Sayfa 3393 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2393 2893 3293 3343 3383 3391 3392 3393 3394 3395 3403 3443 3493 3893 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,801 ile 84,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Giresun

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arap parayı fazla bulunca bir tarafını silmiş yine.

Sekou Sanogoyu Ocak 2019da 7 milyona alıp eylül 2019da sözleşmesini feshetmişler. 2.65e kaleci alıp 9 ay sonra yine feshetmişler. temmuzda 2 küsüre brezilyalı birini almışlar ocakta feshetmişler. Temmuzda aldıkları adamların yarısı takımda değil, ya feshetmişler ya bedava kiralamışlar. Akla akla da gözümüze de sokma be kardeş.
    hocam yabancı kısıtlamasına takıldılar. Mecbur böyle yol izlemek zorunda kaldılar. Mesela Aleksic de buna takıldı ve bedavaya başakşehir e geldi.

O değil o liste de Sekou Sanogo gerçekten işimize yarar. İlaç olurdu ön libero ya. Kelvin de sağ kanatta iyi işler yapabilir. Potansiyelli biriymiş ama beklenen patlamayı gerçekleştirememiş.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer işlerini zannedersem Muharrem usta döneminde de görev alan Mehmet Yiğit Alp yaptı aslında biraz da belli neden verim alamadığımız.
    Niye yahu bu takımın hocası yok mu? Ben bu adamı istemiyorum diyemiyor mu? Başkan veya bir başkası gözlemci ekibine göre veyahut ben bu oyuncuyu takımımda görmek istiyorum mantığı ile hareket edebilir ama sen hocaysan tavrını koyacaksın. Koymuyorsan da sonradan ağlamayacaksın
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yabancı kısıtlamasına takıldılar. Mecbur böyle yol izlemek zorunda kaldılar. Mesela Aleksic de buna takıldı ve bedavaya başakşehir e geldi.

O değil o liste de Sekou Sanogo gerçekten işimize yarar. İlaç olurdu ön libero ya. Kelvin de sağ kanatta iyi işler yapabilir. Potansiyelli biriymiş ama beklenen patlamayı gerçekleştirememiş.

Bir anda mı geldi yabancı sınırı? Yoksa bilmelerine rağmen fazla fazla mı aldılar?

Yine de garip yani madem öyle kirala bir takıma. Sözleşmesini feshetmek vs. Aleksic hele ya adamı alıyor ilk maçında gol asist yapıyor, 3 gün sonra sözleşmesini feshediyor.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye yahu bu takımın hocası yok mu? Ben bu adamı istemiyorum diyemiyor mu? Başkan veya bir başkası gözlemci ekibine göre veyahut ben bu oyuncuyu takımımda görmek istiyorum mantığı ile hareket edebilir ama sen hocaysan tavrını koyacaksın. Koymuyorsan da sonradan ağlamayacaksın
    Çıldırmamak elde değil işte. Şenol Güneş de aynısını yapıyordu yok ben transfere karışmam şunun gitmesinin istemedim şunun alınmasını istemedim. Sadri Şener'e sallladı falan. Sinir krizi geçirmiştim. Hoca nasıl araştımaz alınan adamı veya yardımcısı da hiç bakıp bilgilendirmez mi ? Biz bile burada adamın babanesine kadar araştıyoruz videolarını, maçlarını izliyoruz hoca nasıl bakamaz. Bakmasan da dediğin gibi sonra ağlamanın manası yok. Zamaninda tepkini koyacaksin. Nwakaeme gelince Hüseyin hoca getirdi Ünal hoca beğendi falan ama Sorloth Mikel Avdijaj'a gelince yönetim getirdi. Geçelim bu işleri..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kilitleyin bu başlığı. Sesimizi duyan da yok, bi halta yaradığı da yok
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

kamyon devrilmeden de demiştik. roda iyi kötü kalsın. azubike gelsin başlasın. hatta ben de mosorro veya andre castoroyu alternatif olarak alırdım . şuan yoklukta harika olurdu. mikel mi bunlar mı? forvete de bizim roda takılırdı eminim 3 puan fazlamız olurdu maalesef sezon bitti. game over.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Halil dervişoğlu gelseydi başka şeyler konuşyor olacaktık yazık

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

mikel ve sturridge devre arasında yollanmalı.

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mikel ve sturridge devre arasında yollanmalı.
    Nereye? Nasıl? Boşta iken almadık mı?

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Obi Mikel

Africa CUP 2019

1. Maç 22 Haziran 2019 Nijerya 1 - 0 Burundi
    Obi Mikel ikl Onbirde sahaya çıkıyor-58. dakikada Oyundan Alınıyor
    Nijeryanın Golü 77. dakikada geliyor.

2. Maç 26 Haziran 2019 Nijerya 1 - 0 Gine
    Obi Mikel Esame Listesinde ilk Onbir de yok.Bu Maçta Oyuna giren oyuncuların içinde de değil.

3. Maç 30 Haziran 2019 Madagaskar 2 - 0 Nijerya
    Obi Mikel İlk Onbirde başlıyor, 59.dakikada oyundan alınıyor.

4. Maç 06 Temmuz 2019 Nijerya 3 - 2 Kamerun
    Obi Mikel Esame Listesinde Yok

5. Maç 10 Temmuz 2019 Nijerya 2 - 1 Güney Afrika
    Obi Mikel Esame Listesinde Yedek. Oyuna hiç Dahil edilmiyor.

6. Maç 14 Temmuz 2019 Cezayir 2 - 1 Nijerya Kupa Finalistini Belirleme Maçı
    Obi Mikel Esama Listesinde. Hiç Oyuna dahil Edilmedi.

7. Maç 17 Temmuz 2019 Tunus 0 - 1 Nijerya 3. lük 4. lük Maçı
    Obi Mikel Esame Listesinde Yok.

Obi Mikel bize geldiğinde, milli takım Kampındaydı. Afrika Kupası Oynayan bir takımın Aktivasyonunda iki maçta kaptan olarak sahaya sürüldü ama 58. ve 59. dakikalarda oyundan alınmak zorunda kalınıldı. Takım Obi Mikel'i Kullanamadı.

Obi Mikel'in günümüz futbolunu burası Türkiye bile olsa çıkartacak ışığı (Enerji) yok.
    Afrika Kupasını oynarken Nijerya Milli Takımı Oyuncuları Obi Mikel'i forse etmeye çalışıyor, bu yüzden takımca istenilen oyuna bürnülemiyordu.
    Biz de Obi Mikel'i takımca forse etmeye çalışıyoruz.

Bize Cengaver, Canlı, Kanlı, Diri 6-10 ikisi bir arada iki tane yada tek tek bir 6 yada bir 10 lazım
    İkisi bir aradayı tercih ederim ama iki tane ikisi bir arada
    Bu iki bölgemizin şakayı kaldırır yanı yok
    Forse edilebilir bir tarafınında olmadığını, forse etmeye kalktığımızda ki görüntüyü ise gördük.

Ünal Hocam candır. En büyük Duam Kabağın Onun başına patlamaması. Çok Üzülürüm.
    Ben kendi kahroluşumu bıraktım Ünal Hocam kahroluyor diye kahroluyorum.

Yöneticilerimizi de seviyorum. Çok zor durumları. Çok zor bir işe soyundular Allah Yar ve Yardımcılarıdır, çalışmaya devam.

Obi Mikel i çok seviyorum ve kucaklıyorum. Güzel Adam.

Trabzonspor transfer etmeyi düşündüğü oyuncu adaylarına, Karalahana, hamsi ve Muhlama (Kuymak) yedirmeli.
    Futbolcunun ferine etkisi gözlenmeli. Extra bir parlaklık kazandığı görüldüğünde transfer edilmelidir.

Fırsat Transferlerinde Olmazsa Olmazlarımız : Enerji 120 dakikalık - Güç - Zeka diğer meziyetler sonradan irdelenebilir!

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gidişle

SOSA su kaynatacak, Motor Yakacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf Yazıcı yanlış takıma gitti işi zor. Sezon sonu kiralarız.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı AYYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı yanlış takıma gitti işi zor. Sezon sonu kiralarız.
    Devre arasi hemen yoklamaliyiz

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    İstanbul

İtalya 2. Ligde oynayan bir oyuncu keşfettim 6-8-10 numaralarda oynayabiliyor
    dripling var rakibin arkasına sarkma var top çalma var agresif mücadeleci frikik ustası penaltı ustası öne doğru mesafe kaybedebiliyor süper paslar atıyor uzun kısa farketmez pas ustası mesafe tanımadan şut atıyor sosa Emre Hagi karışımı bir oyuncu tahmini fiyatı 1 milyon Euro civarı eğer takımı bırakırsa transfer edilmeli takımı kurtarır diğer takım taraftarlarına bu ismi vermeyin
    Nicolas viola görüntülerini izleyin bu adamı mutlaka almalı
    bundan sonra sadece oyuncu keşfedicem başka yazı yazcıcam
    Konu delikoyun tarafından (22.09.2019 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer işlerini zannedersem Muharrem usta döneminde de görev alan Mehmet Yiğit Alp yaptı aslında biraz da belli neden verim alamadığımız.
    Sadece campi transferini yiğit alp yaptı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer sezonununda batırdık herseyi, yoldan gecen dayıya bile sorsan kaliteli stoper sart diyordu biz gittik eldekilerden daha dusuk kalibreleri aldık daha ilk adimda cuvalladik geriside corap sokugu gibi geldi. Yapanların elerine saglık diyemeyecegim.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasi hemen yoklamaliyiz

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    Yusuf 3 gün sonra lig maçında muhtemelen 11 çıkar,olmadı yine şans gelir sorun değil.Temiz 1.5 yıllık kadroda yeri hazır.
    Cengiz ne zaman oynamaya başladı Roma'da ? Yok balon,yok seneye gider falan sinir bozucu yorumlar gerek yok.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı delikoyun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalya 2. Ligde oynayan bir oyuncu keşfettim 6-8-10 numaralarda oynayabiliyor
    dripling var rakibin arkasına sarkma var top çalma var agresif mücadeleci frikik ustası penaltı ustası öne doğru mesafe kaybedebiliyor süper paslar atıyor uzun kısa farketmez pas ustası mesafe tanımadan şut atıyor sosa Emre Hagi karışımı bir oyuncu tahmini fiyatı 1 milyon Euro civarı eğer takımı bırakırsa transfer edilmeli takımı kurtarır diğer takım taraftarlarına bu ismi vermeyin
    Nicolas viola görüntülerini izleyin bu adamı mutlaka almalı
    bundan sonra sadece oyuncu keşfedicem başka yazı yazcıcam
    iyi oyuncu getafenni yedekleri bile perişan etti bizi. oranın anadou takımlarında oynayan italyan ispanyo kim varsa getirsek kesinlikle mikelden sturidgeden bizim parmaktan daha faydalı olur.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Giresun

Sturridge 15 gün yokmuş en az hayırlı işler ))
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Nereden
    Ankara

Yusuf giderken burada 3-5 kişi takımda yeri dolmayacak tek adam dedi herkes üstümüze çullandı. Yok efendim Yusufun takıma katkısı yok, Parmak orayı doldurur, Yusuf zaten takımı bozuyor defolsun gitsin vs.

O zaman biz şampiyonluğun en büyük adayıyız diyenler şimdi ilk 3e giremeyiz diyor. E hani Yusufun yeri her türlü dolardı?

Yusuf çok özel bir oyuncu. İddia ediyorum en iyi takımların 2 senelik oyun planına dahil olsun 2 senenin sonunda Yusufsuz kadro kuramazlar.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Giresun

Özkan Sümeri yine bu kulübe getirmeliyiz diye düşünüyorum. Başka çıkar yolu yok gibi duruyor. En azından scout ekibinin başında dursa onların incelediği oyuncuları son olarak gözden geçirse veya beraber yürütülse daha iyi olur..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Sturrşdge olayından da sonra yeni gelen sağlık ekibi, fizyoterapist ve teknik ekip kim varsa bütün teknik personal Ünal hoca dahil gönderilmelidir. hocadan önce teknik personelin hepsi gönderilmelidir. kondisyoner kim varsa gönderilmesi için taraftarlar olarak elinizden geleni yapmanız ve yapmamız lazım

bu teknik ekip direkt kovulmalıdır

bu teknik ekibi

sağlıkçı ekibi .kovmuyorsa başkan derhal başkan da gitmelidir bu iş çok tehlikeli olmaya başladı
    "Annuit cœptis"

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sturrşdge olayından da sonra yeni gelen sağlık ekibi, fizyoterapist ve teknik ekip kim varsa bütün teknik personal Ünal hoca dahil gönderilmelidir. hocadan önce teknik personelin hepsi gönderilmelidir. kondisyoner kim varsa gönderilmesi için taraftarlar olarak elinizden geleni yapmanız ve yapmamız lazım

bu teknik ekibi

sağlıkçı ekibi .kovmuyorsa başkan derhal başkan da gitmelidir bu iş çok tehlikeli olmaya başladı
    Bence Belediye Başkanı ile Vali de eklenmeli listeye de, bunun transfer başlığı ile alakası ne?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

D. Sturridge, evet iyi bir futbolcu fakat ne zaman hazır olacağı muamma! Öyle görünüyor ki hazır olması da epey zaman alacak. Maalesef Rodelega'nın gönderilmesi hata idi. Bir seferde çok fazla oyuncu değiştirilmemesi gerektiğini defalarca yazdık. Evet, Rodellega eleştiriler alan bir isimdi. Fakat takıma uyum sağlamıştı. Maddi kaygılarla gönderilmesi takıma saha içinde olumsuzluk yaşattı. Yerine aldığımız isimler maalesef onun verdiği katkıyı veremiyor.

Rodellega'yı maddi kaygılarla gönderecek isek yerine ondan daha kaliteli ve tecrübeli bir isim tercih edilmeli de demiştik. Önerimiz de Adebayor idi. Fakat çok bilmiş bazı arkadaşlarımız sezon boyu yattığını ve kırk yaşına geldiğini (Aslında 35) ifade ederek bize çatmışlardı. Bugün Adebayor futbolunu oynuyor ve gollerini atıyor. Maalesef Adebayor'u almamak da hata olmuştur. Bu saatten sonra geçmiş olsun demekten başka bir şey elden gelmiyor.

Umarım Ekuban beklenenden daha çabuk döner. Gerçi o dönünce de işler tam anlamıyla düzelmeyecek. Bu da apaçık ortada.

Züğürt tesellisi işte!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu teknik ekibi

Cumhurbaşkanı ve bakanlar da istifasını versin mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 29 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 29 misafir)