Sayfa 2056 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1056 1556 1956 2006 2046 2054 2055 2056 2057 2058 2066 2106 2156 2556 3056 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 51,376 ile 51,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün eli kolu bağlı değil. Bağlı olsa 15m evet der. Demediğine göre insiyatif ve pazarlık güçleri hala var demektir. Zaten Yusuf gitmek istiyor diyerekten de dengeyi kendilerine çevirdiler, çünkü Yusuf biraz taraftarın önüne atılmış oldu. Olabilir. Sonuçta bakın siz de öfke duyuyorsunuz Yusuf'a. Demekki başkanın taktiği işe yaramış. Siz ve sizin gibi birçok taraftarı provake ederek asıl Yusuf'un elini kolunu bağladı. Ya Lille'i ikna edecek daha yüksek bonservis için ya da kendisine karşı dönmüş bir taraftar için oynayacak.

Ben de diyorum ki, boşuna gaza geliyoruz. Bunlar transfer süreçlerinde olan normal şeyler.
    Normal değil.
    Dışarıdan birini alırım, castillo idi bak aldık avdijaj idi.
    Olur bunlar.
    Altyapıdan geçen sene parlatmışım, senelerce sabretmişim.
    Ertesi sene bir kulüp ile pazarlık masasında karşımda oturuyor.

Bu normal falan değil.

Başkanı pozisyon almaya mecbur bırakması bile soytarılıktır.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (18.07.2019 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur'dan laf açılınca bazı tiplere sözlerimiz fazlasıyla batmış sanırım. Hemen zıplamışlar.

Halbuki cümlelerimin başında idrak edemeyeceğinizi yazmıştım. İspatlamanıza gerek yoktu.

Demiştim Onur'un karakteri bazılarına ağır gelir, anlayamazlar. Nokta! İyi geceler.

Şimdi düşünüyorum da Yusuf belki de camia içerisindeki bu vefasızlığı fark ettiği için rasyonel karar aldı diyorum.

Baksana Onur'u itin götüne sokanlar yarın Yusuf'u nereye sokar kim bilir. En iyisi Avrupa'da oynamaktır demiştir.

Yusuf'a bir tek bu noktada hak veriyorum. Burada kalıp bu vasat tartışmalarla kariyerine halel getirmek istemedi sanırım.
    Ağzınıza sağlık. Kendileri Onur’u itin bi tarafına sokarken bir sorun yok,

kendi fikirlerini söylemiş oluyorlar, bizler kendi fikrimizi söyleyince hakaret vari

cümleler vs. Hani yazmayım yazmayım diyorum ama ciddi ciddi kaşınanlar var.

Hal bu iken Yusuf çok iyi yapmış diyorum.

Ha bi de Trabzonsporu GÜYA sana bana karşı koruyanlar var,

bu konuda yazılanları adamcılık sanan zavallılar var

Onur HATA yapmıştır faturasını da ödemiştir.

Ama adamlığına laf edilmesi körlüktür, art niyettir.

Adamın hatalarını da savunacak değiliz anlayın şunu çok zor değil.

thehell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Altyapıdan yetişen veya transfer edilen oyuncularla sözleşme yaparken enine boyuna düşünüp bir serbest kalma maddesi eklersin. Oyuncu gitmek istediğinde serbest kalma bedelini getirsinler istediğin yere gidebilirsin dersin. Profesyonel hayatta duygusallığa yer kalmadı artık. Herkesin kendine göre bir kariyer planı vardır. Nasılki Trabzonspor bir kulüp olarak belli hedefler koyuyor ve bir plan dahilinde hareket ediyorsa (Umarım bir planımız vardır.) Yusuf'da gitmek istiyorsa planını ona göre yapmış demektir. Burda ona engel olmak yerine ne kadar para kazanabilirizin peşinde olmamız lazımdı. Koysan sözleşmesine 25M gibi bir rakam oturur yaslanırdın arkana bu oyuncuyu çok istiyorsanız 25M yatırın alın derdin. Yok onu alacak para yok, yok kulübün borcunu kapatsanız olmaz, yok o yok bu demezdin. Seneye aynı sorunu Abdülkadir'de de yaşayacağımızdan hiç şüphem yok. Umarım bir önlem alır onunda sözleşmesine 50M 60M gibi birşeyler yazarlarda rahat ederiz.

A. Madrid gitti Felix' e verdi serbest kalma maddesini aldı. Benfica itiraz edebilir mi edemez adamlar zaten bu amaç için o maddeleri koyuyorlar. Paralarına bakıyorlar. Nasılsa buluyoruz diyorlar.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bence Lille Yusuf için en doğru yer. Yani Zeki'nin varlığı vs. etkili oldu belki bilmiyorum ama hani kariyeri için daha doğru bir yer olamazdı. Lig olarak öncelikle Yusuf'un gelişimine çok uygun. Türkiye'den birden ingiltereye ispanyaya gitse oradalardaki sertliğe ve tempoya ayak uydurması çok zor olurdu. Bakın Cenk Tosun mesela, zorlanıyor. Ama Fransa'da çok rahat götürür, arada CL maçlarında da sınırlarını zorlar.

Lille'in takım ve kadro anlayışı da çok uygun. Tam hünerlerini gösterebileceği bir kulüp. Pepe'nin satışı zaten direk ona yer açıyor. Düzenli ilk 11 oynaması şu anda Yusuf'un en çok ihtiyacı olan şey. Yedek kalmak kariyerine gelebilecek en kötü şey olur. İngiltere İspanya İtalya'ya gitse yedek kalması çok muhtemel. Ama Fransa'da geçecek 1-2 yıldan sonra çok farklı bir seviyeye gelebilir.

Son olarak da beşiktaş veya galatasaray demişsiniz. Bu sanırım Yusuf için biraz hakaret sayılır. Belki Fatih Tekke gibi 35 yaşında olabilir ama futbol yaşantısının en verimli çağlarında böyle bir şeyi ondan beklemek ona hakaret sayılır. İnsan söylerken yazarken biraz çekinir böyle birşeyi.
    Günümüzde büyük takımlarla özdeşleşmiş oyuncuların rakip takımlarda forma giymesi sıradan hale geldi, avrupa da bile böyle gerçi onlarda hep vardı. Yani demek istediğim 3 istanbul takımına gidip oynamaları benim açımdan hiç sürpriz olmaz. Biz camia olarak sportif başarılar yakalamayız kıçı kırık türkiye kupasını alamıyoruz, kaç senedir uefa ya bile gidemedik. Durum böyle olunca eldeki yıldız oyuncunun sürekli şampiyonlar liginde oynayan takımlara kaçması çok normal istesen de bir şey diyemezsin kendi çapında adam haklı oluyor.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani aynı güruh olarak Ali Kemal Denizci'nin Fener'e satıldığına şahit olmuş olsaydık ufak çaplı bir savaş çıkartırdık gibi geliyor
    Yaşı yetenler Ogün ve Abdullah'ın fenere gidişini hatırlar. Ben şahsen 40 yaşındayım, hayatımın en kötü günüydü diyebilirim Ogün ve Abdullah'ı fener formasıyla gördüğüm gün. 5 Mayıs 1996'dan bile daha kötüydü bence. Yaşıtım olanlar beni anlayacaktır diye düşünüyorum. Allah göstermesin bir daha.
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yaşı yetenler Ogün ve Abdullah'ın fenere gidişini hatırlar. Ben şahsen 40 yaşındayım, hayatımın en kötü günüydü diyebilirim Ogün ve Abdullah'ı fener formasıyla gördüğüm gün. 5 Mayıs 1996'dan bile daha kötüydü bence. Yaşıtım olanlar beni anlayacaktır diye düşünüyorum. Allah göstermesin bir daha.
    Çok "Onursal" başkanımızın fenere hediyesi diyelim....
    Adamlar gitmedi.
    Gönderildiler.
    Aynı Ali Kemal'deki gibi.

Avrupadan talipleri olmasına rağmen fenere gönderdi "Onursal" başkanımız.

Nereden
    Ankara

Şu andaki kadroda, Yusuf dahil, 10 numara oynayacak en doğru isim Abdulkadir Ömür. Bence yaşı da geldi, futbolu da olgunluğa doğru evriliyor iyice. Bence en verimli olacağı yerde, en katkı sağlayacağı pozisyonda oynamaya başlasın. Hatta komple serbest oynasın. Messi demiyor muyuz adama. Bence Abdülkadir'e artık saha içinde sınırsız özgürlük verme zamanı geldi. Sorumluluk ve özgürlük, aynı anda altından kalkabilir Abdülkadir bence. Güveni boşa çıkartacağını sanmıyorum.

aynen
    En büyük Trabzon

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hüseyin bulut göztepe ye gidiyormuş

Nereden
    Trabzon

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 yılında lige 5 yıl ambargo koyabilecek kadro kurduk ertesi sene takımın hepsini galatasaraya sattılar. GS üst üste şampiyonluklar kazandı şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı.

Son 2 senedir gençlerle ve tecrübelilerden oluşan harika bir ekip kurma yolundayken belkide tekrardan aynı fırsat elimizdeyken yine aynı şekilde takımın iskelet oyuncularını büyük ihtimal satacağız.

1970 ve 1980 li yıllarda başarıyı yakalayan kadroya bakın hepsi trabzonlu neredeyse ve hiç biri başka takımda bile oynamadı. Günümüzde artık her şey daha fazla beğeni, daha fazla reklam, daha fazla para için oyuncular en ufak fırsatı kollayıp kaçma peşindeler.

Messi,totti gibi oyuncular gerizekalı mı o zaman niye başka takıma gitmemişler, geçin bu işleri abi kalmak isteyen kalır.

Alt yapıdan yetiştirdiğimiz ve parlattığımız oyuncular bile bir küçük vitrine çıkınca şehirden kaçma planı yapiyor.
    Messi den önce o çok büyük olarak gördüğümüz barcadan figolar, ronaldolar geçip gitti. Giden her daim olacaktır, mühim olan sen kendi takımını kalıcı bir yer olarak gösterebilmendir. Bunun yolu da Yusuf ve onun gibi bazı gençleri önce gönderip, onlardan elde ettiğin para ile tecrübeli oyuncular ile dolu daha iyi bir takım oluşturmaktır. Oluşturduğun tecrübeli kadroya da altyapıdan 3-4 takviye yapabiliyorsan, çark işlemiş demektir. Böyle böyle bir bakmışsın ki 3-4 takviye 6-7 ye çıkar ve takımın kalıcı olmaya başlar.

Bir de kimse Yusuf'a gitmesin demiyor. En azından okuduğum yüzlerce yorum ve twitlerde gitsin diyene rastlamadım. Camia olarak inancımızın oluştuğu bu sene bizler ile kalsın, hep beraber bir başarılı bir sezon geçirelim derdindeyiz. Ama bunu ne yazık ki Yusuf anlamıyor veya anlamak istemiyor. Tam kitlenmişken böyle kopukluğu istemiyoruz ve buna isyan edip karadeniz hırçınlığı ile istemeden de olsa bazı kötü kelamlar ediyoruz... O kadar da kabahatimiz olsun.
    Konu recdodo tarafından (18.07.2019 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aksine bence başkan dünkü açıklamasıyla Yusuf'un ve menejerinin elini kolunu bağladı. Başkan net. 20m ver Yusuf'u al diyor. Şimdi top Yusuf'ta ve Lille'de. Satış olursa Trabzonspor iyi para kazanmış olacak, olmazsa Yusuf kalmış olacak. Her iki durumda Trabzonspor'un ve başkanın çıkarına.
    ben de böyle düşünüyorum. istediğimiz rakama yakın bir ücret getir git denmiş. böylece hem lille hem de yusuf net mesajı almış oldu. burada diretmek gerek.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftari duygusallikla suclamak yersiz.gerek sosyal medyada gerek reel dunyada hicbir trabzonspor'lunun yusuf'la duygusal bagi yok..ne bileyim bir fatih tekke degil veya daha da eskilere gidersek bir hami bir unal bir shota degil..
    bizim en azindan benim zivanadan cikmamin nedeni menajeriyle bir olup lille ile anlasmasi ve trabzonspor'un alacagi paralari dusurtmeye calismasi.bu kabul edilebilir birsey degil..sahsen baskan cikip 2022'ye kadar kadro disi biraktim sonra nereye istiyorsa gitsin demesini isterim.boyle az gelismisleri terbiye etmenin baska yolu varsa buyrun soyleyin.

yonetimi goruyorsun adamlar didiniyor,genclere onem veriyorlar,3 kurus icin 60 yasindaki adam forma satmaya calisiyor,kombine satiyor..heyecani kaybetmemek icin elinden geleni yapiyor.bu yonetimin bu teknik kadronun hatta bu taraftarin sevkini kirmak niye yusuf efendi?bu baskanin alt yapisindan cikan topcular uzerinde soz soyleme,fiyatini belirleme hakki yok mu?satis konusunda da gerek yusuf'u gerek abdulkadir'i hep ovdu durdu hatta ederini bulunca satacaginin sinyallerini adam zaten verdi..yine ayni seyi soyluyor.
    simdi koskoca trabzonspor baskaninin lafini yere dusurup bir tane nefesi kokan menajerinin yolundan gitmek nedir?koca trabzonspor taraftarinin sende hic mi hatri yok?cok degil 3 sene once kimsenin bir tanimadigi bir tifildin..ne ara bu kadar profesyonellestin..saniyor ki trabzonspor markasi olmasa bugun geldigi yerlere gelebilecekti.boyle nankorluk olmaz..
    yusuf'un yaptigi tek kelime ile ihanettir..cikip avrupada oynama hayalim var ama son sozu baskanim soyler diyememek nedir ya?hadi sikecilerdeki eljifi gectim ama herhangi bir anadolu takiminin topcusu bile uc asagi bes yukari boyle konusuyor..
    Şu koyu yer duvara asmalık...

Hadi varsayalım Yusuf duygusal davranmıyor, profesyonel düşünüyor, hakkıdır...

Yetiştirdiğin futbolcuda hiç mi hakkı yok yahu bu kulübün?

Var mı o kadar özgürlük?

Prpfesyonellikse eğer tartışma konusu, Yusuf'un daha sözleşmesi var, sözleşmesi bitene kadar da seve seve oynamak zorunda...

He, bu saatten sonra olmaz o ayrı ama taraftarın bana göre haklı isyanı görmezden gelinmemeli...

Ben takımı düşünüyorum, takımın çıkarını düşünüyorum...

Yusuf olur, Hasan olur , Hüseyin olur...

Başkan ısrarında haklıdır, ki zaten satmam da demiyor, getirin bu parayı alın diyor adamlara...

O kadar net...

Başkanın arkasındayım bu konuda...

Yusuf, ki çok severdim, alsın o vizyonsuz menajeriyle çıksın Avrupa turuna bakalım, sonu ne olacak?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yapılacak tek şey kaldı

Avusturya kampına Yusuf alınmasın Trabzonda bırakılsın yani Ekici muamelesi yapılsın bir kişi ben profesyonel topçuyum diyorsa ona da profesyonel bir şekilde davranmak lazım senin 2 yıl daha mukavelen var ve bu mukavelenin şartlarını yerine getirdiğinde istediğin yere gidebilirsin demek lazım Trabzonu avrupada temsil etmek istiyormuş beni temsil etme ben bu kulübe para veriyorum kombine alıyorum bu bir şirket buranın menfaatleri var Ahmet Mehmet beni ilgilendirmez kimseye de vefa borcumuz yok babanın hayrına oynamıyorsun kontrat yapmışsın kontratına göre davran
    @ okşoholu

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gidişlerini ben de hatırlıyorum. Ogün değil de Abdullah çok koymuştu bana.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabah sabah tüm sayfalarda Yusuf yorumu var 20 ve yakın rakamlara gitmeli

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de fransa uygun Yusuf için. ispanya da olurdu. İtalya ve İngilterede yapamaz Yusuf. Sırasıyla Fransa - İspanya - Almanya en ideal yerler.

Bence Lille Yusuf için en doğru yer. Yani Zeki'nin varlığı vs. etkili oldu belki bilmiyorum ama hani kariyeri için daha doğru bir yer olamazdı. Lig olarak öncelikle Yusuf'un gelişimine çok uygun. Türkiye'den birden ingiltereye ispanyaya gitse oradalardaki sertliğe ve tempoya ayak uydurması çok zor olurdu. Bakın Cenk Tosun mesela, zorlanıyor. Ama Fransa'da çok rahat götürür, arada CL maçlarında da sınırlarını zorlar.

Lille'in takım ve kadro anlayışı da çok uygun. Tam hünerlerini gösterebileceği bir kulüp. Pepe'nin satışı zaten direk ona yer açıyor. Düzenli ilk 11 oynaması şu anda Yusuf'un en çok ihtiyacı olan şey. Yedek kalmak kariyerine gelebilecek en kötü şey olur. İngiltere İspanya İtalya'ya gitse yedek kalması çok muhtemel. Ama Fransa'da geçecek 1-2 yıldan sonra çok farklı bir seviyeye gelebilir.

Son olarak da beşiktaş veya galatasaray demişsiniz. Bu sanırım Yusuf için biraz hakaret sayılır. Belki Fatih Tekke gibi 35 yaşında olabilir ama futbol yaşantısının en verimli çağlarında böyle bir şeyi ondan beklemek ona hakaret sayılır. İnsan söylerken yazarken biraz çekinir böyle birşeyi.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence ekuban ve genç yetenek golcümüz bu sene için yeterli
    bu sene şamp.luk olmaz zaten hedef ilk 3 olmalı
    ligdeki en iyi golcü burak . o da ekuban yaşlarında verimsizdi . ekuban sürekli oynarsa hızı gücü hırsı ile buraktan iyi olablir
    gençlerimize de şans doğar
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

Nereden
    Ankara

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılacak tek şey kaldı

Avusturya kampına Yusuf alınmasın Trabzonda bırakılsın yani Ekici muamelesi yapılsın bir kişi ben profesyonel topçuyum diyorsa ona da profesyonel bir şekilde davranmak lazım senin 2 yıl daha mukavelen var ve bu mukavelenin şartlarını yerine getirdiğinde istediğin yere gidebilirsin demek lazım Trabzonu avrupada temsil etmek istiyormuş beni temsil etme ben bu kulübe para veriyorum kombine alıyorum bu bir şirket buranın menfaatleri var Ahmet Mehmet beni ilgilendirmez kimseye de vefa borcumuz yok babanın hayrına oynamıyorsun kontrat yapmışsın kontratına göre davran
    daha neler
    En büyük Trabzon

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben de 40’ı bitirip 41’e giriyorum. Çoook net hatırlıyorum

ne kadar kahrolduğumu. Sorarsan adı profesyonellik olmuş derler.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf’u aramayız diyen arkadaşlara katılmıyorum.
    Yusuf’un sırf derbi maçlarındakini oyununu, karakterini, insiyatifini hatırlayın. Neden geçtiğimiz sezon 3 İstanbul takımına üstünlük kurduğumuzu anlarsınız.

Yusuf son sezon muazzam ilerleme kaydetti. 6-8-10 her yerde oynayabilecek joker bir oyuncu konumunda ve enerjisiyle hepsini kaldırabilecek belki de tek oyuncu kadrodaki.

Asla satılmasını istemiyorum. Hugo sonrası 2. bir ilk 11 oyuncusunun gitmesi ve o boşluğu doldurmak için yapılacak deneme yanılmaların puan kayıpları olarak bize dönme ihtimali hiç az değil.

Yusuf’un 2022 Hazirana kadar sözleşmesi var. Kimse bizi zorlamıyor. Yusuf’a rağmen Yusuf’u kadroda tutmalıyız. Küsüp oynamazsa kendi kaybeder ve bu kadar mantık dışı bir hareket yapacağını da sanmıyorum.

Umarım yanılırım ve Yusuf bizde kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    imzamı atacağım bir yazı. bu sene yusufsuz birçok maçı kazanabilirdik birçok maçta yusuf saç baş yoldurdu bize. ama çok güzel oyunlarda çıkardı. yusuf ligin 2. yarısında istikrarı yakaladı yoksa inişli çıkışlı grafiği var. fakat adam tam bir derbi canavarı. grilimi heyecanı yüksek bu maçlarda yusuf sakin kalıyor ve muhteşem oyunlar oynuyordu. gs ye boş geçmedi hi. bjk fb ye güzel goller attı fenere bjk ye attığı goller bence herkesin atamayacağı ayağın titreyebileceği pozisyonlarıd. özellikle 2011 çocuk madurlarından yusufun fenere karşı nasıl hıerls mücaele ettiğini göz ardı edemeyiz. yusufa yakışan busene gitmek için bukadar istekli davranıp lille nin elini gçlendirmemesi avrupada iyi oyunlar oynayıp seneye ispanyada iyi bir takıma iyi bir bonservisle trasnfer olmasıdır. lille şl de olabilir ama lille nedir be arkadaş nefes alsın yeter mantığına gerek yok az daha bekle

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kafa olarak kendinin vermez ise 2 sene sonra nolcak?
    futbol hayatını mı bitirecek. o kadar aptal çocuk değil heralde.
    bi menejerin gazıyla futbol kariyerini süründereceğini sanmam.

Alıntı Mücahit Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün bence de başkan iyi bir hamle yaptı ancak gucci ademin aciklamalari ve yusufun sessiz kalışı 2 hafta fiyat artmamasına neden oldu. Bu saatten sonra yusufun kalması asla iyi olmaz ne kafa olarak kendisini bize verir ne de taraftar benimser. Tek beklentim açıkçası iyi bi menejer bağlantılarıyla yusufun cenk tosun transferini gecmesiydi gerekirse 2 3milyonu menrjerler alsaydi reklamı bile bize yeterdi ama yusufun tavırları nedeniyle artık 23 dolaylarına kimse çıkmaz bu sene..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılacak tek şey kaldı

bu kafa yüzünden değil yusuf aklı olan her futbolcu kapağı dışarı atmalı.

byhaluk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şimdi campi'den sonra bir tane daha stoper almayı düşünüyor mu? kulüp
    forvet transferi 2 tane mi düşünüyorlar iki olursa biri halil mi?
    yusuf yerine adam alınacak mı? yoksa takım içinden mi çözmeyi düşünüyorlar?
    sponsorluk ne durumda
    son olarak ben takımın 30 kişi olmasını istemiyorum, alternatifli kadro hep diyoruz ama takım senede 16-17 kişi ile oynuyor bu kadar kalabalık acaba takımın ahengini bozar mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Neyse, önümüze bakalım...

Kaldı santrafor...

Gelenler hoşgelsin, gidenlerin yolu açık olsun...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim boşver Oksijen israfı herbokolog şahıslara

cevap vericem diye yorma kendini.

Karşısında olsan yüzüne gık diyemeyecekler

burada klavye delikanlılığı yapıyor.

Onun üslubu her zaman aynı.

Muhattap olma az ötede viyaklasın dursun.
    Doğru. Bundan sonra öyle yapmayı düşünüyorum. Foruma girip sinirlenmekten iyidir..

Nereden
    Bursa

Yusuf'un gitmesi veya kalmasından daha çok işin sürüncemede kalması zarar verecektir. gidecekse şimdi gitmeli ve plan ona göre yapılmalı.kalacaksa da kestirip atılmalı ve plan yine ona göre yapılmalıdır.en kötü karar kararsızlıktan iyidir.bir an önce forvet transferine ve yurt dışı kampına odaklanmalıyız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 14 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 14 misafir)