Sayfa 2061 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1061 1561 1961 2011 2051 2059 2060 2061 2062 2063 2071 2111 2161 2561 3061 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 51,501 ile 51,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki yazıdan ''Trabzonpor'u'' çıkarın. Ortada Yusuf diye bişey olmaz. Ama siz ben oluruz. Böyle bir hesap yok futbolda. Sayemizde Lille'e gidip yılda bilmem kaç milyon avro alacak, onları niye hesap etmiyorsunuz diye sorarlar adama..

Yusuf maddi olarak Trabzonsporun ona verdiklerinin 10 da 1 ini belki karşılar.. Peki ya manevi kazançları? Yusuf Yazıcı diye birini kim tanırdı 2 sene önce Allah aşkına ya. Her zaman önce Trabzonspor diyemezsek, daha çok ceket alıp arkasından baktığımız topçular görürüz.
    Altyapıdan çıkan hiçbir oyuncu böyle davranamaz.
    Bu edepsizliktir, şımarıklıktır.
    Bir sene iki ileri bir geri top oynayıp kulübe şımarıklık yapamaz hiç kimse.

Önünü almazsak bugün kadroya kattığımız gençlerin tamamı yarın biraz sivrildiklerinde benzer tavra bürünürler.

Abdülkadir "kulübüm kal dediği sürece buradayım" diye açıklama yaptı.
    Aklında gitmek olsa da altyapıdan çıkan oyuncu böyle konuşmak zorundadır.
    Aksini konuşamaz.

Böyle bir cıvıklık olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf un sözleşmesinde bilmediğimiz bir serbest kalma maddesi mi var? lille takımının 15 ısrarı ve lille den başka isteyen olmaması da ilginç. 40 yılın başında böyle bir oyuncumuz denk geldi eğer sözleşmesinde öyle bir madde yoksa fiyatını Trabzonspor belirler. yusuf çok gitmek istiyorsa takımın belirlediği bonservisi getirmek zorunda yoksa bizimle beraber avrupa liginde boy gösterir. menajerine söylesin desin teklifi yükseltsinler. yoksa böyle fuzuli yorgunluk ve kırgınlık olacak.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/sho...spieler/188911

neler dönüyor bu transferlerde yahu adam 35milyon verip aldığı herifi 6 ay sonra nasıl 12milyona bırakıyor?
    Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu topçuya nasıl 35 milyon bonservis ödemişler ki pes
    Birşey döndüğü yok 35 vermeseler oraya gitmezdi,çok ciddi talipleri vardı mecburen verildi o bonservis

Nakajima Portekiz’de ilk yılında oynarken kulübe önermiştim.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsine katiliyorum... bir tek baskani bu kadar savunmazdim ben belki... o da arada bizi aptal yerine koyuyor sinir ediyor beni...
    Bunlari geçelim... birkaç ekleme yapayim,, asil rezillik de budur :

Bana öyle geliyor ki bu lille dogal olarak menajerlere bu tâlimâti verdi "ne kadar uyguna bitirirsek o kadar pay alirsiniz"
    Bunda yanlis bir sey yok... ama bizim oranin çocugu dediklerimizin, bilhassa menajerler, (adem apodereli semaviuz), bunlarin tâlimâta harfi harfine uyarcasina Trabzonspor lehine hiçbir açiklama yapmayip aksine lille'in ekmegine yag sürmeleri asil rezillik... hepten sussalar yine sorun yok... 15 milyon açiklamasi neyin nesidir,, yalanlamadi da onu, sonra da güya yanlis anlasilma oldu dedi Erdal Hos'a , o da saf midir nedir tivitirindan paylasim yapiyor ben konustum yanlis anlasilma olmus dedi falan filan,, yav he he inandik he....

Burada çibanin baslari menajerler gibime geliyor ama bunlara da çanak tutan ses çikarmayan bir sey olmamis gibi ölü taklidi yapan Yusuf da az degil, kesinlikle mâsum degil

Yoksa gitmek istemesinde sorun yok, o konuda üzüntüm sâdece su noktada olur : neden bizden Totti gibi biri çikmiyor, "efsâne olmak istiyorum kariyerimi burada geçirmek istiyorum" diyen çikmiyor... baska bir sey degil
    baskani bazi konularda elestirsemde bu konuda adamin gunahi yok.zaten sezon boyunca iyi fiyat geldiginde satacagini belli etti.yani kesinlikle kalmalarini istiyoruz,soyledir boyledir diye surekli konusmasi baskanin satmak istemedigini degil dogru fiyati buldugunda satacagini gosterir.baskan gondermeyecegiz diyor ama yusuf'a bugun 20 milyon euro+sonraki satistan pay,abdulkadir'e 30 milyon euro+sonraki satistan pay teklifleri gelsin hediye paketi yapip ikisini gonderir.dogrusuda budur zaten.
    on sayfalarda serdar atasoy'un belirttigi gibi bu cocuklarin fiyatinin yukselmemesinin bir nedenide basta senol gunes olmak uzere butun istanbul yalamalaridir.bilincli bir sekilde ne yusuf'a ne abdulkadir'e gereken deger verildi yoksa bu cocuklar su ana kadar milli takimda yeterli sureleri alsalardi bugun lillle denen cibiliyetsiz takim komik tekliflerle gelemezdi..biz 25 civari isterdik onlar 20'ye almaya calisirdi.hasan ucuncuden tek farki makedon olmasi olan eljif elmas'a ulusal medyanin verdigi deger ve sisirme ortada..bunun ucte biri bizimkilere yapilsa keza ayni sekilde yabanci takimlar ona gore teklifle kapimiza gelirdi.

insanin zoruna giden cok sey varda yapacak bir sey yok..totti gibi kariyerimi burada gecirmek istiyorum aciklamalarini gectim sadece kulup anlasmadan kendileri anlasip yonetimi zor duruma sokmasinlar yeter.keske dedigin gibi adamlar ciksa ama biz taraftar haricinde boyle dusunen maalesef yok guzel kardesim.yusuf'un topculugunu gectim karakterini cok olgun bulurdum.yusuf bizim cocuklugumuzdaki shota-unal-hami gibi kahramanlari hatirlatiyor derdim ama sagolsun kisa zamanda lafimizi bize yedirdi..

ozellikle isin icine muazzam paralar girince takim sevdasi,aidiyet gibi kavramlar yok oldu gitti..valla biz iyi kotu unal gibi baba adamlarin topculugunu gorduk ama 15-20 yasindaki genc arkadaslarin bu karsiliksiz sevgisine yazik oluyor..gozunde buyutuyorsun,kendinden cok guveniyorsun istanbul ucuzleri ne yaparsa yapsin bizim yusufumuz abdusumuz var diyorsun sonra bir sabah kalkip yusuf fransiz takimiyla bir olup trabzonspor'un karsisinda yer aldigini goruyorsun..edilecek kufurler bellide 6222 var..

kim ne derse desin yusuf bu surecte sehre takima taraftara herseye ihanet etmistir..ondan beklenen bu degildi..tabii ki profesyonel hayat gitmek isteyebilirsin ama sezon boyunca trabzonspor'u soyle seviyorum boyle seviyorum dersen,arabani bordomaviye boyatip kulubun butun organizasyonlarinda yer alip tribunlere oynarsan ve en sonunda boyle yaparsan bunun adi net ihanettir.cok profesyonelsen 3 yil daha kontratin varken menajerini havlatmayacaksin ve kulubun istedigi parayi getirip oyle defolup gideceksin..

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene forma cepte değil. Futbolcularımız onun bilincinde olsunlar. Performans göstermeyenin keyfi bilir.
    Geçenlerde elini uzatmış bir şeyler anlatırken PAZUsunun şişkinliğini gördüğüm bir fotoğrafa denk geldim....futbolcularımzın gözüne girmiştir herhalde.....Pırlanta HOCAM yaaaaa! O ne PAZUydu öyle....Ben fotoğrafa bakarken antrenmanlara başlayasım geldi mesela!

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abdulkadir 10 numara oynayamaz diyen arkadaşlar, sanırım nasıl bir futbolcu ile karşı karşıya oldukları hakkında pek bir fikirleri yok. Bu toprakların Ali Kemal ve Fatih Tekke'den sonra çıkardığı en özel yetenekten bahsediyoruz. Dünya klasmanında Barcelona-Real seviyelerine kadar bile çıkma potansiyeli olan çok özel bir futbolcudan bahsediyoruz. Trabzonspor'un 10 numarası olmaz da ne demek. Tek başına takımı şampiyonluğa sürükleyebilecek bir oyuncu bu, pek yakinda sizlerde göreceksiniz ve 10 numarası olamaz dediğiniz için kendinize güleceksiniz.
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lige forvetsiz başlamayız inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıdan çıkan hiçbir oyuncu böyle davranamaz.
    Bu edepsizliktir, şımarıklıktır.
    Bir sene iki ileri bir geri top oynayıp kulübe şımarıklık yapamaz hiç kimse.

Önünü almazsak bugün kadroya kattığımız gençlerin tamamı yarın biraz sivrildiklerinde benzer tavra bürünürler.

Abdülkadir "kulübüm kal dediği sürece buradayım" diye açıklama yaptı.
    Aklında gitmek olsa da altyapıdan çıkan oyuncu böyle konuşmak zorundadır.
    Aksini konuşamaz.

Böyle bir cıvıklık olmaz.
    Katılıyorum.
    Bizimki duygusallık falan da değil. Tabi ki transfer olacaktır. Ama klüp uygun gördüğü zaman. Başkan çıkmış adamlar istediğimiz parayı vermiyor, ama Yusuf tutturdu ben gideceğim dedi diyor, Ne hakkın var seni sen yapan bu klübü masada güçsüz bırakmaya?

Çıkıp desene, benim Avrupa hayalim bakidir, ama klübümle anlaşmadan adımımı atmam.
    3 yıl sözleşmesi var, ya seve seve oynayacak, ya da Trabzonspor yücelttiği gibi yere çalmasını da bilecek. Yoksa canı sıkılan Avrupa hayali bahanesiyle kaçıp gider.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AYYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lige forvetsiz başlamayız inşallah.
    Gana milli forveti bizde yahu Oğlan askerden yeni gelmiş gibi saldıracak Kasımpaşa'ya inşallah
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Abdülkadir forvet arkası, sağda avdijaj, solda beyin reis en mantıklı dizilimdir

modern futbolda 10 numara Abdülkadir gibi oyunculardır

çift hanelerde gol ve asist bekliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gana milli forveti bizde yahu Oğlan askerden yeni gelmiş gibi saldıracak Kasımpaşa'ya inşallah
    Ligden daha çok avrupayı önemsiyorum. İş bitirici bir forvet gelse çok farklı yere gelebiliriz Avrupada.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim bir an once forvet transferini yapmasi lazim millet transfersizlikten kafayi yedi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yukarıdaki yazıdan ''Trabzonpor'u'' çıkarın. Ortada Yusuf diye bişey olmaz. Ama siz ben oluruz. Böyle bir hesap yok futbolda. Sayemizde Lille'e gidip yılda bilmem kaç milyon avro alacak, onları niye hesap etmiyorsunuz diye sorarlar adama..

Yusuf maddi olarak Trabzonsporun ona verdiklerinin 10 da 1 ini belki karşılar.. Peki ya manevi kazançları? Yusuf Yazıcı diye birini kim tanırdı 2 sene önce Allah aşkına ya. Her zaman önce Trabzonspor diyemezsek, daha çok ceket alıp arkasından baktığımız topçular görürüz.
    Yetenekli trabzon gençleri olmasaydı ilk etapta trabzonspor diye birşey olmayacaktı. Bu tartışmanın bir faydası yok. Herkes kendi kulvarinda karşilaştirilmali. Kurumla kişiyi karşı karşıya getirmeye gerek yok. Bu kuruma hizmet edenler değerli olduğu için trabzonspor değerli oldu. Trabzonspor zaten yıllarca yaşayacak. Bizim davranişlarimiz gelecekteki değerini etkileyecek.

Trabzonspor altyapısından çıkıp avrupa'nin iyi takımlarına gitmek klubün imajına zarar verecek birşey değil. Hatta futbol bittikten sonra bu tecrübeleri trabzonspor'a aktaracak olması yusuf'u daha değerli yapacak. Bu tip eleman eksikliği çok yaşıyoruz.

Daha kapsamlı düşünürsek yanlışın gitmek veya kalmak değil, oyuncuyu dışlamak olduğu rahat bir şekilde görülür.

Nereden
    İstanbul

Hoffe maçına 1 hafta kala takımın golcüsü yok.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Erbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenen her şey söylenen değildir! O kızım Sana Söylüyorum O gelinim Sen İşit! gibi düşün..............Başkanda hata bulmuyorum az bile yaptığını kimseyi kırmamamk adına nazik olduğunu bile düşünüyorum. Yağmur olarak başına düşen suyun dolu olarak başına düşmesi, Suya Kırgın olmanı gerektirmez.
    Hiçbir şey anlamadım, kusura bakmayın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulkadir 10 numara oynayamaz diyen arkadaşlar, sanırım nasıl bir futbolcu ile karşı karşıya oldukları hakkında pek bir fikirleri yok. Bu toprakların Ali Kemal ve Fatih Tekke'den sonra çıkardığı en özel yetenekten bahsediyoruz. Dünya klasmanında Barcelona-Real seviyelerine kadar bile çıkma potansiyeli olan çok özel bir futbolcudan bahsediyoruz. Trabzonspor'un 10 numarası olmaz da ne demek. Tek başına takımı şampiyonluğa sürükleyebilecek bir oyuncu bu, pek yakinda sizlerde göreceksiniz ve 10 numarası olamaz dediğiniz için kendinize güleceksiniz.
    Yeteneğine şüphe yok da üstadım, fizik olarak hazır değil.
    Eziliyor.
    Eğer daha sağlam yere basıp ayakta kalmayı başarabilir, mücadeleye girmeye başlarsa elbette ki Allah vergisi yetenekleri ile oranın tam adamı.

Sırf çevre kontrolü kabiliyeti bile o bölgenin oyuncusu yapar.
    Özel bir çocuk.

Ama fiziki eksikliğini giderdi ise.
    Gideremediyse henüz, güçlenene dek sırtını çizgiye yaslaması mecbur. (yeteneklerini gösterebilmesi için şart bu)
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (18.07.2019 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

BunyaminEraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simon Terodde ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Katılıyorum.
    Bizimki duygusallık falan da değil. Tabi ki transfer olacaktır. Ama klüp uygun gördüğü zaman. Başkan çıkmış adamlar istediğimiz parayı vermiyor, ama Yusuf tutturdu ben gideceğim dedi diyor, Ne hakkın var seni sen yapan bu klübü masada güçsüz bırakmaya?

Çıkıp desene, benim Avrupa hayalim bakidir, ama klübümle anlaşmadan adımımı atmam.
    3 yıl sözleşmesi var, ya seve seve oynayacak, ya da Trabzonspor yücelttiği gibi yere çalmasını da bilecek. Yoksa canı sıkılan Avrupa hayali bahanesiyle kaçıp gider.
    Sadece bizim başkana söylese canım feda,
    Lile başkanı diyor ki Yusuf bize gelmek istiyor.
    Orası ile de işi bitirmiş çoktan.

Bu ne hadsizliktir anlam veremiyorum.

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dün almanya dan gelen çocuk kime transfer olacak belli oldu mu ismini de unuttum
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simon Terodde ?
    Szalai dahi beğenilmiyor iken kendisinin tercih edileceğini çok zannetmiyorum açıkçası. Bundesliga 2. dışında kariyerinde pek bir başarısı yok gibi. Ayrıca maliyetinin de Santini'ye göre dahi fazla olacağını düşünüyorum. Köln 3m€ verip almış geçen sene.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simon Terodde ?
    adamın istatislik verileri iyi 382 maç 194 gol 52 asist göze hoş görünüyor.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf gitti dersek, 10 numarada kim oynacak sorusuyla ilgili ben de bir kaç fikir belirtmek istiyorum.

Öncelikle bu kadar alternatifli kadro çok güzel farklı dizilimler deneyebilir ama Ünal Karaman, tek sistem üzerinden oyuncu rolleri açısından farklılık yaratan tipte bir hoca.

Yani, 4 5 1 oynamaya devam...

Lig içinde 4 4 2 oynadığımızı düşünürken bile burada bs bas bağırıyordum 4 2 3 1 devam ediyor diye, bu yüzden bazı oyuncular formlarında inişli çıkışlı grafikler oluştu. Bunlardan en fazla etkilenen amiri oldu. Sonra Ekuban... Amiri'nin yerini bay beyin aldığı için çocuk nerede oynayacağını şaşırdı, yoksa gömülecek kadar kötü bir topçu değildi Amiri ancak o noktaya geldi.

Ekuban, keza sağ açık forvet ve forvet arkası oynadı... Ekubanlı çift forvet diye düşünülen dizilimde bile Ekuban ya forvet oynadı, ya da 10 numara oynadı... Herkes geride daha iyi olabileceğini düşünürken ben şahsen forvette daha etkili olabileceğini düşünüyorum ama altını çiziyorum YUSUF'un 10 NO OLDUĞU DİZİLİMDE DEĞİL. Açıkçası Ünal Karaman'ın oyun sisteminin hiç birinde etkili olamaz Ekuban... 343 ya da 352'de ise ileride çok etkili olur...

Neyse, Abdülkadir 10 numara oynamaz diyenler için bir şey söylemem gerek... Yusuf'un yerine Abdüş ya da 6 8 10 dizilimli bir ortasahada Abdüş etkili olamaz... Bu sebeple Ünal Karaman diziliminde Abdüş her zaman sadece kanatta etkili olacaktır... Ama Abdüş mükemmel bir 10 numara olur... Özellikle çift forvet arkası Abdüş döktürür...

-------Ekuban----Berg vari forvet------
    ---------------Abdüş---------------------

Bu dizilim hiç bir zaman olmayacak, o yüzden gerçekçi verilerle devam edelim...

Geri dörtlü ve tek forvet belli... Gelen adam forvet oynayacak, yerine oynayacak adamlar da tek forvet oynayacak, sahada 11 tane forvet de olsa takım tek forvet oynayacak bunu yazın bir kere... Bu tek forvetli oyun anlayışını çok eleştiriyorum gibi ama bu sanılmasın ki takım ceza sahasında tek adamla gol aranılan bir sistem değil... Esnek bir yapıya sahiptir bu tür hocalar, o yüzden bir maçta Novak forvet gibi oynar bir maçta pek ileri çıkmaz... ama iki maçta da sol bektir...

Orta sahaya gelince... Obi Mikel, 8 ve 10 numara özellikleri ağır bassa da, 6 numara için alındı... Sosa da 10 numaradaki hareketliliğe sahip değil bu yüzden 8 numarada devam edecektir...

Burada kanatların Mwakaeme ve Abdüş olacağı aşikar...

Peki ama 10 numarada kim oynayacak?

Ünal Karamanın 10 numarası Önlibero ile Forvet arasında geniş bir skalada etki gösterebilecek nitelikte biri olmalı... İstediği bu en azından... Yusuf bunu azcık azcık kaldırıyordu... Bunu yapabilecek kadroda şu an tek isim var...

Kafa golleri, hızı, uzak şutları, sadece kilit pas eksikliğiyle Abdüş 2

Evet, bana da önce garip geldi ama lige Obi Mikel Sosa Parmak üçlüsüyle başlayacağımızı düşünüyorum...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Abdüş 10 oynar ama daha zamanı var. Messi gibi ilerliyor işte ne gerek var başka sorumluluklar yüklemeye. Abdüş'ün şu an en büyük silahı seri top sürüşü, 10 no oynadığı takdirde bu özelliğinden büyük ölçüde feragat etmiş oluruz oysa kanatta serbest takılsın, temposundan ve Pereira ile kısa pas oyunundan faydalanalım hem de baskı altına girmeden kapalı savunmalara karşı dribling yeteneğini geliştirsin.

Şu an 10 no'da denenecek ilk isim Avdijaj olmalı.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Engin Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Szalai dahi beğenilmiyor iken kendisinin tercih edileceğini çok zannetmiyorum açıkçası. Bundesliga 2. dışında kariyerinde pek bir başarısı yok gibi. Ayrıca maliyetinin de Santini'ye göre dahi fazla olacağını düşünüyorum. Köln 3m€ verip almış geçen sene.
    kardeşim burda hollanda 2. liginde bir sezonda 10 gol atan halil dervişoğlu burada forumda kral muamelesi gördü.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün almanya dan gelen çocuk kime transfer olacak belli oldu mu ismini de unuttum
    Göztepe diyorlar ...
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 39 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 39 misafir)