftarına bakılırsa Edgar Ie'nin bir 5 milyon eurosu var.Ekstra bir kazanç olabilir böyle devam ederse.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir değişiklik yok yine forumda.. takımın en önemli iki oyuncusu sakat.. ikisinin de sebebi teknik yetersizlik.. anlamamak için aptal olmak gerekiyor.. milli takım arası olmasa ve oyuncular milli takimin doktoruna gözükmese olacakları düşünün bir de.. hala daha eleştiri kabul edemiyor paşalarımiz.. niye çünkü 10 kusur maçtır kaybetmiyormusuz.. takımın en formda isminin antremanda ayağı kırılıyor millet hala eleştirmeyin diyor.. takımın en değerli oyuncusu sakat sakat oynatiliyor abuk subuk bir rotasyonla hala eleştirmeyin deniliyor.. neden çünkü yeni oyuncuları böyle keşfediyormusuz bakar mısın.. umalim da sey takımdaki herkes sakatlansin ki yeni oyuncuları keşfedelim.. bravo bu düşünce yapısına nasıl ulaşıyor insanoğlu.. takımın en değerli oyuncusunun sakatlanmasina sebep olup sakat sakat oynatıp bir de üstüne sakatlığı fark edilemiyor ve neymiş eleştirmek sacmaymis.. bu kafayla en fazla 10 senede 1 takım kurar 4. olur bir 10 sene daha bekleriz 4. olmak için..

Yusuf'un gidişinde Yusuf'a kızmıştım ama şimdi görüyorum ki ne kadar haklı en azından sakatlığı Lyon doktorları tarafından fark edilip sakat sakat maça çıkarılıp yarım sene takımdan ayrı kalmayacaktır..
    Konu LittleFinger tarafından (15.09.2019 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Güney Amerika

hoca şu anda değişmesi sağlıklı olmaz planlı programlı kendisine yabancı 20 personel bakıp altyapıya da dahil bulunmalı.kendisi de gelişir.eğer istemiyorsa seneye ekibi alır gider yabancı hoca bulunur .ancak şu var yabancı hocanın getireceği teknik ekip dışındada altyapıya ve a takımına bizim ayrı olarak teknik ekip almamız şart.20 antrenör alıp 10 altyapıya dizersin bunları 10 antrenörü de a a takımına alırsak lige ambargo koyarız.yani takımda gelecek hocanın dışında 20 antrenör alıp bu işe toplamn personel için kaliteli olmaları için 5-6-7 milyon euro maaş bütçesi ayırırsan kralını alırsın.20 diyorum ama 15 de olur diğer 5 kişide yabancı teknik direktörle gelir zaten ama gelecek hoca bakar bak Trabzonsporda şahane ekip varmış der bizim sistemiz hazı rolur @CasTo erol bulutla tekrarı yaşarsın yani aynı şeyleri yaşarız
    bize daha sağlam teknik hoca ve ekip lazım ileride olacaksa acele etmemek lazım evet hoca kalsa bile teknik ekip kesinlikle dğeişmeli ancak hoca ben bu yabancı teknik ekiple çalışmam ve onlara ayak uydurmayacaksa kendisi gitsin derim o zaman
    Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu erenslash tarafından (15.09.2019 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)