Sayfa 3938 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2938 3438 3838 3888 3928 3936 3937 3938 3939 3940 3948 3988 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,426 ile 98,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Trabzon

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim Pukki hayranlığımı bilen bilir. Severek takip ederim. Bana sorarsanız Pukki'nin Norwich'deki büyük çıkışının en önemli sebeplerinden biri bu çocuk. Sorloth ile Ekuban ile, üstelik ligimizin temposuzluğunu ve taktik problemleri düşünürsek halaç pamuğu gibi atabilir. Sürekli sorumluluk alan ve en önemlisi oyunun her iki yönünde de gayretli çok çalışkan bir hücumcu. Top tekniği ve zekasını ise tartışmaya gerek yok. Doğrudan ŞL bileti alabilirsek belki bir fırsat penceremiz olabilir bu tür futbolcular için.

Sosa ve Novak takımda kalır umarım.

Sağ kenar/forvet arkası versatil bir futbolcu lazım. Guilherme tutmadı, ŞL için net futbolcu lazım. Bu çocuk o profilde.
    Sosa'nın yanında ortasahanın hamallığını yapacak bir futbolcu lazım. Birinci önerim elbette Yanhel Herrera.

Geriye kalıyor 2 stoper bulmak. Yıllardır bitmeyen çilemiz

Ek:

Burada Pukki'yi nasıl oynattığını daha iyi görebilirsiniz:

Jr. Sosa mübarek...
    Hocam çok iyi oyuncu ama başat takımlarla ismi geçiyor. Emre Özcan da verimliliği üzerinden bir yazı yazmıştı. Çok zor bir transfer gibi. Premier Ligde kalmak ister. Tek oluru şampiyonlar Liginde oynamamız olur sanki.

https://tardini.co/emiliano-buendia-...i-bceae2eb9ee9
    "
    Adı şimdiden Jamal Lewis’le birlikte Liverpool için geçen oyuncu, Daniel Farke ve Stuart Webber’ın belirttiği gibi bu parlaklığı sürdürdüğü takdirde daha üst seviyelere rahatlıkla çıkabilecek bir oyuncu. Savunma azmi ve başarısı Jürgen Klopp gibi enerji delisi bir teknik adamın ilgisini çekmek için gayet yeterli" şeklinde bitirmiş.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çok iyi oyuncu ama başat takımlarla ismi geçiyor. Emre Özcan da verimliliği üzerinden bir yazı yazmıştı. Çok zor bir transfer gibi. Premier Ligde kalmak ister. Tek oluru şampiyonlar Liginde oynamamız olur sanki.

https://tardini.co/emiliano-buendia-...i-bceae2eb9ee9
    "
    Adı şimdiden Jamal Lewis’le birlikte Liverpool için geçen oyuncu, Daniel Farke ve Stuart Webber’ın belirttiği gibi bu parlaklığı sürdürdüğü takdirde daha üst seviyelere rahatlıkla çıkabilecek bir oyuncu. Savunma azmi ve başarısı Jürgen Klopp gibi enerji delisi bir teknik adamın ilgisini çekmek için gayet yeterli" şeklinde bitirmiş.
    Tahmin edebiliyorum. Zaten burada da göz önünde futbolcularla zihin jimnastiği yapıyoruz. Öteki yazdığım futbolcu da hiç kolay hedef değil, bu tip transferler ancak ŞL bileti olunca, o da bir ihtimal, eğer takımdaki şartlar da uygunsa mümkün olabilir.

Nereden
    Sakarya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    novak gitmek istedi diyecekler giderse ) bahaneleri hazırdır böyle bir şey olursa ben yönetimi ve başkanı sorumlu tutarım
    Yedekten bile oyuna giremeyen cop topculara verdikleri parayi Novak'a zam olarak versinler. Kirk yilin basi savunmada yeterli hucumda ise bu kadar katki saglayan bek bulmusuz, kaybetmememiz lazim.

Nereden
    Afrika Diğer

Filip Mladenovic'in ardından listemizdeki bir diğer sol bek Norveçli millî Birger Meling de yeni kulübünü bulmuş ve 1 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında geçtiğimiz sezon küme düşmekten kıl payı kurtulan Fransa ekibi Nîmes Olympique'e transfer olmuş.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfermarkt Portekiz sitesi bu önlibero ile ilgilendiğimizi haber yapmış.

https://www.transfermarkt.com.tr/edu...spieler/216118
    Ekleme olsun: Haber Transfermarkt'a değil, Portekiz'in en güvenilir spor kaynaklarından Record'a âit.

Haberde Eduardo'nun topla oyununundan ziyâde fizikî kâbiliyetleriyle öne çıktığını ve bu yüzden yeni teknik direktörleri Rúben Amorim'in oyun anlayışına uymadığı yazılmış ki Amorim'in Sporting'e gelmesinin ardından Eduardo yalnızca 1 maçta (17 dakika / 5 maçta kadroya bile girememiş) süre alabilmiş.

Ayrıca oyuncuya Olympiacos da tâlipmiş, Sporting onun için ödediği 3 milyon Euro husûsunda zarar etmemek adına en azından 5 milyon Euro kazanmayı planlıyormuş ama süre vermedikleri oyuncudan bu parayı nasıl kazanmayı planlıyorlar, anlamak güç

https://www.record.pt/futebol/futebo...quesPrincipais

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

portekizdeki libero fizikli ve güçlü duruyor.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim Pukki hayranlığımı bilen bilir. Severek takip ederim. Bana sorarsanız Pukki'nin Norwich'deki büyük çıkışının en önemli sebeplerinden biri bu çocuk. Sorloth ile Ekuban ile, üstelik ligimizin temposuzluğunu ve taktik problemleri düşünürsek halaç pamuğu gibi atabilir. Sürekli sorumluluk alan ve en önemlisi oyunun her iki yönünde de gayretli çok çalışkan bir hücumcu. Top tekniği ve zekasını ise tartışmaya gerek yok. Doğrudan ŞL bileti alabilirsek belki bir fırsat penceremiz olabilir bu tür futbolcular için.

Sosa ve Novak takımda kalır umarım.

Sağ kenar/forvet arkası versatil bir futbolcu lazım. Guilherme tutmadı, ŞL için net futbolcu lazım. Bu çocuk o profilde.
    Sosa'nın yanında ortasahanın hamallığını yapacak bir futbolcu lazım. Birinci önerim elbette Yanhel Herrera.

Geriye kalıyor 2 stoper bulmak. Yıllardır bitmeyen çilemiz

Ek:

Burada Pukki'yi nasıl oynattığını daha iyi görebilirsiniz:

Jr. Sosa mübarek...
    Klas topçuymuş. Nereden hatırlıyorum diye düşünürken aşağıdaki mesajı, Emre Özcan'ın yazısını gördüm.

Benim de sarışın uzun saçlı, saç bandı takan ingiliz orta saha fetişim var sanırım.

Şu asalete bak bee Conor gelir umarım Tam sarı değil ama o da iyi gider.

Favorim Tom Davies'ti ama o tarz değişti topuz yapmaya başladı. Topuz sevmem Bant çok önemli. Bandı takınca Parmak bile daha bi futbolcu gözüküyor gözüme.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sörloth ekuban ikilisi gelecek yillara işik tutacak model. Ne zaman gol yollarinda sıkıntı çeksek bu döneme atif yapilir.

Çita da öyle bir yere yükseldi ki bunlarin alternatifi bulunmaz. Yerini dolduracağim diye yaşli yildiz alirsan iyice batirirsin.

Hep istediğim türden hücumcular ama şöyle ikili lazim diye tarif etsem kendime hadi ordan derim, bir iki özellik silerdim.

Adamlar canla başla oynuyor, tavir olarak en ufak falsolari yok, saha içinde korkulari yok. Bir tık teknik, bir tık daha golcülük ve oyun akli koysan direk dortmund- bayern münich seviyesi.

Gökdeniz fatih'ten sonra en iyi hücum ikilisi. Bu adamlarla 3 yil şampiyon olursun, avrupa'da tur geçersin.

Arkalarini daha iyi doldurup avrupa'da oynamazsak çok yazik olur.

Geçen seneki yapiyla avrupa'da oynayamadik. Yusuf gitti ömür sakatlandi. Garip garip kadrolar çikti. Şunu artik denk getirelim, düzgün plan yapalim hatta yanina visca'yi da ekleyelim.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Eduardo'nun tipi Talisca'ya, oyun tarzi ise M.aurelio'ya benziyor
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Emi Buenda'yi Trabzonspor'a getirecek yonetimin karsisinda 24 saatlik saygi durusuna gecerim
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

City'nin 61 numarası Talisca Jaja karışımı bir şey sanki. Uzun boylu 10 numara. Uzaktan şutları var. Ceza sahası dışından yaptığı plase (1:25) tam bir Talisca vuruşu.

61'i de almış bi kontrol edin hele Trabzonlu kız arkadaşı falan vardır belki

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    akhisar- balikesir macini izleyin varmi aranizda bu mally denilen oyuncuyu aldikmi yoksa düsünülüyormu bu cocuk trabzonsporda oynayamaz bikmadik cöp oyunculari almaktan..rahmi diye genc birini aldik deniliyordu cocuk ilk onbire giremiyor??bu ne lahana tursusu
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Ankara

Rahmi yaklaşık iki haftadır Trabzonspor ile idmana çıkıyor.
    oflu fanatik

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yabancı sınırlaması 6-8'e düşeceği söyleniyor.

Trabzonspor'da yerlilerden direkt katkı yapan 3 isim var.

İkisi ana rol oyuncu Uğurcan, Abdülkadir Ömür. Biri ise rol oyuncusu Abdülkadir Parmak.

E diğer 12 oyuncu nasıl bulunacak ? Bu oyuncuların ikisi de kalıcı değil sirkülasyon nasıl döneceği muamma.

Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu yabancı kısıtlamasına takılması.

Doğru teknik adam ile çalışmaması, iyi bir kadro mühendisliği yapamadığı için başarılı olamadı.

Ağaoğlu elbette ikisinden fersah fersah iyi ama şu ana dek başarılı bir yerli oyuncu transferi olmadı.

Madem yabancı kısıtlamasını savunuyorsun e hani yerli katkısı.

Ağaoğlu da Metin Korkmaz ve Özkan Doğan çalışmaya başladı.

Bknz.. Balıkesir'den alınan forvet oyuncusu.

Eğer o da kendinden öncekiler gibi rant ve sistemsizlik gibi bir yolu seçer ise başarısızlığa mahkum olur.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağ tarafa da nwakaeme gibi kanat forvet bulmamız lazım, madem fm profilleri dönüyor sayfada o minvalde örnek verelim bizde Abdüşü şuan biz orda ters ayaklı kanat oyuncusu gibi kullanıyoruz adamda bitiricilik ne yazık ki yok.

naimbektas6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaslar
    akhisar- balikesir macini izleyin varmi aranizda bu mally denilen oyuncuyu aldikmi yoksa düsünülüyormu bu cocuk trabzonsporda oynayamaz bikmadik cöp oyunculari almaktan..rahmi diye genc birini aldik deniliyordu cocuk ilk onbire giremiyor??bu ne lahana tursusu
    Bi gol atmış mally

naimbektas6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehirden aldığımız Bi çocuk vardı fıratmıydı ne oldu ona

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı naimbektas6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehirden aldığımız Bi çocuk vardı fıratmıydı ne oldu ona
    Umraniyespor da sürünüyor.
    Pek te oynamıyor orda da.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oyunu tutmak için teknik direktöre olduğu kadar kalburüstü stoper oyunculara da ihtiyaç var.

Takımı driplingle öne itecek, baskıya karşı topu saklayarak ayağımızda tutacak yani playmaker özelliği olan pasör stoperler lazım.

Böyle bir oyuncu için kulüp yönetiminin dijital veri ağı geniş olmalı, scoutların futbol görüşü çok iyi olmalı.

Campi, Hosseini gibi oyuncuları getirmek için fazlası ise sivrizekalı olmak lazım.

Mesela Ryan Donk sözleşmesi bitiyor. Bu takım için biçilmiş kaftan kesinlikle alınmalı.

1 yıllık sözleşmesi kalanlar içinde şöyle bir baktım

- Marcos Rojo var o sakatlıklardan sonra gözden düştü ve Solskjaer kadrosunda görmek istemiyor.
    - Kamil Glik olabilir.
    - Federico Fazio
    - Marcelo
    - Jeffry Bruma

Stopere takıma seviye atlatacak iki tane baba stopere ihtiyacı var.

Bu 6 oyuncudan ikisi pekala alınabilir.

Campi, Hosseini ve Hüseyin Türkmen mutlaka gönderilmeli.

Göztepe'den Alparslan, Da Costa ve Atakan Gündüz tamamlayıcı oyuncu olarak görev almalı.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wakayeme'nin ismini duyar duymaz videosundan once fm profiline baktim, aman tanrim didim. 1 milyona aldik ama adamda bildigin yildiz profili vardi.

Birine dusuk seviyeli ligden geliyor diye kötü bakmam, "profili iyiyse ve skorer oyuncuysa" yani son 2-3 sezonunda +10 gol ve asist yapmissa bilin ki Wakayeme gibi iyi topcu cikma ihtimali yuksek, fm kolay kolay yanilmiyor İstatistikler ve raporlar da olumluysa al getir.

Jaja veya Wakayeme gibi özel birini yakaladin mi işte boyle zirveye oynuyorsun. Kadroyu koruyup Wakayeme yanina 10 numaraya özel birini daha bul, bak bu takim seneye neler yapiyor.

Dusuk seviyeli liglerde boyle Wakayeme gibi fm profili super topcular mutlaka vardir, ben oynamiyorum ama bilenler bilir. Ucuza bir suru isim vardir, ben scout degilim. Arasin bulsinlar, hicbir sey bilmiyorlarsa oyuna baksinlar
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (06.07.2020 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugun senin ülkeye hediye ettigin Yatabare ile sivas sampluga oynadi. Konya kumede kaldi karabuk kume dustu. Ülkenin yarisinin transfer paralarini biz vermis olduk.

Toure oynuyor.

Hala oyuncu begenmeme falan filan! Ünal Karaman kral faydayi sagladi verim aldi. O yuzden buyuk hoca.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda önce Teknik Direktör işinin çözülmesi şart.
    Adayım,Robert Prosineçki.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Prosineckiyi ne zaman görsem 25-30 geriye gidiyorum ....

O benim hayali kahramanımdı..

Onun gibi çalım atmaya çalışırdım.. Çalım atarken onun adını söylerdim..Benim için Maradonadan sonra en yetenekli futbolcuydu..

Onun başarılı olmasını çok istiyorum.. Kariyer ve kalite olarak herkesi donunda sallayacak bir insan olmasına rağmen bir o kadar mütevazi ve karakterli..

Hiç büyük takım çalıştıramadı.. Türkiyede hep sorunlu zamanlarda, sorunlu takımlara geldi..

Şampiyonluğa oynayan bir takımda performası nasıl olurdu merak ediyorum...

Takımda ispanyolca ve Portekizce bilen futbolcu popülasyonunu da düşünürsek, anadili gibi ispanyolca bilen Prosinecki Sosa ile gelecekte iyi bir ikili olabilir teknik açıdan..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda önce Teknik Direktör işinin çözülmesi şart.
    Adayım,Robert Prosineçki.
    Muharrem başkanın kimi öneriyo peki? Konuşmuşsunuzdur illaki.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakayeme'nin ismini duyar duymaz videosundan once fm profiline baktim, aman tanrim didim. 1 milyona aldik ama adamda bildigin yildiz profili vardi.

Birine dusuk seviyeli ligden geliyor diye kötü bakmam, "profili iyiyse ve skorer oyuncuysa" yani son 2-3 sezonunda +10 gol ve asist yapmissa bilin ki Wakayeme gibi iyi topcu cikma ihtimali yuksek, fm kolay kolay yanilmiyor İstatistikler ve raporlar da olumluysa al getir.

Jaja veya Wakayeme gibi özel birini yakaladin mi işte boyle zirveye oynuyorsun. Kadroyu koruyup Wakayeme yanina 10 numaraya özel birini daha bul, bak bu takim seneye neler yapiyor.

Dusuk seviyeli liglerde boyle Wakayeme gibi fm profili super topcular mutlaka vardir, ben oynamiyorum ama bilenler bilir. Ucuza bir suru isim vardir, ben scout degilim. Arasin bulsinlar, hicbir sey bilmiyorlarsa oyuna baksinlar
    https://fmdataba.com/images/profile/...-tom-rogic.jpg

Nasıl adam?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)