Sayfa 2055 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1055 1555 1955 2005 2045 2053 2054 2055 2056 2057 2065 2105 2155 2555 3055 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 51,351 ile 51,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf olayı biran önce netleşmeli artık.

Eğer doğruysa tabii 12-13 veren Lille bu saatten sonra 18 e falan çıkmaz.

Adamlar doğal olarak tabii Yusuf'un tavrına da güveniyorlar niye çıksınlar ki.Bu iş 15 e olur diyen bir mal var sonuçta orada..

Biz de Yusuf'a göre transfer yapacaksak ya tamam kardeşim git ya da bu rakamlara hayatta olmaz deyip kapıyı kapatmalıyız artık.

Yusuf gitti diyelim Mikel Sosa Parmak 3 lüsünü deneyebilir belki ama 10 numara da ikisi de olmaz.

Sosa 8 e geçtikten sonra takım top oynamaya başladı onu tekrar 10 numaraya geçirmek hiç akıl karı değil ki zaten bu enerjisiyle orada oynayamaz.

Aynı şekilde Parmaktan da 10 numara olmaz. Orada çok daha kaliteli çok daha gole yakın bir adam oynamalı..

Bence oraya takviye şart olur ama oldu ki yapmadılar o zaman Avdijaj oynar.

Ama sen bu sene şampiyonluğa oynayacağım diyorsan Yusuf'un geçen sene yapamadığını yapacak oyuna ve skora hükmedecek bir adam almak zorundasın..
    Şu andaki kadroda, Yusuf dahil, 10 numara oynayacak en doğru isim Abdulkadir Ömür. Bence yaşı da geldi, futbolu da olgunluğa doğru evriliyor iyice. Bence en verimli olacağı yerde, en katkı sağlayacağı pozisyonda oynamaya başlasın. Hatta komple serbest oynasın. Messi demiyor muyuz adama. Bence Abdülkadir'e artık saha içinde sınırsız özgürlük verme zamanı geldi. Sorumluluk ve özgürlük, aynı anda altından kalkabilir Abdülkadir bence. Güveni boşa çıkartacağını sanmıyorum.
    İnadına Trabzonspor !

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Golcü transferi ne oldu?
    Hazır tüm odak Yusuf'ta iken bir anda çok iyi bir golcü gelir mi?
    Campi ve Erce ne oldu?
    İlk kampta kim öne çıktı? Avdijaj? Salih? Berkay Sefa?
    İkinci Kamp kadrosu belli oldu mu?

Sabahtan beri kaç sayfa okudum forumu Yusuf'tan başka bir şey göremedim.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Belki de son yıllarda en iddialı gireceğimiz sezona yine karmaşayla girmemek adına bu süreç sonlanmalı ve acilen gerekli takviyeler yapılmalı. Yönetim bu konuda elini çabuk tutar umarım yoksa yine ilk 5 haftada havlu atarız lige.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olayların ilk gününden beri tavrım net bu konuda yusufun gidip kalması umrumda değil ama başkanı masada eli kolu bağlı bırakması unutulmamalı. Çünkü bu satış sonrakileride etkilyecek bu açık net ortada. 20milyon psikolojik barajı geçmeliyiz aksi halde gelecek sene abdulkadir 25e gider bizde hiçbisey yapamayiz..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Ahmet AYDIN-28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golcü transferi ne oldu?
    Hazır tüm odak Yusuf'ta iken bir anda çok iyi bir golcü gelir mi?
    Campi ve Erce ne oldu?
    İlk kampta kim öne çıktı? Avdijaj? Salih? Berkay Sefa?
    İkinci Kamp kadrosu belli oldu mu?

Sabahtan beri kaç sayfa okudum forumu Yusuf'tan başka bir şey göremedim.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusufu sattıktan sonra bence deniz türüç alınabilir
    kayseri ile ilişkiler zaten güzel
    18-20 yusuf giderse 4-5 denizi alabiliriz derim ben

fazlasıyla katkı sağlar
    4-5 Deniz? Sen bizim yönetimi hiç anlamamışsın hocam. Kaldı ki Deniz kimdir de 4-5 yapacak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Ankara

Yusuf'un Avrupa'ya gitme isteğine öyle tepkiler geliyor ki, sanki adam fenere gitmek istiyor, sanki adam sözleşme uzatmııyor da bedava gitmek istiyor, bonservis kazandırmayıp imza parası almak istiyor. Verilen tepkilere bakınca sanki böyle birşey yapıyor. Hayır, adam kariyeri için yapması gerekeni yapıyor, başkan da kulüp için yapması gerekeni yapıyor. Ne Yusuf'a, ne başkana birşey söylemeye kimsenin hakkı yok, abartmayalım. En fazla, keşke bir yıl daha kalsa diyebiliriz. Çünkü kalması şampiyonluk yolunda fark yaratabilir. Ama giderse de canı sağolsun. Transfer olur veya olmaz. Ama tepkilerde sanki biraz ayar kaçıyıor gibi. Yukarıda da yazdım. Bu normal bir transfer süreci sadece, olması gerektiği gibi oluyor. İlk defa da bizim başımıza gelmiyor, her yıl yüzlerce böyle transfer oluyor.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Ankara

Alıntı Mücahit Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayların ilk gününden beri tavrım net bu konuda yusufun gidip kalması umrumda değil ama başkanı masada eli kolu bağlı bırakması unutulmamalı. Çünkü bu satış sonrakileride etkilyecek bu açık net ortada. 20milyon psikolojik barajı geçmeliyiz aksi halde gelecek sene abdulkadir 25e gider bizde hiçbisey yapamayiz..

Aksine bence başkan dünkü açıklamasıyla Yusuf'un ve menejerinin elini kolunu bağladı. Başkan net. 20m ver Yusuf'u al diyor. Şimdi top Yusuf'ta ve Lille'de. Satış olursa Trabzonspor iyi para kazanmış olacak, olmazsa Yusuf kalmış olacak. Her iki durumda Trabzonspor'un ve başkanın çıkarına.
    İnadına Trabzonspor !

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Campi ile kaleciden hala ses yok bugün kap gelir herhalde ?
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Nereden
    İstanbul

..............................Obi Mikel............................
    ............Sosa.................................. ..................
    ....Yenilerden biri........Abdüş............Nwakaeme…

..............................Obi Mikel............................
    ............Parmak................................ ...............
    ....Abdüş......……………..Sosa............Nwakaeme…..

Yusuf giderse şu iki formasyon da rahatlıkla işimizi görür.
    Yeni 4 kanat oyuncusundan herhangi biri Parmak'ın 8 numara da vereceği katkıdan daha fazlasını verirse Abdüş forvet arkasına geçer.
    Yeni kanatlardan verim alamazsak Parmak Sosa'nın yerine Sosa da Yusuf'un yerine geçer.

Sakatlık vs olmazsa biz Yusuf'un ofansif katkısını aramayız.
    Hatta bu iki kadro da daha tempolu oynar muhtemelen.
    Rahat olun

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu andaki kadroda, Yusuf dahil, 10 numara oynayacak en doğru isim Abdulkadir Ömür. Bence yaşı da geldi, futbolu da olgunluğa doğru evriliyor iyice. Bence en verimli olacağı yerde, en katkı sağlayacağı pozisyonda oynamaya başlasın. Hatta komple serbest oynasın. Messi demiyor muyuz adama. Bence Abdülkadir'e artık saha içinde sınırsız özgürlük verme zamanı geldi. Sorumluluk ve özgürlük, aynı anda altından kalkabilir Abdülkadir bence. Güveni boşa çıkartacağını sanmıyorum.
    Abicim Messi diyoruz da Messi de llk çıktığında sağ tarafa yakın oynamıyor muydu zaten.

Abdülkadir zaten sağ tarafta da oynadığında da çoğu zaman top bizdeyken serbest oynuyor.

Direkt ortada başladığında kolay eziliyor ve etkili olamıyor.

Oyun düzenimiz bile etkileniyor bu durumdan ve sağ taraftaki Perreira Ömür etkinliğini arıyor insan.

Denenebilir mi tabii ki denenebilir hatta ben bu yüzden içten içe Boyd' un da alınmasını istiyordum ama takımda Yusuf Sarı ve Fıratcan dışında asıl mevkii sağ açık olan adam kalmadı.

Avdijaj ve Ömür arasında bu iki mevkii paylaşılır ama kim nerede oynar onu bilemiyorum.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin içine de ne oturduysa çıkmamış belli ki hala konuşuyorsun bu konu hakkında. Konuşmalarına dikkat et. Cevap vermeye değmez diyorsun orda burda yok şu tipler yok bu virüsler. Sen hayırdır arkadaş? Kimse seni umursamıyor cevap vermiyor diye kendini Onur gibi ağa paşa falan mı sanıyorsun burada? Her şey de haklısın falan?
    Kardeşim boşver Oksijen israfı herbokolog şahıslara

cevap vericem diye yorma kendini.

Karşısında olsan yüzüne gık diyemeyecekler

burada klavye delikanlılığı yapıyor.

Onun üslubu her zaman aynı.

Muhattap olma az ötede viyaklasın dursun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yusuf'un Avrupa'ya gitme isteğine öyle tepkiler geliyor ki, sanki adam fenere gitmek istiyor, sanki adam sözleşme uzatmııyor da bedava gitmek istiyor, bonservis kazandırmayıp imza parası almak istiyor. Verilen tepkilere bakınca sanki böyle birşey yapıyor. Hayır, adam kariyeri için yapması gerekeni yapıyor, başkan da kulüp için yapması gerekeni yapıyor. Ne Yusuf'a, ne başkana birşey söylemeye kimsenin hakkı yok, abartmayalım. En fazla, keşke bir yıl daha kalsa diyebiliriz. Çünkü kalması şampiyonluk yolunda fark yaratabilir. Ama giderse de canı sağolsun. Transfer olur veya olmaz. Ama tepkilerde sanki biraz ayar kaçıyıor gibi. Yukarıda da yazdım. Bu normal bir transfer süreci sadece, olması gerektiği gibi oluyor. İlk defa da bizim başımıza gelmiyor, her yıl yüzlerce böyle transfer oluyor.
    Neresi normal bunun?
    Yusuf'un kulübün elini kolunu bağlaması, masada para pazarlığında karşı tarafta durması mı normal?

Ben de profosyonel düşünerek söylüyorum, halt etmiştir Yusuf.
    Bak kelimenin tam anlamı ile.
    Gitmek istemek başka, kulübün kazanacağı parayı sekteye uğratmaya çalışmak, hatta bundan sonrası için mihenk taşı olacak bir satışı b.k etmeye çalışmak başka.

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf 40 yılın başı lyon,marseille,monaco,st etienne gibi takımlar kötü olduğu için 2.olup avrupa ya giden lille takımında oynamak saçmalıktır. Israrla bu takımda oynamak istemesi beni çok güldürüyor.

Muhtemelen 1 sene oynayıp ardından beşiktaşa yada galatasaraya transfer olacaktır.

Bence Lille Yusuf için en doğru yer. Yani Zeki'nin varlığı vs. etkili oldu belki bilmiyorum ama hani kariyeri için daha doğru bir yer olamazdı. Lig olarak öncelikle Yusuf'un gelişimine çok uygun. Türkiye'den birden ingiltereye ispanyaya gitse oradalardaki sertliğe ve tempoya ayak uydurması çok zor olurdu. Bakın Cenk Tosun mesela, zorlanıyor. Ama Fransa'da çok rahat götürür, arada CL maçlarında da sınırlarını zorlar.

Lille'in takım ve kadro anlayışı da çok uygun. Tam hünerlerini gösterebileceği bir kulüp. Pepe'nin satışı zaten direk ona yer açıyor. Düzenli ilk 11 oynaması şu anda Yusuf'un en çok ihtiyacı olan şey. Yedek kalmak kariyerine gelebilecek en kötü şey olur. İngiltere İspanya İtalya'ya gitse yedek kalması çok muhtemel. Ama Fransa'da geçecek 1-2 yıldan sonra çok farklı bir seviyeye gelebilir.

Son olarak da beşiktaş veya galatasaray demişsiniz. Bu sanırım Yusuf için biraz hakaret sayılır. Belki Fatih Tekke gibi 35 yaşında olabilir ama futbol yaşantısının en verimli çağlarında böyle bir şeyi ondan beklemek ona hakaret sayılır. İnsan söylerken yazarken biraz çekinir böyle birşeyi.
    İnadına Trabzonspor !

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar Yusuf gitmeden kadrolar yapmayın ölücü Lille istenilen parayı mümkün değil vermez.. Yusuf'ta çıkıp topunu oynar, Trabzonspor için hayırlı olur bu sezon takımda kalması..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (18.07.2019 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aksine bence başkan dünkü açıklamasıyla Yusuf'un ve menejerinin elini kolunu bağladı. Başkan net. 20m ver Yusuf'u al diyor. Şimdi top Yusuf'ta ve Lille'de. Satış olursa Trabzonspor iyi para kazanmış olacak, olmazsa Yusuf kalmış olacak. Her iki durumda Trabzonspor'un ve başkanın çıkarına.
    Dün bence de başkan iyi bir hamle yaptı ancak gucci ademin aciklamalari ve yusufun sessiz kalışı 2 hafta fiyat artmamasına neden oldu. Bu saatten sonra yusufun kalması asla iyi olmaz ne kafa olarak kendisini bize verir ne de taraftar benimser. Tek beklentim açıkçası iyi bi menejer bağlantılarıyla yusufun cenk tosun transferini gecmesiydi gerekirse 2 3milyonu menrjerler alsaydi reklamı bile bize yeterdi ama yusufun tavırları nedeniyle artık 23 dolaylarına kimse çıkmaz bu sene..

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Yusuf’u aramayız diyen arkadaşlara katılmıyorum.
    Yusuf’un sırf derbi maçlarındakini oyununu, karakterini, insiyatifini hatırlayın. Neden geçtiğimiz sezon 3 İstanbul takımına üstünlük kurduğumuzu anlarsınız.

Yusuf son sezon muazzam ilerleme kaydetti. 6-8-10 her yerde oynayabilecek joker bir oyuncu konumunda ve enerjisiyle hepsini kaldırabilecek belki de tek oyuncu kadrodaki.

Asla satılmasını istemiyorum. Hugo sonrası 2. bir ilk 11 oyuncusunun gitmesi ve o boşluğu doldurmak için yapılacak deneme yanılmaların puan kayıpları olarak bize dönme ihtimali hiç az değil.

Yusuf’un 2022 Hazirana kadar sözleşmesi var. Kimse bizi zorlamıyor. Yusuf’a rağmen Yusuf’u kadroda tutmalıyız. Küsüp oynamazsa kendi kaybeder ve bu kadar mantık dışı bir hareket yapacağını da sanmıyorum.

Umarım yanılırım ve Yusuf bizde kalır.

Konu freedomforever tarafından (18.07.2019 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yani aynı güruh olarak Ali Kemal Denizci'nin Fener'e satıldığına şahit olmuş olsaydık ufak çaplı bir savaş çıkartırdık gibi geliyor
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

2010 yılında lige 5 yıl ambargo koyabilecek kadro kurduk ertesi sene takımın hepsini galatasaraya sattılar. GS üst üste şampiyonluklar kazandı şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı.

Son 2 senedir gençlerle ve tecrübelilerden oluşan harika bir ekip kurma yolundayken belkide tekrardan aynı fırsat elimizdeyken yine aynı şekilde takımın iskelet oyuncularını büyük ihtimal satacağız.

1970 ve 1980 li yıllarda başarıyı yakalayan kadroya bakın hepsi trabzonlu neredeyse ve hiç biri başka takımda bile oynamadı. Günümüzde artık her şey daha fazla beğeni, daha fazla reklam, daha fazla para için oyuncular en ufak fırsatı kollayıp kaçma peşindeler.

Messi,totti gibi oyuncular gerizekalı mı o zaman niye başka takıma gitmemişler, geçin bu işleri abi kalmak isteyen kalır.

Alt yapıdan yetiştirdiğimiz ve parlattığımız oyuncular bile bir küçük vitrine çıkınca şehirden kaçma planı yapiyor.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf’u aramayız diyen arkadaşlara katılmıyorum.
    Yusuf’un sırf derbi maçlarındakini oyununu, karakterini, insiyatifini hatırlayın. Neden geçtiğimiz sezon 3 İstanbul takımına üstünlük kurduğumuzu anlarsınız.

Yusuf son sezon muazzam ilerleme kaydetti. 6-8-10 her yerde oynayabilecek joker bir oyuncu konumunda ve enerjisiyle hepsini kaldırabilecek belki de tek oyuncu kadrodaki.

Asla satılmasını istemiyorum. Hugo sonrası 2. bir ilk 11 oyuncunun gitmesi ve o boşluğu doldurmak için yapılacak deneme yanılmaların puan kayıpları olarak bize dönme ihtimali hiç az değil.

Yusuf’un 2022 Hazirana kadar sözleşmesi var. Kimse bizi zorlamıyor. Yusuf’a rağmen Yusuf’u kadroda tutmalıyız. Küsüp oynamazsa kendi kaybeder ve bu kadar mantık dışı bir hareket yapacağını da sanmıyorum.

Umarım yanılırım ve Yusuf bizde kalır.

Doğru bir yorum..
    I am not in danger , I am the danger..

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yusuf satılsın madem bile diyemiyoruz
    tek ciddi teklif getiren lille miş
    onunda teklifi 15 m den az deniliyor
    bir de buzdolabı alır gibi taksit istiyorlarmış
    yusuf bey banane banane gidecem diyo
    lille in eli cebine gitmiyor
    eee nasıl olacak bu iş........

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

taraftari duygusallikla suclamak yersiz.gerek sosyal medyada gerek reel dunyada hicbir trabzonspor'lunun yusuf'la duygusal bagi yok..ne bileyim bir fatih tekke degil veya daha da eskilere gidersek bir hami bir unal bir shota degil..
    bizim en azindan benim zivanadan cikmamin nedeni menajeriyle bir olup lille ile anlasmasi ve trabzonspor'un alacagi paralari dusurtmeye calismasi.bu kabul edilebilir birsey degil..sahsen baskan cikip 2022'ye kadar kadro disi biraktim sonra nereye istiyorsa gitsin demesini isterim.boyle az gelismisleri terbiye etmenin baska yolu varsa buyrun soyleyin.

yonetimi goruyorsun adamlar didiniyor,genclere onem veriyorlar,3 kurus icin 60 yasindaki adam forma satmaya calisiyor,kombine satiyor..heyecani kaybetmemek icin elinden geleni yapiyor.bu yonetimin bu teknik kadronun hatta bu taraftarin sevkini kirmak niye yusuf efendi?bu baskanin alt yapisindan cikan topcular uzerinde soz soyleme,fiyatini belirleme hakki yok mu?satis konusunda da gerek yusuf'u gerek abdulkadir'i hep ovdu durdu hatta ederini bulunca satacaginin sinyallerini adam zaten verdi..yine ayni seyi soyluyor.
    simdi koskoca trabzonspor baskaninin lafini yere dusurup bir tane nefesi kokan menajerinin yolundan gitmek nedir?koca trabzonspor taraftarinin sende hic mi hatri yok?cok degil 3 sene once kimsenin bir tanimadigi bir tifildin..ne ara bu kadar profesyonellestin..saniyor ki trabzonspor markasi olmasa bugun geldigi yerlere gelebilecekti.boyle nankorluk olmaz..
    yusuf'un yaptigi tek kelime ile ihanettir..cikip avrupada oynama hayalim var ama son sozu baskanim soyler diyememek nedir ya?hadi sikecilerdeki eljifi gectim ama herhangi bir anadolu takiminin topcusu bile uc asagi bes yukari boyle konusuyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Başkan dün hamle yaptı.
    Yusuf ve Lille karşı.
    Bak Yusuf ve Lille karşı diyorum.

Ulan daha geçen sene altyapıdan parlattığımız adam, ecnebi kulübü ile bir oldu, bizim başkanımız buna karşı pozisyon almaya çalışıyor.
    Niye, çünkü bu adam bizi zarara uğratıyor tavırları ile.

Bunu da normal karşılayacağız şimdi öyle mi?

Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neresi normal bunun?
    Yusuf'un kulübün elini kolunu bağlaması, masada para pazarlığında karşı tarafta durması mı normal?

Ben de profosyonel düşünerek söylüyorum, halt etmiştir Yusuf.
    Bak kelimenin tam anlamı ile.
    Gitmek istemek başka, kulübün kazanacağı parayı sekteye uğratmaya çalışmak, hatta bundan sonrası için mihenk taşı olacak bir satışı b.k etmeye çalışmak başka.
    Kulübün eli kolu bağlı değil. Bağlı olsa 15m evet der. Demediğine göre insiyatif ve pazarlık güçleri hala var demektir. Zaten Yusuf gitmek istiyor diyerekten de dengeyi kendilerine çevirdiler, çünkü Yusuf biraz taraftarın önüne atılmış oldu. Olabilir. Sonuçta bakın siz de öfke duyuyorsunuz Yusuf'a. Demekki başkanın taktiği işe yaramış. Siz ve sizin gibi birçok taraftarı provake ederek asıl Yusuf'un elini kolunu bağladı. Ya Lille'i ikna edecek daha yüksek bonservis için ya da kendisine karşı dönmüş bir taraftar için oynayacak.

Ben de diyorum ki, boşuna gaza geliyoruz. Bunlar transfer süreçlerinde olan normal şeyler.
    İnadına Trabzonspor !

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malouda gördük, bosingwa, cardozo...hic biri birsey veremedi
    mikel aradigimiz stildeki oyuncu degil(di)
    en klas oyuncumuz gidiyor
    en golcü oyuncunu, tek forvetini anadolu takimina kaptirdin
    aldigin stoperin ne verecegi belli degil, agir görüntü veriyor
    kadro oldu 45 kisi, coluk cocuklari alip doldurdular...isleyen kadroya inandigin 1-3 arasi genc korsun, 15-20 degil

iyi seyler olmuyor
    Malouda adamların yedek futbolcusuydu Mikel as futbolcusu. Bosingwa denilen adamda sağbekten oyun kurardı o iğrenç kadroya rağmen çok etkili oynadı bizde. Konuyu dağıtmıyım bu kadar gömülecek boş bir adam değil mikel.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)