Sayfa 3891 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2891 3391 3791 3841 3881 3889 3890 3891 3892 3893 3901 3941 3991 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 97,251 ile 97,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim bu
    Balıkesirde adı gecen serdar güncü. Aşırı saçma transfer olur. Merkez ortasaha alt yapı acsından en iyi olduğumuz bölge

hakan yeşil,taha tunç,kerem baykuş,veysel sönmezsoy bu adamların hepsi ümit milli ve cok ciddi potansiyel.

Yine ümit milli ama sakatlanan ahmet canbaz var.

on numara oynayan süleyman cebeci var.

merkez ortasaha kiralık verilen cafer tosun var.

on numara kiralık verilen behlül var.
    Konu asilhamsi tarafından (31.05.2020 Saat 02:13 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Sakarya

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüzde 30 başarı mı??

sorması ayıp bu seneki transferlerden sörlot hariç hangisinden katkı aldık tam anlamıyla.

sosa-novak-uğurcan-pereira-tony-ekuban-parmak hepsi geçen sen ön planda olan.

geçen sene transferde daha başarılıydık dedim zaten.

ama 10 yabancıdan 3 nden katkı alıyorsun dedik. Hadi 5 olsun. Bunu eleştirmek için değil yüzdeyi yukarıya çıkarmak lazım diyoruz zaten. Daha verimli transfer yapılmalıydı. Bilmem anlatabildim mi?
    +1
    Tecrubelilerden ve kiraliklardan bi katki alsak sa genclerden scout transferlerden tutan hic olmadi.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene liglere ara verilene kadar tff 1. liginde bir çok maç izledim buna balıkesir sporda dahil en az 3-4 maçını 90 dakika izledim ama bu balıkesirden aldığımız vede alacağımız söylenen adamlar öyle çok dikkatimi çekmedi belki alıcı gözle izlesem daha çok dikkat ederdim ama bana öyle çok anormal derece iş yapacaklar gibi bir izlenim bırakmadılar vasat sıradan adamlar gibi geldi ki keza balıkesirsporda öyle ahım şahım top oynayan bir takım değildi umarım alınan veya alınacak adamlar hatır gönül işi ile değil de izlenerek veya takip edilerek alınmıştır veya alınıyordur.

Nereden
    İstanbul

Kendi alt yapımızdaki oyuncuları oynatamıyoruz. Bu kadar genç almak ne kadar doğru 300 bin ona 400 bin euro ona derken Novak'a para veremeyeceğiz.Eğer Aurelio olayında ki gibi ufak rakamlara giderse yönetimi açıkçası suçlarım. Önce eldeki adamları tatmin et sonra paran varsa yönel.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma bunu. bu seneyi takip edemiyorum ama varsa böyle bir şey, çok üzer.
    Benim ki sadece çıkarım renktaş....Başkanı da kandırıyorlar diyeceğim de kanacak gibi de değil ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sezai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi alt yapımızdaki oyuncuları oynatamıyoruz. Bu kadar genç almak ne kadar doğru 300 bin ona 400 bin euro ona derken Novak'a para veremeyeceğiz.Eğer Aurelio olayında ki gibi ufak rakamlara giderse yönetimi açıkçası suçlarım. Önce eldeki adamları tatmin et sonra paran varsa yönel.
    Mesele ufak rakam konusu değil, teklifimizi yaptık bekliyoruz .novak da zaten bunu kabul etmiş durumda . Sadece istedikleri komisyonu vermek.istemiyor başkan ki baştan sona kadar hakli. 500 bin euro gibi saçma bir komisyon konuşuluyor.
    Bizim verdiğimiz ucretleri avrupada bir takimin verme şansı yok bence .menejer de turkiyedeki bolluğu fırsat bilip kapı kapi gezmekte. Bu transferin uzamaansinin tek sebebi menejer kaynaklı. Giderse de başkana sallamanın bir manası yok .cunku verilebilecek en iyi rakamları vermiş durumda.
    Istanbul takımlarında da sadece glicy nin gidişiyle bu paraları başakşehir verebilir diye düşünüyorum , fb ve bjk işi zor bana kalırsa.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balıkesirde adı gecen serdar güncü. Aşırı saçma transfer olur. Merkez ortasaha alt yapı acsından en iyi olduğumuz bölge

hakan yeşil,taha tunç,kerem baykuş,veysel sönmezsoy bu adamların hepsi ümit milli ve cok ciddi potansiyel.

Yine ümit milli ama sakatlanan ahmet canbaz var.

on numara oynayan süleyman cebeci var.

merkez ortasaha kiralık verilen cafer tosun var.

on numara kiralık verilen behlül var.
    Katılıyorum. Gereksiz bir hamle gibi duruyor.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu serdar guncu falan hikaye sen elinde cafer tosun gibi bir adam varken kiraya gondermissin serdar kimkim oluyor alinacaksa altaydan cenk gibi adamlar alinmali potansiyeli var bizimle oynanan kupa macinda bile genc yasina ragmen dikkat cekmisti fizigi de iyi rezerv lig kurulacak onun icin deniliyor da sirf bu yuzden para sacmaya gerek yok potansiyeli olmayan adama alt yapi adam kayniyor.balikesir bu kadar topcu alinacak bir takim olsa 1.ligde bile surunmez..şikebahce amigosu olmasi ilk firsatda takimi satacagi konularina girmiyorum bile..

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Serdar güncü Rahmi Anıl’dan daha iyi çıkabilir Cafer tosun diyenler evet Cafer’i ben de çok seviyorum çok savundum 16 yaşında a takıma alındı ama bu çocuk kendisine bakmıyor kendini vermiyor bu işe.. kulübün de hatası var bu çocuk her maç son 20 dakika şans bulsaydı ligde farklı şeyler konuşuyor olabilirdik maalesef hiçbir teknik heyet Cafer’i sosanın yedeği olarak bir türlü o oraya adapte edemedi.. son iki yaz kampında bu çocuğu stoper tandeminde oynattılar hazırlık maçlarında şaka gibiydi... hadi altı no da oynattınız anlarım da stoperde oynatmak nedir ondan sonra Cafer’den bir şey beklemiyorsun sen.. Cafer hücuma dönük bir orta saha yardımcı forvet sol sağ kanat oynamış alt gruplarda milli takımda daha sonra 8 noya evrilmiş bu çocuğu sosaya emanet etselerdi en azından ortalama bir sekiz numaramız olurdu umarım geç kalmaz ve parmak gibi takıma girebilir yoksa yazık olacak..

Nereden
    Malatya

Süleyman Cebeci’nin ismi bir kaç aydır gözüme çarpıyor. Çok büyük potansiyel gibi duruyor. İnşallah yanıltmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu serdar guncu falan hikaye sen elinde cafer tosun gibi bir adam varken kiraya gondermissin serdar kimkim oluyor alinacaksa altaydan cenk gibi adamlar alinmali potansiyeli var bizimle oynanan kupa macinda bile genc yasina ragmen dikkat cekmisti fizigi de iyi rezerv lig kurulacak onun icin deniliyor da sirf bu yuzden para sacmaya gerek yok potansiyeli olmayan adama alt yapi adam kayniyor.balikesir bu kadar topcu alinacak bir takim olsa 1.ligde bile surunmez..şikebahce amigosu olmasi ilk firsatda takimi satacagi konularina girmiyorum bile..
    Cafer mi? Yok Yusuf Kurtuluş. Hala ne Cafer'i Allah aşkına? Bitti o iş. Defalarca denendi, olmadı.
    8. Kuşatma

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

balıkesir den anıl başaran ı ali tandoğan önerdi alındı dediler sevindim, malle için rapor var alındı dediler sevindim ama dün akşam haber gördüm gene meşhur menejerin adı geçiyor yetmedi bugün haberlerde balıkesirden 2 oyuncu daha bakılıyor denince içime kurt düştü.
    novak konusunda bizde kalacağına inanıyorum çünkü rakipler 1 euro nun bile hesabını yapar vaziyete geldi.

Nereden
    Giresun

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer mi? Yok Yusuf Kurtuluş. Hala ne Cafer'i Allah aşkına? Bitti o iş. Defalarca denendi, olmadı.
    katılıyorum. orta saha oyuncusu dediğin it gibi koşturması lazım. cafer sadece ayağına pas bekleyen yumuşak bir orta saha. topa güzel falso vermekle futbolcu olunmuyor.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

altınordunun altyapısı hala çok çok iyi bu adamlar dan aldığım her oyuncu iş yapar neden oraya bakmıyoruzda balıkesir peşindeyiz balıkesirden 100 senede 1 tane topçu çıkmışmı

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı TRABZON ALMANYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altınordunun altyapısı hala çok çok iyi bu adamlar dan aldığım her oyuncu iş yapar neden oraya bakmıyoruzda balıkesir peşindeyiz balıkesirden 100 senede 1 tane topçu çıkmışmı
    bu altınordu olayı bence cidden abartılıyor.

yani yıllardır altyapı yatırımı yapıyorsun ama çıkardığın cengiz ile çağlar. Ek olarak kadrolarında 20 yaş altı 3-4 tane oyuncuya yer veriyorlar. Amacın zaten genç yetiştirmek.

biz bile altaypıya önem vermediğimiz halde 3 sene de 3 tane uğurcan yusuf ömür gibi süperstar çıkardık.

altınorduyu örnek alınacak bir kulüp olduğunu düşünmüyorum.

hatta barcelona bile altyapıdan busqesten sonra altyapıdan oyuncu çıkarıp takıma monte edemedi hala.

Nereden
    İstanbul

Serdar denen adami 3 katlar 2 ye boler cafer ,cafer olmadiysa bu adam hic olmaz demek istedigimi anla ayrica nerde denendi a takimda kac maca cikti ne kadar sure aldi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

Serdar denen adami 3 katlar 2 ye boler cafer ,cafer olmadiysa bu adam hic olmaz demek istedigimi anla ayrica nerde denendi a takimda kac maca cikti ne kadar sure aldi?
    Ben Serdar olur filan demedim ancak bir şeyi merak ettim. Cafer nasıl oluyor da hayatınız boyunca bir dakika bile izlemediğiniz adamı 3'e katlayıp 2'ye bölüyor? Cafer kaç sezon takımla çalıştı, hiçbirinde ışık göstermedi ki forma giyemedi. Böyle boş yere pohpohlanan onlarca oyuncu gördüm ben Trabzonspor'da. Denenmeyenleri denemek gerekiyor.
    8. Kuşatma

Nereden
    İstanbul

Ben Serdar olur filan demedim ancak bir şeyi merak ettim. Cafer nasıl oluyor da hayatınız boyunca bir dakika bile izlemediğiniz adamı 3'e katlayıp 2'ye bölüyor? Cafer kaç sezon takımla çalıştı, hiçbirinde ışık göstermedi ki forma giyemedi. Böyle boş yere pohpohlanan onlarca oyuncu gördüm ben Trabzonspor'da. Denenmeyenleri denemek gerekiyor.
    Altyapi ve milli takimlarda ki performasi gayet iyiydi ve daha fazla sure almayi hak ediyordu.benimde merak ettigim sey nasil oluyorda izlemedigin adam defalarca denendi diyebiliyorsun neye dayanarak kupa maclarinda yada a takimda 1 2 kez son 3 5 dakika sure alarak mi denendi oluyor.oyuncu oynadikca ivme kazanir bu kafa yapisi yusuf yaziciyi samsunspora kiralik gondermeye calisan kafa yapisidir.cafer ismi gecen serdardan istatistiklere baktiginda her acidan daha iyi bir oyuncu hadi onuda yapamiyorsan genclerin takildigi fm oyunu var gecen netde istatistiklerini koyup karsilastirmislar iskembeden sallamiyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

Altyapi ve milli takimlarda ki performasi gayet iyiydi ve daha fazla sure almayi hak ediyordu.benimde merak ettigim sey nasil oluyorda izlemedigin adam defalarca denendi diyebiliyorsun neye dayanarak kupa maclarinda yada a takimda 1 2 kez son 3 5 dakika sure alarak mi denendi oluyor.oyuncu oynadikca ivme kazanir bu kafa yapisi yusuf yaziciyi samsunspora kiralik gondermeye calisan kafa yapisidir.cafer ismi gecen serdardan istatistiklere baktiginda her acidan daha iyi bir oyuncu hadi onuda yapamiyorsan genclerin takildigi fm oyunu var gecen netde istatistiklerini koyup karsilastirmislar iskembeden sallamiyoruz.
    Defalarca kampa alındı Cafer. Denemek demek sahaya atmak demek değildir. Sahaya sürülecek ışığı dahi verememiş çocuk. Antrenmanda dökülen adamı sahaya niye koysun hoca?

FM'yle istatistik ile transfer yapılmıyor Allah'tan. İlk mesajımda dalga geçmek için yazmıştım ama Yusuf Kurtuluş FM 2008'de yıldız oluyordu. İyi ki FM'ye bakıp bel bağlamamışız adama.
    8. Kuşatma

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süleyman Cebeci’nin ismi bir kaç aydır gözüme çarpıyor. Çok büyük potansiyel gibi duruyor. İnşallah yanıltmaz
    Abi bende takip ediyorum bu çocuğu cidden büyük potansiyel ilerde takımda yer bulacaktır bu çocuk biraz fiziken gelişmesi lazım ama...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne cafer tosunu arkadaşlar barış memiş gibi bir yıldızımız var daha

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer kendisine atılan topu kontrol edip arkadaşına pası verene kadar mevsimler değişiyor. bu ağırlıkta kendini müthiş geliştirse bile olsa olsa en fazla ceyhun gülselam olur.

abdulkadirle yusuf çıktı diye her genci o potansiyelde görmeye basladık unutmayınki barca alt yapısından bile yıllardır oyuncu çıkmıyor en son çıkan messi ve busquet neredeyse futbolu birakacaklar hala yeni iyi oyuncu çıkaramadılar.

takımda 3 tane lokomotif oyuncu var. bunlar sosa sorloth ve nwakeme. ne yazıkki ilk 2 sinin seneye takımda olup olmayacağı muamma. nwakemede de komik bir serbest kalma bedeli var ki şu pandemi olayından ekonomiler küçülmese onunda takımda kalip kalmayacağı muamma olacaktı. yönetimin bu 3 oyuncuyu mutlaka takımda tutması gerekiyor (sorlotha astronomik teklif gelirse tabiki bonservisi alınıp satılabilir)

novak konusunda görüşüm 300-400 bin imza parası ile sorunu çözsünler 300 bini gecen sezon başı her önüne gelen gence verdiler zaten. ne oldu o genclerin tamamı fos çıktı. novak gibi sol bek bulmaya kalksak 2 milyon civarı bonservis verecegiz ki takıma alışması filan uzun sürer. ayrıca birçok maçta attığı golle kilidi çozerek zaten o parayı misli misli geri kazandırıyor novak.

son olarak fb nin kadrosunda milli yerli oyuncular varken, gs ulkede sivrilen tüm yeni milli yerli adaylarıni topluyorken bizim başkanın sahada 6 yabancı olmalı açıklamasını yersiz buldum.
    transfer olmazlarsa ugurcan ve abdulkadir ömürü koyduk kadroya hadi 3 tane daha şampiyonlar liginde oynayacak yada kadıköyde telekomda oynayacak yerli koyalım bakalım kadroya. yabancı oyuncularımızın tamamı hazır olacak değil ya sakatı var cezalısı var hadi 5-6 oyuncu daha yerli koyun bakalım kadroya.
    ne güzel anadolu takimlariyla istanbul takimlari arasindaki makas kapanmis ne gerek var böyle şeylere.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cafer tosun yerine,
    kerem, behlül, ebrar gibi isimlere yoğunlaşmak lazım onlarda daha büyük potansiyel var.

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüzde 30 başarı mı??

sorması ayıp bu seneki transferlerden sörlot hariç hangisinden katkı aldık tam anlamıyla.

sosa-novak-uğurcan-pereira-tony-ekuban-parmak hepsi geçen sen ön planda olan.

geçen sene transferde daha başarılıydık dedim zaten.

ama 10 yabancıdan 3 nden katkı alıyorsun dedik. Hadi 5 olsun. Bunu eleştirmek için değil yüzdeyi yukarıya çıkarmak lazım diyoruz zaten. Daha verimli transfer yapılmalıydı. Bilmem anlatabildim mi?
    Yusuf Sari ve Dogan sizce basarisiz bir transfermiydi

Obi Mikel kismen yine basarili bir transferdi, ki maliyetli bir oyuncu degildi

Elestiri noktasi Sturridge olabilir, ki onu forumda herkes cok istedi, gercekci olalim
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Cafer’in bu haliyle herhangi birini katlayıp bölme ihtimali yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 45 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 45 misafir)