Sayfa 3951 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2951 3451 3851 3901 3941 3949 3950 3951 3952 3953 3961 4001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,751 ile 98,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Afrika Diğer

Afrika Kupası'ndan beri yazıyorum. Hazır Lazio'da yedek kulübesine düşmüşken, sözleşmesinin sona ermesine 1 yıl kalmışken git al işte. Yanına da gerekirse kaptanlık verebileceğin lider bir stoper alırsın, mis gibi stoper tandemi izleriz.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bugün icin son önerim. Todor Nedelev icin teklif yaptigimiz söyleniyor, ama Bulgaristan'dan baska bir oyuncu begeniyorum. Levski Sofia'da oynayan 21 yasindaki Stanislav Ivanov. Bu sezon patlama yapti ve 25 macta 8 gol 5 asist ile oynuyor. Ana pozisyonu sag acik ama santrfor'da oynayabiliyor. Cok hizli, iyi hizlanan ve iyi dribbling yapan, kaleyi düsünen bir kanat oyuncusu. Ilgimi ceken, oyun görüsü cok iyi. Bos adami buluyor, gerektigi zaman kanat degistiriyor. Bana Edin Visca'yi hatirlatti oyun stili.

https://www.transfermarkt.de/stanisl...spieler/412537

FM'e göre en iyi yönleri hizlanma, kivraklik ve hiz.

Best Attributes
    Acceleration 15
    Agility 14
    Pace 14
    Flair 14
    Determination 14

Source: Stanislav Ivanov FM 2020 Profile, Reviews
    https://fmdataba.com/20/p/161893/stanislav-ivanov/

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O adam bu. Önümüzde ki sene görebiliriz takımda
    Kesin bilgi mi?

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Mallı çok yüksek maaş alıyor. Nuri ise tam bir al-ver ustası hiç bir fayda vermez. Yunus nispeten daha iyi ama açıkçası ondan da emin değilim.
    Gecen sene stadtan canli izlemistim nuriyi..stutgart bremen macinda..nuri kalite olarak direk kendini belli ediyor..adam orta sahayi komple yonetiyordu..bence uygun olursa ve gelmek isterse direk alinacak adam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Egemen'den sonra sert, oyunun her dakikasini yasayan, guzel paslar atan, toptan kacmayan, savunmayi yoneten, ileri ciktiginda goller atan bir stoperimiz maalesef olmadi. Yahu boyle bir adam bulmak bu kadar mi zor?
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

brusveyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Nwakaeme, Ekuban tarzı güçlü kuvvetli atletik oyuncular lazım bize.
    Mensah'ın gelmesini isterdim.
    Trabzonspor deyince durur akan sular.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bütün renktaşlar çok güzel oyuncu araştırıyor. Buraya yazıyor. Ben de 6 numara için mükemmel bulduğum tavsiyemi yineleyeyim.

Transfer edilirse
    ANSELMO-Hakan Yeşil-Doğan bu işi götürür

Paylaşıyoruz paylaşıyoruz da bunu gören yönetim var mı? Acaba bu sene scout ekibi ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak?

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 numara alacaksak ki alacağız arap liginde fena bir adam var. ANSELMO
    Hemen arap ligi seviyesi ne ki demeyelim.GOMIS'in 7.11 yaptığı bu ligde 7,69 reytingi var elemanın.

Fiziğini çok iyi kullanıyor sosa gibi uzun top atabiliyor. Savunması, ikili micadelesi mükemmel.
    TM değeri 2M€ civarı. Şu adam kadar ucuz gözden kaçmış underrated bir 6 numara bulamayız. Orta alanda Nwakaeme etkisi yapar alırsak.
    Şöyle uzun bir skills videosunu bırakayım. Belki scouttan birileri görür de araştırır. Benimki de laf scoutun ne işi var burada.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bakınız teknik personeli transfer konusunda

Julian Nagelsmann hocanın ekibine bir bakınız : https://www.transfermarkt.com.tr/ras...r/verein/23826

hepsi alman almanyada hocalık eğitimi görmüş genç isimler

işte izlememiz gereken yol

şöyle bir bakın personel böyle olur işte teknik ekip böyle adamlar alınmalı

https://www.dierotenbullen.com/en/te...team/team.html
    Konu erenslash tarafından (11.07.2020 Saat 08:39 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Kocaeli

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Julian Nagelsmann hocanın ekibine bir bakınız : https://www.transfermarkt.com.tr/ras...r/verein/23826

32 yaşında teknik direktör. Vay arkadaş çok ilginç gerçekten ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Niclas Elliason'a karsilik ne vericez ki?
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niclas Elliason'a karsilik ne vericez ki?
    Sözleşmesi bitecek. Serbest kalırsa olur. Takımıyla sözleşme yenilerse olmaz.

Nereden
    Trabzon

Böyle bir hamleyi geçen sene yaz başı yapacaklardı. Ben Ünal Karaman'ı çok severim, gitme zamanlaması ve gidiş şekli bence çok yanlış. Kredi işini borç işini halletmişsin. Ona ek olarak hocanı ve ekibini de getireceksin 3 yıllık finansmanı ayarlayıp. Alt yapı üst yapı halledeceksin. O kredinin içine gömeceksin o maliyeti de sonra Yusuf'u satıp ufak ufak rötüşları yapacaksın. Hazırlık süren de uzun, Maaş bütçen uygun, Kemik Kadron uygun. Devre arasında yolladın hem Ünal hocadan daha kötü ve motivasyonu düşük HÇ'yi getirdin hem finansman ve hazırlık kolaylığı fırsatın gitti.

Şimdi maçlar bitince 40 günlük bir ara var. Para? Takım iskeleti? Transfer? Teknik Ekip? Takımı tanıma? Ligi tanıma? Bir sürü soru işareti. Üstelik 2.lik bile başarısızlık olarak görülecek. Geri hizmetleri iyileştirirler sadece.

Elinde öyle yetiştirilecek üst düzey genç de yok. Kimliklerinde Trabzon yazmasjndan mütevelli takımda yer bulan oyuncular.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Güney Amerika

almanların ne kadar enteresan ve müthiş zeka ve eğitime sahip olduğunu burdan bile anlayabiliriz.aslında çözüm bu adam gibi düşünüp planlarsa alman hocaları alabiliriz bu tarz.araştırsınlar işte.avrupada da başarı gelir zamanlan.bu işler böyle.altyapıya da alman hocaları almak lazım.bunlar spor okulunda yetişmiş stratejist insanlar.böyle adamlarla çalışmak lazım.
    32 yaşında teknik direktör. Vay arkadaş çok ilginç gerçekten ...
    Ünalın futbolculuğuna lafım yok ama onun dışında gereksiz bir personeldi.insan olmak önemli ama hem insan hem stratejist lazım bize.işini de bilecek klop hem düzgün bir insan hem de işi bilen stratejist.aynı şekilde julian hoca da öyle.gidiş şekli ve zamanlaması geç bile kalındı ama yerine gelenler saçmalıktı ve diğer şekilde bütün personel kötü.teknik personeli olduğu gibi temizleyip futbol okulunda okumuş 30-40 yaş arası alman hocalar almak lazım.kurtuluş bu bu tarz 20 personel alıp bunların 10 tanesini altyapıya koymak şart.Mert ünalla hüseyin arasında bir fark yok hocam.bunu anlamalısın artık. ben buraya boşuna yazmam ahmet başkan burayı okuyorsa veya Trbzonsporun çıkarını düşünenler varsa harbi gidip bize futbol okulunda adam gibi eğitim görmüş alman hocalar alır altyapıya da alır.yanına ahmet başkan beni danışman alsa zaten bu halde olmaz ) veya david luiz kardeşimizi de alabilir.farketmez.ama benim anlatmak istediğim Trabzonsporun çıkarı için bu hamleyi yapması çok akılcı ve geleceğe yönelik müthiş getirileri olacak bir hamle olur.
    Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir hamleyi geçen sene yaz başı yapacaklardı. Ben Ünal Karaman'ı çok severim, gitme zamanlaması ve gidiş şekli bence çok yanlış. Kredi işini borç işini halletmişsin. Ona ek olarak hocanı ve ekibini de getireceksin 3 yıllık finansmanı ayarlayıp. Alt yapı üst yapı halledeceksin. O kredinin içine gömeceksin o maliyeti de sonra Yusuf'u satıp ufak ufak rötüşları yapacaksın. Hazırlık süren de uzun, Maaş bütçen uygun, Kemik Kadron uygun. Devre arasında yolladın hem Ünal hocadan daha kötü ve motivasyonu düşük HÇ'yi getirdin hem finansman ve hazırlık kolaylığı fırsatın gitti.

Şimdi maçlar bitince 40 günlük bir ara var. Para? Takım iskeleti? Transfer? Teknik Ekip? Takımı tanıma? Ligi tanıma? Bir sürü soru işareti. Üstelik 2.lik bile başarısızlık olarak görülecek. Geri hizmetleri iyileştirirler sadece.

Elinde öyle yetiştirilecek üst düzey genç de yok. Kimliklerinde Trabzon yazmasjndan mütevelli takımda yer bulan oyuncular.
    Konu erenslash tarafından (11.07.2020 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

mevzu çok basit :

altyapıya 10 tane futbol okulunda okumuş taktisyen alıyorsun

a takımına da alıyorsun yerli oyuncuları da yetiştirirler hem yurt dışına satış da yaparız oyuncularımız potansiyalli olur.

yaşları da genç hep

https://www.transfermarkt.com.tr/ras...r/verein/23826

julian tuchelin yanında yetişmiş ve okul eğitim de almış bu işin arkadaşlar

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Tuchel

almanyada altyapı hocaları olup yetişen çok hoca var böyle başkan araştırma yapıp bunları böyle adamları teknik personel yapması lazım

esktra koçları da almanyadan almak şart
    Konu erenslash tarafından (11.07.2020 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bütün renktaşlar çok güzel oyuncu araştırıyor. Buraya yazıyor. Ben de 6 numara için mükemmel bulduğum tavsiyemi yineleyeyim.

Transfer edilirse
    ANSELMO-Hakan Yeşil-Doğan bu işi götürür

Paylaşıyoruz paylaşıyoruz da bunu gören yönetim var mı? Acaba bu sene scout ekibi ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak?
    Sadece videoya (Anselmo) ve somut verilere göre yorumlarsak, biraz yaşlı ve hızı orta seviyelere yakın gibi. Ama 1.6 milyon Euro görünen transfermarkt değerine göre düşünürsek bayağı sıkı, sağlam, akıllı ve yetenekli görünüyor. Acayip işler yaptığı pozisyonlar var.

Elbette sadece videoya göre oyuncu seçilemez ve oynadığı lig de önemli bir kriter. Başka ligin yıldızları bizde varlık gösteremezken bazen İngiltere Championshipdeki sıradan oyuncular bile bizde gayet etkili olabiliyor. Ama bazen bazı ligleri fazla küçümsüyoruz. Nwakame de İsrailden geldi.

Doğan Erdoğan bazı maçlarda katkı sağladı ama olmuyor. Hem çok yetenekli değil, hem de ağır kalıyor. Belki stopere evrilebilir, o da yedek olarak.
    Konu Latif Özdem tarafından (11.07.2020 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

almanların ne kadar enteresan ve müthiş zeka ve eğitime sahip olduğunu burdan bile anlayabiliriz.aslında çözüm bu adam gibi düşünüp planlarsa alman hocaları alabiliriz bu tarz.araştırsınlar işte.avrupada da başarı gelir zamanlan.bu işler böyle.altyapıya da alman hocaları almak lazım.bunlar spor okulunda yetişmiş stratejist insanlar.böyle adamlarla çalışmak lazım.

Ünalın futbolculuğuna lafım yok ama onun dışında gereksiz bir personeldi.insan olmak önemli ama hem insan hem stratejist lazım bize.işini de bilecek klop hem düzgün bir insan hem de işi bilen stratejist.aynı şekilde julian hoca da öyle.gidiş şekli ve zamanlaması geç bile kalındı ama yerine gelenler saçmalıktı ve diğer şekilde bütün personel kötü.teknik personeli olduğu gibi temizleyip futbol okulunda okumuş 30-40 yaş arası alman hocalar almak lazım.kurtuluş bu bu tarz 20 personel alıp bunların 10 tanesini altyapıya koymak şart.Mert ünalla hüseyin arasında bir fark yok hocam.bunu anlamalısın artık. ben buraya boşuna yazmam ahmet başkan burayı okuyorsa veya Trbzonsporun çıkarını düşünenler varsa harbi gidip bize futbol okulunda adam gibi eğitim görmüş alman hocalar alır altyapıya da alır.yanına ahmet başkan beni danışman alsa zaten bu halde olmaz ) veya david luiz kardeşimizi de alabilir.farketmez.ama benim anlatmak istediğim Trabzonsporun çıkarı için bu hamleyi yapması çok akılcı ve geleceğe yönelik müthiş getirileri olacak bir hamle olur.
    yok ben de teknik olarak ÜK ile HÇ arasında fark olduğunu savunmuyorum ancak temsiliyet arasında büyük fark var. Ünal hocadan yok yere kahraman yarattılar Kendi hatalarını da Ünal Karaman'a mal ettiler. Sizin Ünal hoca özelinde vasat bulduklarınız maalesef bu ülkenin gerçekleri

Benim demek istediğim bu radikal değişikliği yapabilecek ortamı ve gücü kazanmak lazım. Pandemi süreci, maddi sorunlar, statüko(hem zihinlerdeki hem camiasaki) bunların hepsi sorun.

Geçen yıl sonunda çok uygun ortam vardı. Hem borçları kredilendirme devlet yardımıyla yapıldı hem de kulüp bir misyon edinmeye başladı. Yapılacak 5 milyon euro'luk yatırım o günkü bütçe içine sıkıştırılabilir bu şekilde fırsat yaratılabilirdi. Bugün 5 milyon euro harcamak için 15 milyon euro girdi sağlamamız lazım.

5 milyon Euro ile teknik ekip revizyonu, iyileştirme vs sil baştan yapıp finanse edersin ancak bu sefer sahada eksik kalacaksın. Stoperde Hüseyin Türkmen'i nagelsman gelse ne yapacak Düşük maliyete daha doğru profiller bulmak için de vaad vermen lazım.

Mevcut koşullarda sizin dedikleriniz zor. Yapılabilecek zaman ise geçen yaz geçiş dönemi sonunda Ünal Hoca'yı onure edip vedalaşmaktı.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çoğu takımdaki "solak sağ kanat forveti" ve "sağ ayaklı sol kanat forveti" akımı daha devam edecek (dünyadaki en iyi, en başarılı takımlar da genelde böyle oynadığına göre) gibi görünüyor.

O zaman artık kanatlar için seçeceğimiz, alacağımız oyuncular eğer;

-sol ayaklı ise, sıfıra inip "sağ ayağı ile de" gayet güzel orta kesebilecek, ceza yayı civarındaki adama yerden top çıkarabilecek ve "sağ ayağı ile de" çok iyi olmasa da belli seviyede şut çekebilecek,

-sağ ayaklı ise, sıfıra inip "sol ayağı ile de" gayet güzel orta kesebilecek, ceza yayı civarındaki adama yerden top çıkarabilecek ve "sol ayağı ile de" çok iyi olmasa da belli seviyede şut çekebilecek,

seviyede olur inşallah.

Nwakame gibi özel yetenekleri olan oyuncuları hariç tutarsak artık öteki ayağını pek kullanamayan, ters ayaklı kanat oyuncularını izlemek çok sıkıcı olmaya başladı.

Özellikle forvetler için de, kaleci dahil bütün futbolcular için de her iki ayağı da belli seviyede kullanabilmek, zayıf ayağı da geliştirmek çok önemli. Yani sadece kanat oyuncular için geçerli değil bu.

Ama oyuncularımızın normalde yetenekli olsalar da öteki ayaklarını hiç kullamadıkları için kanatta çok etkisizleşmelerine, sıkıştırılmalarına, orta dahi yapamamalarına, şut çekmek için mutlaka içeri dönmek zorunda kalmalarına katlanmak daha da zor gelmeye başladı.

Bir de şampiyonluk yarışında olduğu senede,

-bizim kadar kolay top kaptıran

-birkaç oyuncusu hariç ikili mücadelelerde bizim kadar zayıf

-rakipten bizim kadar kolay çalım/fake yiyen

başka bir takım, başka bir örnek de yoktur herhalde.
    Konu Latif Özdem tarafından (11.07.2020 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sözleşmesi bitecek. Serbest kalırsa olur. Takımıyla sözleşme yenilerse olmaz.
    Kulübün opsiyon hakki da var ama. Ki imza parasi denen birsey de var isteyen baska kulüplerde varsa
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atakan, Kerem, Hakan, Taha, Salih gibi artik oynamasi gereken bir suru oyuncu varken Anadolu takimlarinin ilerde satisi mumkun olmayan vasat yerlilerini almak gibi bir sacmalik yapmayiz diye dusunuyorum. Tabii Vahid Halilhodzic gibi konuya uzak yabanci biri gelirse takim aniden 50-60 kisi olur, kalabalik kadroyla da şunu deneyelim bunu deneyelim takimi taniyayim derken ilk 8 hafta seri puan kayiplari ve devaminda hocayi kovup 9. sirada yeni hoca arayacak bir TS...

Bunun olmasini istemiyorum, girdik bir yola bu sezon olmadi gelecek sezon olur. Yapilacak is cok basit, kadroyu koruyup birer tane Egemen ve Jaja bul, 2 transfer yeter. Ve tabii bu kadroyu oynatacak, ligi bilen, sampiyonluk istedigimizi bilen birini hoca yapmamiz gerekiyor.

Ayrica yeni hoca 4-2-3-1 ci biri olmali. 10 numara kullanmayan hocanin bu ligde işi yok, Avrupa'nin köylüsünü tutup getirmesinler. Elimizde ligin en iyi kanat forveti ve forveti var. Bunlara Jaja/Talisca ekleyip defansi adam edecek bir hoca bizi sampiyon yapar. Beceriksiz scoutlar bir ise yarasin şu takima Jaja, Talisca veya Alex bulsun.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceliğimiz borcu azaltma olmalı. Bu borç yüküyle kımıldamak imkansız. Ayrıca tff’nin yerli yabancı kuralı bir yana biz her yıl alt yapıdan bir genci takıma kazandırıp ederini bulduğu an satmalıyız. Bu bizim için kural olmalı.
    Paranın hepsini transfere harcayamıyoruz zaten. Bankalar birliği anlaşmasına göre % 30unu harcayabiliyoruz. Böyle bi satış gerçekleşirse 20 milyon euro gibi bi bütçe oluşur. Bu paranın çeyreğiyle lazım olan oyuncuların bonservis ve kiralama bedellerini karşılarız. Geriye hala 10 milyon euro üstünde para kalır onun bi kısmıyla teknik kadroya transfer yapılır bi kısmıyla da maaş yükü çekilir. Geriye kalan 40-50 milyon borç için ayrılır.

Son 2 yıla ait bonservis ve kiralama masrafı 6,5 milyon euro civarında. Buna bu yıl için 8 milyon euro ayırabilirsek çok iyi bi kadro kurarız.

Koyulaştırdığım yer için ise beklenti duyduğum oyuncular: salih, taha, hakan, atakan, serkan, kerem, farukcan. Bu isimlere belki bir iki tane daha eklenir. Bu grup içinden ilk 11e 1 ya da 2 isim monte edilse, 2 tanesi de yedekten gelip katkı sağlasa mükemmel muazzam bi kadromuz olurdu.

https://www.transfermarkt.com/cedric...spieler/364827 bu oyuncu hakkında bilgisi olan var mıdır ? Championshipte iyi performans göstermiş. Wigan 1.1e almış 2018de. Gerçek piyasası da TM değerine paralelse yoklamakta fayda var.
    Konu Saint Castillo tarafından (11.07.2020 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün opsiyon hakki da var ama. Ki imza parasi denen birsey de var isteyen baska kulüplerde varsa
    Opsiyon varsa sıkıntı ben onu görmemişim. İllaki uzatırlar

Nereden
    Sakarya

Ikincilikler kadar bu klube zarar veren bir baska durum ben gozlemlemedim (sike ile 2. sayildigimiz yil da dahil). 2.likler takimda buyuk bir kirilma ve oyuncu kaybina yol aciyor, bu yil onceligimiz bunu engellemek olmali. Novak, kesinlikle kalmali. Egemenin bile yerini dolduramadik vakti zamaninda Novak'in yeri asla dolmaz.
    Ugurcan ve ozellikle Abdulkadir Omur hala para ederken satilmali.
    Transferde tum para iki ust seviye stopere harcansa israf olmaz.
    Orta sahaya dinamik cift yonlu bir oyuncu sart , Ndiaye geldiginden beri dususte. Sosa giderse iki tane ilk 11'e orta saha almamiz lazim.
    Koita seviyesi kanatta ve forvette kullanilabilecek bir yedek alirsak Abdus'un boslugunu doldurmak icin kadromuz seneye yeterli olur.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

20-21 sezonu;

____________erce
    sağbek__dacosta__campi__novak
    ___________önlibero
    ömür__ortasaha_ortasaha__tony
    ___________sorloth
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Nereden
    Kocaeli

Alıntı paspatojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikincilikler kadar bu klube zarar veren bir baska durum ben gozlemlemedim (sike ile 2. sayildigimiz yil da dahil). 2.likler takimda buyuk bir kirilma ve oyuncu kaybina yol aciyor, bu yil onceligimiz bunu engellemek olmali. Novak, kesinlikle kalmali. Egemenin bile yerini dolduramadik vakti zamaninda Novak'in yeri asla dolmaz.
    Ugurcan ve ozellikle Abdulkadir Omur hala para ederken satilmali.
    Transferde tum para iki ust seviye stopere harcansa israf olmaz.
    Orta sahaya dinamik cift yonlu bir oyuncu sart , Ndiaye geldiginden beri dususte. Sosa giderse iki tane ilk 11'e orta saha almamiz lazim.
    Koita seviyesi kanatta ve forvette kullanilabilecek bir yedek alirsak Abdus'un boslugunu doldurmak icin kadromuz seneye yeterli olur.
    Evet oluşan hayal kırıklığı zarar veriyor ama bu sefer farklı olacak.
    Bu arada uğurcan ve ömür satılmaz. Sahada 3 tane Türk olmak zorunda. Yönetim bu topa girmez. Erce'ye güvenip uğurcan satılmaz. sağ kanattan ömürü çıkartmak demek direk ilk 11 oynayabilecek bir yerli oyuncu daha bulman lazım demek.
    Kim bunlar Türkmen mi Parmak mı? Hayır.
    İstanbul takımları deli gibi yerlilere saldırdı. Satın alamasalar bile kiralayacaklar bir dünya maaş ile anlaşacaklar. Bizim başkan fazla maaş vermez, başkaları alır bize kaliteli gurbetçi kalmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)