Sayfa 406 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 306 356 396 404 405 406 407 408 416 456 506 906 1406 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 10,126 ile 10,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamışsınız,benim bu golü izletme sebebim,sanılanın aksine Batuhan'ın hantal ve yavaş bir futbolcu olmadığını açıklamak istemem,çok hızlı bir stoper olan Akaminko'yı nasıl geçip ve bu kadar uzun top sürmesinden sonra da bilinçli olarak sola doğru vurabilmesi,dinç kalması.

Batuhan hızlı ve bence çok teknik bir futbolcu ama şans verilmedi,samimi olarak söylüyorum Okay'dan iki gömlek iyi futbolcu bana göre.

Gollerini ve asistlerini göstermek istesem aşağıdaki videoyu koyardım, sonundaki golü çok az futbolcu atabilir.İyi bir teknik gerektirir.

Bu takimda Batuhanin verecegi azami katki yi 70den sonra Sosanin yerine girerek verebilecegini düsünüyorum sahsen. Cünkü orta saha düsüyor ve savunmayi rahatlatan bir oyuncu olarak orada bazi olumlu isler yapabilecegini düsünüyorum. Tabi sizin görüsünüze saygi duyuyorum ama onun ötesine gececegini sanmiyorum
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Trabzon

Batuhan alt yapılarda santrafor oynuyordu dünya gol atmıştı. Giziksel özellikleri emsallerine göre daha iyi olmaı da bunda sebep tabi ki. A takıma çıkınca ön libero oynatılmaya başlandı. Oynamadığı için bence koordinasyonu zayıf. Süper ligde oynayabileceği bir takıma kiralanıp süre alsa çok verimli olur ya da Osman Özköylü Osmanlı’ya geçti. Osmanlı da ikinci ligde iyi bir şans olabilir ancak o zaman kadro derinliği noktasında biz skkıntı yaşayabiliriz.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Stoper
    Ön Libero
    Sağ kanat veya forvet

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla adamlar bug bulmuş gibi takım diziyor.

Stopere 190 üstü sarışın uzun saçlı, orta sahaya ufak tefek düz topçu ama oyunu iyi yönlendiren adam, ilerde kavruk ele avuca sığmayan güçlü forvet. Biri gidiyor yerine başkası ama benzeri geliyor.

Ama Türk kafası mi artık ne bilmiyorum basit olanı yapmıyoruz. Bu adamlar Türkiyede olsa ilk bir iki sezon iyi oynayıp takdir topladığı an ileriye 3-4 milyon kazanan bir forveti kesin alır. Üzerine yıldız bir 10 numara çilek güzel olmaz mı müthiş olur.

Bunların yaptığını biz çok rahat yaparız da kompleks yaptığımızdan olmuyor.
    ( ゚д゚)

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu transfer sezonunda geleceklerden çok gidecekler önemli, takımın kangreni kesilip atılmalı Kucka, Akbaş, xeki, İbanez son eklenen isim Burak, ve daha yarardan çok zararı olan başka oyuncular varsa bu kafileye katılıp arkalarından su dökülmeden gönderilmeli.

Oyuncu alınacaksa adam gibi 6 ve 8 alınsın başka bölgeye gerek yok. Ortasaha olmadan futbol oynanmıyor, en kral forveti veya en sağlam defansı almıssın nafile.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Trabzon

Abdüş için 4-3-3

8-10 numara
    6-8 numara
    Sağ açık/kanat forvet
    Golcü
    Stoper

Burak - Hugo - Kucka - Onazi bye bye
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Kuzey Afrika

Olcay Burak ve Kucka gider
    Yerlerine stoper- orta saha oynayan bir adam alınır Medel gibi ya da Domg gibi yani 3 gider 1 gelir

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Manu'yu alsaydık Akhisar'dan iş yapardı.. Olcay'ı Akbaş'ı filan versek alabilir miyiz acaba..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

levante den moreno yu alırsak jaja ve colman dan fazla katkı verir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İtalyanlar Behlül için adam gönderiyorlarmış...

https://www.msn.com/tr-tr/spor/haber...ignout#image=1
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devre arası burak,kucka ve hatta sosa gidebilir.
    Boylece ekuban,tony,abdulkadir ve yazıcı ya yer acılmıs olur.

----------------onur-------------

joe--------toure------husaini-----novak

------abdus-----onazi------amiri-------

ekuban-----------roda-------------tony

tam 4-3-3 takımı.

taş gibi takım.Bu takım 90 dakika sahanın her yerinde olur.
    Katılmıyorum. Sosa giderse 3 pas yapamazsın.
    Ekuban orda olmaz.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Edit
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toulouse'ta Sidibe diye bir eleman çıktı alttan. Tam dediğin gibi , ama bize yâr olmayacak tabi ki.
    altyapıya senede 7 8 milyon euro harcamalıyız tesisler elden gecirilmeli.
    Konu tonya55 tarafından (09.11.2018 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Serdar Taşçı
    Kana-Biyik
    Atiba'msı
    Rodigues'imsi

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyanlar Behlül için adam gönderiyorlarmış...

https://www.msn.com/tr-tr/spor/haber...ignout#image=1
    bu italyanalrda kulübü aşkı memnu ya cevirdiler.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para kazanabileceğimiz Kucka,Burak var. İkisiden toplam 5 m euro gelir edersek çok iyi olur. Yıllık olarak da 6 m euro külfetten kurtuluruz.

Az zararla kurtulabileceğimiz yetersiz futbolcular ise : Esteban,İbanez,Akbaş,Zeki,Semih Karadeniz,Hasan Batuhan

Yerlerine çok değil 3 futbolcu alsak kafi. Bu satınalma opsiyonlu kiralık da olabilir. Stoper,Ortasaha ve Bek .
    Bu futbolcuların işin yaş sınır maks 27-28. Maaş sınırı max. ise 1 m euro olmalı.

Bu hamleler doğru yapılırsa geleceğe adım atmış olabiliriz.
    + Onuru da ekliyorum..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde lig maçlarının istatistiklerini takip ettiğim bir site hatta Avrupa liglerini de takip edebiliyorum Türkiye süper liginde averaj kuralları nasıl bilmiyorum ama sadece dikkat ettim bizim ligde Trabzonspor'un averajı en iyi olduğu halde en aşağıya yazıldı GS 'ın averajı düşük olduğu halde yukarı yazıldı ben her kördüğümde rahatlıyorum yazan rahatlıyor mu merak ediyorum
    alfabetik sıralanıyor lig devam ederken

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu eksiği tabii ki giderilmeli. Lakin aldığınız oyuncuyu, oynatacak bir direktör lazım. Oyuncuya paraları döküp hoca konusunda "bizim çocuğumuz" dediğin için Hami, Ünal vs deneyip deneyip yanılırsın. Nasıl ders alınmaz bunca tecrübeden, akıl ermiyor.

Nereden
    Ankara

Talisca abdülkadir takası ?
    En büyük Trabzon

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Roda ve Burak gidiciler. Forvet transferi çok önemli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Talisca abdülkadir takası ?
    Güzel fıkraydı, dün akşamki skora rağmen güldürdünüz teşekkürler
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ligin en iyi kadrolarından birine falan sahip değiliz.Defans hattı facia.Ortasahada yetenekleriyle fark yaratan tek oyuncu emeklilik yaşı gelmiş Sosa.İleride golcülük meziyeti yüksek tek isim yine emeklilik yaşı gelmiş Burak.

Abdülkadir sahada eziliyor.Yazıcı desen ortalamanın biraz üzerinde ama fark yaratacak net özelliklere sahip değil.

Trabzonsporda teknik direktörlük yapmak hiç de kolay birşey değil.Futbolda kadro kalitesi gerçekten önemlidir.Şenol Güneş deyip durdular sürekli puan kaybediyor.Talisca ve Cenk gittikten sonra Beşiktaş bitti.Bir yerden sonra en iyi hoca bile birşey yapamaz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkan olacak kişiyi zaten siyaset bir şekilde belirliyor.Taraftarın takım üzerinde bir etkisi zaten istesekte olamıyor.Bu nedenden ötürü takımı Katarlı zengin bir iş adamına satsınlar.

4-5 tane üst düzey adam alsan zaten süper ligi sallarsın bunu yapacak ekonomi şuan trabzonda yok.Yıllarca yine aynı eziyeti çekmek istemiyorsak bu takımın satılması şart.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ünal hocada istikrar adına ısrarcı olmalıyız. Bunu Trabzonspor'da oynadığı için söylemiyorum ama umut vaadettiğini düşünüyorum hocanın. Dün akşam gole kadar sezon başından beri deplasmanda en iyi oyunumuzu sergilediğimizi düşünüyorum. Ara ara hapsettik rakibi, büyük takım gibi oynadık. Bu dediklerimin tamamı sadece ilk gole kadar. Orada ard arda gelen 2 gol takımı bitirdi. 2. yarıya da Onur ve Olcay'ın hataları sonucu gelen gol ile başladık ve film koptu.

Takım reaksiyon veremedi hiç doğal olarak. Takımda belirgin bir şekilde temizlik gerekiyor, yerli çetesi çökertilmeli.

Sonrasında hocanın gözlemlerine göre önümüzdeki yaz takım kurulmalı ve Ünal hoca ile sezona başlamalıyız. Hatta gerekirse 2-3 sezon aynı şekilde devam etmeliyiz. Ha deyince şampiyon olabilecek bir takım değiliz, yıllardır da olamıyoruz zaten ama sahadaki oyuna bakarsak ben iyileşme görüyorum. Süresi az olabilir, onu arttırmak da hocaya kalıyor.

Kısacası, hocanın kuracağı bir takımla istikrardan yanayım.

Ayrıca kadro güzellemeleri falan çok yersiz. Kaleci de dahil geri 5'li olarak ligin en kötülerinden biriyiz bence. Kaleye gelen 5 şutun gol olduğu bir takımız, öyle hesap edin. Kadroyu abartmaya gerek yok, 9.'luk kadrosu mu ? Hayır.
    Konu Faruk BERBER tarafından (10.11.2018 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Akhisar galibiyetinden sonra iş nasıl buralara geldi, kendimizi nasıl kaosa ittik gerçekten hayret verici. Guardiola'nın Lewa'nın 5 golü üzerine kelini iki elinin arasına alıp aptal bir gülümsemeyle verdiği tepkiyi yaşıyorum dünden beri.

Erzurum maçı motivasyon düşüklüğü, konsantrasyon eksikliği derken neyse olur böyle kazalar dedik ama Antalya ve Bursa maçlarının kendi içindeki hikayesini bir yazar serbestliğiyle Aziz Yıldırım kaleme alsa bu denli bir sonuç çıkaramazdı.

Takımın en etkili oyuncusu maç önü sakatlanıyor yerine oynayan yetenek fakirliğini kondisyon düşüklüğü ile pekiştirmiş Zeki sayısız pozisyonda kilit noktalarda topla buluşup bunları bir bir harcıyor ki sonrasında müsait durumdayken bile arkadaşları kendisine pas atmadı. VAR odasında görme engelli bir vatandaşımız da olunca iki puan kaybı daha haneye ekledik.

Bursa maçı ise balatalar attı, kayışlar koptu, fren boşaldı, asfalyalar attı artık her ne deniyorsa. Burak haftalardır çıkması gerekirken 90 dakikayı tamamlıyor asıl sahada kalması gerekirken ezbere değişiklikle oyundan alınıyor. Sonrasındaki terbiyesizlikleri işin ayrı boyutu ama 60 dakikalık pozitif oyunu santraforları çıkarıp Bursa'ya davetiye çıkararak hiç ediyoruz. Golü de yiyip paşa paşa neticemizin üzerine oturuyoruz. Elde kaos, 60'dan sonra orta sahalarımız oyundan düşüyormüş diye 4-4-2'ye yüklenip Nwakaeme'yi özleyen bir güruh ve 2 puan kaybı daha.

Malatya maçında ise gördük ki bu iş dizilimden daha mühim işler barındırıyor. Gollerde kalecilikten 2014'te emekli olmuş şahıstan bağımsız rakip rahat rahat topu 3. bölgeye taşıdı oradaki hatalar silsilesiyle de farka gitti. Demek ki 4-3-3'te de orta sahan yol geçen hanı olabiliyormuş. Sen istediğin kadar topla oyna ki rakip sana bu özgürlüğü kendi taktiği gereği tanıdı. Burada Hugo'ya yüklenen de var neymiş atamayana atarlarmış. İlk yarım saatte kaçan pozisyondan ötürü maçı kaybettiysek o yenilgiyi haketmişiz zaten. Çok basit mesele sen şampiyonluk kovalayan bir takımsan rakiplerine oranla hücumu daha fazla düşünüp daha çok pozisyona gireceksin. Her maçta da ilk girdiğin pozisyonu atamayacağına göre Hugo kaçırdı maçı kaybettik komik bir bahane olur.

Ünal hocaya gelirsek kesinlikle devam etmeli. Trabzon şehrine her gelişinde taktik deha olarak bakılan Ersun'un takımından da Rıza'nın kabız oyunundan da önde. En azından bir arayış içinde kafasını belli ki takım için yoruyor. Bir de şu ekstra duygusallığını dozajına indirip modern futbolun gelişmelerine odaklanabilirse bir şeyler olabilir. Kimse futbol dehası olarak doğmadığı gibi bazı birliktelikler olumlu sonuç veriyor. Abudllah Avcı şu an gözümde Şenol Güneş'le birlikte ligin en iyi teknik direktörü lakin Avcı'nın da Anadolu takımlarından 5'şer 6'şar yediği oldu.

Ardamız hovardamız Başakşehir'i karıştırır alıp götürmelerine engel olursa bu köprünün altından daha çok sular akar diye kendimi avutuyorum. O sene bu sene (2064)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 16 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 16 misafir)