Sayfa 3418 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2418 2918 3318 3368 3408 3416 3417 3418 3419 3420 3428 3468 3518 3918 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 85,426 ile 85,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mert Hakan Emre Kilinc bu adamlari almak artik zor.. Zaten Sivas tan kolay kolay topcu alamayiz.

Kanga, Berat ve Pinto uzerinde yogunlasmak lazim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Ragnar Sigurdssonu geçen sene sözleşmesi bitmişken kapacaktık. Faydalı olurdu bence. Hava toplarında etkili bir silahımız olurdu, izlanda milli takımının da lideri kendisi. Bir taşla birkaç kuş.
    ( ゚д゚)

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kadro plnlamasını doğru yapmalı. Bir bölgeye yığılma iyi olmaz. Sol bek alternatifi yok mesela
    Konu serkanholep tarafından (14.11.2019 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

milli takımın defans hattı gibi defans hattımız olsa şuan 6-7 puan fark atmıştık rakiplere
    özellikle stoperlere hayran kaldım kalmaya devam ediyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Su an Istanbul disindaki yerel kulüplerdeki yetenekli ve genc oyuncularin bizi tercih edeceklerini unutun. Avrupa'ya gitmek artik daha kolay. Orasi olmadi mi zaten Istanbul'a transferi hazir hepsinin.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu sakatlık konusuna artık bir çözüm bulunmalı ama sakatlıktan kurtulan futbolcularımız en güzlü şekilde geri dönmeleri lazım Abdulkadir Ömür ve Ekuban daha iyi olacaklar sakatlık sürecinde hem dinlendiler hemde iyileşme programında kondisyon olarak daha güçlü ve daha mücadeleci olarak en iyi şekilde sahada olacaklar...

Sparta Prag'da bence iyi futbolcular var oradan transfer yapabilirsek iyi olur bize ikinci golü atan Guelor Kanga iyi transfer ve başarılı olabilir ama devre arası bir iki tane nokta atışı kiralık veya alabilirsek bonservisli iyi olur transfer şart Şampiyonluk için lazım...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erdol Hos transfer döneminde sag-sol bek ihtiyaci oldugunu onlarca kez haykirdi, hakeza biz burda ayni sekilde.

Aha al sana Novak. Kocaman 6 hafta yahun !!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birkir Bjarnason yarım sezonluğuna Al Ain ile anlaşmış. Güzel işte maç eksiği olmadan girecek ikinci devreye bizle demek
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transferin son günü bedava linnes’i neden almadık? Ben hala anlayabilmiş değilim..
    Attan inip eşeğe bindik!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür ve wakayeme ile iyi anlaşıyor sosa ama mikel ve sturiçle sahada iyi anlaştığını henüz gözlemleyemedik.
    Ben yusuf gittiğinde hiç aramayız diye öngörüde bulunmuştum ama yanılmışım. Yusuf oyun merkezini ileri taşıyordu. Her ne kadar kendisinden beklentimizin üçte birini ancak verse bile.. bu yıl oyunun merkezi çok geride.. bunu ileri taşıyacak birine ihtiyacımız var.. oğuzhanın yaşantısını bilimiyorum.. ama bjk seyircisiyle yaşadığı diyalogtan sonra mental olarak inişe geçti.. sosanın yanında mevcut düzende pas alıp vereceği kimse yok.. dolayısıyla topla ileri çıkamıyoruz. Topu ileri taşımak için ya bir 10 numaranız olacak ya da paslaşarak çıkacaksızın.. artık modern futbolda ikincisi makbul..

Yusuf gittiği gün mutlaka bir 10 numara alınmalı veya Ömür o pozisyona kaydırılırsa sağ kanada kaliteli bir isim alınmalı demiştim. Geldiğimiz süreçte Ömür'ü de Yusuf'u da kaybettik. Yetmedi o bölgede sahte forvet gibi oynattığımız Ekuban'ı da kaybettik. Bir de bunların üzerine doğrudan katkı vermesini beklediğimiz Mikel ve Sturridge'in hazır olmaması eklendi. Kısaca sahada kaliteli oyuncu sayımız çok azaldı. Bu durum, oyun anlayışımız üzerinde olumsuz sonuçlar doğurdu. Şimdilik ite kaka devre arasına kadar idare etmemiz gerekir.

Devre arasında muhakkak kaliteli bir 10 Numara alınması lazım. Alınacak oyuncu öyle klasik 10 Numara olmamalı, atletik, pres becerili, şut ve gol yapma yeteneği olan birini bulmamız lazım. Yani bir Yusuf bulmak gerekiyor. Ayrıca stoper bölgesine de liderlik yapabilecek bir isim almak en az 10 Numara kadar elzemdir. Bu iki sorunu çözersek takım oyunumuzun birkaç kademe yukarı çıkacağını düşünüyorum. Umarım Ünal Hoca ve yönetim de böyle düşünüyordur.

Nereden
    İstanbul

Transferin son günü bedava linnes’i neden almadık? Ben hala anlayabilmiş değilim..
    Bedava? Adam Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu hala.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Acosta - oyun kurucu forvet/10 numara - 25 yaşında - Sözleşme sonu 31 Aralık 2019

Bu çocuğu çok beğendim. Muazzam oyun görüşü var. Yetenek ve zekasına hayran kalmamak elde değil.

Bize bunun gibi saf yetenek lazım. Tak çalıştır, direkt katkı verir. Keşke alsak...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bera B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedava? Adam Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu hala.
    Kardeş kiralık olarak bahsediyorum.. adamlar son gün elinden çıkarmak için yer aradılar resmen..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Bursa

Kardeş kiralık olarak bahsediyorum.. adamlar son gün elinden çıkarmak için yer aradılar resmen..
    Gs sizce bize satar mıydı o oyuncuyu. Anadolu klublerinden birine en fazla kiraya vermek için uğraşmıştır.gs devre arası gelse de linnes tekrar takuma katmak için bekliyor zaten.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hala burada futbolcu transferi konuşan var

novak sakatlandı şimdi.

wakameye de gider yakında

değerli arkadaşlar dışarıdan sağlam teknik ekip ve sağlık ekibi takviyesi yapılması şarttır artık

diyorum hep diyorum dedikçe her geçen gün yeni sakatlıklar çıkıyor

sağlık ekibi kovulmalı yenisi en kalitelisinden alınmalı + avrupadan yeni kondisyoner,fitness ve antrenörler alınmalıdır

sonra futbolcu transferi yapılmalıdır
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Giresun

@erenlash

novak milli takımda sakatlandı hocam. bizde değil ama bu demek değildir ki sağlık ekimiz iyi.. tabi ki profesyonel kondisyoner ve fitness antrenörü lazım.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

çoooooooooooooook güzeeeeeeeeeeeeeeeel

Uğurcanın menajeri
    Engin Kırkpınar radyospor a uğurcanı bir çok kulüp izliyor. 20m euro altına iş biter demiş. Kendi oyuncumuzu daha ne kadar değersiz gösterebiliriz ? Bu adamlara kulüp neden yüz veriyor ve konuşmalarına müsade ediyor ? Yazık gerçekten çok yazık..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uğurcanın menajeri
    Engin Kırkpınar radyospor a uğurcanı bir çok kulüp izliyor. 20m euro altına iş biter demiş. Kendi oyuncumuzu daha ne kadar değersiz gösterebiliriz ? Bu adamlara kulüp neden yüz veriyor ve konuşmalarına müsade ediyor ? Yazık gerçekten çok yazık..
    Oyuncularımıza değer vermeli piyasalarını arttırmaya çalışmalıyız tabi ki ama Uğurcan 20'nin altına biter demek pek mantıksız değil. Bana da sorsanız 20'nin altına biter. Misal 15-16 verseler şu an vermez misiniz Uğurcan'ı ?
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

biliyorum hocam evet . ancak antreman ve sağlık ekibi şu bu yüklenmesi , çalıştığı ekip bizimle beraber milli takımla değil yani çoğunluk zamanını bizde geçiriyor.burda geçirdiği zamanla oraya gitti tabi bizimkilerin etkisi var.tabi bu demek değil ki transfer futbolcu lazım değil.novak çok yük aldı .yerine oynayacak düzgün bir yedeği de yok.ama genel itibariyle takımımızın teknik personelin yetersizliği bunda büyük etken.çömezlerse bu sorunu bir çok topçuyu kaybedebiliriz.bana kalırsa eksikler giderilmeyecek
    @erenlash

novak milli takımda sakatlandı hocam. bizde değil ama bu demek değildir ki sağlık ekimiz iyi.. tabi ki profesyonel kondisyoner ve fitness antrenörü lazım.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Giresun

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncularımıza değer vermeli piyasalarını arttırmaya çalışmalıyız tabi ki ama Uğurcan 20'nin altına biter demek pek mantıksız değil. Bana da sorsanız 20'nin altına biter. Misal 15-16 verseler şu an vermez misiniz Uğurcan'ı ?
    tabiki mantıklı hocam ama böyle röportajlar verdikçe o değerlere daha mı kolay çıkarlar yoksa zor mu. Kendimizi ne kadar ağırdan satsak kardır. 500 000 euro yazı ile ufak gibi gözükebilir ama tl bazında kulüp içi bir çok gideri karşılar. Böyle röportajlar olmamalı diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Uğurcanın menajeri
    Uğurcan Çakır'ın menajeri Engin Kırkpınar: "Sadece Liverpool değil 3-4 tane İngiliz, 3 tane İspanyol, 4 tane de Fransız kulübü Uğurcan’ı izliyor. Yusuf Yazıcı’dan sonra Trabzonspor’un 20 milyon euro altında bir ücrete Uğurcan’ı göndereceğini düşünmüyorum"
    (��Radyospor)
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Giresun

@memozcan okuduğum yerde düşünüyorum diye yazmış. twitterde ve bazı facebook sayfalarında okumuştum. sen attıktan sonra da baktım böyle yazanda var hangisi doğru şimdi ?

Nereden
    İstanbul

@memozcan okuduğum yerde düşünüyorum diye yazmış. twitterde ve bazı facebook sayfalarında okumuştum. sen attıktan sonra da baktım böyle yazanda var hangisi doğru şimdi ?
    y. yazıcıdan sonra diyor.. yani TS çıtayı yükseltti demek istiyor..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs sizce bize satar mıydı o oyuncuyu. Anadolu klublerinden birine en fazla kiraya vermek için uğraşmıştır.gs devre arası gelse de linnes tekrar takuma katmak için bekliyor zaten.
    kardeş transferin son günü cincon uzay takımı kurduğunu sanıyordu.. falcao, seri ,nzonzi vs.. o durumda kontenjan dışı kalan linnesi elden çıkarmaya çalıştılar.. bizdeki andsuzij muamelesi yaptılar adama.. kasımpaşa istemiş ama olmadı.. neden vermesinler, turşusunu mu kuracaklar?
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Giresun

y. yazıcıdan sonra diyor.. yani TS çıtayı yükseltti demek istiyor..
    senin attığın haberde göndereceğini düşünmüyorum demiş hocam benim okuduklarımda da göndereceğini düşünüyorum yazıyordu. burada bir karışıklık var hangisi doğru belli değil. umarım senin attığın gibidir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)