Sayfa 2060 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1060 1560 1960 2010 2050 2058 2059 2060 2061 2062 2070 2110 2160 2560 3060 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 51,476 ile 51,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Novak gitme istese Schalke'nin 4.5'luk teklifinde ayrılıcam derdi, yakında uzatır sözleşme.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/sho...spieler/188911

neler dönüyor bu transferlerde yahu adam 35milyon verip aldığı herifi 6 ay sonra nasıl 12milyona bırakıyor?
    12 milyon avro bonservisinin yarısı diye biliyorum.yani porto 50 milyona satarsa 25 milyonu al duhail in
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transferlerde inanılmaz işler dönüyor. İsanların gözüne sokarcasına dalga geçiyorlar.

Salih uçan denen çöpü 4,5 milyona romaya kiraladılar, emenike yi 10 lara sattılar, boluya 1 milyona oyuncu sattılar ve bu satılanlar gittikleri takıma zerre fayda sağlamadı

bjk 6 milyona atınç ı satıyor 2. lige

gs rodrigesi satıyor adam 6 ay sonra hoop türkiye ye.

bunlar biryerde patlayacak ama bakalım

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir ama o durumda da bence Yusuf küsecek, dönüp tribüne el hareketi yapacak biri değil.
    Aynen.
    Kusmesi de bize ve kendine zarar.
    Artik kalmasi dogru degil bence.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftari duygusallikla suclamak yersiz.gerek sosyal medyada gerek reel dunyada hicbir trabzonspor'lunun yusuf'la duygusal bagi yok..ne bileyim bir fatih tekke degil veya daha da eskilere gidersek bir hami bir unal bir shota degil..
    bizim en azindan benim zivanadan cikmamin nedeni menajeriyle bir olup lille ile anlasmasi ve trabzonspor'un alacagi paralari dusurtmeye calismasi.bu kabul edilebilir birsey degil..sahsen baskan cikip 2022'ye kadar kadro disi biraktim sonra nereye istiyorsa gitsin demesini isterim.boyle az gelismisleri terbiye etmenin baska yolu varsa buyrun soyleyin.

yonetimi goruyorsun adamlar didiniyor,genclere onem veriyorlar,3 kurus icin 60 yasindaki adam forma satmaya calisiyor,kombine satiyor..heyecani kaybetmemek icin elinden geleni yapiyor.bu yonetimin bu teknik kadronun hatta bu taraftarin sevkini kirmak niye yusuf efendi?bu baskanin alt yapisindan cikan topcular uzerinde soz soyleme,fiyatini belirleme hakki yok mu?satis konusunda da gerek yusuf'u gerek abdulkadir'i hep ovdu durdu hatta ederini bulunca satacaginin sinyallerini adam zaten verdi..yine ayni seyi soyluyor.
    simdi koskoca trabzonspor baskaninin lafini yere dusurup bir tane nefesi kokan menajerinin yolundan gitmek nedir?koca trabzonspor taraftarinin sende hic mi hatri yok?cok degil 3 sene once kimsenin bir tanimadigi bir tifildin..ne ara bu kadar profesyonellestin..saniyor ki trabzonspor markasi olmasa bugun geldigi yerlere gelebilecekti.boyle nankorluk olmaz..
    yusuf'un yaptigi tek kelime ile ihanettir..cikip avrupada oynama hayalim var ama son sozu baskanim soyler diyememek nedir ya?hadi sikecilerdeki eljifi gectim ama herhangi bir anadolu takiminin topcusu bile uc asagi bes yukari boyle konusuyor..
    Hepsine katiliyorum... bir tek baskani bu kadar savunmazdim ben belki... o da arada bizi aptal yerine koyuyor sinir ediyor beni...
    Bunlari geçelim... birkaç ekleme yapayim,, asil rezillik de budur :

Bana öyle geliyor ki bu lille dogal olarak menajerlere bu tâlimâti verdi "ne kadar uyguna bitirirsek o kadar pay alirsiniz"
    Bunda yanlis bir sey yok... ama bizim oranin çocugu dediklerimizin, bilhassa menajerler, (adem apodereli semaviuz), bunlarin tâlimâta harfi harfine uyarcasina Trabzonspor lehine hiçbir açiklama yapmayip aksine lille'in ekmegine yag sürmeleri asil rezillik... hepten sussalar yine sorun yok... 15 milyon açiklamasi neyin nesidir,, yalanlamadi da onu, sonra da güya yanlis anlasilma oldu dedi Erdal Hos'a , o da saf midir nedir tivitirindan paylasim yapiyor ben konustum yanlis anlasilma olmus dedi falan filan,, yav he he inandik he....

Burada çibanin baslari menajerler gibime geliyor ama bunlara da çanak tutan ses çikarmayan bir sey olmamis gibi ölü taklidi yapan Yusuf da az degil, kesinlikle mâsum degil

Yoksa gitmek istemesinde sorun yok, o konuda üzüntüm sâdece su noktada olur : neden bizden Totti gibi biri çikmiyor, "efsâne olmak istiyorum kariyerimi burada geçirmek istiyorum" diyen çikmiyor... baska bir sey degil

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 57 yaşındayım her sene Tabzonspor için 1000 tl harcamış olsam katkım 57 000 olur Yusuf 90 000 000 tl ve üstü kazandıracak

karşılığında sene 1 000 000 almış olsa x 5 de atıyorum

kazandırılmasına yardım ettiği derbiler sevinçler ortada manevi değeleri hadi oralardan gelen paraları da saymayalım

bir kendime bakıyorum bir de Yusuf'a ben Trabzonspor olsam beni değilde yusufu tercih ederdim

kısaca demek o ki yapmayalım neyin ne olduğunu biraz doğru analiz edelim

hakkımz kadarını ortaya koymayı bilelim eleştirelim ama daha fazlası bence olmuyor ve hakkaniyetli de değil
    10 senedir şu forumdayım, 57 yaşında birinden böyle bir yorum okumak... Son 10 senedir forumda okuduğum ve okuduğum için üzüldüğüm yorumlardan birisi oldu, kendim için değil, böyle bir düşünceyle bir şeylerin yorumlanması beni üzdü.

Kendinizi bir futbolcuyla kıyaslayıp bu kadar küçük görmeyin... Taraftarlık böyle bir şey değil, cepteki paraya göre konuşulacak, değerlendirilecek şeyler değil.

Futbolcu isterse milyonların içinde yüzsün, kulübe xxx milyon TL verip gitsin. Hiçbir futbolcu; İlkokuldayken kumbarasında para biriktirip, resmi ürün alacağım diye TS bardağından tut yatak örtüsüne kadar evini donatıp bir bardakla mutlu olan çocuktan daha değerli de ğil dir. TS logolu bir bardakla havalara uçan o ufaklığı da bir yerlerden hatırlıyorum, eminim forumdakiler de çocuklarına giderlerse hatırlayacaktır.

Taraftarın hakkını hiç kimse ödeyemez. Bu iş parayla pulla ne kadar aldın ne kadar verdin gibi şeylerle yorumlanacak iş değil.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf kalırsa Kütür-kütür Top oynayacak
    Yusuf Giderse Kütütür-Kütür Top oynayacak

Elinden geleni yaparken bir insan dolaylı olarak kendisi için en iyiyide beraberinde yapmış olur. benim düşüncem Yusuf bu bilince sahip...21 yaşında kaptan 17 yaşındaki kalecisine "sen elinden geleni yap, gerisi önemli değil" diyorsa, Yusuf Ne olursa olsun Kütür-Kütür Top oynayacak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forvet için piyasada isimde kalmadı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar batık durumdayken oyuncu satmaya karşı olmamak lazım.
    Bir malın piyasasını satıcısı değil, alıcısı belirler
    ticaretin her türlüsünde durum Budur
    yusuf Trabzonlu diye, 30 a gitsin, bir sene kalsın 50 ye gitsin...
    öyle bi dünya yok
    yattara, colman bir sene daha kalıp nerelere gittiler
    ayrıca bu kadar pis koku çıkmışken Yusuf’u ben artık ts formasıyla görmek istemiyorum
    Taraftarın derdi bir futbolcunun satılması veya alınması olur, para değil
    işin ekonomik boyutunu yönetim halletsin
    15 veya 20 bize ne
    komisyon mu alacağız sanki

Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir 10 numara oynayamaz.Süper ligde fizik gücü yüksek sert oynayan takımlar çoğunlukta.İkili mücadelelerde güç ve denge çok önemlidir yere sağlam basman lazım.Geçtiğimiz sezon birkaç maç 10 numara oynadı sahadan silindi desek abartılı olmaz.Bazı arkadaşlarımız 8 numara falan olabilir diyorlar orada da kesinlikle olmaz.En iyisi sağ kanat olarak devam etmesi.

Sosadan 10 numara olmaz.Geçtiğimiz sezon bazı maçlarda denendi rakip savunma arasında kayboldu.Eskiden biraz atletikti iyi koşuyordu dolayısıyla rakip savunma arasında kaybolmuyordu çok hareketliydi.Şimdi ise daha düşük tempoda oynuyor.Sosanın yerini değiştirmek anlamsız.8 numara olarak devam etmeli.Geriden oyun kurma konusunda çok önemli konumda zaten.

Sistem 4-3-3 olarak düzenlenebilir.Mikel Busquets rolünde,Sosa Xavi rolünde,Parmak ise İniesta rolünde değerlendirilebilir.Sosa merkezden oyunu yönlendirir,Parmak delici dribblinglerle rakip cezasahasına doğru topu taşır.

4-2-3-1 düzeni kullanılacaksa eğer 10 no için en uygun aday Donis Advijajdır.Waka solda,Abdülkadir sağda devam eder.Mikel-Sosa göbekte olur.

Forvet pozisyonuna alınacak oyuncu çok önemli.Alınacak forvetin first touchu ve finishingi iyi olmalı.Gelecek forvet hem takımın oynamasına yardım etmeli hem de gelen topları bir şekilde kaleye sokmalı.
    gayet güzel oynar. fiziken ezilir düşüncesiyle oyuncuyu başka mevkide oynatmak korkaklıktır. bırak oyuncu kendi mevkisinde istidatlarını geliştirsin. dayak yiye yiye yememeyi öğrensin
    Konu serdaracıl tarafından (18.07.2019 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Normal şartlar altında Yusuf için 20 milyon euro yeterli miktar gibi geliyor. Zira hiç avrupa görmemiş, pasaportu Türk olduğundan.

Ammavelakin elif gibi bir kazma 18 ediyorsa, diagne gibi bir kazma 10+ ediyorsa, dorukhan için 10 lar konuşuluyorsa Yusuf için 20 az geliyor.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence hiç kimsenin nazını çekmeye gerek yok. 2022 yazına kadar sözleşmesi var.

Getir 25m + satış veya kiralama bedelinden %20 pay yolun açık olsun.

Yoksa çıkıp oynayacaksın.

Veya al sana yıllık 1,25m x 5 yıllık sözleşme. Uzatıyorsan uzat. Serbest kalma bedeli 25m.

Hangisi işine gelirse. Bu kulübe aidiyet hissetmiyorsan ben de profesyonel düşünüyorum kulüp olarak.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ahmet Erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan da onu diyor zaten....Huzursuzluk inat edip 20 liği vermeyenin olsun....Biz neden üzerimize alınalım...Çakı gibi Uşağımız var, bedel bile biçmeyiz....20 liranın lafı ble olmaz diyor başkan Yusuf için....Yusuf'u da onore eden bir durum bu.....Bakış açımızı deiştirelim lütfen.....Ayrıca sadce güzel bir topçu değil talip oldukları güzel bir insan.........Yusuf a talip olan sadce bir futbolcu aldığını düşünmesin.... Başkanın Tavrı bu....Bana geçen tavrı bu .......!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu sene forma cepte değil. Futbolcularımız onun bilincinde olsunlar. Performans göstermeyenin keyfi bilir.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir 10 numara oynayamaz.Süper ligde fizik gücü yüksek sert oynayan takımlar çoğunlukta.İkili mücadelelerde güç ve denge çok önemlidir yere sağlam basman lazım.Geçtiğimiz sezon birkaç maç 10 numara oynadı sahadan silindi desek abartılı olmaz.Bazı arkadaşlarımız 8 numara falan olabilir diyorlar orada da kesinlikle olmaz.En iyisi sağ kanat olarak devam etmesi.

Sosadan 10 numara olmaz.Geçtiğimiz sezon bazı maçlarda denendi rakip savunma arasında kayboldu.Eskiden biraz atletikti iyi koşuyordu dolayısıyla rakip savunma arasında kaybolmuyordu çok hareketliydi.Şimdi ise daha düşük tempoda oynuyor.Sosanın yerini değiştirmek anlamsız.8 numara olarak devam etmeli.Geriden oyun kurma konusunda çok önemli konumda zaten.

Sistem 4-3-3 olarak düzenlenebilir.Mikel Busquets rolünde,Sosa Xavi rolünde,Parmak ise İniesta rolünde değerlendirilebilir.Sosa merkezden oyunu yönlendirir,Parmak delici dribblinglerle rakip cezasahasına doğru topu taşır.

4-2-3-1 düzeni kullanılacaksa eğer 10 no için en uygun aday Donis Advijajdır.Waka solda,Abdülkadir sağda devam eder.Mikel-Sosa göbekte olur.

Forvet pozisyonuna alınacak oyuncu çok önemli.Alınacak forvetin first touchu ve finishingi iyi olmalı.Gelecek forvet hem takımın oynamasına yardım etmeli hem de gelen topları bir şekilde kaleye sokmalı.
    Noktasından virgülüne kadar hepsine katılıyorum .
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forvet işini bitirmemiz lazım. Geçen sezon belliydi forvet eksikliği. İlk bitirilmesi gereken transferimizdi.

Nereden
    İstanbul

Başkanın söylediklerinden benim anladığım;

Yusuf Avrupa’ya gitme işini saplantı yapmış. Bir yıl daha kal dedik, dil döktük; illa gitmek istiyor.

Hangi kulüp olduğu bile önemli değil. Şimdilik sadece Lille teklif yaptı. Onların teklifleri de çok düşük, kabul edemeyiz. Sözleşmeli oyuncumuz, istediğimiz rakam verilirse gidrbilir.

Ben başka anlam çıkaramadım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

iki stoper almayı planlayan ve Campi ile operasyona başlayan karadeniz devinin gündemine Henrique Buss girdi. Kariyerinde Barcelona, napoli ve leverkusen gibi ekiplerin formasını giyen, Brezilya Milli Takımı’nda da 6 kez görev yapan tecrübeli futbolcu, menacerler aracılığıyla Trabzonspor’a önerildi.

https://www.transfermarkt.com.tr/hen.../spieler/52513

Daha önce yazıldıysa kusura bakmayın göremedim bu haberin paylaşıldığını

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Erbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf kalırsa Kütür-kütür Top oynayacak
    Yusuf Giderse Kütütür-Kütür Top oynayacak

Elinden geleni yaparken bir insan dolaylı olarak kendisi için en iyiyide beraberinde yapmış olur. benim düşüncem Yusuf bu bilince sahip...21 yaşında kaptan 17 yaşındaki kalecisine "sen elinden geleni yap, gerisi önemli değil" diyorsa, Yusuf Ne olursa olsun Kütür-Kütür Top oynayacak!
    Gördüğüm az sayıdaki aklı başındaki yorumlardan bir tanesi. Bu kadar basit. Giderse takım para kazanır, Yusuf yoluna bakar. Kalırsa da takım Yusuf'tan istifade eder, Yusuf da topunu oynar çatır çatır. Diğer yorumlar biraz saçmalamaya başladı artık bence.
    İnadına Trabzonspor !

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Lyon Fekir'i satti Betis'e... ulan yapsaniza bir teklif, Lil'e çalim atsaniza, versin 20milyon alin Yusuf'u...

Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/josernesosa/stat...717005824?s=12
    Trabzonlu,alt yapı ürünü, takım kaptanı bir futbolcu bunları söylüyorsa böyle davranamaz.

Resmen içime oturdu; dün başkanın söylediği şeyler.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben 57 yaşındayım her sene Tabzonspor için 1000 tl harcamış olsam katkım 57 000 olur Yusuf 90 000 000 tl ve üstü kazandıracak

kazandırılmasına yardım ettiği derbiler sevinçler ortada manevi değeleri hadi oralardan gelen paraları da saymayalım

bir kendime bakıyorum bir de Yusuf'a ben Trabzonspor olsam beni değilde yusufu tercih ederdim

hakkımz kadarını ortaya koymayı bilelim eleştirelim ama daha fazlası bence olmuyor ve hakkaniyetli de değil
    Abi Trabzonspor sana maddi olarak ne kattı . Yusuf ise torununun çocuklarına yetecek parayı bu kulüp sayesinde kazandı ve kazanmaya devam edecek.Bu kulübün altyapısına girdiğinde ailesi hayvancılık yaparak geçinen bir Trabzon evladıydı. Şimdi ise önünde bambaşka bir hayat var . Ayrıca yusufun durumu selcuktan da farklı emek verdi yıllarca bu kulüp ona şimdi ise önce kulup menfaati demek zorunda..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın soz verdiğinden emin değiliz fakat menejer üzerinden fiyat kıydirmaya çalıştığından son derece eminiz.
    Menejeri Yusuf'tan bağımsız mı?

"Kulüp 20 milyon istiyor ama bu iş 15 milyona biter"
    "Yusuf'un hayalleri var, gitmek istiyor"

Bu açıklamaları basına kim yaptırdı Adem Cebeci'ye?

Vallahi ben değilim.

Benzer altyapıda bir kaynağınız varsa başkanın söz verdiğine dair onu da okumak isterim.

Ek :

Lille kulübünün başkanının, "oyuncu bizi istiyor" açıklamasını da yukarıdaki dosyaların arkasına ekleyin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (18.07.2019 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bulutlu havayı biraz dağıtalım

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukarıdaki yazıdan ''Trabzonpor'u'' çıkarın. Ortada Yusuf diye bişey olmaz. Ama siz ben oluruz. Böyle bir hesap yok futbolda. Sayemizde Lille'e gidip yılda bilmem kaç milyon avro alacak, onları niye hesap etmiyorsunuz diye sorarlar adama..

Yusuf maddi olarak Trabzonsporun ona verdiklerinin 10 da 1 ini belki karşılar.. Peki ya manevi kazançları? Yusuf Yazıcı diye birini kim tanırdı 2 sene önce Allah aşkına ya. Her zaman önce Trabzonspor diyemezsek, daha çok ceket alıp arkasından baktığımız topçular görürüz.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)