Sayfa 3895 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2895 3395 3795 3845 3885 3893 3894 3895 3896 3897 3905 3945 3995 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 97,351 ile 97,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim bos konusuyorsun. 30% senin koydugun bir oran, kendi kafana gore basarili basarisiz kistasi yapmissin. Basarisiz olsak hem kupada hem ligde favori olmazdik. demekki dogru yapilmis cogu sey. Football Manager oyunu degil bu, gercek hayat ve futbol.
    ) hocam sen bence tam boş konuşuyorsun cidden. Oradaki orana mı takıldın. Transferse başarı kıstasın nedir.
    Transferde başarı oranı yüzde 10 mu . Yani 10 transferden 1 tutsa yeter mi diyorsun.

al aşağıda transfer edilen oyuncular.

avdijaj
    andusic
    ivanildo
    mikel
    daniel
    Fıratcan vs

5 tane yabancı daha lig bitmeden yollamışsın.
    daha sonra ise costa ndiaye guilerhme gibi bilindik isimlere yöneliyorsun.
    ben transfer yapılış şekillerini doğru buluyorum ( kiralık , bonservis olmadan) ama yapılan transferlerde başarı oranı düşük. Bu sene geçen sene kadroya sadece sörlot campi ve devre arası gelen costayı monte edebiliyorsun. Ortasahanda hala parmak oynuyor nedense.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id/2019

Nereden
    Afrika Diğer

Gaziantep FK'de Maxim ve Kayode 31 Mayıs'ta sona eren kirâlık sözleşmelerini gerekçe göstererek kulüpten ayrılmış. Ligler başladıktan 1 hafta sonra Galatasaray ile oynayacaktı bir de bunlar...

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllardır ön sözleşme yapıyoruz bir tane de normal sözleşme yapsak da süresi biten kaçmasa

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziantep FK'de Maxim ve Kayode 31 Mayıs'ta sona eren kirâlık sözleşmelerini gerekçe göstererek kulüpten ayrılmış. Ligler başladıktan 1 hafta sonra Galatasaray ile oynayacaktı bir de bunlar...
    Şaka gibi var ya söylenecek söz yok en önemli oyuncuları birde bunların...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Ankara

Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş dörtlüsüne menajerler tarafından önerilen Kamil Glik için Monaco kulübü takım kaptanının sezon sonunda ayrılmasına izin verecek.

Kaynak: Twitter

Keşke böyle bir stoper alabilseler.
    oflu fanatik

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı yusufemrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş dörtlüsüne menajerler tarafından önerilen Kamil Glik için Monaco kulübü takım kaptanının sezon sonunda ayrılmasına izin verecek.

Kaynak: Twitter

Keşke böyle bir stoper alabilseler.
    iyi stoper
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Altay'daki Cenk'in videosunu yayınlayan eleman video başlığına Turkish Chiellini yazmış ama ben bu çocuktan Chiellini'den ziyade Alessandro Nesta kokusu alıyorum..

Nesta, Baresi gibi stoperler varken Chiellini de kim oluyor..

Nesta'da ne vardı hız vardı müthiş bir kademe anlayışı vardı dozunda sertlik vardı hava hakimiyeti vardı soğukkanlılık ve iyi timing vardı yeteri kadar da teknikti..

Cenk'in videosundan hızlı mı çevik mi değil mi gibi bir çıkarım yapamadım bunun için full maçını izlemem lazım ama kayarak müdaheleleri ve bu müdaheleleri yaparken zamanlamayı iyi ayarlaması gözüme çarptı..Boylu poslu bir stoper hava hakimiyeti iyi görünüyor..Birkaç pozisyonda topu rakip sahaya sürmesi topla haşır neşir bir stoper olduğunun sinyali..Soğukkanlılığı da cabası.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe yönetimi uzun süredir yakın takibe aldığı Trabzonspor’un deneyimli oyuncusu Filip Novak ile prensip anlaşmasına vardı.
    Bordo-Mavili ekip ile yollarını ayırma kararı alan ve sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Novak ile yapılan anlaşmanın detayları da belli oldu.
    Trabzon defterini kapattı
    Bordo-Mavili takım ile yollarını ayırma kararı alan ve futbol hayatını İstanbul’da sürdürmek istediğini belirten 29 yaşındaki Çek sol bek ile 3+1 yıllık anlaşma sağlandı.
    Fenerbahçe futbolcuya yıllık 1 milyon 250 bin Euro ve maç başı olarak da 5 bin euro para ödeyecek.

Novak sezon içinde başarılı bir performans gösterir ve en az 25 maçta ilk 11'de yer alırsa, ekstra olarak 50 ile 100 bin Euro arası bir prime de hak kazanacak.
    Filip Novak’a ayrıca imza parası olarak 500 bin Euro ödenecek. (Ajansspor)
    1.9 milyon haberleri vardi simdi 1.250 ye inmisler oyle mi ısmarlama haber oldugu cok belli..

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başıma bir şey gelmeyecekse bence sakat olmayan sağlıklı bir Hasan Ali Kaldırım Novak tan iyidir.
    Üstadım kusura bakmayın ama hasan ali 3 bacaklı bile olsa Novak in yarısı etmez.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) hocam sen bence tam boş konuşuyorsun cidden. Oradaki orana mı takıldın. Transferse başarı kıstasın nedir.
    Transferde başarı oranı yüzde 10 mu . Yani 10 transferden 1 tutsa yeter mi diyorsun.

al aşağıda transfer edilen oyuncular.

avdijaj
    andusic
    ivanildo
    mikel
    daniel
    Fıratcan vs

5 tane yabancı daha lig bitmeden yollamışsın.
    daha sonra ise costa ndiaye guilerhme gibi bilindik isimlere yöneliyorsun.
    ben transfer yapılış şekillerini doğru buluyorum ( kiralık , bonservis olmadan) ama yapılan transferlerde başarı oranı düşük. Bu sene geçen sene kadroya sadece sörlot campi ve devre arası gelen costayı monte edebiliyorsun. Ortasahanda hala parmak oynuyor nedense.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id/2019
    İyi de bu adamlar gelecek takımın çehresi değişecek diye alınmadı ki.

Avdijaj dediğimiz adam geçmişte önemli potansiyel olarak görülen sorunlu bir adamdı. 275 bin € gibi düşük maaşla oynadı. Beğenmedik gönderdik. Andusic 115 bin € maaşı var. Zaten yatırım olarak alındığı belli, direk kiraladık (kötü yatırım gibi gözüküyor şimdilik orası ayrı). Ivanildo 500 bin € maaşla kiralandı. Fıratcan 350 bin lira alıyor. Hepsi rotasyon için ve yatırım için alındı. Fıratcan gelsin de kurtarıcı olsun diyen yok.

Sadece Mikel ve Stu as takıma yapılan transferlerdi. Mikel iyi kötü oynadı. Defansif orta saha için daha ne beklenir bilmiyorum.

Stu hayal kırıklığı oldu o bile 9 puan kazandırıp gitti.

Sadece Kucka parasına takım dizdik geçen sezon bu sezon.

Erce, Campi, Majid, Nwakaeme, Eku, Sörloth. 11 başlasa hiçbirine bunun ne işi var 11de, Trabzon'un zayıf tarafı falan demezler.

Şimdi Manoel'i kiraladık mesela. 400 bin € alıyor adam. Lige ara verildiği için göremedik ama sağlam çıkarsa opsiyon kullanıp 2 yıl daha sözleşme yeniliyorsun 1.25ten. Baktın kötü sözleşme uzatmayız olur biter.

Ortada herhangi başarısızlık görmüyorum ben. %100 başarılı bir tane kulüp yoktur dünyada. Barça son 6 yılda 1 milyar euroluk transfer yapmış, akılda kalan kilit transferler Ter Stegen ve Suarez. Kısa sürede bu kısıtlı imkanlarla böyle iyi kadro kurmak kolay değil.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi oyuncuların genelde piç menejeri oluyor.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi oyuncuların genelde piç menejeri oluyor.
    Menejer'de bi yere kadar. Sosa veya Novak dese ben bu paraya OK diyorum. Uzatacagim.
    Menejer ne yapabilir ki ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Döndük dolaştık gene aynı teraneye geldik.. Biz ne zaman kafayı kaldırıp ileri doğru bakmaya başlıyoruz, sistem bizi gayri ahlaki taktiklerle tokatlamaya başlıyor ve biz bu zokayı her defasında yiyoruz..

Denizi geçip derede boğuluyoruz..

Kadro istikrarını saçma sapan saplantılardan sebep kaybediyoruz..

Trabzonspor büyük takım tavrını böyle zamanlarda göstermelidir.. Futbol ve takım mühendisliği her zaman bir matematik kesinliğiyle sonuç vermeyebilir..

Novak tabiki gidebilir ama yerini dolduramıyabilirsin, hatta senelerce dolduramıyabilirsin..Bugün vermek istemediğin ekstra meblağ senin başına maddi manevi bela olur..

Büyük takım 3 sene yetiştirip lige, ülkeye adapte ettiği futbolcusunu bu kadar basit kaybetmemeli..

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar futbol meselesi özünde ''Duygusallık'' barındırıyor, kabul ediyorum. Fakat günümüz dünyasında bu duygusallık yalnızca taraftar için geçerli görünüyor. Futbolcuların pek azında bu duygusallık ve kulübe aidiyet var. Futbolcuların genel ekseriyeti adına ''Profesyonellik'' dedikleri şeye, yani ''PARA'' miktarına bakar. Bunu ne kadar çabuk kabul edersek o kadar iyidir. Bugün başta Novak olmak üzere yaşadığımız sıkıntılara bu açıdan bakmanızı tavsiye ederim.

Baktığımız zaman Novak, kariyerinin en değerli son sözleşmesini imzalamak istiyor. Formu ile bunu alacağına inanıyor. Onun açısından bakınca bu istek oldukça makul görünüyor. Burada başkanın menajerini topa atmasını pek onaylamıyorum. Sanki Novak bir taraf, menajeri bir tarafmış gibi izah ediliyor. Ama durum öyle değil. Bu işleri azıcık olsun takip eden insanlar futbolcu&menajer birlikte hareket ettiğini iyi bilirler. Novak, Trabzonspor'da kalmak istiyorsa kalır. Kulübün teklifini yetersiz buluyorsa da gider. Mesele bu kadar açık ve net! Burada iş biraz futbolcuda bitiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortalık bulanık olduğu için varsayımlar üzerinden konuşuyoruz. para için oynayanlardan taraftar refleksi göstermesini beklemek doğru değil.
    yönetim bir kumar oynuyor tutarsa iyi, tutmazsa yerine en kötü muadilini bulmaları gerekecek ki son senelerde yaşadığımız sol bek sıkıntılarını hatırlayınca zor bir bir ihtimal.
    şikecilere giderse o işte biraz sıkıntı olur, no8 sendromu yaşamayız umarım.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ekici gitti Yusuf çıktı, Rodallega gitti Sörloth geldi. Hayırlısı neyse olsun demek en güzeli. Ayrıca Novak'ın yerini o maliyetle kolayca dolduracağımızı düşünüyorum. Eğer Fenerbahçe ile anlaşmışsa beni endişelendiren tek şey kalan maçlardaki motivasyonudur. Kalan maçlarda Eğer istediğimiz verimi alamazsak sol bek için ilk adayım Kamil Ahmet. bu sezon sol bekte 5 maç oynamış.
    https://www.transfermarkt.com.tr/kam...son/2019/pos/4
    Konu B.Yiğit tarafından (01.06.2020 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Filip Novak'ın Menajeri Mithat Halis: Oyuncu şu anda Trabzonspor'un elinde. Oyuncu ile Trabzonspor anlaşmıştı. Trabzonspor elindeki bazı evrekları imzalayıp yollaması gerekiyordu. Trabzonspor bunu neden yapmadı bilmiyorum. Trabzonspor bunu yapmadığı için oyuncu piyasaya düştü. Korsan menajerler şu anda devrede. Parazit menajerler her yerde var. Menajerlik işi maalesef böyle.

Adamı bulup getiren benim. Bu oyuncu için 2 ay uğraştım. Trabzonspor'da kalmasını istememin sebebi bu. Oyuncu 3 ay önce imza atmış olsaydı benim başım ağırmayacaktı. Trabzonspor 10 gün önce bu sözleşmeyi imzalamış olsa bunlar benim başıma gelmezdi. Ben 10 gündür Çek menajerlerle konuşmuyorum çünkü olay benim kontrolümden çıktı. Oyuncunun %40 hakkı bizde. Piyasaya düşen oyuncuyu herkes her yere önerir.

Divane...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu tür işler acaip hava bozuyor,Tadımız kaçıyor,şampiyonluğumuza mal olacak bunlar
    .....

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk ozkacar ile anlasma cok yakinmis.

Youtube da vir kanal var u19 oyuncularinin maclarini izleyip yorumluyor. U19 maclarimizin 90 dakikasi youtube kanalimizda var.

Atakan icin suan super lig seviyesinde degil diyor. Hata fazla yapiyor.

Taha tunc cok iyiymis. Bende bir kac macimiza goz attim. Hakan yesil on liberoda cok iyi.

Muhammet akpinar i fazla begenmedi.
    ben u19maclarımızın neredeyse tamamını youtube kanalından izledim.
    Bana göre de şu an A takım seviyesinde iki isim var. Hakan yeşil,taha tunç
    Salihin bu seneyi boş geçmesi çok kötü oldu.
    Sağ bek olan taha da ciddi potansiyel gibi duruyor.
    Tabi bu izlenimlerim tek kamera ile çekilen maçlardan.
    Canlı izlemek gerekiyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben u19maclarımızın neredeyse tamamını youtube kanalından izledim.
    Bana göre de şu an A takım seviyesinde iki isim var. Hakan yeşil,taha tunç
    Salihin bu seneyi boş geçmesi çok kötü oldu.
    Sağ bek olan taha da ciddi potansiyel gibi duruyor.
    Tabi bu izlenimlerim tek kamera ile çekilen maçlardan.
    Canlı izlemek gerekiyor.
    Ben de naçizane bir yorum bırakayım. Daha da arttırarak, gelen 5 oyuncu değişikliği kuralı neticesinde Taha Tunç'un kalan 8 haftada süre bulacağına inanıyorum. Tabi hamle oyuncusu olarak.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fotomac Youssef Aït Bennasser haberi yapmıs
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence asıl sorunumuz Novak’ın gidip gitmemesi değil.

Sorun, kalan 8 maç için oyuncunun bu durumdan etkilenmesi.

Tarihi 8 maça çıkacağız. Keşke bunlar hiç yaşanmadan tam konsantre maçlara çıkabilsek.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de naçizane bir yorum bırakayım. Daha da arttırarak, gelen 5 oyuncu değişikliği kuralı neticesinde Taha Tunç'un kalan 8 haftada süre bulacağına inanıyorum. Tabi hamle oyuncusu olarak.
    Normalde şans bulmasi gererekir.
    Orta saha da parmak , ndiaye , sosa ve guilherme var. Dogani saymiyorum.
    Yedekten girebilecek 1 oyuncu var.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Novak giderse sol bek ihtiyacı doğacak.. Caner Erkin ve Hasan Ali gibi isimler ile anlaşmayacağımıza göre yabancı bir sol bek gelecek.. başkanın yabancı kısıtlaması mantığına göre gidip Hasan Ali ile anlaşırsa şaşırmam gerçi.
    Konu Kadir tarafından (02.06.2020 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahane olur. Fizik olarak iyi durumda. Ayrıca pendikspor tecrübesi var.

Bana kalırsa formayı alırsa bir daha kolay kolay bırakmaz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)