Sayfa 1189 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 189 689 1089 1139 1179 1187 1188 1189 1190 1191 1199 1239 1289 1689 2189 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 29,701 ile 29,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkay Özcan muhabbeti de çok sık geçiyor Sefa'sı olmayınca karışıyor, Berkay Sefa'dan pek umut yok gibi geliyor bana.
    Zaman lazım. 1 sezonu daha var bence. İşi aceleye getirmek zarar veriyor. Olacağı varsa olur.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Suchy, Mazuch, Pejcinovic, Subotic, Schwaab, Pablo Martinez, Djilobodji, Manga, Botia, Poulain, Sunjic boşta olan bazı tecrübeli stoperler.
    Konu Enaldo61 tarafından (17.06.2019 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gurbetçi futbolculara yönelmek çok doğru bir politika. 10 tane gurbetçi Transferinden Bir Cenk ile Tolgay yakalarsak yeterlidir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bugun bizimle adi gecen Ahmet Canbaz..

Gecen sene 10 kez Vodafone Arena stadinda Bjk ile transfer gorusmesi yapti mesela.

Cocuk saglam Bjk'li.

Hadi aldin, sen de parladi ve sozlesmesi bitince hazir oyuncu olarak Bjk'a gitti.

Ne yapacaksin ?

Yerli oyuncularda milliyetciyim ben artik.

Halil ve Gorkem Saglam gibi Trabzonlu gurbetcilerin basimin ustunde yeri var...

Ama digerlerinin yok..

Berkay Sefa, Behlul, Murat Cem, Tayyip Ebrar ve Kerem Baykus adi gecen cogu gurbetciden cok daha buyuk potansiyel.

Yine yanlis isler pesine dustuk...

Selcuk, Okay gibi isimlerden akillanmadik demek ki...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert, Keşif dediğin şey ayak basılamış toprak gibidir. Gökhan Töre Beşiktaş'a gelmeden kendisine toplamda 10 milyon euro bonservis ödenmişti. Oğuzhan Arsenal'de forma giymişti. Bunların neresi keşif Allah aşkına? Bizim keşif yapmamız gerek bundan bahsediyorum.

Biri 2012'de biri 2013'te transfer olmuş. 6 sene geçmiş aradan. Piyasa yükseldi. Bu profildeki adamları şu an bu paralara alma şansımız yok. Potansiyel olarak beeeelki en yakın Halil dervişoğlu, onu da almaya çalışıyoruz ama gördüğün gibi 1 milyondan açıyorlar kapıyı. Bizim bütçemizin 1/3'ü ediyor bu miktar.

İsimsiz genç transferlerine ise ciddi tepki var forumda anlamsız şekilde. Bu tip ucuz ve potansiyelli -haliyle de piyasası olmamış oluyor- gençlere tepki göstereceksek kimleri ne şartlarla alabiliriz ben anlamıyorum kendi adıma.

Hadi Mert Müldür, Ahmet Kutucu, Berkay Özcan ve Kaan Ayhan'ı alalım. Potansiyelleri belli, zarar etmeyeceğimiz oyuncular. Nasıl alacağız? Kaç euro fiyat çekecekler? Biz bu potansiyelleri ya daha önce keşfetmeliyiz ya da henüz bu potansiyeli gösterememiş oyuncuları bulmalıyız. Ya da üçüncü bir alternatif olarak zamanında potansiyel göstermiş fakat kariyeri düşüşe geçmiş nispeten genç oyuncular alabiliriz (A. Parmak) gibi.
    Töre, Oğuzhan isim yapmış oyunculardı bize ismi hiç duyulmamış birisi lazım diyorsun, ben de Töre, Oğuzhan gibi ''bilinsin ya da bilinmesin'' yetenekli ama ucuza gelecek wonderkidler bulunamaz mı diyorum. Koca Avrupa'da bütün gurbetçiler Berkay, Halil milyonluk isimler değildir herhalde, fener bile Rabotnicki'den 180 bine Elif'i getirdi şimdi 15 milyon.

Ben isimsiz genç oyuncu transferlerine karşı değilim. Yetenekli ve A takım kalitesini sarsmayacak, ilerde büyük paralara satabileceğimiz gençlere ihtiyacımız var. Sportif başarı ve oyuncu satışlarıyla ekonomiyi döndürebiliriz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alalım bunu kaçtır diyoz biri ilgilensin Kahraba'yla. 29 maç 11 gol 11 asist ya adam, sözleşmesi bitmiş kapın gelin coolank bir şey yap reis @coolank
    Artı boyu uzun ve fiziği güçlü. Stili biraz jajayi anımsattı bana. Olağan birsey olmasa bu tip oyuncu süper ligde hep başarılı oluyor.

Annesini haca bile göndermişler. Alın size hayırlı evlat işte

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gecen sene 10 kez Vodafone Arena stadinda Bjk ile transfer gorusmesi yapti mesela.

Cocuk saglam Bjk'li.

Hadi aldin, sen de parladi ve sozlesmesi bitince hazir oyuncu olarak Bjk'a gitti.

Ne yapacaksin ?

Ama digerlerinin yok..

Berkay Sefa, Behlul, Murat Cem, Tayyip Ebrar ve Kerem Baykus adi gecen cogu gurbetciden cok daha buyuk potansiyel.

3 yıllık sözleşme yaparsan kaptırırsın tabi. Avrupa'da 5-6 yıllık sözleşme yapıyorlar yatırım yapılan oyunculara.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yusuf'tan ümitliyim.

O çocuk iyi eğitimle güzel yere gelecektir.

He gelmedi mi 200 bin euro denemeye değer.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cocuk saglam Bjk'li.

Ne yapacaksin ?

Ama digerlerinin yok..

Bana sözleşme süresi boyunca adam gibi hizmet etsin de sonra nereye giderse gitsin..

Bana gelen her topçu Selçuk'un verdiği katkıyı verse senelerdir sürünmezdim.

Nereden
    Kocaeli

Fıratcan 3 yıllık imza atmış. Genç oyuncuda imzalar en az 4 yıllık olmalı veya 3+ opsiyon da olabilir. 3 yıllık imza atmak; pişirip, kaymağını yiyemeden oyuncuyu elden kaçırmak demektir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

caceresin sözlemesi bitiyor juve ile devam etmez gibi hemen çökelim 1 milyona gelsin oynasın.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Trabzon

Cocuk saglam Bjk'li.

Ne yapacaksin ?

Ama digerlerinin yok..

Uğur, 3 senelik mi diyelim anlaşma. İlk yıl ısınma turu, ikinci yıl performans iyiyse adama uzatma kontratı koyarsın, yok diyorsa kardeşim uzatmayı kabul et ki senden bonservis alalım, korkma satacağız ama win win olmalı durum. Yine mi yok diyor kadro dışı bırak. Sonu Ekici'den beter olur. Adama son sezon Selçuk örneğindeki gibi yaparsan seni gafula atar. Adam gibi hizmet etsin, kazandırsın ve gitsin. Duygusallığa gerek yok, herkesin gönlünde bir takım olabilir. Çok duygusallık bize zarar.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize gelenlerden çalım ve golcülük özelliiği olarak bilek yumuşaklığı olarak -shota-yattara-jaja ve nwa bu dördü derim.ancak nwa yattaranın ve jajanın daha disiplinli olanı birde İsrail bize uğurlu geldi )
    Şu takımda Şota dengi bir santrafor olaydı 10 puan farkla şampiyon olmuştuk. Tilkinin önde gideniydi , kafası o kadar farklı çalışan santrafor tipi Avrupa futbolunda bile parmakla sayılacak kadar az yetişti. Bana göre açık ara Trabzon tarihinin en iyi yabancısıdır. Eğer çoluk çocuk havalimanı banklarına yatıp ilk uçakla kaçmayaydı , muhtemeldir iki numara da Teofilo olacak idi.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    200 bin € bonservis çok ya Marsilya zaten silmiş adamı ciddiyim.

Nwakaeme'nin 8 m € serbest kalma bedeli varsa kesin satılır benden söylemesi. Iki ay daha var transfer döneminin bitmesine kesin duyurur bunu menajerleri. Daha korkuncu istanbul takımları bile sulanır. Umarım 8 değil 15 falan yapmışlardır...
    İstanbul takımlarının hiç biri tek kalemde 8 milyonu 3o yaşındaki adama verecek durumda değil.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana sözleşme süresi boyunca adam gibi hizmet etsin de sonra nereye giderse gitsin..

Bana gelen her topçu Selçuk'un verdiği katkıyı verse senelerdir sürünmezdim.
    Selcuk kac sene katki vermis. 1 sene katkidan sonra seni kapiya koymasaydi bu halde olmazdin

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hakim Ziyech serbest kalma bedeli 35.000.000 Euro.

Yusuf ve Abdülkadir'e ona göre değer biçelim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımdan Sosa ve Nwakame yi çıkar ilk 10 a ite kaka zor girer..

Geçen sene rezil olmadıysak ve bu takım top oynayıp bu senenin şampiyonluk adayı olduysa bu iki topçu sayesinde.

Her şey para değil top oynayan bir takım bulmuşum mecbur kalmadıktan sonra hiç ellemem.

8 sene sonra huzurlu bir sezon geçirdik .8 milyon için bu huzuru değişmem..
    Ben bu ikilinin arasına Abdulkadir Parmak'ı da yazarım. Son 12 maçlık periyotta inanılmaz bir özveri koydu ortaya. Takımı ön alana taşıyan futbolculardan biri oldu ve Sosa'yı inanılmaz rahatlattı. İnşallah bu çizgisinin üzerine koyarak devam eder ve kulübün efsaneleri arasına girer.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımlarının hiç biri tek kalemde 8 milyonu 3o yaşındaki adama verecek durumda değil.
    Hiç belli olmaz, dikkat ederseniz üstüne basa basa daha önümüzde iki iki buçuk ay var dedim. Örneğin Feghouli bi baktık satmışlar araplara 12ye. Direk al Nwakaeme'yi yıllık maaşı da Feghouli primlerle 4.5-5 m € alıyor. Nwakaeme'ye 2.2 ver koşarak gider. Bi bakmışız bir travma daha. Ne olursa olsun 8 çok az takımın en kaliteli topçusu için..
    Konu Kemal Öztel tarafından (17.06.2019 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fıratcan 3 yıllık imza atmış. Genç oyuncuda imzalar en az 4 yıllık olmalı veya 3+ opsiyon da olabilir. 3 yıllık imza atmak; pişirip, kaymağını yiyemeden oyuncuyu elden kaçırmak demektir.
    Kötü çıkınca da, elden çıkaramıyoruz..

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selcuk kac sene katki vermis. 1 sene katkidan sonra seni kapiya koymasaydi bu halde olmazdin
    Şu kaç sene katkı vermiş lafı klişe bir laf kardeşim..

Selçuk hep aynı topu oynadı sadece takımla beraber onunda formu son sene daha yukarı çıktı..

2009 da bu takım içerde arka arkaya Konya ve Denizli ye yenilmeseydi Selçuklu Trabzonspor şampiyon olacaktı.

Çok uzaklara gitmeye gerek yok Nwakemesiz Sosa ve Nwakame li Sosaya bakmak lazım.

İlerde Nwakeme top tutup skor yaptıkça arkada Sosa nın formu da arttı.

Bu mesele tamamen böyle yoksa Selçuk benim babamın oğlu değil.

Keşke her gelen yerli Selçuk kadar katkı verseydi..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fırat can üzüm için biraz Eskişehir taraftar yorumlarına baktım yetenek konusunda hepsi hemfikir ama mental açıdan zayıf diyorlar her Türk futbolcunun sorunu bu zaten. İki kanatta ve forvet bölgesinde oynuyor.

Bazı arkadaşlar aldığımız her adamın olmuş pişmiş olsun istiyor ama öyle bir dünya yok.

Ön yargıları bırakın. Yusuf ve Abdüş gençlere şans verirsen karşılığını alırsını gösterdi kimse olduğu yerde değerlenmiyor. doğru zamanda doğru şansı verirsen ve tabi doğru kimya ile o zaman şans vermiş sayılırsın.

Bongonda mesela içimi yakan oyunculardan biri kalsaydı ve biz sistemli bir takım olsaydık yani kimyası uyan bir takımda değerini katlamıştı ama yok olmuş olsun 30 yaşında geçin o işleri yahu. En şaşalı olduğumuz döneme bir bakın hadi günümüze gelelim ajax'a bakın büyük takımların olmuş artıkları ile çıkmadı cl'ye genç oyuncularla oynadı
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Trabzon

Tekrar tekrar söylüyorum,asıl kadromuza Rodellega gidecekse yerine biri ve de 2 stoper şart.Esasen 2 stoper transferine ihtiyacımız var.Yapılacak diğer transferler ana kadroyu uzun lig maratonunda rahatlatabilecek seviyede ve sayıda olmalı.Boyd belli ki zor ama Obertan uygun maliyetle 3 bölgeyi yedekleyebilir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç belli olmaz, dikkat ederseniz üstüne basa basa daha önümüzde iki iki buçuk ay var dedim. Örneğin Feghouli bi baktık satmışlar araplara 12ye. Direk al Nwakaeme'yi yıllık maaşı da Feghouli primlerle 4.5-5 m € alıyor. Nwakaeme'ye 2.2 ver koşarak gider. Bi bakmışız bir travma daha. Ne olursa olsun 8 çok az takımın en kaliteli topçusu için..
    Feghouli'nin 4.5 milyon euroya serbest kalma maddesi var.
    12'ye satamazlar

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu ikilinin arasına Abdulkadir Parmak'ı da yazarım. Son 12 maçlık periyotta inanılmaz bir özveri koydu ortaya. Takımı ön alana taşıyan futbolculardan biri oldu ve Sosa'yı inanılmaz rahatlattı. İnşallah bu çizgisinin üzerine koyarak devam eder ve kulübün efsaneleri arasına girer.
    Evet Abdülkadir in öne oynayan bu formunu gördükten sonra oraya yazılan Azubuike gibi isimler çok gereksiz geliyor..

Ben oraya çok üst düzey bir transfer gelmediği müddetçe Abdülkadir in kesileceğini düşünmüyorum.

Abdülkadir de ön tarafta her türlü riski alabilir ama geride çok daha basit oynamalı.

Geçen sene 4-5 tane çok ciddi top kaybı var ama hakikaten şapkadan çıkan tavşan gibi büyük sürpriz oldu.

Vallahi ben gördükçe mutlu oluyorum inşallah aynı şekilde devam eder.

Ama tüm bunlara rağmen yine de Atiba gibi bir adam gelse hayır diyemem..

Böyle bir adama ihtiyaç var ne olur ne olmaz alınsın ama Abdülkadir formayı vermesin artık.

Nereden
    Trabzon

Bu takım yenilecekse dikine oynayıp yenilecek.Stoperlerini de buna uygun transfer edeceksin.Artı gömülü panik durumlarında duran top ve karambol goller yedirmeyecekler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)