Sayfa 1337 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 337 837 1237 1287 1327 1335 1336 1337 1338 1339 1347 1387 1437 1837 2337 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 33,401 ile 33,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadro gayet iyi sadece kerem yanlış yerde.kendisi 6,8 oynuyor.

Sağ bek biraz daha yaşı olsa da serkan asan olabilir.

Solda abdürrahim ile birlikte faruk can ve mustafa aksoy olabilir.

Stoperde ali osman,oğuzhan veya bora ulu olabilir yunus emre yerine

Arda
    Serkan atakan oğuzhan faruk can
    Kerem hakan
    Behlül berkay salih
    Muhammed

Benim kadrom olurdu.
    Serkan 99'lu, altyapıda abdülkadir'in jenerasyonundan.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Tavares videosundan anladığım kadarıyla siyahi umut bulut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli ki net bir forvet alamayacağız. Bari şu arkadaşı alsaydık: https://www.transfermarkt.com.tr/fra...spieler/184921
    Enteresan bir sekilde iyi adam. Takım arkadaşı Bassogog'a hastayım. Nwakaeme'nin daha az becerikli ama çok daha süratlisi. Şu adamı alsak her kontra atağımız golle sonuçlanabilir diğer oyuncularımla birlikte düşündüğümde.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu adamda yatabare n doye karışımı bir forvet profili var bize uymaz umarım almayız. bir kaç maçını izlemiştim iddaa oynamam sebebiyle abartılacak kadar bir özelliği yok. -

bu tarz forvet alınacaksa jackson martinez, aboubakar tarzı olmalı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com/kwasi-...spieler/154819

Kontratının son senesi. 1 milyona biter bu iş. Bayern teklif verene salar bu adamı.
    Ya bu adam aynı uwuwewewe onyetenwewe ugweuhem osas

Burak Seyitoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Benim duyduğum da rodallegaya ilk başta 1.4 veriyoruz. Ben ülkeme gidicem diyor. Orada aradığını bulamayınca geri geliyor ve bizimkiler 1 civarı teklif ediyorlar bu sefer. O da Denizliye imza atıyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavares yerine bir yıllığına Soldadoyu alırım. Bizim hücum hattında gol kralıgi içim oynar. Ben öyle kısa vadeli planlar sevmem ama bu sene net bir forvet alınmayacaksa o zaman soldado gerçekten iyi bir alternatif olur bize.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
    Maliyeti uygunsa İsveçliden daha fazla etki yapar kısa vadede.

Fakat bu bütçe ile hayal ötesi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tavares falan gelmeyecek neden sayfalarca konustunuz?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiralık mert. Bende Marcus Bergi tercih ederim. Daha net veyetenekli bir isim.
    Kirâlik vermeleri için salak olmalari gerek biraz... ya da bir ihtimal mecbûri satin alma opsiyonlu belki... yoksa hikâye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

efo6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enteresan bir sekilde iyi adam. Takım arkadaşı Bassogog'a hastayım. Nwakaeme'nin daha az becerikli ama çok daha süratlisi. Şu adamı alsak her kontra atağımız golle sonuçlanabilir diğer oyuncularımla birlikte düşündüğümde.
    Bu Franck Ohandza tam bizim ligin topçusu güçlü süratli ve çevik. Sakatlık olmazsa +20 gol yazar gibi duruyor.
    SÖZ KONUSU TRABZONSPOR İSE,

GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her sene yazın kışın ne zaman olursa oldun biz hep forvet bekliyoruz bu durum hiç bitmiyor
    Bordo-Mavi

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

7-8 tane daha genc oyuncu ismi söylediler.
    Mehmet ozcan olsa cok iyi olur.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli ki net bir forvet alamayacağız. Bari şu arkadaşı alsaydık: https://www.transfermarkt.com.tr/fra...spieler/184921
    Farklı bir zenginlik katar hücum organizasyonlarına. Hajduk performansı oldukça etkileyici
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç içime sinmiyor tavares.
    Geçen sezon 5 gol atmış adam.
    Attığı gollerde de bi beceri görünmüyor zaten. Hep boş kalmış ve vurmuş.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Salih ile ilgili sıkıntılar olduğu söyleniyor da sosyal medyada pek anlamadım ben 18 yaşını doldurmasını beklememiz gerekiyorsa bekleriz Altınordu ile uğraşmamıza gerek yok. Mart doğumluymuş, 7 ayda futbolcu unutacak hali yok; en kötü özel de bir hoca veririz yanına.

Mehmet Özcan ve 3-4 tane daha gençle ilgileniyormuşuz. Bu genç işini abartmamak lazım kadronda 40 kişi de olsa istikrar için o gençlerin 3-4 tanesine süre verebilirsin ancak bir maç şu bir maç diğeri falan düşünülüyorsa yanlış. Yaşları da 20 falan olmuş çoğunun yani öyle u19'a gönderilecek adamlar da değiller, planlama doğru yapılmalı ama Mehmet'i her türlü isterim. Es-Es taraftarlarına baktım ne diyorlar diye bildiğin altın yumurtlayan tavuk gözüyle bakıyorlar çocuğa, Dorukhan'dan falan daha üst düzey diyorlar ve geçen sezon 34 maça çıkmış, PTT de olsa o kadar maç adamı hazırlar. Ahmet Canbaz bilmem ne gibi 10 tane adam alacağımıza 150-200 bin euro gibi ücretlere gidelim şu Mehmet'i alalım. Bahsedildiği kadar varsa zaten direkt 11 oynar, adı geçen diğer isimler malum.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Tavares'in fizigi Yatabare - Diagne arasi.

Bizde pek is gormeyen tarzda forvet.

Alinmasini pek istemedim gibi, daha iyisini bulabiliriz
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Halil için bugün yine bir görüşme yapılacak. Ailesi büyük özveri ve katkı gösterdi. Olumlu olduğu kadar olumsuz sonuçlanma ihtimali de var. Bizim için çok çalıştılar. Büyük emek verdiler. Helal olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil için bugün yine bir görüşme yapılacak. Ailesi büyük özveri ve katkı gösterdi. Olumlu olduğu kadar olumsuz sonuçlanma ihtimali de var. Bizim için çok çalıştılar. Büyük emek verdiler. Helal olsun.
    hadi bakalım inşallah orta yol bulunur.Bizi istemeyen oyuncuları transfer etmekten bize gelmek için can atanları almaya yöneldik.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tavareze vereceğimize 500 daha verelim Halil'i alalım, 1.5'a alacağımız bu adam bi sakatlık falan olmazsa 2-3 yıla 8-10 bandında gider, ben inanıyorum potansiyeline.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavareze vereceğimize 500 daha verelim Halil'i alalım, 1.5'a alacağımız bu adam bi sakatlık falan olmazsa 2-3 yıla 8-10 bandında gider, ben inanıyorum potansiyeline.
    Bana kalsa ben havada veririm onu. Da yönetim yanaşmıyor. Maddi durumlar belli.

====

Halil'in oynadığı lig umrumda değil bu arada. Performansı da. Ancak yeteneği ile alınabilecek en iyi Türk belki de. İki senedir takip ediyorum ben kendisini. Hollanda ikinci liginde daha çok futbolcu var işimizi görebilecek.

Tabi sakal olmadığı için pek de önemi yok.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bana kalsa ben havada veririm onu. Da yönetim yanaşmıyor. Maddi durumlar belli.

====

Halil'in oynadığı lig umrumda değil bu arada. Performansı da. Ancak yeteneği ile alınabilecek en iyi Türk belki de. İki senedir takip ediyorum ben kendisini. Hollanda ikinci liginde daha çok futbolcu var işimizi görebilecek.

Tabi sakal olmadığı için pek de önemi yok.
    Hayırlısı olsun kardeşim. Usta dönemine değil de Hacıosmanoğlu dönemine çok yanıyorum.O kadar boş adamlara o kadar para harcandı ki kahrolmamak elde değil.

Nereden
    Trabzon

Son gündemi değerlendirirsek;

Hugo rodellega dan başlarsak gitmesi büyük kayıp değil takımın omurgasını oluşturan oyuncular sosa,yusuf,abdülkadir,antony idi.Hugo nun onların seviyesine sezon boyunca çıktığını görmedim.Zaman zaman güzel goller atsa da bireysel becerisiyle kilitlenen rakibi açabildiğine şahit olmadık.Büyük maçlarda silik görüntü verdiğini de belirtmek lazım.İyi bir profesyonel olarak fizik gücü yettiği ölçüde görevini yapmaya çalıştı.Sonuç olarak hizmetleri için teşekkürler yolu açık olsun.

Forvet konusuna gelirsek birinci ve üçüncü pozisyona birer forvet almamız gerekecek.Birinci pozisyon için fizik gücü yerinde güçlü bir oyuncu bulmalıyız aynı zamanda son vuruşları da ortalamanın bir tık üstü olursa işimizi görür.Üçüncü pozisyon için ise yaşı ve maaşı düşük, potansiyelli bir genç iyi gider halil mesela güzel olurdu.

Merkez orta saha için ise yeteneklerinin yüzde 60 ı defansif yüzde 40 ı ofansif olan sosa ve abdülkadir parmak ile yarış halinde olacak onların seviyesinde bir oyuncu işimizi görür.Dördüncü pozisyona da bir tane potansiyeli olan genç koymalıyız.Onazi ye de ligin ikinci yarısında azar azar süre vermeye çalışırız.

Stoper mevkinde birinci pozisyona tecrübeli bir isim,dördüncü pozisyona ise hüseyin ve majidden daha genç bir oyuncu koyabiliriz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih ile ilgili sıkıntılar olduğu söyleniyor da sosyal medyada pek anlamadım ben 18 yaşını doldurmasını beklememiz gerekiyorsa bekleriz Altınordu ile uğraşmamıza gerek yok. Mart doğumluymuş, 7 ayda futbolcu unutacak hali yok; en kötü özel de bir hoca veririz yanına.

Mehmet Özcan ve 3-4 tane daha gençle ilgileniyormuşuz. Bu genç işini abartmamak lazım kadronda 40 kişi de olsa istikrar için o gençlerin 3-4 tanesine süre verebilirsin ancak bir maç şu bir maç diğeri falan düşünülüyorsa yanlış. Yaşları da 20 falan olmuş çoğunun yani öyle u19'a gönderilecek adamlar da değiller, planlama doğru yapılmalı ama Mehmet'i her türlü isterim. Es-Es taraftarlarına baktım ne diyorlar diye bildiğin altın yumurtlayan tavuk gözüyle bakıyorlar çocuğa, Dorukhan'dan falan daha üst düzey diyorlar ve geçen sezon 34 maça çıkmış, PTT de olsa o kadar maç adamı hazırlar. Ahmet Canbaz bilmem ne gibi 10 tane adam alacağımıza 150-200 bin euro gibi ücretlere gidelim şu Mehmet'i alalım. Bahsedildiği kadar varsa zaten direkt 11 oynar, adı geçen diğer isimler malum.
    Marta kadar a takımla zaman geçirsin salih. Hazırlık maçlarına çıksın, antreman maçlarında oynasın, daha çok gelişir.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7-8 tane daha genc oyuncu ismi söylediler.
    Mehmet ozcan olsa cok iyi olur.
    Bu genç oyuncu işi güzel de acaba biraz abartıyor olabilir miyiz ? Aklıma takılan birkaç soru var, mesela;

* bu kadar genç oyuncu kadro içinde ne olacak. 25 kişilik kadronun 15 tanesi genç olmaz. Bunlardan bir kısmı kiralanacak belki ama o da yeterli değil çünkü alınan isimlerin çoğu direk oynaması gereken isimler, gelişimleri için oynamaları gerekiyor. Ama öte yandan kiralık veya 1461'de değil, direk bizde oynaması gerekiyor. Şimdi Uğurcan, Hüseyin, Abduş, Parmak, Yazıcı 5 oyuncu ilk 11'de yerini buldu bir şekilde. Bunun yanına 2-3 kişi daha eklesek takımdaki denge dağılır, adamları yedek tutmak da olmaz. Bu işin dengesi çok hassas yani. Acaba bu genç oyuncular için düşünülen plan nedir ?

* Tüm bu transfer stratejisinin arkasındaki kim var. Bu oyuncuları kim izledi, kim belirliyor. Anladığım kadarıyla menejer işi değil. Yönetim bilinçli birşeyler yapıyor ama bu akıl kim, onu çok merak ediyorum. Bu futbolcuları neye göre belirliyor, hangi strateji ile iletişime geçiyor vs.

Ve yine de tekrar edeyim. Gaza gelmemek lazım. Geçen sene genç oyuncularda yakalanan çıkış, her sene olacak diye bir garanti yok.

Tüm bunlarla beraber, strateji doğru. Trabzonspor'un geleceği genç oyuncularda. Önemli olan bunları doğru geliştirebilmek, kazanabilmek.

PTT liginde oynayan 1461 ne kadar değerli olabilirdi şu anda oysaki, güzelim projeyi mundar ettiler resmen...
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Gençlerin görüşme aşamasında olan pilot takım/proje kulüp adı neyse artık oraya gönderilmeleri de gündemde. İstanbulspor olacak muhtemelen. 1. Lig iyi bir staj yeri olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 19 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 19 misafir)