Sayfa 73 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 573 1073 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk maçta Toure'den iyi gözüktü
    valla kardeşim ne toure ne de mustafa trabzonsporda oynayacak kapasitede değiller bu sezon bu ikili oynadığı sürece duran toptan çok gol yeriz

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    morteza eupen de
    Ey gidi Eupen, Christian Bruls geldi aklıma

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu murtazanın gittiği takımda Luis garcia da oynuyormuş merak edip baktım herif 2005-06 dan sonra 11-12 ye kadar oynamamış. Nasıl bir sakatlık yaşadı merak ettim

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başakşehir elenmiş

Nereden
    Tokat

Zargo toure ikinci sol bambamizdir birkaç istisna hariç napolideki colubaly gibi Afrikalı stoperler hem savruk hem hataya müsait hemde disiplinsiz oluyorlar milli takimlarindada durum böyle stoper alicaksan Afrika en son durak olmali

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı arcadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu murtazanın gittiği takımda Luis garcia da oynuyormuş merak edip baktım herif 2005-06 dan sonra 11-12 ye kadar oynamamış. Nasıl bir sakatlık yaşadı merak ettim
    Merak edip baktım da adam full oynamış yanlış baktin herhalde

Nereden
    İstanbul

Alıntı ekeser60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zargo toure ikinci sol bambamizdir birkaç istisna hariç napolideki colubaly gibi Afrikalı stoperler hem savruk hem hataya müsait hemde disiplinsiz oluyorlar milli takimlarindada durum böyle stoper alicaksan Afrika en son durak olmali
    kardeşim fransada iyi stoper ve ön liberolar var ben takip ediyorum ama sen tutup fransa 2. liginden stoper getirrisen tırt çıkar

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Full oynamış adam siz nereye bakıyorsunuz?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hapoel, instagramdan teşekkür etti Nwakaeme'ye. Hayırlı olsun.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sol Bamba'nın defansif bilgisi iyiydi yine, hataya yatkınlığı vardı ve konsantrasyon kaybı yaşıyordu. Toure rakip ataklarında kendini kaybetmiş gibi hareketler sergiledi hiç güven vermedi. Maçı tekrar dikkatli izleyen fark edecektir adam tamamen bilinçsiz ve şoka uğramış gibi davranıyor. Savunması bilgisi çok kıt biri gibi gözüktü. Neyse daha ilk maçıydı, şöyle 4-5 maç oynasın ne olduğu anlaşılır.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

morteza eupen de
    bu sanirim mortezanin transfer kiyafeti, basakksehir macinada aynisini giymisti

o derece direkten dönmüs
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@61_Hasan_69 @Manu61 https://www.transfermarkt.com.tr/lui...l/spieler/8006 bu adam başka biriymiş ben karıştırmışım ama sonuç olarak böyle biri varmış
    Konu Gökhan Balcı tarafından (17.08.2018 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklın yolu bir. Abdulkadir artık gerçek mevkisine geçmeli.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol Bamba'nın defansif bilgisi iyiydi yine, hataya yatkınlığı vardı ve konsantrasyon kaybı yaşıyordu. Toure rakip ataklarında kendini kaybetmiş gibi hareketler sergiledi hiç güven vermedi. Maçı tekrar dikkatli izleyen fark edecektir adam tamamen bilinçsiz ve şoka uğramış gibi davranıyor. Savunması bilgisi çok kıt biri gibi gözüktü. Neyse daha ilk maçıydı, şöyle 4-5 maç oynasın ne olduğu anlaşılır.
    hamle stoperleri, yanlarina bir denge stoperi gelmedikce aynen devam ederler
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafa toplarini alacak uzun boylu bir stoper sart uguru gondererek hata yaptilar bu ozelligi iyiydi.. ötenazi gonderilip yerine on libero alinmasi olmazsa olmaz..nijeryali geldigine gore devre arasi az maliyetli bir forvet yeterli olur bu sene icin..
    ya âbi yapma yaa
    onun kafasina etsinler
    konya'da attigi gole bakalim, herife o firsat en az 20 kere geçmistir bizdeyken 1 tânesini gole çevirdi mi 1 tâaaanesiniii ???
    iyi ki gitti ugursuz, topçulugu 5 para etmez, su an elimizdeki stoperlerden kim oynarsa oynasin onun kadar kötü olabilir ama ondan kötü olamaz, hiç onu aramaya keskelere gerek yok... damdoy kalsaydi derim ugur kalsaydi demem, o derece...
    Zargo'da en azindan hiz var, Ugur'u geçtin mi bitti geçmis olsun Onur ile karsi karsi kalir rakip...
    o koulibaly de savrugun teki, bemberbat topçu, insan üstü kuvvet var onda baska bir sey yok, igrenç bir tarzi var top alip vermesi de kosmasi da hepsi berbat...
    @61_Hasan_69 @Manu61 https://www.transfermarkt.com.tr/lui...l/spieler/8006 bu adam başka biriymiş ben karıştırmışım ama sonuç olarak böyle biri varmış
    bin tâne luis garcia var zâten, ben luis garcia dendi mi "hangisi?" derim hemen

ayrica bu morteza harbi malmis
    o resimdeki diger kisi claude makelele, takimin hocasi herhalde...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

hamle stoperleri, yanlarina bir denge stoperi gelmedikce aynen devam ederler
    ikisinden de bir halt olmaz

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

ama ilginç olan morteza parayi seçse eupen'e gitmez ki yaa, yüklü imzâ parasi mi verdiler nedir, net olarak mümkün degil yaa bizde aldigini almasin onu da geçtim yarisini zor alir... kariyer desen o da pek degil bence... Traktor'a da yâr olmamis herif, vay arkadas... bir sey anlamadim bu isten
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Euepen bu sene kurtulamaz yalnız düşmekten. Çok beyinsizce bir kariyer hamlesi

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim fransada iyi stoper ve ön liberolar var ben takip ediyorum ama sen tutup fransa 2. liginden stoper getirrisen tırt çıkar
    Bunlardan biri Japon 2.liginden transfer olmuş. Diğeri Zargo ile aynı takımda oynarken Arsenal'e transfer yapmış. City'e karşı da ilk 11'de sahaya çıktı.

Capture.JPG

2.JPG

Zargo maliyetinde kimi önerirsin mesela? Takip ettiğin için biliyor olman lazım.
    Konu Onur Akyüz tarafından (17.08.2018 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Tokat

Peki gruba bir soru durica-zargo mu hangisini isterdiniz yada maliyeti biraz fazlaydı ama hubocanmi- zargo mu ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Capture.JPG

2.JPG

Zargo maliyetinde kimi önerirsin mesela? Takip ettiğin için biliyor olman lazım.
    ne kadar kıyma o kadar köfte kardeşim sen zargo toureyi alırsan 20 tl lik kıymadan 40 tl lik köfte bekleyemessin

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama ilginç olan morteza parayi seçse eupen'e gitmez ki yaa, yüklü imzâ parasi mi verdiler nedir, net olarak mümkün degil yaa bizde aldigini almasin onu da geçtim yarisini zor alir... kariyer desen o da pek degil bence... Traktor'a da yâr olmamis herif, vay arkadas... bir sey anlamadim bu isten
    Büyük muamma gerçekten. Mevkiden falan sorun çikmişsa gerçekten büyük aptallik her iki taraf için de.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Belçika ligini düzenli takip ederim. Eupen bu sene açık ara en leş takımı Belçika’nın

Ahmet Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynı oyunculardan bahsediyosunuz. Sizin oynamadığı dediğiniz sezonlarda takım değiştirmediği için oynamadı anladınız sanırım. Bahsettiğiniz yıllarda espanyolda full oynamis Garcia.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

alex furguson´da altyapidaki oyunculardan da sorumlu oldugunu senden ögrenmis olduk

fergie kadar basarili oldumu onun hatalarini yapmasina da göz yumariz
    9 yasimdan beri ManU’nin her sezon Trabzonspor’dan daha fazla macini 90 dakika izledim. 12 tane macini da canli izleme sansina eristim. En az Trabzonspor kadar fanatik ManU’luyum, Trabzonspor disinda karsisina kimi koyarsan partizanlik seviyesinde desteklerim. Sadece Turkiye’de okuduklarini degil hem Ingiliz hem Abd basinindaki ManU hakkindaki tum haberleri takip ediyorum. ManU’nun 2 farkli forumda aktifim. Ama tabi ki futbol ulemasi olarak sen daha iyi biliyorsundur kardes. Alex Ferguson’un yaptigi hatalardan sana uzunca bir liste yaparim sadece ManU forumlarinda taraftarlarin yazdiklarindan derleyip. Pogba sadece bir ornekti ve tamamiyle Ferguson’un hazirladigi liste ile o sezon gonderilen genclerdendi. Her konuda bilmislik taslamayi birakin. Yonetimdeki Hayrettin’den ne farkiniz var? Herkes en iyisini bildigini sanip salliyor. Eminim buna da verecek cevabin vardir senin. Yasini bilmiyorum ama yasin buyukse oradan bir bos gonderme yaparsin haydi abicim haydi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)