Sayfa 3904 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2904 3404 3804 3854 3894 3902 3903 3904 3905 3906 3914 3954 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 97,576 ile 97,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onyekuru ne alaka ya. Adam Galatasray'a gelmek için her şeyi yaptı ve çok mutlu orada.
    troll paylaşımlar yapıldı twitterdan, arkadaşlar ciddiye almışlar tabi ki öyle bir durum yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    troll paylaşımlar yapıldı twitterdan, arkadaşlar ciddiye almışlar tabi ki öyle bir durum yok.
    Karadeniz Gazetesi de yazmış

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karadeniz Gazetesi de yazmış
    https://twitter.com/1905GSFANS/statu...82627171807232

ben bu paylaşıma karşılık olarak bu troll yapıldı diye biliyorum ama gazetede yazdıysa vardır belki birşeyler

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam memur kafası var sende..Memurların kafası ticarete ekonomiye pazarlamaya basmaz..
    Peki ya memur Benficalıysa?
    Naber?

Nereden
    Almanya

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genç milli oyuncu, önlibero. Epeydir adı geçiyor, ve evet belli ki bu arayı iyi değerlendirmiş.

Onun dışında kerem, taha, serkan, safa... onlar da gözlerini formaya dikmişler. Abdurrahim dışında bütün gençler gözlerini karartmışa benziyolar.
    valla cocukta tam önlibero tipi var keske gelistirse kendini Kerem benim icin ayri parantez güc ve hizini gelistirirse bana göre yusuf yazici ve abdusden daha ilerde göruyorum onu

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla cocukta tam önlibero tipi var keske gelistirse kendini Kerem benim icin ayri parantez güc ve hizini gelistirirse bana göre yusuf yazici ve abdusden daha ilerde göruyorum onu
    Kadife ayakları var, tam 10 numara oyuncusu. Sabırlı, akıllı, sakin oynayabilirse Sosanın boşluğunu doldurur.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadife ayakları var, tam 10 numara oyuncusu. Sabırlı, akıllı, sakin oynayabilirse Sosanın boşluğunu doldurur.
    Bence Hakan Yeşil'i karıştırıyorsunuz. Hakan tam 10 numara oyuncusu değil, ön libero oyuncusu. Topa hâkimiyetini ve oyun görüşünü yükseltebilirse Emre Belözoğlu seviyesine çıkmasını bekliyorum ben.

Nereden
    Almanya

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Hakan Yeşil'i karıştırıyorsunuz. Hakan tam 10 numara oyuncusu değil, ön libero oyuncusu. Topa hâkimiyetini ve oyun görüşünü yükseltebilirse Emre Belözoğlu seviyesine çıkmasını bekliyorum ben.
    Keremi kast etti o

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keremi kast etti o
    O zaman olabilir Hakan benim adamım, uzun süredir tâkip ediyorum. Umut ettiğim seviyelere çıkamazsa gerçekten çok üzüleceğim.

Nereden
    Almanya

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman olabilir Hakan benim adamım, uzun süredir tâkip ediyorum. Umut ettiğim seviyelere çıkamazsa gerçekten çok üzüleceğim.
    Dünkü videoda gördum heryerde o fit duruyor videolari varmi bu cocugun göremedim youtubede

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Onyekuru mavrası baya yürüdü 250 bin takipçisi olan sayfa paylaşmış şimdi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Haberlerden bağımsız olarak; Onyekuru ile ilgilenebiliriz, bunda absürt bir şey yok. Sonuçta kiralık oyuncu, opsiyonu falan da yok, gsnin elinden bir şey gelmez. Niye bu kadar delleniyorlar ki

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberlerden bağımsız olarak; Onyekuru ile ilgilenebiliriz, bunda absürt bir şey yok. Sonuçta kiralık oyuncu, opsiyonu falan da yok, gsnin elinden bir şey gelmez. Niye bu kadar delleniyorlar ki
    Aşırı kibirli oldukları için

Nereden
    Eskişehir

Uğurcan Çakır 30 milyon Euro Chelsea demiş Lemi.

Güzel para.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel para.
    Gerceklesirse transferi Türk futbol tarihine gecer.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerceklesirse transferi Türk futbol tarihine gecer.
    Umarım gerçekleşir. Hem bizim hemde Uğurcanın menfaatine olacağını düşünüyorum böyle bir transferin.

Erce ve Arda Akbulut gibi iki iyi kalecimiz sırada bekliyor.. Özellikle Arda’da yıldız kumaşı var.

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim düşüncem.

İyi Transferler de hemen şimdi yapılırsa demek yönetim de cezanın kalkcağını biliyor, yani kendinden emin.

Eğer öyle değilse sadece gençlere yönelirler.

Bakalım görelim!
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Güzel para.
    Resmi teklif gelmeden yazilan her teklif uydurmadir. Chelsea istese once 10 bilemedin 15 teklif eder. Teklif kabul gormedikce 1-2 artirmaya baslar.
    Benzer durumlari yusuf yazici transferinde de gorduk. Medya da 25 (lille teklifi 12 idi) yazilirken yusufun menejeri radyoda (radyoda canli dinlemistim) lille en fazla 15 verir dedi.

Ugurcan bence 20 25 arasi teklifte satilir. Yonetimin hedefi de cenk tosunun satis bedelini gecmek olur.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Chelsea Kepa gibi bir kovaya ve sorunlu karaktere sırf ayakları iyi diye 80 milyon verdi. Uğurcan için de 30 verirdi ama transfer yasağı sonrası alt yapıya dönen ve verim alan bir takım artık Chelsea. Abramovic eskisi kadar para sacmayabilir.

İngiltere'de en mantıklı 2 takım Tottenham ve Chelsea Uğurcan için.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan'a 30 verirse Chelsea başkan düşünmeden verir, gücü yetse Londra'ya kadar kendi taşır. Hem Uğurcan hem bizim için mükemmel ötesi olur keşke gerçekleşse böyle bir transfer..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan'a 30 verirse Chelsea başkan düşünmeden verir, gücü yetse Londra'ya kadar kendi taşır. Hem Uğurcan hem bizim için mükemmel ötesi olur keşke gerçekleşse böyle bir transfer..
    Başkanı-Kulübü ve kendinizi bu kadar KÜÇÜMSEMEYİN!!!!!!!!!!!!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ya memur Benficalıysa?
    Benfica'nın son 10 15 yılda özet olarak sattığı oyuncular ve yaklaşık olarak bedelleri..Bu liste uzar gider daha düşük rakamlara sattıklarını eklemedim bile..

Andre Gomes-Valencia-15 milyon Euro
    Joao Cancelo-Valencia-15 milyon Euro
    Ivan Cavaleiro-Monaco-15 milyon Euro
    Mitroglou-Marsilya-15 milyon Euro
    Bernardo Silva-Monaco-15.75 milyon Euro
    Jan Oblak-Atletico Madrid-16 milyon Euro
    Nuno Gomes-Fiorentina-17 milyon Euro
    Manuel Fernandes-Valencia-18 milyon Euro
    Simao-Atletico Madrid-20 milyon Euro
    Javi Garcia-M.City-20.20 milyon Euro
    Ramires-Chelsea-22 milyon Euro
    Matic-Chelsea-25 milyon Euro
    Enzo Perez-Valencia-25 milyon Euro
    David Luiz-Chelsea-25 milyon Euro
    Lazar Markovic-Liverpool-25 milyon Euro
    Talisca-Evergrande-25 milyon Euro
    Gaitan-Atletico Madrid-25 milyon Euro
    Fabio Coentrao-Real Madrid-30 milyon Euro
    Goncalo Guedes-PSG-30 milyon Euro
    Rodrigo-Valencia-30 milyon Euro
    Angel Di Maria-Real Madrid-33 milyon Euro
    Nelson Semedo-Barcelona-35 milyon Euro
    Lindelöf-Manu-35 milyon Euro
    Renato Sanches-B.Münih-35 milyon Euro
    Axel Witsel-Zenit-40 milyon Euro
    Ederson-M.City-40 milyon Euro
    Joao Felix-Atletico Madrid-126 milyon Euro

Benfica dediğin kulüp merkez bankası gibi çalışan bir kulüptür bir ticarethanedir bir alışveriş merkezidir ve transfer sirkülasyonundan her yıl milyonlarca euroyu cebe indirmektedir..Avrupa'da son 10-15 yılda futbolcu satışından kâr yapma hususunda birinciliği kimseye bırakmamaktadır..Benfica bu işi nasıl kotarıyor bunu iyi incelemek lazım ve yanıbaşındaki Porto iflas eşiğinde iken Benfica nasıl katma değer yaratmaktadır bu sorunun cevabı uzun bir yazı ister ama konumuz bu değil o yüzden uzatmayacağım..

Ortaya koyduğun argümanları destekler mahiyette Özkan Sümer-Aurelio örneği veriyorsun..Bu örnek memur kafasıdır işte..Üç kuruşun hesabını yaparak futbolcuları haraç mezat fiyatına ya da bedavaya kaybetmek hoşuna gidiyor galiba ya da futbolcudan kâr elde etme olayına hiç kafan çalışmıyor..

Ben Özkan Sümer'i altyapıya metod ve bilim getirme konusunda destekleyen birisiyim fakat iş ekonomiye geldiğinde Sümer'in icraatlerinin fiyasko olacağını da iyi biliyorum..Yani Özkan Sümer iyi bir yetenek avcısıdır Aurelio'yu Yattara'yı kendisi keşfetmiştir fakat bu oyuncuların potansiyelinin bize ne kadar kâr getireceğinin para kazandıracağının hesabını yapmamış yapamamamıştır...Bir İlhan Cavcav olamamıştır yani..Takım içi maaş dengesini gözeteceğim safsatasıyla hareket edip oyuncuları bedavaya kaptırmak memur zihniyetidir..Bir oyuncu sana maç ve puan kazandırıyorsa o oyuncunun maaşına çok uçuk rakamlar dışında zam yapmak zorundasın..Yapamıyorsan alternatifini erkenden bulup kulübün elini oyuncu karşısında güçlendireceksin..

Yıldız görmek isteyen gökyüzüne baksın lafı Özkan Sümer'in futbol dünyasının kelli felli insanları tarafından alkışlanmasına yol açan bir lafıdır ama gerçekte bu yaklaşım yanlıştır..Bir turistik bölgeye otel açmazsan oraya bir Allah'ın kulu adım atmaz..Yeri geldiğinde yıldız da alacaksın yıldız adayı da..Cazibe merkezi olacaksın..Sosa mesela bir yıldızdır..

Uzun lafın kısası ticari bir şirkette müşteri işletmenin kapısından içeri girmelidir..Kimdir o müşteriler? Başka kulüplerin scout ekipleri yöneticileri basın mensupları menajerler vd..Bunlar bir kulübe girmiyorsa o kulübun kapısında in cin top oynuyorsa siz o kulübe ticari bir şirket diyemezsiniz daha doğrusu Benfica gibi transfer sirkulasyonu yapamazsınız..Bizim taraftar mesela menajerlerle içli dışlı olmayı hiç sevmez bunu eleştirir fakat bu yanlıştır..Senin yöneticin gardını almayı biliyorsa menajer entrika çeviremez..Menajerler dediğimiz sınıf sonuçta sana mal getirecek mal satışı yaptıracak bir kesimdir..Yani Benfica kulubünün kapısından içeri her yıl yüzlerce menajer girmektedir ki bunun meyvelerini Benfica üstte de görüldüğü üzere toplamaktadır.

Kısacası büyük paraların döndüğü bir sektörde emekleyen bir şirketi hiç kimse memur kafalı bir adama teslim etmez..Biraz esnek davranıp ve girişimci kafayla hareket etmek lazım..Umarım şu memur kafasından kurtulursunuz..Selametle.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 yildir almadigimiz ergen kalmadi. Chelsea gibi , gectigimiz senelerde yaptigimiz hatalari yapiyoruz

Butun ergenleri al sonra denk butce tutturama...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea Kepa gibi bir kovaya ve sorunlu karaktere sırf ayakları iyi diye 80 milyon verdi. Uğurcan için de 30 verirdi ama transfer yasağı sonrası alt yapıya dönen ve verim alan bir takım artık Chelsea. Abramovic eskisi kadar para sacmayabilir.

İngiltere'de en mantıklı 2 takım Tottenham ve Chelsea Uğurcan için.
    Werner'e 60 verip aldı adamlar. Tabi forvet eksikliğini çektiler bu sezon normal.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanı-Kulübü ve kendinizi bu kadar KÜÇÜMSEMEYİN!!!!!!!!!!!!
    Tarihinde bir kez 10 m € üzeri oyuncu satmışsın. Cidden Uğurcan'ın 50 m €'ya Barcelona'ya ilk 11 gideceğini mi sanıyorsunuz ? Futbol bu sakatlık da bu işin doğasında var. Ekonomik olarak bu kadar sıkıntıdayken Avrupa'ya gidememe şampiyon olursak şampiyonlar ligine katılamama gibi bir durumumuz varken kalecini 30 m €'ya Avrupa'nın vitrin takımlarından birine satmaz mısın ? Bizim başkan kesin satar. Erce olsun gelişim gösterecek Arda olsun kalede sorun yine çekmeyiz. O paraya da kısa vadede falan borç kalmaz süper olur evet.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)