Sayfa 3878 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2878 3378 3778 3828 3868 3876 3877 3878 3879 3880 3888 3928 3978 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,926 ile 96,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

2milyon tl, 270.000 euro yapıyor sakin olun.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2milyon tl, 270.000 euro yapıyor sakin olun.
    Hocam bonservis ve maaş standartları öyle düştü ki Sörloth'un bir sezon kiralama maliyeti 375 bin euro mesela.

Taraftar olarak maddi boyutlarda böyle bir algımızın oluşması beni son derece memnun ediyor. Fayda/maliyet eksenindeki katsayımız büyüdükçe biz de büyüyeceğiz inşallah.
    Konu Gökhan Uzun tarafından (27.05.2020 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

milyon TL yi milyon euro anlamış herkes
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bonservis ve maaş standartları öyle düştü ki Sörloth'un yarım sezon kiralama maliyeti 375 bin euro mesela.

Taraftar olarak maddi boyutlarda böyle bir algımızın oluşması beni son derece memnun ediyor. Fayda/maliyet eksenindeki katsayımız büyüdükçe biz de büyüyeceğiz inşallah.
    Kiralama maliyetleri fazla olmuyor ki zaten çogu zaman para bile ödenmiyor oyuncunun maaş yükünü karşılamak hariç. Gelecek görülen bi futbolcuya 270bin eur bonservis normal
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Mohammed kudus harika bir transfer olur bizim için piyasası çok şişmeden almak lazım

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı çepni_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mohammed kudus harika bir transfer olur bizim için piyasası çok şişmeden almak lazım
    Geçti o maalesef dortmund ilgileniyor götze yerine

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiralama maliyetleri fazla olmuyor ki zaten çogu zaman para bile ödenmiyor oyuncunun maaş yükünü karşılamak hariç. Gelecek görülen bi futbolcuya 270bin eur bonservis normal
    Bence de denenebilir bir risk. Sadece böyle bir algının oluştuğundan bahsediyorum. Sonuçta para kazanmanın yolu para harcamak dolayısıyla doğru yatırım kanalını bulmaktan geçiyor.

Özellikle TL bazında yapılan anlaşmalar gayet makul oluyor bizim adımıza. Umarım üç taraf için de hayırlı olur herkes kazanır.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de denenebilir bir risk. Sadece böyle bir algının oluştuğundan bahsediyorum. Sonuçta para kazanmanın yolu para harcamak dolayısıyla doğru yatırım kanalını bulmaktan geçiyor.

Özellikle TL bazında yapılan anlaşmalar gayet makul oluyor bizim adımıza. Umarım üç taraf için de hayırlı olur herkes kazanır.
    Ben bizim yönetime güveniyorum transfer konusunda o yüzden çok kafa yormuyorum eski yönetimlere kıyasla

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de izledim o ropörtajı.

Anıl için biraz temkinli konuştu. Yetenekli ama çok çalışması lazım gibi şeyler söyledi. Diğer çocuk için, Veysel’di sanırım, çok iyi transfer filan dedi.
    Veysel Sonmezsoy u çok övdü. 16 yaşinda oyuncuya 100 bin euro verdik.
    Ikinci yari U17 takimizda oynamis. Insallah cikiş yapar.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Futbolcuyu alırken kar yapacaksın. Sözleşme sürelerinde daha akıllı olmalıyız. Risk olarak görüyorsan kulüp taraflı 2 yıl opsiyon ekle, kozlar senin elinde. Yoksa pişirip kıvama getirdikten sonra kaçırırsın elinden.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

2 milyon çok para kim ne derse desin.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aly Malle transferi bence Ekuban'ın gidişini hazırladı. Birçok mevkide oynayabilen ve bunun artısı olarak tekniğe sahip bir isim Malle. Görünen o videolarda. Ben izlemedim canlı ya da televizyonda. Sadece videolardan bilgi sahibiyim. Bencil olması ön plana çıkarılmış sosyal medyada bir de.

Fiziği zayıf. Ekuban'ın ilk geldiğindeki profilde teknik sıfırdı ama fiziği azman gibiydi. Bunun Ekuban'a göre teknik özellikleri çok daha iyi. Fiziğini geliştirirse iyi para eder. Sağlam fizik çalışması gerek.

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altay'da bize karsi oynayip dikkat ceken Cenk Ozkacar ve Mustafa Kapi'yi transfer edersek buyuk ses getiririz. İkisini de Avrupa'dan scoutlar izliyor, bunlari alip parlatip Avrupa'ya satarsak transfer masasinda rahat oluruz, yetenekli ve vizyonu olan gencler bize gelmek ister.

Mustafa Kapi'yi muhtemelen fb alir, cocuk fb taraftari ama biz alirsak Selcuk Inan rovansi gibi olur. Cok yetenekli 8-10 numara. Yerli Iniesta..

Cenk Ozkacar'in ayaklar biraz olsun iyiyse, bu fizikle buyuk paralara Avrupa'ya buyuk takimlara gider. Keske alabilsek.
    Selçuk bizde banko oynuyordu. Altyapı dışında top oynamamış çocuk için fazla beklentiye girmemek gerek. Gsnin Sefa Akgün'ü..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk bizde banko oynuyordu. Altyapı dışında top oynamamış çocuk için fazla beklentiye girmemek gerek. Gsnin Sefa Akgün'ü..
    Cocuktan ya Abdulkadir Ömür cikarsa ? Buyuk kazanc olur. Balon cikarsa kaybedecegimiz para üzmez. Sefa Erzurum'a gitti ama Mustafa bize gelecek, biz burada Alman 4. liginden gelen oyuncuya bile sans veriyoruz, biraz yetenek varsa iki pas iki hareket cekse medya gucumuz ve buyuk takim olmamizdan dolayi aniden parlama ihtimali cok yuksek. Dolardan hizli yukselir
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Giorgi Chakvetadze

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi para vermişiz..
    Tam Muharrem ustalık transfer dimi yahu ne saçmalıyorsun 270000 euro para vermişsin daha muhalefet oluyorsun Muharrem bey yapsaydı iyi transfer olurdu....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cocuktan ya Abdulkadir Ömür cikarsa ? Buyuk kazanc olur. Balon cikarsa kaybedecegimiz para üzmez. Sefa Erzurum'a gitti ama Mustafa bize gelecek, biz burada Alman 4. liginden gelen oyuncuya bile sans veriyoruz, biraz yetenek varsa iki pas iki hareket cekse medya gucumuz ve buyuk takim olmamizdan dolayi aniden parlama ihtimali cok yuksek. Dolardan hizli yukselir
    Yetenekli ona lafım yok da Selçuk rövanşı falan beklentiyi yükseltmeyelim dedim. Yoksa fm dediyse doğrudur

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban gidici mi ya?
    Ekuban kim bu kim akıl var mantık var ekuban ilk geldiğimde de kimse tanımıyordu dersiniz şimdi kardeşim ekuban ilk geldiğinde aygırdı şimdi dinazor oldu bu vitaminsiz 2 sene vücut çalışması lazım ekuyu yakalaması için

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ibrahima yattara gecen hafta canli yayindaydi hüseyin hocayla konustum dedi kardesim mohamed yattara suan bosta dedi bonservisi elindeymis Hüseyin hoca geri dönüs yapmadi bana dedi bes gündür bekliyore dedi
    mohamed yattara youtoubede izledim cok iyi oyuncu görünümü veriyor canli hic izlemedim büyük ihtimal kimse izlemedi yattara ayrica „ suan bedava baska takima gitse ilerde parayla alir trabzonspor dedi..
    benim tahminim mohamed yattarayi alcaz bedava oldugu icin ve kaliteli cocuga benziyor
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Balıkesirspor Kulübü'nün profesyonel futbolcusu Rahmi Anıl Başaran'ın, Kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ibrahima yattara gecen hafta canli yayindaydi hüseyin hocayla konustum dedi kardesim mohamed yattara suan bosta dedi bonservisi elindeymis Hüseyin hoca geri dönüs yapmadi bana dedi bes gündür bekliyore dedi
    mohamed yattara youtoubede izledim cok iyi oyuncu görünümü veriyor canli hic izlemedim büyük ihtimal kimse izlemedi yattara ayrica „ suan bedava baska takima gitse ilerde parayla alir trabzonspor dedi..
    benim tahminim mohamed yattarayi alcaz bedava oldugu icin ve kaliteli cocuga benziyor

Kardeşinin devri kapanalı çok oldu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ahbap eş dost işi fazla sirayet ediyor galiba kulübe.
    Ben bu olaydan kıllanırım.
    Belirlediğin oyuncuyu sorar soruşturursun ama herkesin onu bunu alın diyebileceği bir kulüp müyüz biz?

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem kaliteli bonservisi niye elinde bonservisi elindeyse niye kimse almıyor abisi niye bize aracı bu takım geçmişte böyle batırıldı Türkiyede işler böyle yürüyor merak etme hoca benim arkadaşım seni oraya okuturum vs. iki videosuna bakıp topçu alınmaz öyle olsaydı herkes emre morun beşinde olurdu
    @ okşoholu

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Profesyonel futbolcu Rahmi Anıl Başaran'ın kulübümüze transferi konusunda, Balıkesirspor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Balıkesirspor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak, KDV dahil 2.000.000.-TL ödenecektir.

Ayrıca, Balıkesirspor Kulübü'ne;
    - Futbolcunun, Süper Lig ve/veya UEFA müsabakalarında toplam 8 gol atması halinde, bir defaya mahsus olmak üzere (KDV dahil) 300.000.-TL,
    - Futbolcunu, Süper Lig ve/veya UEFA müsabakalarının toplam 15 tanesinde maça ilk 11'de başlaması halinde, bir defaya mahsus olmak üzere (KDV dahil) 300.000.-TL,
    - Futbolcunun, Şirketimizle sözleşmesi devam ederken, üçüncü bir kulübe kesin transferi halinde, Balıkesirspor'a ödenen tüm ücretlerin düşülmesi sonrası kalan tutarın (KDV dahil) %10'u, öde necektir.

Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah utandırmasın. Başarılar.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar mohamed yattara icin verdiginiz yorumlar tatmin edici tskler madem oyle bizden uzak Dursun..
    bu arada Rahmi külübümüze Hayirli olsun..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)