Sayfa 3392 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2392 2892 3292 3342 3382 3390 3391 3392 3393 3394 3402 3442 3492 3892 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,776 ile 84,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sporar'ı alsa mıydık keşke bilemedim tam gelse çöpe bağlayacak profildi ama fena değilmiş.
    Keserü de 3 gol atmış dün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Giresun

Sosa dün 10 numara da çok sönük kaldı. Bu takımın bu saatten sonra yapacağı tek şey çift forvet oynamak gibi duruyor. Ne 10 numara var ne tam bir ön libero var. Yaptığımız tek şey uzun top oynamak. Onu da alamayan bir forvetimiz var. En baştan beri dikkat ediyorum Sorlth boyunun uzunluğunu hiç iyi kullanamıyor. Yükselip top indirmekten aciz gibi her top kafasının üstünden geçiyor. Rodallega o boyla daha iyi top indiriyordu. Advijaj daha hazır değil gelemiyoruz onun kanadından. Sadece Nwakaeme ile gelmeye çalışıyoruz ve ona da dünkü gibi markaj uygulandı mı atak yapamıyoruz. Takımdan tek beklediğim novak ile sözleşme yenilemek. Gidecekse de Bedavaya gitmez inşallah..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şuan klup adına tek beklentim u19 tamınının şampiyon olması ve bu jenerasyonla devam etmemiz

Nereden
    Giresun

Youtube da gezerken ekuban ivanildo sakatlanma videosuna denk geldim. küçük şekilde izlerken dikkatimi çekmemişti. İvanildo da nasıl top kontrolü var diyordum. Fakat büyüttüğümde gördüm sizde dikkatli bakın. Top ivanildoya gelirken son anda zemindeki bozukluktan dolayı sekiyor. Buda kontrol etmesini zorlaştırıyor. Oyuncularımıza bu patates tarlalarında mı antrenman yaptırıyoruz gerçekten ? Kusura bakmayında sakatlık çıkması gayet normal. İnsan onları da düzenler. 5 kuruş kar yapacaz diye milyon euro luk topçuları sakatlandırıyoruz. Yazıktır günahtır.. sonra kısıtlı kadro ile başarı bekliyoruz. Sakatlık olunca da güncel durum ortaya çıkıyor
    https://youtu.be/qJVaw4a6LdE
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu takıma artık Mikel,Sturridge gibi isimli görece yaşlı oyuncu alınmasın artık.
    Bize kendini ispat etmek için gelecek ve sıçrama tahtası olarak bizi görecek genç yetenekli oyuncular lazım.
    Bu oyuncuları altyapıdan gelen oyuncular ile harmanlayıp bir ekol yaratabiliriz. Geçen sene nispeten yapıp taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamıştık. Gençleri kaybedip yerine yine veteranları doldurduk takıma.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

antreman sahası kendi sahan ingilteredeki + almanyadaki sahalar gibi jilet gibi olacak

öyle forma reklamı yapmakla olmuyor sadece

doktoru ve personeli topçularının sakatlanması için elinden gelen bir yapı içerisinde çimi düşünmek tabi ki akıllarına gelmez

ve başkan hiçbir şey yapmıyor ne diyim abi şimdi

nerden bakarsak çok ayıp bize hiç yakışmıyor

yazık
    Konu erenslash tarafından (20.09.2019 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Açık konuşalım …..

Bu yönetimi yere göğe sığdıramadık para konusunda güzel işler yaptılar mecburen genç topçulara yöneldik çıkardıklarımızın hepsi tuttu transfer yaptılar en beğenmediğimiz en iyisi çıktı(Nwakame)
    Gecen yıl ilk yarı sonunda bu takım küme düşme mücadelesi verir diye beklerken inanılmaz şekilde uyum sağladılar ve şiir gibi bir futbol ortaya çıktı gerçi yapılan transferlerden bir Nwakame ve stoperde Huseyni dışındakilerden de verim alamadık ama her yıl iki transfer tuttursunlar yeter dedik ve ligi daha iyi yerde bitirebilirdik ama başarılıydık

Bu yıl gecen yıldan kaymak tatlı gelince nerde genç topçu varsa takıma doldurduk bu nasıl bir programla yapıldı tabiki bilmiyoruz Scouting ekibi var diyorlar ama bu ülkede yöneticilerin tanıdıkları daha çok iş görür bunu da biliriz geçen yıl iyi bir santraforumuz vardı elde tutamadık para vermedik diyelim yerine aldığımız dümdüz bir topçu abartmıyorum bana burada hakaret bile edildi Mustafa Pektemek ve Adem Büyük demiştim al birini at kenara santraforumuz tutmadı tutmayacakta orta sahadan Yusuf gitti çok etkilemez diye düşünüyordum çünkü skora direk katkısı yoktu ama orta sahada çok koşması herkese istasyon olmasını gecen yıl göremedik bende görmedim takımın bütün ahengini bozdu Gecen yıl alınan Ekuban bu takımın vazgeçilmezi oldu bunun nedeni Santraforumuzun sıradan olması
    Alınan gençlerden Doğan hariç bu takımın yükünü kaldıracak tek adam yok oda bir yere kadar kanatta Berkay safa siye bir çocuk vardı alt yapıdan onu pişsin diye gönderiyorsun yerine Fıratcan diye birini koyuyorsun ekstrası ne Sefa yıldız olacak potansiyeli var iyi bir takımda pişebilirdi onun yerine Eskişehirden sıradan bir adam alıyorsun Taha Tunc dan onlardan biri Ece kardeşleri niye alıyorsun ne ekstrası vardı iyi kalecilerini fener aldı gönderdi Kosovalıyı konuşmuyorum bu tür transferler tutabilir ama ben umutlu değilim takım oyunu bilmeyen kafasının dikine giden biri Murat Cem neden yollanır Mikelle ve Stıridge de ekleyeyim bu adamlardan umutluyum kalite kalitedir Cambiyide ekleyelim bir yıldır izliyormuşuz bu adamı izleyenin sabrını seveyim ben 90 dakika dayanamıyorum birde 2 ay cebelleştik vermiyorlar diye böyle bir adama talip olursan karşı taraf maldan anlayan mallar geldi biraz yokuş yapalım derler

Ne mi yapılmalıydı iskelet kadro bozulmamalıydı yani Yusuf ve Roda yollanmayacaktı Rodanın yanına Pektemek alınacaktı sağ tarafa hızlı bir kanat adamı şarttı Ömürün orta sahada zaman zaman deneniyordu oranın boşluğu doldurulacaktı ve tabiki sert bir ön libero bende yanıldım Parmakın önünü kapatmayalım diye ama baskı yiyince bu şart oldu ve stoper transferleri zaden yapıldı 3 adamla transferi kapatabilirdik
    Konu oksoholu tarafından (20.09.2019 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir.
    @ okşoholu

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

sezon gitmeden alt yapıdaki adamları direkt takıma monte edelim.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa dün 10 numara da çok sönük kaldı. Bu takımın bu saatten sonra yapacağı tek şey çift forvet oynamak gibi duruyor. Ne 10 numara var ne tam bir ön libero var. Yaptığımız tek şey uzun top oynamak. Onu da alamayan bir forvetimiz var. En baştan beri dikkat ediyorum Sorlth boyunun uzunluğunu hiç iyi kullanamıyor. Yükselip top indirmekten aciz gibi her top kafasının üstünden geçiyor. Rodallega o boyla daha iyi top indiriyordu. Advijaj daha hazır değil gelemiyoruz onun kanadından. Sadece Nwakaeme ile gelmeye çalışıyoruz ve ona da dünkü gibi markaj uygulandı mı atak yapamıyoruz. Takımdan tek beklediğim novak ile sözleşme yenilemek. Gidecekse de Bedavaya gitmez inşallah..
    Hocam zaten çift forvet oynuyoruz. Sonuç ortada. Orta saha ile forvetler kopuyor. 10 numaralı sisteme dönmeliyiz
    En büyük Trabzon

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şirketimiz ile Uğurcan Çakır arasındaki mevcut profesyonel futbolcu sözleşmesi aşağıdaki şartlarda tadil edilmiştir.
    - 01.06.2019 başlangıç ve 31.05.2021 bitiş tarihli sözleşme son bir yılı opsiyonlu olmak üzere 31.05.2025 tarihine kadar uzatılmıştır. Opsiyon kullanım hakkı kulübümüze aittir.

- 2019/20 sezonundan başlamak üzere, sözleşme sonuna kadar, opsiyon sezonu dahil, her bir sezon için 3.500.000.-TL garanti ücret ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.Saygılarımızla.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu andusic yine kadroda yok balikesirde.sakat falan herhalde ,yoksa 2.ligin alt sıra takımında kadroya giremeyecek bir adam almamışızdır diyo düşünüyorum
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Sturiç dünyaca ünlü çok acayip über amerigalı hocalarla çalışıyordu hani ... Hani oradaki personel trainerler bizde Türk hocaları cebinden çıkarıyordu...

Manipülasyon işte böyle bir şey...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Sturiç dünyaca ünlü çok acayip über amerigalı hocalarla çalışıyordu hani ... Hani oradaki personel trainerler bizde Türk hocaları cebinden çıkarıyordu...

Bi müddet camasir makinasi görevi üstlenecek sanirim..Ciddi bir uyum sorunu yasayacak gibi..Cok riskli transfer cok..Ya bazilari gidip Hirvatistan dan Uganda li Farouk Mayo falan aliyor..Catir catir oynuyor adam..Vaad edilen transfer cizgimize uygun ama alinan Ex-Liverpool golcüsü..Tam bir kapali kutu bizim icin..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Antrenör meksikalaymış

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ben lig başlamadan dedim daha yazdan önceydi sanırım : hoca veya teknik ekip transferi sonra futbolcu transferi demiştim

transferlerin çoğu plansız ve amaçsız yapıldı sturridge konusunda şöyle bir açıklama yapayım

sturridge herkes alınsın dedi tamam aldık klubun reklamı oldu en azından bu çocuk micheal boyle gibi dünyaca ünlü biriyle çalıştı ve sakatlıktan çıkmıştı yeni

peki dünya kadar maç eksiği var mı?

transfer sezonu kapanacak bize adam lazım mıydı? kendisi boşta mıydı? aldık iyi yaptık sakatlığı geçti.

peki micheal boyleden idman yiyen adam bizim kondisyoncunun eline düşerse ne olur? attan inip eşşeğe biner şimdi bu topçu neden hala hazır değil? bu yüzden

veya alex gibi bir oyuncu idman yiyip geliyor sonradan düşüyor bu adam?

şimdi bu adamlar amerikada mı veya alex ingilterede mi idman yapıyor?
    Trabzonda bu adamlar.

Trabzonda ve dandik çim kalitesi olan bir antreman sahasında çalışıyorlar başlarında ünal hoca ve saçma sapan bir ekiple

eee şimdi sturridge mı suçlu oldu neden sonuç ilişkisi kuramayan baya bir insan var bu forumda komik...
    Konu erenslash tarafından (20.09.2019 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Giresun

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten çift forvet oynuyoruz. Sonuç ortada. Orta saha ile forvetler kopuyor. 10 numaralı sisteme dönmeliyiz
    Hocam ekuban varken oynuyorduk. Şu an sosayı 10 numara oynatmaya çalışıyoruz ama adam yoruldu artık nereye koşturacağını bilemiyor. Sturridgeyi oyuna sokarak çift forvete dönmeye çalışıyoruz ama oda hazır olmadığı ve ekuban kadar arayan hırslı birisi olmadığı için çoğalamıyoruz. 10 numarada oynayabilecek yetenekte adam yok şu an takımda. Kerem Baykuş u görmek isterdim fakat sakat galiba. Ebrar da sakatlanmış yine. Şu oğlana yazık ettik. Elde Behlül Aydın ve Ahmet Canbaz var. Behlül biraz daha yavaş oynuyor. Ahmet hakkında hiç fikrim yok.

Muhammet Akpınar da az akıl olsa, Koray kadar oyun içinde olmaya çalışan sürekli kovalayan arayan yapıda olsun şu an takımın vazgeçilmezi olur. Ama herkeste birşeyler eksik.. Koray çok koşmaktan ofsayta dikkat etmeyen yapıda Muhammette sadece forvet bölgesinde olayım gelsin top vurayım derdinde.. Şu an ikisinin birleşimi lazım bize.
    Konu CasTo tarafından (21.09.2019 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

....................kaan
    Serkan.....atakan....Ahmet......Faruk
    ................hakan.....Taha
    ...safa.........Süleyman.........Salih
    .................muhammet

Nereden
    Afrika Diğer

Osmanlıspor - Altınordu maçı başladı.

Osmanlıspor'da evvelâ Erdem Çetinkaya, sonrasında gündemimizde olan lâkin Osmanlıspor'un satmadığı Ali Eren İyican ve Galatasaray'da yetişen 61 numaralı formasıyla Barış Zeren'i izleyelim.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arap parayı fazla bulunca bir tarafını silmiş yine.

Sekou Sanogoyu Ocak 2019da 7 milyona alıp eylül 2019da sözleşmesini feshetmişler. 2.65e kaleci alıp 9 ay sonra yine feshetmişler. temmuzda 2 küsüre brezilyalı birini almışlar ocakta feshetmişler. Temmuzda aldıkları adamların yarısı takımda değil, ya feshetmişler ya bedava kiralamışlar. Akla akla da gözümüze de sokma be kardeş.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Devre arası konuşulup yollansınlar bir hata yapılarak alındı bu adamlar, ısrar edilip takımda devam ederseler zararları daha fazla olacak..Daniel’de tavırlarına bakılırsa dünden razı zaten..Şaka gibi 1 aydan fazla oldu geleli, 10 dakika oynatamıyoruz..Bu hızla 2.Devre son yarım saat oynayacak seviyeye gelir herhalde..

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

şu da var Bu Trabzonsporluluk bir üst kimliğin yanında duygu ve düşüncelerin benzerliğini de getriyor. aynı olumsuzluk yahut olumluluk. melankolik düşünceler asıp kesme enteresan bir şey normalde sakin olan birisi Trabzonspor söz konusu olunca çok saçmalayıp bir sürü şey diyor burada. obi olsun sturridge olsun normal oturmuş takımda harika işler yapar. malesef takım zafiyet gösteriyor herkes bu sistemsizlikte kötü görünüyor. bizim futbocular istanbul takımında olsa vay be deriz. hep komşunun tavuğu kaz görünüyor bize. jimnastiğin aldığı boyd vardı forma görmüyor adam. burada alalım diye yeri göğü inletiyorduk. daha mutedil olalım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son durumunu bilmeden takip etmeden sırf eski şöhretine göre ya tutarsa mantığıyla transfer yapmak acizlerin işbilmezlerin,populistlerin ve aptalların metodudur.bu meteoun Trabzonsporumuza geçmişte neler kaybettirdiğini tecrübe edip aynı boka sarmak nasıl bir aymazlıktır arkadaş.Bu yörenin topçularıyla oynayalım,varsın 10 uncu bitirelim ligi ama bir özelliğimiz olsun ve aynı düşünce ile sabırla ısrar edelim,göreceksiniz başarı gelecektir...bunu 20 senedir söylüyorum ama yöneticiler günü kurtarmak peşinde
    .....

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim geçen dönem transferde ne kadar doğru hareket ettiyse bu dönem de çok yanlış yaptı. Bizim hedefimizde yüksek maliyetli oyuncular yoktu ama birden bire ne olduysa hedefimizden şaştık. Çoluk çocuk doldurduk takıma 0 katkı aldık şuana kadar en potansiyelli Salih kavrazli var ama onuda oynatamiyoruz. Maliyeti yüksek mikel ve sturridge'dende bı verim alamadik. Avdijaj desen amiri kadar bile katkı veremedi şuana kadar. Oysa gidip alanyanin aldığı sipoisi okadar izleyip almaya uğraşsaydik veya forvet içinde keseru ile anlaşsaydik. Olcay ile sözleşme uzatıp devam etsek daha mantıklı olurdu. Ama geçmişi geri getiremeyiz .şuan takımın ihtiyacı olan tek şey geçen sene yakalanan o Malatya maçından sonraki ruhu veri getirebilmek.

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer işlerini zannedersem Muharrem usta döneminde de görev alan Mehmet Yiğit Alp yaptı aslında biraz da belli neden verim alamadığımız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 44 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 44 misafir)