Sayfa 771 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 271 671 721 761 769 770 771 772 773 781 821 871 1271 1771 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 19,251 ile 19,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 den küçük oyuncular ailelerinin imzalarıyla transfer edilebilirler.

Ozanı terim yazın kadroya almak için gözüne kestirmiş, yunusun ise ailesi neden bize göndersin. Daha sefayı ikna edemedik, aynı menajerin yunusunu ister kulübünden ister ailesinden nasıl alacaksın Mr. Comolli ?
    1. Ozan 18 yaşındaydı

2. Aynı menajer in Behlül ünü nasıl ikna ettin ? Bu akşam kadrona aldın
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (17.01.2019 Saat 08:51 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Ozan 18 yaşındaydı

2. Aynı menajer in Behlül ünü nasıl ikna ettin ? Bu akşam kadrona aldın

.
    1. Behlülü ikna etmiş olmak yunusu ikna etmeyi mümkün kılmaz

2. Ozana 7,5 milyon maddesini 1 temmuz 2018de koymuşlar, sana ne zaman ufak bir bonservis bedeli karşılığında vereceklerdi ?
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (17.01.2019 Saat 08:51 ) değiştirilmiştir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer yasağı kalkmaz ve 2 ortasaha alamazsak halimiz hiç iyi olmaz.
    Son kısma katılıyorum.
    Ama Transfer yasağı kalkması için, transfer yasağı yememiz lazım.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ya doğruysa?

Zaman kazanmak için uydurulmuş bir balon.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu ödeme işini yıllardır anlamadım.
    Dönem dönem kazanılan maçlardan sonra haber çıkar oyuncuların "tüm" alacakları ödendi diye.

Sonra olumsuz sonuçlardan sonra ise şu haber çıkar: "x oyuncu 8 aydır para almıyor" vb.

Yıllardır değişmez bu.
    En mantıklı soru bu. Yönetimdeki bireylerin birbirlerinden habeeleri olmaması ve muhabirlerin hepsinin haber aldıkları farklı yöneticiler olmasından kaynaklanıyor muhtemelen.

Nereden
    Ankara

Bu arada Caleb Ekuban kardeşi Joseph Ekuban var acaba oda böyle karayağız mı ki?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Sanırım Ünal hoca da artık Batuhan'ı zorlamayacak. Daha da oynatmaz..

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne anlatamayacaklar,biz CAS'a bunları şikayet ettik ortada gerçek bir neden yok ama bize gıcıklar mı diyecekler.
    Yapmayın böyle,başkanın TFF başkanı ile resimlerini gösterir biz şikayet etmedik der yine açtırırlardı.
    Katiliyorum yani su acidan katiliyorum diger arkadasi yalanci cikarcak manada degil bu yorumumun sebebi sizin one surdugunuz sey cok mantikli. Sike davasi yuzunden dedikleri anda taraftarin buna ses cikarmayacaklrini duaunmeleri cok olagan.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Bu kadar borç batağının içinde olan kulüp, ilk 4’e girebilmek bir şekilde Avrupa’ya gidebilmek parolasıyla başladığı sezona 2 orta saha 1 stoper alamazsak bittik, öldük şampiyonluğa oynayamayız triplerine giren kişilerin baskılarına maruz kalıyor.

Geçen sezon şampiyon olmuş Gs bile devre arası ekonomik durumunu toplayabilmek için 3 oyuncu sattı.

Şu forumda Onazi’yi küfür etmekten beter edenler, Twitter’da hatalarını video halinde defalarca paylaşanlar hatta küfür edenler şimdi yokluğunda ağlıyor. Aynı kişiler Batuhan’a Parmak’a sarmış durumda. Bence de Batuhan şampiyonluğa oynayacak hatta ilk 5’e oynayacak bir takım ayarında bir orta saha değil. Ama adam zaten 3. yedek orta sahaydı. Onazi - Sosa - Kucka yok, elde tek o kaldi. Şampiyon olduğumuz sezonki kadroda Serkan ile Cale vardı. Çok mu yeteneklilerdi? En çok merak ettiğim husus bazı gerizekalı insanların sürekli sosyal medyada her post altında bunu yazmaları takıma ne fayda sağlayacak? Adamın zaten yetenekler kısıtlı, bir de psikolojik olarak bitirdiler adamı.

Şu an kulüp borç batağındaysa bunun en büyük sorumlusu taraftardır. IHO ve Usta’yı gaza getirip, forumda ya da sosyal medyada şunu da alalım bunu da alalım diye sürekli baskı yapıp aptal aptal adamlara milyon eurolar döktük. İşin tuhaf yanı aynı adamlar hala utanmadan sıkılmadan mali durumu bildikleri halde yine transfer de transfer diye bağırıyor, lan yok oğlum yok para yok. Kucka niye satıldı diye yönetime yükleniyor. Başkan şeyinin keyfinden sattı, mutlu musun? Ne verdi Kucka sana? Ne oynadı sahada? Batuhan yeteneksiz yararlı olamıyor tamam anladık, Kucka’nın sorunu neydi? Adam bitik. Kucka’ya 3 milyon euro ödeyip aynı verimi alacağıma, 500 bin liraya oynayan Batuhan’ı Parmak’ı Kamil’i oynatırım. Şu takım Sefa, Özer, Aykut Demir gibi adamlara 4er milyon euro bonservis bedelleri ödedi. Yüksek meblağ ödeyince daha mı tatlı oluyor? Ne verim aldık bu oyunculardan.

Hedef şampiyonluk değil, ilk 3. Hoşuna gitmeyen varsa karaktersiz Şenol ile Burak’ın izinden gidebilirler, gölge etmesinler. Yeteneğinin kısıtlı olması Batuhan’ın ya da Parmak’ın suçu değil, elimizde başka alternatif olmadığı için oynatıldıklarında küfrü haketmiyorlar. Bu çocuklar Akbaş, Aykut, Özer, Burak, Zeki gibi karakter sıkıntısı çeken takım için huzursuzluk yaratan tipler de değil. Salın artık abi bırakın bu işi Ünal Hoca’ya, emin olun o da sizin gibi Fernando gibi bir orta saha ile yanında daha genç bir Sosa’yla oynamak ister ama o şansı sıradan anadolu takımlarında yıldızlaşan çöp oyunculara milyon euroları döküp bu borç batağına girerek kaybettik.

Bu işler 1 senede olacak işler değil, bence yönetim de Ünal hoca da şu ana kadar harika iş çıkardı. Takımın aynı karakterli duruşla yönetilirse seneye ya da ondan sonraki sezon şampiyon olabileceğine gönülden inanıyorum. Bu sezon şampiyonluğa oynadığımızı düşünecek kadar da hayalci hiç olmadım. Size de tavsiye ederim.
    Konu r9emre tarafından (17.01.2019 Saat 01:35 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla hayretle okuyorum bazı arkadaşları.

Halen daha yasak yok falan diyorlar.

Ben gazeteci miyim ? Konuştuğum kişi akrabam (başkan yardımcısı) ve bana neden yalan söyleyecek!!!

Hayret ediyorum gerçekten. Burda çokça şekilde transfer yasağı konuşulduğu için o konuda öğrendiğim kısmı sizinle paylaştım.

Bunun dışında Onur ve Burak meselesinden, olcayın durumuna kadar birçok konuyu konuştum.

2 futbolcu ile anlaşılmış bekletiliyordu. Stoper ve defansif orta saha. Ama şuan ki ortam çok karamsar. Belki son hafta kaldırılacak yasak ama o zaman da yönetim kurulu transferden vazgeçecek. Bu bile tartışılıyormuş yönetim kurulunda. Çünkü para yok para. Mevcut futbolcu maaşları ödenemezken transfer yapılmaya çalışılıyor.

Hala daha transfer yasağı yok diyen arkadaşlara soruyorum. Yöneticiler bas bas bağırdı, öncelik 1461 den gelen futbolcular diye. O yüzden U21 deki 4 iyi futbolcu 1461 e gönderilmişti.

Transfer tahtası açılmayınca apar topar 4 tane U21 futbolcusu A takıma çağrıldı. Çünkü 1461 den bile transfer yapamıyoruz. Belge isteyen arkadaşlar, Balıkesir maçının 18 ine baksın. Nerde yunus Emre Çakır ya da Serkan asan ?

Fifa ile görüşen kişinin ağzından bilgi veriyorum ama kendi senaryolarına uymuyor diye yalancı oluyoruz

Antu ile yarışacak kıvama gelmiş burası.

Gerçekten üzücü...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Sezon başı

Ozan kabak + Yunus Akgün alalım dediğimde

burada burun kıvıran tayfa

Burada mısınız ?
    aga onlari alsak onlari sisirecek medyamiz falan olmazdi, bir de o ozan 1-2 salak penalti yaptirir degerini 0'a indirirdi
    valla ben burun kivirdim i bilmem ama kivirdiysam da ayni fikirdeyim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizler burada can çekişirken birilerinin torpili olan zekiler batuhanlar göz önünde olup, transferlerinde kolaylık sağlanması için yedek kulübesine alındı. Alındılar ki anadolu takımları bu kazmaları alsınlar onlarda ceplerini doldursunlar. Kulübün borçtan ziyade içinin temizlenmeye ihtiyacı var
    ahahah arada sirada ayni düsünüyoruz demek ki...
    katiliyorum

Nereden
    Fransa

Aslında olay biraz şöyle

Gs sezon başı hatırlıyorsanız Okay Yokuşlu yu ciddi bir şekilde istemişti. ( Eren derdiyok takası geçiyordu hatta)

Eren değilde güzel bir rakam + takasla Ozan + Yunus alınabilir diye düşünmüştüm.

...

Avrupa da da Benfica lı

83 no Gedson fernandes i çok yazmıştım

900 k € değeri vardı

Şimdi 22 m €

Benfica dan bonservisi ile almak zor biliyorum ama talisca tarzı bir transfer yapılabilirdi
    benfica bize o kiyagi yapar miydi ? hey gidi hey
    avrupalilar resmen cücüs yalakasi
    benfika hiyarlarinin kiyagi bjkye sampiyonluk getirdi
    swansea-marsilya ortakliginin kiyagi da gsye sampiyonluk getirdi (gomis)
    daha neler görecegiz neler, unuttuklarim da vardir
    swansea alt lige düstü sanirim, marsilya gomis gitti gideli belini dogrultamadi (geçen sene nasil olduysa avrupa ligi finali yaptilar, su an fenâ krizdeler, yasagimiz olmasa ve az biraz paramiz olsa eski göz agrimiz Mitroglou'yu beles verirlerdi, Germain de öyle)

bu kiyaklari "kardes takim" denilenler yapmaz birbirine be

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu para yok mevzusunu anlamıyorum takımın oyuncu masrafı 10 milyon eurolara kadar düşürüldü, şuan orta sıra anadolu takımı seviyesine indi zaten giderler.

Lig ikincisi koskoca Trabzonsporun maddi kaynağımı yok yani ? yaptığımız oyuncu satışlarından bile 10 milyon euro üstünde gelir elde ettik. pardon ama yönetim ne işe yarıyor ? parayıda ben mi vereceğim. gelir modeli belirlemek gelirleri efektif kullanmak yönetimin işi. bugün bir galibiyetin nekadar kazandırdığını, şampiyonluk veya lig 2. liğinin maddi olarak neler getirdiğini tartışmamıza gerek yok herhalde.

Alıntı Gökhan BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hayretle okuyorum bazı arkadaşları.

Halen daha yasak yok falan diyorlar.

Ben gazeteci miyim ? Konuştuğum kişi akrabam (başkan yardımcısı) ve bana neden yalan söyleyecek!!!

Hayret ediyorum gerçekten. Burda çokça şekilde transfer yasağı konuşulduğu için o konuda öğrendiğim kısmı sizinle paylaştım.

Bunun dışında Onur ve Burak meselesinden, olcayın durumuna kadar birçok konuyu konuştum.

2 futbolcu ile anlaşılmış bekletiliyordu. Stoper ve defansif orta saha. Ama şuan ki ortam çok karamsar. Belki son hafta kaldırılacak yasak ama o zaman da yönetim kurulu transferden vazgeçecek. Bu bile tartışılıyormuş yönetim kurulunda. Çünkü para yok para. Mevcut futbolcu maaşları ödenemezken transfer yapılmaya çalışılıyor.

Hala daha transfer yasağı yok diyen arkadaşlara soruyorum. Yöneticiler bas bas bağırdı, öncelik 1461 den gelen futbolcular diye. O yüzden U21 deki 4 iyi futbolcu 1461 e gönderilmişti.

Transfer tahtası açılmayınca apar topar 4 tane U21 futbolcusu A takıma çağrıldı. Çünkü 1461 den bile transfer yapamıyoruz. Belge isteyen arkadaşlar, Balıkesir maçının 18 ine baksın. Nerde yunus Emre Çakır ya da Serkan asan ?

Fifa ile görüşen kişinin ağzından bilgi veriyorum ama kendi senaryolarına uymuyor diye yalancı oluyoruz

Antu ile yarışacak kıvama gelmiş burası.

Gerçekten üzücü...
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transfer yasağimiz varsa Kap'a neden bildirilmedi?

Haluk Şahin vb 10 defa öyle bir tebligat gelmedi falan dedi.

Böyle bir yazi gelse ztn açıklamaya mecburuz.

Bakalım neler olacak.. ama gerçek şu ki takıma 2-3 futbolcu lazım.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya birader sen niye bu kadar alındın?

Sana bunları söyleyen adam sallıyor. Ki şike davası filan diyip taraftara oynuyor.

Transfer yasağı filan yok. Koskoca kulübe sözlü bir şekilde mi bildiri yapılır?

Kapa bildirim yükümlülüğün var.

-Transfer neden yapmıyorsunuz?

-Transfer cezamız var.

-Belge?

-Belge yok. Cas’ta dava var. Onları şikayet etmiştik. Bu yüzden ceza verdiler.

-Anladım.

Nereden
    Fransa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir adli soruşturma makamı Avrupa'daki menajer ağlarının pisliklerinin üzerine gitse , çoğu Portekizli menajerin lisansları iptal edilir.
    Para aklama , vergi kaçırma, rüşvet , teknik adam yönetici ayartma , her şey var. Ve bu adamların doğrudan ya da Türkiye'deki şebeke uzantıları üzerinden en büyük vurgunu yaptığı ülkelerden biri Türkiye. Bunun gibi futbolcuların kazandığı paraların büyük kısmı da kendi ceplerine gitmiyordur.
    Dogrudur âbi, çok büyük pislikler dönüyor

Sefa Murat Dokuz,
    açikçasi hiç izlemedim Mbia'yi bu sene :/
    ama baskan onu kastederek "yalan" demisti, yâni onu alacagimiza dâir çikan haberlere karsilik dedi onu, almayacagiz demis kadar oldu zâten

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Olcay dün maçı tribünden izlemis elimiz kolumuz bağlı affedin abi şu adamı orta saha da Batu ve kamilden daha verimli işler yapar...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün batuhan ve kamil birlikte olmayacağını gördük, ekstra ozellikleri olmayan iki oyuncuyu yanyana oynaşırsan ıkisindende verim alamıyorsun. Keza batuhan çıkınca kamil daha rahat oynadı yusuf yanına gelince.
    Batuhan da sosa ile daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Dün ilknyaridaki görüntüsü eskiye nazaran daha iyiydi,özgüven eksikliği hat safada.bunu da oynaya oynaya atacak ,ama işi çok zor bu baski ile. Böyle giderse de yapamayacak bu orta saha ile.
    Kamil ile yanyana oynarsa çok bir şey beklenmemeli.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bak hala transfer yasağı yok diyorlar.
    Harbi ilginç insanlar var.
    Bedava 1461 den oyuncu bile alamadık, başka takım olarak görüldüğü için.

Harbiden antu tarzına evrilmeye başladı.

Nereden
    İstanbul

Antu tarzına evrilme kulaktan dolma bilgileri doğruymuş gibi sunarak oluyor.

Deveye hendek atlatalım demiyorum- şahsım adına- resmi siteden bi açıklama yeterli nedenleriyle birlikte.

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar borç batağının içinde olan kulüp, ilk 4’e girebilmek bir şekilde Avrupa’ya gidebilmek parolasıyla başladığı sezona 2 orta saha 1 stoper alamazsak bittik, öldük şampiyonluğa oynayamayız triplerine giren kişilerin baskılarına maruz kalıyor.

Geçen sezon şampiyon olmuş Gs bile devre arası ekonomik durumunu toplayabilmek için 3 oyuncu sattı.

Şu forumda Onazi’yi küfür etmekten beter edenler, Twitter’da hatalarını video halinde defalarca paylaşanlar hatta küfür edenler şimdi yokluğunda ağlıyor. Aynı kişiler Batuhan’a Parmak’a sarmış durumda. Bence de Batuhan şampiyonluğa oynayacak hatta ilk 5’e oynayacak bir takım ayarında bir orta saha değil. Ama adam zaten 3. yedek orta sahaydı. Onazi - Sosa - Kucka yok, elde tek o kaldi. Şampiyon olduğumuz sezonki kadroda Serkan ile Cale vardı. Çok mu yeteneklilerdi? En çok merak ettiğim husus bazı gerizekalı insanların sürekli sosyal medyada her post altında bunu yazmaları takıma ne fayda sağlayacak? Adamın zaten yetenekler kısıtlı, bir de psikolojik olarak bitirdiler adamı.

Şu an kulüp borç batağındaysa bunun en büyük sorumlusu taraftardır. IHO ve Usta’yı gaza getirip, forumda ya da sosyal medyada şunu da alalım bunu da alalım diye sürekli baskı yapıp aptal aptal adamlara milyon eurolar döktük. İşin tuhaf yanı aynı adamlar hala utanmadan sıkılmadan mali durumu bildikleri halde yine transfer de transfer diye bağırıyor, lan yok oğlum yok para yok. Kucka niye satıldı diye yönetime yükleniyor. Başkan şeyinin keyfinden sattı, mutlu musun? Ne verdi Kucka sana? Ne oynadı sahada? Batuhan yeteneksiz yararlı olamıyor tamam anladık, Kucka’nın sorunu neydi? Adam bitik. Kucka’ya 3 milyon euro ödeyip aynı verimi alacağıma, 500 bin liraya oynayan Batuhan’ı Parmak’ı Kamil’i oynatırım. Şu takım Sefa, Özer, Aykut Demir gibi adamlara 4er milyon euro bonservis bedelleri ödedi. Yüksek meblağ ödeyince daha mı tatlı oluyor? Ne verim aldık bu oyunculardan.

Hedef şampiyonluk değil, ilk 3. Hoşuna gitmeyen varsa karaktersiz Şenol ile Burak’ın izinden gidebilirler, gölge etmesinler. Yeteneğinin kısıtlı olması Batuhan’ın ya da Parmak’ın suçu değil, elimizde başka alternatif olmadığı için oynatıldıklarında küfrü haketmiyorlar. Bu çocuklar Akbaş, Aykut, Özer, Burak, Zeki gibi karakter sıkıntısı çeken takım için huzursuzluk yaratan tipler de değil. Salın artık abi bırakın bu işi Ünal Hoca’ya, emin olun o da sizin gibi Fernando gibi bir orta saha ile yanında daha genç bir Sosa’yla oynamak ister ama o şansı sıradan anadolu takımlarında yıldızlaşan çöp oyunculara milyon euroları döküp bu borç batağına girerek kaybettik.

Bu işler 1 senede olacak işler değil, bence yönetim de Ünal hoca da şu ana kadar harika iş çıkardı. Takımın aynı karakterli duruşla yönetilirse seneye ya da ondan sonraki sezon şampiyon olabileceğine gönülden inanıyorum. Bu sezon şampiyonluğa oynadığımızı düşünecek kadar da hayalci hiç olmadım. Size de tavsiye ederim.
    altına imza atarım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Başkan söylüyor, yöneticiler söylüyor.
    Resmi siteden yayınlanan herhangi bir x mesajı başkanın verdiği röpörtajdan daha mı sahih?

Nedenleri de 18 adet dosya.
    Gene başkanın ve yönetimin ağzından onaylandı.

Kulaktan dolma nedir?
    Başkan ve yönetici beyanatları nasıl kulaktan dolma bilgi oluyor anlamadım ki?
    Sosyal medya mı bu?

Başkan ve yönetim beyanat veriyor.
    Buna kulaktan dolma deniliyor.
    Sonra da antu tarzı deyince alınıyorsunuz.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dünkü maç tekrar bize;
    orta saha merkez oyuncularının kalitesi kadar takımsın dedi
    balikesirspor gibi zayıf takıma bile oyun kurmaktan zorlanırsın dedi
    rakibi her maç oyuna ortak edersin dedi
    skoru anca bireysel zorlama beceriyle bulursun dedi
    batu ve kamil o bölgede olmaz dedi
    luis ibanezin aldığı her kuruş israf dedi
    berkay gibi genç uşaklardan katkı almak için erken dedi
    amiri,onazi,hoseini,sosa,nwakemenin eksikliğinde maçları zor alırız dedi
    eksik bölgelere transfer yapılmazsa sıkıntılı bir ikinci yarı bizi bekliyor dedi
    olcayı affedin bari bile dedi.

Nereden
    İstanbul

Başkan, yönetici vs. her zaman doğruları söylemiyor malesef.

Dosyaların olduğunu herkes biliyor.

Fifa’da her dosyası olan transfer yasağı yemiyor.

Söz uçar yazı kalır.

Ee madem bunlar doğruysa SPK’ya bağlı halka açık bi şirket bu kadar önemli bir mevzuyu neden KAP’a bildirmiyor? Hadi taraftarı geçtim yatırımcıların bunu bilmeye hakkı vardır diye düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 17 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 17 misafir)